Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (1 μέλη και 27 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

restful44

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
εδω εισαι πυλλακιδα μου και ανησυχησα... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-*
τωρα που θα εχετε δικο σας προεδρο ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ στην επο να δω τι θα κανετε και τι θα λετε....
γιτι μη μου πεις οτι δεν ξερεις οτι ο Βικτωρας ειναι παλιος τερματοφυλακας του παο και ο Πιλαβιος ειχε ποστο παλιοτερα στην ομαδα...νομιζω υπευθυνος δημοσιων σχεσεων η κατι τετοι....
αλλα παιζει και να μην το ξερεις,απο που να το μαθαινες;;;;απο τους δημοσιοκαφρους που πνιγουν οτι μπορει να εκθεσει τη βαζελα;;;;;
δε μοπυ ξεφευγεις ....εγω ειμαι φεθρυ νο2 και δεν ξεκολλαω με τιποτα!!!!!!!
απαντα σε αυτο που σε ρωτησα ..... :grin: :grin: :grin: :grin:

Kαλά φίλε σε λυπάμαι ειλικρινά, η αγαμία σε έχει καταστρέψει ολοκληρωτικά,κρίμα πάντως γιατί πρέπει να είσαι πιτσιρικάς να μην επισκέπτεσε τα μπουρδελάκια.Καιρός να αρχίσεις,φιλικά πάντα χωρίς να έχω διάθεση για τσακωμούς.  ;)
 

ViDiViCi

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
2.178
Like
2
Πόντοι
16
Έχεις ακούσει τον Πλατινί που θέλει να του δώσει πόστο στην UEFA;Να δω Κόκκαλη και Πλατινί να "σφάζονται" για τον Γκαγκάτση και τίποτε άλλο στον κόσμο!!!
  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι βύσμα έχει αυτός ο Γκαγκάτσης δεν λέγεται!!!
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
Kαλά φίλε σε λυπάμαι ειλικρινά, η αγαμία σε έχει καταστρέψει ολοκληρωτικά,κρίμα πάντως γιατί πρέπει να είσαι πιτσιρικάς να μην επισκέπτεσε τα μπουρδελάκια.Καιρός να αρχίσεις,φιλικά πάντα χωρίς να έχω διάθεση για τσακωμούς.  ;)
καλα αει γαμισου ρε παλιομαλακα.... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
ειπα ΑΜΑ......
Ξεστραβωσου....εγω εχω μαθει να κραταω πισινη για να μην εκτιθεμαι....
τωρα εχουν καθε δικαιωμα να πανηγυριζουν και ΚΑΛΑ κανουν.....
τοτε ομως ΟΧΙ.....
καταλαβες;;;;;; :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


τι εγινε ρε οπαδοι της ομαδας της απατης και της ρεμουλας και της ομαδας που παροτι ειναι ευνοουμενη τρωει και ξυλο απο τον θρυλο αλλα και παραπονιεται οτι ειναι και αδικημενη....
γιατι δεν ξεκινατε το χτισιμο του γηπεδου;;;;;
γιατι δεν βαζετε το χερακι στην τσεπη;;;;εχει καβουρια;;;;;
τι περιμενετε;;;; να σας φτιαξει το γηπεδο ο βωβος;;;;;
αυτη τη συμφωνια εχετε κανει κατω απο το τραπεζι;;;;;;
μετα απο την παραχωρηση εναντι 1 δραχμης της λεωφοριου τωρα θελετε και το ''παλατακι'' να σας παραχωρηθει;;;;;
παλι με ξενες πλατες θα γινετε μαγκες;;;;;;
κατα τα αλλα ο κοκκαλης ειναι λαμογιο ε;;;;;;
ΤΑΛΕ ακομα περιμενω απαντηση αν ειναι ευνοημενος ο παο εναντι του θρυλου που εναντι 1 δραχμης ειχε τοσα χρονια γηπεδο ενω ο θρυλος οχι.....
που εισαι;;;; κρυβεσαι;;;;; :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
ηρεμησε απο το παραληρημα να σου πω μονο οτι δεν ειμαι παναθηναικος και κατα δευτερον εσυ δεν ησουν αυτος που χλευαζες οταν εφαγε τρια ο βαζελος προσπαθωντας να δικαιολογησεις την ομαδαρα σου; εσυ δεν ησουν αυτος που εξυμνουσες την ιντερ οταν εχασε στο πρωτο γυρο; τωρα τη λες;  μικρη ομαδα η ιντερ ομαδουλα η βερντερ  οσο για ανορθωση σιγα τα αυγα κυπριακη ομαδα :jerking: :jerking: :jerking:οσο για τον κοκαλη πιπερι οποιος λεει οτι τοσα χρονια ευνοηται ο ολυμπιακος αλλωστε ο προεδρος οτι λεει ειναι σπαθι τα πρωταθληματα στα γηπεδα οχι στα δικαστηρια!!!!!! :jerking: οσο για το βαζελο σιγα βτα αυγα που ηρθε πρωτος αλλωστε οπως εγραψε και το φως ο μουρινιο επιτηδες βγηκε δευτερος για να αποφυγει ρεαλ και τσελσυ :jerking: :jerking:
 

hristidis

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.597
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
66
ηρεμησε απο το παραληρημα να σου πω μονο οτι δεν ειμαι παναθηναικος και κατα δευτερον εσυ δεν ησουν αυτος που χλευαζες οταν εφαγε τρια ο βαζελος προσπαθωντας να δικαιολογησεις την ομαδαρα σου; εσυ δεν ησουν αυτος που εξυμνουσες την ιντερ οταν εχασε στο πρωτο γυρο; τωρα τη λες;  μικρη ομαδα η ιντερ ομαδουλα η βερντερ  οσο για ανορθωση σιγα τα αυγα κυπριακη ομαδα :jerking: :jerking: :jerking:οσο για τον κοκαλη πιπερι οποιος λεει οτι τοσα χρονια ευνοηται ο ολυμπιακος αλλωστε ο προεδρος οτι λεει ειναι σπαθι τα πρωταθληματα στα γηπεδα οχι στα δικαστηρια!!!!!! :jerking: οσο για το βαζελο σιγα βτα αυγα που ηρθε πρωτος αλλωστε οπως εγραψε και το φως ο μουρινιο επιτηδες βγηκε δευτερος για να αποφυγει ρεαλ και τσελσυ :jerking: :jerking:
ποσα εφαγες στο τηγανι ρε γατακι;;;;;;
θυμισε μου γιατι ξεχναω....
ΟΛΟΙ ΣΑΣ και μονοι μας ρεεεεεεε.....
γλυψε αυτους που σε ριξανε β εθνικη  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 

Επισκέπτης
ποσα εφαγες στο τηγανι ρε γατακι;;;;;;
θυμισε μου γιατι ξεχναω....
ΟΛΟΙ ΣΑΣ και μονοι μας ρεεεεεεε.....
γλυψε αυτους που σε ριξανε β εθνικη  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
ακομα και εκει που εριξες τεσσρα αποβολη που ουτε ο κοκαλης δεν θα εδινε και στο 2-0 πεναλτυ που και ο βαλβερδε θα εδινε αυτα για σενα που τα ξεχνας!!! οσο για το βαζελο κανενα δεν γλειφω κατα καιρους εχω πει και γιαυτους απλα εσεις δεν εχετε αντιπαλο ο βαρδινογιαννης μπροστα στο κοκαλη ειναι του κατηχητικου!!!
 

restful44

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
31
Like
0
Πόντοι
0
καλα αει γαμισου ρε παλιομαλακα.... :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Φιλαρακο δεν σε εβρισα μια συμβουλη σου εδωσα που πολλοι θα εχουν αναρωτηθει στο σαιτ για εσενα.Καλο ειναι να μην βγαζουμε τα ψυχολογικα μας σε φορουμ και αν εχεις καποιο προβλημα να επισκεπτεις καποιον ειδικο δεν ειναι ντροπη θα νιωσεις καλυτερα.Αλλα εξακολουθω να επιμενω πως μουνι βλεπεις μονο απο οθονη.Κριμα ρε φιλε και φαινεσαι καλο παιδι.
Φιλικα παντα και μην βριζεις δεν ειναι σωστο. ;)
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
539
Πόντοι
96
οι κλασικοι ρουφιανοι ψευτες ολυμπιακοι που οι καλυτεροι τους φιλοι ειναι οι αστυνομικοι ξεχνανε πως οταν η ελλαδα πηρε τους ολυμπιακους στο φακελο με τα γηπεδα υπηρχε η κατασκευη καινουργιου γηπεδου στην Νεα Φιλαδελφια για την Αεκ και μεσα σε ενα βραδυ το βγαλανε και βαλανε το Κοκκαλησκακι και οταν βγηκε ο μασονος ο Συριγγος και αρχισε τις καταγγελιες για αυτο που εγινε του κανανε δολοφονικη επιθεση αλλα ειναι συνηθησμενοι οι γαβροι να κανουν δολοφονικες επηθεσεις μια ζωη ψευτες τωρα θα αλλαξουν
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
εσυ τι  εισαι ο ρουφιανος απο το αεκ?αυτοι επρεπε να ναι δ εθνικη κ τους χαρισανε τοσα χρεη θελανε κ γηπεδο?ας αποφασισουν που θα το φτιαξουνε κ μετα βλεπουμε.
 

dimispagrati7

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2008
Μηνύματα
3.535
Like
14
Πόντοι
16
γελασαμε ρε μεγαλε να σαι καλα,γεννημενος μεσα στα γηπεδα εισαι φαινεται οτι το κατεχεις το αθλημα.της τρομπας κ της τηλεορασης.λαγοι...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Με Βιγιαρεάλ κληρωθήκατε στην επόμενη φάση.
Καλή κλήρωση :rockon:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.421
Κριτικές
61
Like
42.536
Πόντοι
22.785
παντα νεε μουυυυυ
 

bonbenito

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.683
Like
5
Πόντοι
16
Η ανερχόμενη δύναμη του ισπανικού ποδοσφαίρου, Βιγιαρεάλ, θα βρεθεί στο δρόμο του Παναθηναϊκού στους «16» του Champions League. Ο σύλλογος, που αποκαλείται και «κίτρινο υποβρύχιο» και ιδρύθηκε το 1923, πραγματοποιεί φέτος μία εξαιρετική σεζόν σε Ισπανία και Champions League. Κορυφαίες στιγμές στην ιστορία της είναι η κατάκτηση του Ιντερτότο το καλοκαίρι του 2003 και του 2004, καθώς και η πορεία ως τα ημιτελικά του Κυπέλλου UEFA το 2004 (αποκλείστηκε από τη Βαλένθια) και τα ημιτελικά του Champions League το 2006 (αποκλείστηκε από την Άρσεναλ).

Προκρίθηκε απευθείας στη φάση των ομίλων, ως δευτεραθλήτρια, και τερμάτισε στη δεύτερη θέση του πέμπτου γκρουπ, πίσω από τη Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ έχοντας ως απολογισμό δύο νίκες, τρεις ισοπαλίες και μία ήττα. Στην Primera Division μετά από 15 αγωνιστικές είναι στην τέταρτη θέση με 29 βαθμούς και απολογισμό 8 νίκες, 5 ισοπαλίες και 2 ήττες. Στα τελευταία πέντε παιχνίδια της μετρά μόλις μία νίκη, ενώ την Κυριακή υποδέχεται στο «Ελ Μαδριγάλ» (χωρητικότητας 25.000 θεατών) την Μπαρτσελόνα για τη 16η αγωνιστική. Μοναδικό μελανό σημείο της σεζόν είναι ο αποκλεισμός της στη φάση των «32» του Κυπέλλου από την Πόλι Εχίδο, ομάδα τρίτης κατηγορίας.

Προπονητής της είναι ο Χιλιανός Μανουέλ Πελεγκρίνι και στο ρόστερ της ξεχωρίζουν οι διεθνείς με την Ισπανία Ζοάν Καπντεβίλα (αριστερός μπακ), Σάντι Καθόρλα και Μάρκος Σένα (μέσοι).

Τα αποτελέσματά της στη φάση των ομίλων

Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ-Βιγιαρεάλ 0-0
Βιγιαρεάλ-Σέλτικ 1-0
Βιγιαρεάλ-Άαλμποργκ 6-3
Άαλμποργκ-Βιγιαρεάλ 2-2
Βιγιαρεάλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ 0-0
Σέλτικ-Βιγιαρεάλ 2-0

Πηγή
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom