Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
δύσκολα τα πράγματα αλλά...με καλές μεταγραφές και καλή άμυνα εκεί όλα γίνονται...πάντως περάσουμε δεν περάσουμε και πάλι ΠΑΝΑΘΑ θάμαστε......
 

mass destraction

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2008
Μηνύματα
29
Κριτικές
8
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπόν έχουμε και λεμε. 0-1 εκτός, 3 τεμάχια εντός και τα γαυράκια .....πάλι καναπέ!!!!
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
δύσκολα τα πράγματα αλλά...με καλές μεταγραφές και καλή άμυνα εκεί όλα γίνονται...πάντως περάσουμε δεν περάσουμε και πάλι ΠΑΝΑΘΑ θάμαστε......
εννοειτε
αλλιως θα ειχατε αλλαξει ομαδα εδω και χρονια μετα απο τοσα  :knockinb: :knockinb:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
οι κλασικοι ρουφιανοι ψευτες ολυμπιακοι που οι καλυτεροι τους φιλοι ειναι οι αστυνομικοι ξεχνανε πως οταν η ελλαδα πηρε τους ολυμπιακους στο φακελο με τα γηπεδα υπηρχε η κατασκευη καινουργιου γηπεδου στην Νεα Φιλαδελφια για την Αεκ και μεσα σε ενα βραδυ το βγαλανε και βαλανε το Κοκκαλησκακι και οταν βγηκε ο μασονος ο Συριγγος και αρχισε τις καταγγελιες για αυτο που εγινε του κανανε δολοφονικη επιθεση αλλα ειναι συνηθησμενοι οι γαβροι να κανουν δολοφονικες επηθεσεις μια ζωη ψευτες τωρα θα αλλαξουν
πωπω ρε μαγγα εγραψες........ :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Νικοπολίδης ο... δενδροκηπουρός

Στο δήμο Κηφησιάς με την ειδικότητα του δενδροκηπουρού διορίστηκε ο τερματοφύλακας του Ολυμπιακού και πρώην της Εθνικής ομάδας, Αντώνης Νικοπολίδης σύμφωνα με σημερινό δημοσίευμα της εφημερίδας της Κυβερνήσεως. Ο πορτιέρο των "ερυθρόλευκων" εκμεταλλευτηκέ τις προνομιακές διατάξεις του Υπουργείου Πολιτισμού για τα μέλη της ομάδας που κατέκτησαν το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου του 2004 στα γήπεδα της Πορτογαλίας και που προέβλεπαν τον διορισμό τους στο δημόσιο εφόσον καταθέσουν τα απαραίτητα έγγραφα κάτι το οποίο έκανε ο τερματοφύλακας της Εθνικής. Ο Νικοπολίδης πάντως έχει την δυνατότητα να αρνηθεί την θέση του δενδροκηπουρού που του προσφέρθηκε.



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

doritis spermatos

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
9.863
Κριτικές
2
Like
4
Πόντοι
66
Νικοπολίδης ο... δενδροκηπουρός

Στο δήμο Κηφησιάς με την ειδικότητα του δενδροκηπουρού διορίστηκε ο τερματοφύλακας του Ολυμπιακού και πρώην της Εθνικής ομάδας, Αντώνης Νικοπολίδης σύμφωνα με σημερινό δημοσίευμα της εφημερίδας της Κυβερνήσεως. Ο πορτιέρο των "ερυθρόλευκων" εκμεταλλευτηκέ τις προνομιακές διατάξεις του Υπουργείου Πολιτισμού για τα μέλη της ομάδας που κατέκτησαν το Ευρωπαϊκό Πρωτάθλημα ποδοσφαίρου του 2004 στα γήπεδα της Πορτογαλίας και που προέβλεπαν τον διορισμό τους στο δημόσιο εφόσον καταθέσουν τα απαραίτητα έγγραφα κάτι το οποίο έκανε ο τερματοφύλακας της Εθνικής. Ο Νικοπολίδης πάντως έχει την δυνατότητα να αρνηθεί την θέση του δενδροκηπουρού που του προσφέρθηκε.



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
θα την δεχτει και θα εχει βοηθο τον τζολε
τοσα χρονια σας "φυτευει" απο πισω και απο μπρος
δηλαδη εντος και εκτος εδρας :2funny:
εχει γινει ειδικος στα τριφυλλια
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
θα την δεχτει και θα εχει βοηθο τον τζολε
τοσα χρονια σας "φυτευει" απο πισω και απο μπρος
δηλαδη εντος και εκτος εδρας :2funny:
εχει γινει ειδικος στα τριφυλλια
Ας την δεχτει το νουμερο δεν ασχολουμαι με αυτο.Απλα σαν ειδηση ειναι ο,τι πιο αστειο εχω ακουσει τον τελευταιο καιρο.Απο χθες που ''ανεβηκε'' οποτε το θυμαμαι γελαω. :2funny:
Για τον Τζολε ο,τι και να πεις εχεις δικιο.Ειναι μεγαλος βιαστης.Ομως τον Νικοτοπουλιδη τι τον βαζεις στην ιδια προταση μαζι του ρε φιλε?Δεν το αξιζει ο δενδροκηπουρος.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Ας την δεχτει το νουμερο δεν ασχολουμαι με αυτο.Απλα σαν ειδηση ειναι ο,τι πιο αστειο εχω ακουσει τον τελευταιο καιρο.Απο χθες που ''ανεβηκε'' οποτε το θυμαμαι γελαω. :2funny:
Για τον Τζολε ο,τι και να πεις εχεις δικιο.Ειναι μεγαλος βιαστης.Ομως τον Νικοτοπουλιδη τι τον βαζεις στην ιδια προταση μαζι του ρε φιλε?Δεν το αξιζει ο δενδροκηπουρος.
σας ποναει ο αντωναρος αλλα πρεπει να το δεις και απο την μερια του....
εκπληρωσε την επιθυμια που εχει καθε ελληνας ποδοσφαιριστης και που φυσικα δεν ειναι αλλη απο το να φορεσει τον δαφνωστεφανωμενο στο στηθος....
και μην ψηνεσαι με δηλωσεις και μαγκιες που κανουν τωρα κατι καραβουτες και σια....
αμα τους δινοταν η ευκαιρια θα εκπληρωνανε και αυτοι χωρις δευτερη σκεψη το ονειρο  αυτο.....
απλα τωρα δεν τους παιρνει να το παραδεχτουν......
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
σας ποναει ο αντωναρος αλλα πρεπει να το δεις και απο την μερια του....
εκπληρωσε την επιθυμια που εχει καθε ελληνας ποδοσφαιριστης και που φυσικα δεν ειναι αλλη απο το να φορεσει τον δαφνωστεφανωμενο στο στηθος....
και μην ψηνεσαι με δηλωσεις και μαγκιες που κανουν τωρα κατι καραβουτες και σια....
αμα τους δινοταν η ευκαιρια θα εκπληρωνανε και αυτοι χωρις δευτερη σκεψη το ονειρο  αυτο.....
απλα τωρα δεν τους παιρνει να το παραδεχτουν......
Εμενα φιλε δεν με ποναει καθολου.Ειδικα αγωνιστικα.
Πιο πολυ με πονεσε που ηρθε ο Κωνσταντινου παρα ο δενδροκηπουρος.
Και αυτο γιατι το μουνακι ποτε δεν με ''εκανε'' να δεθω μαζι του.Σε αντιθεση με τον Μιχαλη.
Με ευχαριστει να τον βλεπω να ξευτιλιζεται στα ματια ολων οσων τον πιστεψαν και τον αγαπησαν στον Παναθηναικο με αυτα που κανει απο την πρωτη μερα που πατησε στο λιμανι.
Για τους υπολοιπους που λες,δικαιωμα σου ειναι να νομιζεις ο,τι θελεις.Εγω διαφωνω.Δεν ειναι για ολους μονο τα λεφτα και τιποτα αλλο,η αν θες υπαρχουν και ατομα που δεν θα πηγαιναν ποτε σε μερικες ομαδες.Ενας απο αυτους ειναι και ο ''Καρα''.
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Εμενα φιλε δεν με ποναει καθολου.Ειδικα αγωνιστικα.
Πιο πολυ με πονεσε που ηρθε ο Κωνσταντινου παρα ο δενδροκηπουρος.
Και αυτο γιατι το μουνακι ποτε δεν με ''εκανε'' να δεθω μαζι του.Σε αντιθεση με τον Μιχαλη.
Με ευχαριστει να τον βλεπω να ξευτιλιζεται στα ματια ολων οσων τον πιστεψαν και τον αγαπησαν στον Παναθηναικο με αυτα που κανει απο την πρωτη μερα που πατησε στο λιμανι.
Για τους υπολοιπους που λες,δικαιωμα σου ειναι να νομιζεις ο,τι θελεις.Εγω διαφωνω.Δεν ειναι για ολους μονο τα λεφτα και τιποτα αλλο,η αν θες υπαρχουν και ατομα που δεν θα πηγαιναν ποτε σε μερικες ομαδες.Ενας απο αυτους ειναι και ο ''Καρα''.
απο που συμπερανες οτι μιλαω για λεφτα;;;;;;
ισα ισα για ''δοξα'' μιλαω.....
καθε αθλητης που σεβεται τον εαυτο του και τον ενδιαφερει η υστεροφημια επιθυμει να παιζει στη μεγαλυτερη ομαδα της χωρας του......
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
απο που συμπερανες οτι μιλαω για λεφτα;;;;;;
ισα ισα για ''δοξα'' μιλαω.....
καθε αθλητης που σεβεται τον εαυτο του και τον ενδιαφερει η υστεροφημια επιθυμει να παιζει στη μεγαλυτερη ομαδα της χωρας του......
στον ζαΠαοκ και στο Παο διλαδισ,εμισ ιμαστε τελεφεη μαζι με τα Καμινια ουτε φιλαθλουσ δε εχουμε,καμια 500σαρια ιμαστε ολι κιολι,η λιπι ερχοντε στο Ναο γιατι σερβιρι καλο κοτο
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
στον ζαΠαοκ και στο Παο διλαδισ,εμισ ιμαστε τελεφεη μαζι με τα Καμινια ουτε φιλαθλουσ δε εχουμε,καμια 500σαρια ιμαστε ολι κιολι,η λιπι ερχοντε στο Ναο γιατι σερβιρι καλο κοτο
καλα και ο μουρινιο με τον ντρομπνι που λενε οτι ο ολυμπιακος ειναι η μεγαλυτερη ομαδα στην ελλαδα γιατι το κανουν;;;;;εχουν λογο;;;;;
 

ORCA

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.276
Like
1
Πόντοι
16
13kopievp7.jpg


τι να μας πει ρε ο μουρινιο; τι να μας πει; πουτανα τον καναμε
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Εμενα φιλε δεν με ποναει καθολου.Ειδικα αγωνιστικα.
Πιο πολυ με πονεσε που ηρθε ο Κωνσταντινου παρα ο δενδροκηπουρος.
Και αυτο γιατι το μουνακι ποτε δεν με ''εκανε'' να δεθω μαζι του.Σε αντιθεση με τον Μιχαλη.
Με ευχαριστει να τον βλεπω να ξευτιλιζεται στα ματια ολων οσων τον πιστεψαν και τον αγαπησαν στον Παναθηναικο με αυτα που κανει απο την πρωτη μερα που πατησε στο λιμανι.
Ο Μιχάλης ήταν και ο μόνος που δεν γράφτηκε μέλος,σε αντίθεση με τους άλλους που γράφονται πριν καν υπογράψουν συμβόλαιο
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
13kopievp7.jpg


τι να μας πει ρε ο μουρινιο; τι να μας πει; πουτανα τον καναμε
επειδη τον κανατε πουτανα δεν μπορει να εχει αποψη για το ποιος ειναι η καλυτερη ομαδα στην ελλαδα;;;;
δηλ. οσους εχουμε κανει εμεις πουτανα λενε οτι εισαστε εσεις;;;;;;
και ο ντρομπνι;;;;;
και αυτον κανατε πουτανα;;;;
 

ORCA

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.276
Like
1
Πόντοι
16
ετσι την βλεπω εγω την inter. σαν πορνη.
14rp8.jpg


πως βλεπεις εδω στο μπουρδελα.ντοτ.κομ τις διαφημισεις για τα hot city tours;
oλες αυτες τις κλασατες, τις μεγαλομοντελες πορνες;   

καπως ετσι την βλεπω την ιντερ.
εχω χυσει ολοκληρη juventus….2 φορες εριξα τα φλοκια στο προσωπο της juve…
και δε θα γαμησω αποψε την inter; ποια inter; τυχερα ειναι τα ιταλακια που εχουν το γιγαντα τον μουρινιο στον παγκο τους, οποτε θα ειναι χαμηλο το σκορ....ειδαλλως θα εφτανε μακρια η βαλιτσα για την ιντερ σημερα το βραδυ.... αντε με χιλια ζορια να τσιμπησει καμια ισοπαλια η inter….

ομως δε το βλεπω, ragazzi....γαμησι, γαμησι ανελεητο περιμενει την ιντερ

.....γαμησι χωρις σαλιο...ετσι αρεσει στις ιταλικες "κυριες"....απο τα 30 μετρα golazZzo στο γαμα ο μικρος με το Nr.7, απο τα 40 μετρα golazZzo στο γαμα ο παολο σοουζα....ρωτηστε τη juve, ξερει καλα η juve…

τι να λεμε τωρα....σοβαροι να ειμαστε.....el futbol club de barcelona, afc ajax amsterdam, juventus "grande seniora" turin….ακομα πινουν τα φλοκια μου

κουπα μονο λειπει απο την τροπαιοθηκη μου....για ευρωπαικη κουπα μιλαω....τις κουπες του ελληνικου πρωταθληματος εγω δεν τις εχω ουτε για χεσιμο...καμια αξια δεν εχουν...δεν υπαρχει ελληνικο πρωταθλημα....
τι να παινευτω, δηλαδη; οτι νικησα την καλαμαρια, οτι νικησα τον εργοτελη; αυτα ειναι για κατι ξυπολυτους, για κατι πεινασμενους.....
εγω μονο για ευρωπη μιλαω....για manchester, για juve, για ajax, για barcelona....

και εκει που εχω ταξιδεψει και που εχω ΓΑΜΗΣΕΙ εγω
δεν το ´δατε ποτε σας ρε φουκαριαρηδες....


και κατι μου λεει οτι στα επομενα πεντε χρονια θα ερθει και ευρωπαικη κουπα....

για ελλαδα δε μιλαω...εχω ξεφυγει....οι πρασινες μπουλντοζες ηδη εβαλαν μπροστα για να φτιαχτει το καλυτερο γηπεδο της ελλαδας....φυσικα μιλαμε για το γηπεδο του ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΥ...

την καλυτερη ομαδα εχω, εχω και ΑΣΤΕΙΡΕΥΤΟ χρημα (γεια σου ρε μαγκα βγενο με την παρεα σου!!!)....τι να μου πουν εμενα οι ξυπολυτοι του ελληνικου πρωταθληματος...χαρη τους κανω που ασχολουμαι μαζι τους.....

οσον αφορα την μπυραρια τη βερντερ....τι να κλασει ο μπεκρης, ο χοντρελας ο τομας σαφ με τον αμπαλο τον κλεμεντς φριτς και τον ξυλοκοπο τον μερτεσακερ; για τον πουτσο καβαλα ειναι αυτοι. σιγα μη λογαριασω ομαδα που εχασε προσφατα απο τον ολυμπιακο....

για την ανορθωση τι να πω; μεσα-εξω χαλαρα νικη σε ρυθμο προπονησης....

για την φαση του ομιλου δεν μιλαω αλλο. Θα περασω ειτε πρωτος ειτε δευτερος....
και μετα.... ΜΟΝΟ Ο ΘΕΟΣ ξερει που θα σταματησει ο πρασινος ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑΣ...

[move][size=12pt]ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ ΤΗ ΜΑΝΑ ΠΑΟ ΟΛΕ ΟΛΕ!!!
ΓΑΜΑ ΤΟΥΣ ΤΗ ΜΑΝΑ ΠΑΟ ΟΛΕ ΟΛΕ!!!
[/size][/move]

uefaclgroupbsw6.jpg




 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom