Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (3 μέλη και 22 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

Επισκέπτης
Είχε βγει κ ο Ελευθερόπουλος τότε σε συνέντευξη τύπου και είχε πει να σεβαστούν όλοι το προσωπικο δράμα του Άντζα.Να υποθέσω ότι για να είπε κάτι τέτοιο ο Ελέ,δεν έκανε αυτός την αμαρτία γιατί θα ήταν ειρωνεία να έλεγε κάτι τέτοιο δημόσια.Στο σπίτι του κρεμασμένου...
αυτη την δηλωση του ελε την θυμαμαι πολυ καλα..υποτιθεται οτι αναφεροταν στην ασθενεια του πατερα του βουλη..οσο για το αν ειναι τοσο κωλοπουστας ουτως ωστε να ειρωνευεται & απο πανω,κανεις δεν μπορει να ξερει..ετσι κι αλλιως αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου..
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
αυτη την δηλωση του ελε την θυμαμαι πολυ καλα..υποτιθεται οτι αναφεροταν στην ασθενεια του πατερα του βουλη...


Ξέρεις τι μεγάλη ασθένεια είναι για ένα πατέρα... να είναι «κερατάς» ο υιός του...!!!  :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Επειδή τύχαινε να ήταν συμμαθητής μου ο Ελευθερόπουλος σε κάποια τάξη του Λυκείου,ήταν γενικώς λίγο κωλόπαιδο,αλλά όχι κακός άνθρωπος τόσο όσο στο να κάνει κάτι τέτοιο.
 

Επισκέπτης
Επειδή τύχαινε να ήταν συμμαθητής μου ο Ελευθερόπουλος σε κάποια τάξη του Λυκείου,ήταν γενικώς λίγο κωλόπαιδο,αλλά όχι κακός άνθρωπος τόσο όσο στο να κάνει κάτι τέτοιο.
βρε μην κοβεις για κανενα πουστη το χερι σου & μην ξεχνας οτι το χρημα διαφθειρει οταν δε συνοδευεται & απο τοση δοξα σε τοσο νεαρη ηλικια ειναι πολυ δυσκολη η διαχειριση των πραγματων..
 

zourpenko

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2006
Μηνύματα
171
Like
1
Πόντοι
1
Για δες ίντριγκες στο λιμάνι... ούτε σαπουνόπερα δηλαδη...
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αληθεύει ρε παιδιά,ότι η εγχείρηση του Λεοντίου ήταν η δυσκολότερη που έγινε σε ποδοσφαιριστή στην Ελλάδα; :idiot:


Κρίμα κ περαστικά και του εύχομαι ταχεία ανάρρωση και γρήγορη επιστροφή στα γήπεδα.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλά αυτό σε πείραξε;εδώ στο Ελλάντα πανηγυρίζουμε και χλευάζουμε ανθρώπους που ξεψυχάνε κ στηλιτεύουμε κ την μνήμη νεκρών.Ένα γαμημένο γόνατο σε πείραξε;
 

Επισκέπτης
Τη γυναίκα του Βούλη την κανόνισε ή ο Γεωργάτος ή ο Ελέ.Οι απόψεις διίστανται,με πιθανότερο μαμιά τον δεύτερο.Έχουν ακουστεί και οι Τζόρτζεβιτς,Ανατολάκης ότι ήταν μέσα στη δουλειά αλλά δεν το πιστεύω για αυτούς τους 2.Αν και δεν τον πάω τον Λεοντίου είναι πραγματικά κρίμα,γιατί ίσως αυτός ο τραυματισμός να του καταστρέψει πρόωρα την καριέρα.Φανταστείτε την ψυχολογική κατάσταση που θα βρίσκετε το παιδί αυτή την περίοδο!Εδώ ο Έκι με λιγότερο σοβαρό τραυματισμό και είναι ακόμα έξω και άγνωστο παραμένει το πότε θα επιστρέψει...
 

Επισκέπτης
Ήθελα να ξερα πως αισθάνονται τώρα κάποιοι ανεγκέφαλοι που δήλωναν χαρούμενοι με τον τραυματισμό του παιδιού και ότι αποδόθηκε έτσι δικαιοσύνη που δεν τον απέβαλε ο Κασναφέρης. :jerking:

Εύχομαι να μην περάσουν οι ίδιοι ή τα παιδιά τους μια τέτοια δοκιμασία.
για αλλη μια φορα σου επαναλαμβανω οτι μιλησα για θεια δικη,δεν δηλωσα χαρουμενος..εσυ συνεχισε να διαστρεβλωνεις τα οσα εγραψα & να λες τα δικα σου..
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
Τη γυναίκα του Βούλη την κανόνισε ή ο Γεωργάτος ή ο Ελέ.Οι απόψεις διίστανται,με πιθανότερο μαμιά τον δεύτερο.Έχουν ακουστεί και οι Τζόρτζεβιτς,Ανατολάκης ότι ήταν μέσα στη δουλειά αλλά δεν το πιστεύω για αυτούς τους 2.Αν και δεν τον πάω τον Λεοντίου είναι πραγματικά κρίμα,γιατί ίσως αυτός ο τραυματισμός να του καταστρέψει πρόωρα την καριέρα.Φανταστείτε την ψυχολογική κατάσταση που θα βρίσκετε το παιδί αυτή την περίοδο!Εδώ ο Έκι με λιγότερο σοβαρό τραυματισμό και είναι ακόμα έξω και άγνωστο παραμένει το πότε θα επιστρέψει...

Δεν είναι τυχαίο ότι με το που την έκανε ο Γεωργάτος επέστρεψε ο Άντζας, ενώ μέχρι τότε έκανε δηλώσεις ότι δεν παίζει να επιστρέψει κλπ.
Το παράξενο στην όλη ιστορία είναι ότι δεν το χώρισε το κορίτσι... το συγχώρησε... τσκ τσκ τσκ
 

Επισκέπτης
Δεν είναι τυχαίο ότι με το που την έκανε ο Γεωργάτος επέστρεψε ο Άντζας, ενώ μέχρι τότε έκανε δηλώσεις ότι δεν παίζει να επιστρέψει κλπ.
Το παράξενο στην όλη ιστορία είναι ότι δεν το χώρισε το κορίτσι... το συγχώρησε... τσκ τσκ τσκ
Σοβαρά?Δεν την χώρισε?Άμα μου είχε κάνει εμένα τέτοια μαλακία και τα μάθαινε όλη η Ελλάδα,ούτε κι εγώ δεν ξέρω τί θα της έκανα...
 

Επισκέπτης
Τον καιρό που έγινε το γεγονός με τον Άντζα,ο Γεωργάτος άνηκε ακόμα στην  ΑΕΚ και ετοιμαζόταν να γυρίσει στο λιμάνι για ακόμη μία φορά.Ο Ελέ αποχώρησε λίγο μετά τη φυγή του Βούλη,και όχι με τον καλύτερο τρόπο,γι'αυτό τον θεωρώ περισσότερο ύποπτο.Ας βγει επιτέλους κι αυτός ο Άντζας να μας πει την αλήθεια!
 

nik30

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2006
Μηνύματα
4.073
Like
1
Πόντοι
16
Δεν είναι τυχαίο ότι με το που την έκανε ο Γεωργάτος επέστρεψε ο Άντζας, ενώ μέχρι τότε έκανε δηλώσεις ότι δεν παίζει να επιστρέψει κλπ.
Το παράξενο στην όλη ιστορία είναι ότι δεν το χώρισε το κορίτσι... το συγχώρησε... τσκ τσκ τσκ
Σοβαρά?Δεν την χώρισε?Άμα μου είχε κάνει εμένα τέτοια μαλακία και τα μάθαινε όλη η Ελλάδα,ούτε κι εγώ δεν ξέρω τί θα της έκανα...
δεν την χωρισε..? ε ρε γλεντια με  λουα λουα.....!!!! ;)
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
Τον καιρό που έγινε το γεγονός με τον Άντζα,ο Γεωργάτος άνηκε ακόμα στην  ΑΕΚ και ετοιμαζόταν να γυρίσει στο λιμάνι για ακόμη μία φορά.Ο Ελέ αποχώρησε λίγο μετά τη φυγή του Βούλη,και όχι με τον καλύτερο τρόπο,γι'αυτό τον θεωρώ περισσότερο ύποπτο.Ας βγει επιτέλους κι αυτός ο Άντζας να μας πει την αλήθεια!

LOL!
Να γίνει και debate με τον Άντζα, τη γυναίκα του και τους υποψήφιους γαμπρούς αυτής!
 

Επισκέπτης
Όταν είχε βγει προς τα έξω αυτή η ιστορία είχα ακούσει ότι είχε πάει όλη η καλή παρέα(Γεωργάτος,Ελευθερόπουλος,Ανατολάκης,ίσως και ο Τζόρτζεβιτς) στο σπίτι του Άντζα για να τους κάνει το τραπέζι,αυτοί τον μεθύσανε και αφού αποκοιμήθηκε του πηδήξανε τη γυναίκα.Φανταστείτε τί πορνίδιο θα είναι αυτή η γυναίκα!Αλήθεια,την έχετε δει πουθενά;Λέει τίποτα;Κρίμα πάντως γιατί πρέπει να είναι καλό παιδί ο Βούλης.
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Τα χουμε κάνει τα οπαδικά ,εκπομπή της Λαμπίρη μου φαίνεται.Καλύτερα απο το να βριζόμαστε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom