Νέα

Πρίαμο ζητάνε πιστοποιητικό εμβολιασμού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα s6775951
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 143
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Στις καβάτζες τα ψέκια...:tooth::tooth::tooth:
Μόνο με πιστοποιητικό....
shutterstock_1627001962-1024x576.jpg
Ρε χαζούλη με 5γουαν κάνεις ραπίντ..
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.072
Να πω κάτι ως εργαζόμενη,που κάνω ραντεβού και σε χοτελ και σε χώρο μου, ρωτώ αν είναι εμβολιασμενος ο άλλος όταν είναι να ερθει σε μένα, και πολύ παραπάνω αν δεν είναι μόνιμος που τον γνωρίζω αλλά νέο άτομο.. Φοβάμαι τους ανεμβολιαστους, λυπάμαι αλλά αυτή είναι η αλήθεια μου.. Αρα με βρίσκει σύμφωνη και η τακτική των χοτελ και το κάποιες κυρίες να θέλουν εμβολιασμενους πελάτες..
 
OP
OP
S

s6775951

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2021
Μηνύματα
195
Like
387
Πόντοι
21
εχετε σκεφτει οτι εαν ο πελατης εχει πιστοποητικο και η κοπελα ειναι ανευ ποσοι πελατες θα την καλανε στο σπιτι τους ?
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Να πω κάτι ως εργαζόμενη,που κάνω ραντεβού και σε χοτελ και σε χώρο μου, ρωτώ αν είναι εμβολιασμενος ο άλλος όταν είναι να ερθει σε μένα, και πολύ παραπάνω αν δεν είναι μόνιμος που τον γνωρίζω αλλά νέο άτομο.. Φοβάμαι τους ανεμβολιαστους, λυπάμαι αλλά αυτή είναι η αλήθεια μου.. Αρα με βρίσκει σύμφωνη και η τακτική των χοτελ και το κάποιες κυρίες να θέλουν εμβολιασμενους πελάτες..
Μπέμπα με ποιον νιώθεις ασφαλής;
Με πελάτη που είναι εμβολιασμενος ή που έχει ραπίντ;
 

Sexyjoanna

Call-Girl
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
23.208
Κριτικές
1
Like
160.072
Μπέμπα με ποιον νιώθεις ασφαλής;
Με πελάτη που είναι εμβολιασμενος ή που έχει ραπίντ;
Δεν μπορώ να υποχρεώσω κανέναν να εμβολιαστεί ,ο καθένας έχει τους λόγους του σε ότι κάνει, ασφάλεια πολυ παραπάνω σε εμβολιασμενο έχω σίγουρα επειδή είμαι και εγω,τώρα αν το Ραπιντ είναι ελάχιστων ωρων δεκτό μεν, αλλά έχω μια φοβία, τι να κάνω, σορυ..άποψη μου..
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
Δεν μπορώ να υποχρεώσω κανέναν να εμβολιαστεί ,ο καθένας έχει τους λόγους του σε ότι κάνει, ασφάλεια πολυ παραπάνω σε εμβολιασμενο έχω σίγουρα εοειδη είμαι και εγω,τώρα αν το Ραπιντ είναι ελάχιστων όρων,δεκτό μεν αλλά έχω μις φοβία, τι να κάνω, σορυ..άποψη μου..
ΞΕΡΟΧΥΝΩ,ΕΠΙΚΡΟΤΩ ΚΑΙ ΣΤΗΡΙΖΩ ΤΖΟΑΝΝΑΡΑ :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker: :wanker:
 

James Blend

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
54
Κριτικές
3
Like
332
Πόντοι
20
Όχι, μόνο με εμβόλιο...παντού!!!:wanker::wanker::wanker:
Ωπα ρε μάγκες! Από ποτε ξεκίνησε η φάση να μην μπορείς με rapid? Εγώ εκεί είχα μείνει... Ποτε άλλαξε και απαιτείται μόνο πιστοποιητικο εμβολιασμού?
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Δεν μπορώ να υποχρεώσω κανέναν να εμβολιαστεί ,ο καθένας έχει τους λόγους του σε ότι κάνει, ασφάλεια πολυ παραπάνω σε εμβολιασμενο έχω σίγουρα εοειδη είμαι και εγω,τώρα αν το Ραπιντ είναι ελάχιστων όρων,δεκτό μεν αλλά έχω μις φοβία, τι να κάνω, σορυ..άποψη μου..
Φοβία για κάποιον που έχει πριν κάποιες ώρες τσεκαριστει..
Για τον μπολιασμενο είσαι οκ χωρίς τεστ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom