Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
και με γκουμομπασιναδες γκρινιαζαμε αλλα μαζι τους καναμε το ολε ολε στις επιτυχιες. στο χερι τους ειναι να μας κανουν να χαμογελαμε.
στο χερι του προπονητη να τους απαλλαξει απο το αγχος.
στο χερι του σοφερ να τους πληρωσει.
και στο χερι των οπαδων να τους κρινει εκ του αποτελεσματος και βαση των προσωπικων κριτηριων του καθενος.
Οι οπαδοι δεν ειναι ψυχολογοι των παικτων ,αλλα με ολα οσα βλεπουν σιγουρα θελουν οι ιδιοι ψυχολογο :cheesy: :cheesy:.
Και μια που αναφερατε τον Γκεκα κρατηστε και μια πισινη για τη συνεχεια του.Θυμηθειτε τις περιπτωσεις Μαχλα,Σαμαρα,Χαριστεα.
Οταν επεσαν τα φωτα της δημοσιοτητας επανω τους φανηκε απο που καταγονται ολοι τους με την κατακορυφη πτωση τους.(και δεν ειναι και τιποτα πιτσιρικαδες)

Γεια σου ρε κριστιανο ροναλντο με τοσα λεφτα που βγαζεις και πηγες και πηρες κατι πατσαβουροειδη για να περασεις καλα. Σιχαμενες αγγλιδες βιζιτουδες.Russia forever :2funny:
 

dimos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Dimos13 εχεις παει στο γηπεδο ποτε?Σε τι διαφωνεις?Μηπως εισαι απο αυτους που τα τσεπωνουν απο τον σοφερ για να τον υποστηριζουν?Εγω να εισαι σιγουρος οτι αγαάω τον ΠΑΟ πολυ περισσοτερο απο εσενα
ποτε ρε φιλε δεν εχω παει οχι.το βρηκες!μα ποτε ετσι!ουτε εκδρομη ουτε πουθενα.ειμαι σιγουρος ρε φιλε πως τον αγαπας πιο πολυ απο μενα.ξερω πολλους που το λενε αυτο και τους βλεπω με ποιο τροπο αγαπανε την ομαδα.οσο για τον σοφερ 2000 το μηνα παιρνω για να τα λεω αυτα.τα εχεις βρει ολα.ηθελα να ηξερα οταν πατε στο γηπεδο το φωναζετε το συνθημα που λεει 'στις χαρες και στις λυπες μαζι?'και αν ναι γιατι ρε το φωναζετε αφου δε το πιστευετε?
 

dimos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Μίλησα εγώ για Βύντρα; Μίλησα για Γκέκα; Τη συμπεριφορά μου στο γήπεδο που την ξέρεις; Ούτε αυτή την ξέρεις, ούτε τι μυαλά κουβαλάω. Αν θες διάλογο να απαντάς με επιχειρήματα στις διαπιστώσεις/παρατηρήσεις/κρίσεις, όλα τ' αλλα είναι για λαϊκή κατανάλωση και για εκτόνωση. Και η μαλακία εκτόνωση είναι βέβαια και ουδείς αναμάρτητος.
μην αρχιζεις προσωπικη κοντρα φιλε.εγω ουτε για μαλακια σου ειπα ουτε τιποτα.το μυαλο που κουβαλας οσο αναφορα την ομαδα παντα και τη συμπεριφορα σου στο γηπεδο την κρινω βαση αυτα που γραφεις εδω.σου θυμηζω τι εγραψες
1. Να καταλάβει ο Πεσέιρο ότι ο Παπαδόπουλος δεν ειναι βασικός και αναντικατάστατος και ακόμα περισσότερο δεν είναι πλάγιο εξτρέμ
2.Να μην ξαναδω το Μάντζιο βασικό
3.Να βρει τη φόρμα του ο Σαριέγκι το συντομότερο δυνατό, γιατί ο Ενακαρίρε είναι πολύ μα πολύ λίγος
4.Να επιστρέψει ο Γκονζάλεζ στο κέντρο γιατί από δημιουργικότητα υστερούμε απελπιστικά
να καταλαβει ο πεσειρο?ποιος εισαι ρε φιλε να πεις εσυ στον πεσειρο να καταλαβει?εχεις σπουδασει προπονητικη?​
εσυ δε γουσταρεις το ματζιο βασικο ετσι?ουτε εγω ας πουμε.ο αλλος τον γουσταρει.ποιανου το κεφι να κανει ρε μεγαλε ο πεσειρο?μηπως να ξεκιναμε να κανουμε δημοψηφισμα οι οπαδοι πριν απο καθε παιχνιδι ποιον παικτη να βαζουμε στην αρχικη εντεκαδα και να το στελνουμε στην παε?ετσι για να μη σας χαλασει χατηρι η ομαδα​
ο ενακαριρε ειναι λιγος εε?επειδη εκανε το λαθος με τον λουα λουα ?πρωτο παιχνιδι και ειναι λιγος. να τον διωξουμε λοιπον!!!​
θα επιστρεψεικαι ο εκι.υπομονη.καταλαβετε και λιγο την ομαδα που της πανε ολα τοσο αναποδα με τους τραυματισμους.ημαρτον ρε​
σημερα η αεκ εφαγε 4 τεμαχια εντος και οι οπαδοι της την υποστηριζαν μεχρι το 90.τους παραδεχομαι ρε γιατι αν το παθαιναμε εμεις αυτο θα παιρναγε λαικο δικαστηριο η ομαδα.​
ενα θα σου πω φιλε.με την γκρινια και με το τι θες εσυ τι θελω εγω τι θελει ο αλλος απο την ομαδα δεν κανουμε τπτ.μονο κακο.αγκαλιαστε την ομαδα οσο μπορειτε αν θελετε βεβαια και να ειστε σιγουροι οτι θα βρει το δρομο της.εγω τουλαχιστον ετσι ξηγιεμαι οσο μπορω σε εντος και εκτος εδρας αγωνες με ταξιδια κτλ.πολλες οι χαρες και αλλες τοσες οι πικρες.δε χαλαω.ο παναθηναικος για μενα δεν ειναι μια παρενθεση για να  την πω σε ενα γαυρο(συναδελφο-γειτονα-φιλο) για μια νικη που του εκανα.εγω καυλωνω και μονο που ξεκιναω για το γηπεδο με τη φανελα.καυλωνω και μονο που παω να δω την ομαδα ασχετα ποιος φοραει τη φανελα με το τρυφιλλι.ΚΑΥΛΩΝΩ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ τωρα αν εσυ η ο οποιοσδηποτε θελει και απαιτει να μπει ο εντιογιε και να βγει ο ματζιος - να μπει ο σιοντης και να βγει ο γκουμας- να παρει τσ λιγκ ο παναθηναικος κ.ο.κ. τι να πω.ισως την αγαπατε περισσοτερο την ομαδα
 

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Φίλε μου δεν γκρινιάζω και δεν απαιτώ τίποτα όταν δεν εξαρτάται από εμένα. Απλές σκέψεις διατύπωσα και μερικές επιθυμίες. Μια παράκληση... μάλλον δύο. Μην προεκτείνεις την σκέψη μου γιατί το κουβάρι με το νήμα που ξετυλίγεις δεν είναι δικό μου και μη με κατατάσσεις στους τάδε ή στους δείνα.
Είμαι σίγουρος ότι και περισσότερο καυλώνεις από εμένα (και όχι μονο με τον Παναθηναϊκό) και περισσότερο αγαπάς την ομάδα, αλλά μην τo αφήνεις να σε κάνει να βλέπεις φαντάσματα εκεί που δεν υπάρχουν.
Ας μιλήσουμε για τον Παναθηναϊκό, τα προβλήματα νοοτροπίας, ποιότητας και σταθερότητας της ομάδας και ας αφήσουμε κατά μέρος το πολύ ή το λίγο των οπαδών του.

Φιλικά, Blue.
 

skalks

Μέλος
Εγγρ.
27 Απρ 2007
Μηνύματα
375
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
1
ποτε ρε φιλε δεν εχω παει οχι.το βρηκες!μα ποτε ετσι!ουτε εκδρομη ουτε πουθενα.ειμαι σιγουρος ρε φιλε πως τον αγαπας πιο πολυ απο μενα.ξερω πολλους που το λενε αυτο και τους βλεπω με ποιο τροπο αγαπανε την ομαδα.οσο για τον σοφερ 2000 το μηνα παιρνω για να τα λεω αυτα.τα εχεις βρει ολα.ηθελα να ηξερα οταν πατε στο γηπεδο το φωναζετε το συνθημα που λεει 'στις χαρες και στις λυπες μαζι?'και αν ναι γιατι ρε το φωναζετε αφου δε το πιστευετε?
Στο γηπεδο το φωναζουμε και το πιστευουμε περισσοτερο απο εσας, αλλα αφου δεν μας θελει ο σοφερ δεν θα ερχομαστε και το γηπεδο θα παραμενει εκκλησια οπωσ την κυριακη.Εχουμε μεγαλες πικρες αλλα δεν φυγαμε εχουμε φαει βροχεσ και χιονια ουτε τοτε φυγαμε οπωσ κανουν αυτοι που ερχονται 1-2 φορες τον χρονο.
 

dimos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
Στο γηπεδο το φωναζουμε και το πιστευουμε περισσοτερο απο εσας, αλλα αφου δεν μας θελει ο σοφερ δεν θα ερχομαστε και το γηπεδο θα παραμενει εκκλησια οπωσ την κυριακη.Εχουμε μεγαλες πικρες αλλα δεν φυγαμε εχουμε φαει βροχεσ και χιονια ουτε τοτε φυγαμε οπωσ κανουν αυτοι που ερχονται 1-2 φορες τον χρονο.
ρε skalks παναθηναικος εισαι η τζιγγερ??δε μπορειτε δλδ να τον γραψετε στ'αρχιδια σας και να ειστε κοντα στην ομαδα οπως παλια?απ'οτι καταλαβαινω πρεπει να εισαι οργανωμενος
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
ρε παιδια ημαρτον μην τσακωνεστε αλλο μεταξυ σας,δεν οδηγει πουθενα αυτο,για αυτο ημασταν 14.000 κοσμοσ σε αυτο το κωλογηπεδο την κυριακη,και αν θα ρωτησετε αν πηγα και φυσικα δεν πηγα και ουτε θα παω,δεν εχω να αποδειξω σε κανεναν ποσο παναθηναικος ειμαι,απλα το ποδοσφαιρο στην ελλαδα δεν μου αρεσει καθολου ουτε γουσταρω πλεον την αστυνομοκρατια καμερες και τικετ κλαμπ και ταυτοτητεσ διαβατηρια αφμ και βιβλιαριο υγειας στην εισοδο...με μειωνουν σαν ανθρωπο,και προτιμω να πηγαινω εκει που βλεπω θεαμα και δεν μιζεριαζω,εκει που βλεπω τον καλυτερο πλει μεικερ της ευρωπης και τουσ καλυτερους παιχτες της ευρωπης και εκει οπου ο προεδρος μας αποκαλει ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ.δικη μου γνωμη και ειμαι σιγουρος οτι εκφραζει πολλους παναθηναικους.
 

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
Τι να κάνουμε ρε μάγκες,εμείς δεν είμαστε ΑΕΚ να τρώμε 4 και να χοροπηδάμε από τη χαρά μας :headbang:..
Έχουμε απαιτήσεις από τον Παναθηναικό , γιατί έχουμε και διαφορετικές παραστάσεις στο μυαλό μας από τους ΑΕΚτζήδες...
Οταν παίζουμε προημιτελικό champions league στο nuevo campo με 100.000 κόσμο και να βλέπουμε τους παίκτες της Μπαρτσελόνα να πέφτουν κάτω σαν τα κοτόπουλα για καθυστέρηση,ε λοιπόν δεν θα χοροπηδάμε από τη χαρά μας για τεσσάρα στο γήπεδο μας,όχι με  τη Σεβίλλη,αλλά με τη μικτή κόσμου να παίζουμε!
Και ούτε μπορώ να βλέπω επιθετικό διδυμο αυτόν τον Παπαδόπουλο και τον φλωράκο τον Μάντζιο και να μην γκρινιάζω...Και να κάθεται στον πάγκο ο Ν Ντογιέ με τον Νίνη που και κούτσοι να παίζουν είναι καλύτεροι...
Οταν στηρίζεις σαν κόσμος, μια διοικηση που έχει καταστρέψει τον Παναθηναικό , αγοράζοντας διαρκείας κλπ μόνο κακό κάνεις στην ομάδα...
Και δεν είναι θέμα αποτελέσματος,είναι θέμα προσπάθειας και καλών προθέσεων...Γιατί και στο μπάσκετ στο ξεκίνημα των Γιαννακοπουλέων όταν τρώγαμε τη μια σφαλιάρα πίσω από την άλλη, κανείς δεν βρέθηκε να τους κατηγορήσει ή να τους κατακρίνει...Όλοι βλέπαμε κάποιο όραμα και κάναμε υπομονή...Τώρα τι βλέπουμε?Τη παρακμή να διαιωνίζεται...Γι αυτό και ο κόσμος τους γύρισε τη πλάτη...
Κατι ήξερε και γύρισε την ομάδα στη Λεωφόρο ο Τζίγγερ,ντέρμπι στο ΟΑΚΑ με 50.000 άδεια καθίσματα,θα γέλαγαν και οι πέτρες!
 

dimos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
δλδ ρε DUGUJAU πιστευεις δεν προσπαθει και δεν εχει καλες προθεσεις?πιστευεις οτι γουσταρει να τον βριζουν και δε θελει η ομαδα να γαμαει?οταν εφερε τον κονσεισαο και τον μπισκαν (ασχετα αν επαιξαν η οχι) τα ιδια ελεγες?εφερε αυτους βγηκανε παλτα και τον εχει γυρισει τον αμανε στους πιτσιρικαδες και στα ταλεντα του εξωτερικου που εχουν διψα για μπαλα (εντιογιε ας πουμε).εγω για να ξεκαθαρισω τη θεση μου δεν ειμαι υπερ του μαλακα σε καμοια περιπτωση αλλα δεν μπορω να μπω στο τρυπακι οτι γουσταρει να τον βριζουν οι οπαδοι της ομαδας που διοικη και πως θελει να πηγαινουν στραφι τα ευρο του. ενταξει ειναι και η λογικη του πως βλεπεις το ποτηρι μισοαδειο η μισογεματο
 

NiLe

Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.626
Like
5
Πόντοι
16
Παιδια εμενα η αποψη μου ειναι καλα κανει ο Τζιγγερ και δεν αφηνει αυτους (τους λιγους)οργανομενους στο γηπεδο και θα το εξηγησω.λιπων τη ειναι καλητερα να ερθουν σε ενα ντερμπυ 6.000 πρεζομενη,χαπακομενη,γενικος μαστουρομενοι η να πανε η σωστη και καθαροι απο ολες της πλευρες ανθρωποι,αν θυμαστε περση μερικη απο αυτους σηναντηθηκαν στην Λαβριου και θυμαστε το αποτελεσμα 1 νεκρος  ΓΙΑΤΙ?για μια μαλακια εφοσον εχουν αυτα τα μυαλα καλα τους κανει ο Τζιγγερ και ο καθε Τζιγγερ και δεν τους βαζει μεσα...να ρωτησω κατι την ωρα του 1 λεπτου σηγη θα σταματουσε κανενας απο τους μαστουρομενους να φοναζει?ΟΧΙ ειναι η απαντηση και ειμαι σιγουρος για αυτο..οσο για την ομαδα η ομαδα θα παει και χειροτερα με τα μυαλα ορισμενον οπαδων που δεν αφηνουν να δουλεψει σωστα μια ομαδα και αρχηζουν της φιλοσοφιες και την γκρινια..ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ ΡΕ Η ΟΜΑΔΑ ΘΕΛΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ Η ΒΟΥΛΩΣΤΕ ΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ............  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:      ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑΔΕΣ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:  ολοι σαπακια ε και μετα τους θελουμε πισω.......ΑΙ ΣΗΧΤΗΡ     
 

DUGUJAU

Μέλος
Εγγρ.
23 Απρ 2006
Μηνύματα
280
Like
3
Πόντοι
1
Σε σχέση με το οικονομικό μεγεθος της οικογένειας Βαρδινογιάννη,το μπάτζετ που πάει στον παναθηναικό είναι κουμπότρυπες...Σε σχέση με τον προυπολογισμό των γαύρων ούτε τα μισά δεν ξοδεύουμε...Είναι αναγκασμένος να κάνει μεταγραφές γιατί ούτε στο champions league δεν βγαίνουμε πλέον,έτσι χάνει πολλά  φράγκα το οποίο είναι το μόνο που τον πονάει...Αν βγαίναμε πρώτοι στο πρωτάθλημα να είστε σίγουροι πως δεν θα έκανε ούτε μια μεταγραφή,ας θυμηθούμε και το παράδειγμα του Καπετάνιου παλιότερα...Κάναμε μαύρα μάτια για να δούμε μεταγραφή της προκοπής...
Το θέμα πάντως δεν είναι μόνο οι μεταγραφές,κυρίως είναι οι συνεχόμενες κακές επιλογές του σε διοικητικές καίριες θέσεις,αλλά και στους προπονητές(με εξαίρεση τον Μουνιόθ)...Και το κυριότερο απ'όλα πρέπει να είναι οι μοναδικοί ιδιοκτήτες παγκοσμίως,οι οποίοι κάθε χρόνο κάνουν κινήσεις για να διώξουν τον κόσμο της ομάδας τους από το γήπεδο...
Δεν δίνουν εισιτήρια σε συνδέσμους,κάνουν την διαδικασία εξεύρεσης εισιτηρίου πολύπλοκη,γενικά δεν τους νοιάζει να είναι γεμάτες οι εξέδρες...Και μόνοι τους να βλέπανε τον αγώνα με τους μπράβους τους δεν θα είχανε κανένα πρόβλημα...Αυτό το πράγμα σε τέτοιο μεγάλο βαθμό,δεν νομίζω να υπάρχει σε καμία άλλη ομάδα
Είμαι σίγουρος φέτος ότι το μπάσκετ θα έχει μεγαλύτερο Μ.Ο εισιτηρίων από το ποδόσφαιρο...Θα το δούμε κ αυτό!!!
 

piko

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.010
Like
1.452
Πόντοι
96
Θα το ξαναπώ άλλη μια φορούλα μια και ήρθε το θέμα περί ενδιαφέρον των προέδρων κου-λου-που.
Το βασικό τους μέλημα είναι μέσω των ομάδων να μπορούν να ξεπλένουν χρήμα.
Το αν θα βγάλουν από εκεί 2-3-5-15 εκ. € το χρόνο είναι πραγματικά ψίχουλα γι αυτούς!
Το τι κάνουν για τις ομάδες τους είναι συνάρτηση και του αν ενδιαφέρονται η "βιτρίνα" του μαγαζιού να είναι περιποιημένη.
πχ. ο Κοκ ψιλογουστάρει να είναι εντάξει το μαγαζάκι του θα ασχοληθεί, ο Τζιγκ δεν πολυενδιαφέρεται οπότε βάζει κάποια λευτά και αφήνει τους παρατρεχάμενους να αλωνίζουν στην ΠΑΕ.

 

zourpenko

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2006
Μηνύματα
171
Like
1
Πόντοι
1
Μου φαίνεται οτι κάπου έχετε μπερδευτεί φίλοι μου...
Κατηγορείτε την ιδιοκτησία της ομάδας οτι δεν ανταποκρίνεται στις μεγάλες σας προσδοκίες... χα ας γελάσω... ε λοιπόν το ίδιο μπορεί να πει κ η ιδιοκτησία για σας. Τα πράγματα είναι μάλλον απλά: όσα έσοδα εχει μια ομάδα τόσα περίπου θα είναι κ τα έξοδα της. Αν οι φίλαθλοι δεν αγοράζουν διαρκείας, δεν αγοράζουν μπλουζάκια, δεν πάνε γήπεδο τότε τα έσοδα θα μένουν στάσιμα κ οι γαμάτες κινήσεις που ονειρεύεστε δε θα γίνουν ποτέ. Μην περιμένετε να ματώσει ο πρόεδρος εκτοξεύοντας το μπάτζετ αν δεν έχει να βασιστεί σε αντίστοιχα έσοδα. Καταλάβετε λοιπον οτι με το να μη γεμίζετε ουτε κ τη Λεωφόρο του παιρνάτε το μήνυμα να το παίξει συντηριτικά. Οπότε αφήστε τις σαχλαμάρες κ πηγαινετε να δείτε την ομάδα σας...στο κάτω κάτω εσεις χάνετε όχι ο πρόεδρος...
 

Montanabp

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2006
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
ρε παιδια ημαρτον μην τσακωνεστε αλλο μεταξυ σας,δεν οδηγει πουθενα αυτο,για αυτο ημασταν 14.000 κοσμοσ σε αυτο το κωλογηπεδο την κυριακη,και αν θα ρωτησετε αν πηγα και φυσικα δεν πηγα και ουτε θα παω,δεν εχω να αποδειξω σε κανεναν ποσο παναθηναικος ειμαι,απλα το ποδοσφαιρο στην ελλαδα δεν μου αρεσει καθολου ουτε γουσταρω πλεον την αστυνομοκρατια καμερες και τικετ κλαμπ και ταυτοτητεσ διαβατηρια αφμ και βιβλιαριο υγειας στην εισοδο...με μειωνουν σαν ανθρωπο,και προτιμω να πηγαινω εκει που βλεπω θεαμα και δεν μιζεριαζω,εκει που βλεπω τον καλυτερο πλει μεικερ της ευρωπης και τουσ καλυτερους παιχτες της ευρωπης και εκει οπου ο προεδρος μας αποκαλει ΠΑΙΔΙΑ ΤΟΥ.δικη μου γνωμη και ειμαι σιγουρος οτι εκφραζει πολλους παναθηναικους.

+10000000000000000000
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Παιδια εμενα η αποψη μου ειναι καλα κανει ο Τζιγγερ και δεν αφηνει αυτους (τους λιγους)οργανομενους στο γηπεδο και θα το εξηγησω.λιπων τη ειναι καλητερα να ερθουν σε ενα ντερμπυ 6.000 πρεζομενη,χαπακομενη,γενικος μαστουρομενοι η να πανε η σωστη και καθαροι απο ολες της πλευρες ανθρωποι,αν θυμαστε περση μερικη απο αυτους σηναντηθηκαν στην Λαβριου και θυμαστε το αποτελεσμα 1 νεκρος  ΓΙΑΤΙ?για μια μαλακια εφοσον εχουν αυτα τα μυαλα καλα τους κανει ο Τζιγγερ και ο καθε Τζιγγερ και δεν τους βαζει μεσα...να ρωτησω κατι την ωρα του 1 λεπτου σηγη θα σταματουσε κανενας απο τους μαστουρομενους να φοναζει?ΟΧΙ ειναι η απαντηση και ειμαι σιγουρος για αυτο..οσο για την ομαδα η ομαδα θα παει και χειροτερα με τα μυαλα ορισμενον οπαδων που δεν αφηνουν να δουλεψει σωστα μια ομαδα και αρχηζουν της φιλοσοφιες και την γκρινια..ΒΑΛΤΕ ΜΥΑΛΟ ΡΕ Η ΟΜΑΔΑ ΘΕΛΕΙ ΒΟΗΘΕΙΑ ΒΟΗΘΗΣΤΕ Η ΒΟΥΛΩΣΤΕ ΤΟ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ............  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:      ΠΡΟΠΟΝΗΤΑΡΑΔΕΣ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕ   :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:  ολοι σαπακια ε και μετα τους θελουμε πισω.......ΑΙ ΣΗΧΤΗΡ      
φιλε αν νομιζεις οτι πηγαινουνε στο γηπεδο χαπακωμενοι και μαστουρομενοι σορυ αλλα εισαι πολλα χρονια πισω και δεν νομιζω να εχεις καμια επαφη με το αθλημα.χωρις παρεξηγηση οτι σου λεω αλλα εισαι χιλιομετρα μακρια και απορω αν εισαΙ ΚΑΙ νεος πως και εχεις αυτη την αντιληψη και αυτοι που συναντηθηκαν στη λαυριου καθε αλλο παρα μαστουρομενοι και χαπακωμενοι ητανε,και γενικα οσοι ειναι μαστουρομενοι και χαπακομενοι δεν εχουνε δυναμη ουτε να κατουρησουνε ποσο μαλλον να ασκησουνε βια "γηπεδικης μορφης".
 

Pink_floyd

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
6.065
Ε καλα τωρα και η μαριχουανα που βρωμαει ολη η 13 ειτε ΟΑΚΑ ειτε Λεωφορο δεν ειναι και το πιο αντιμαστουρωτικο που υπαρχει και αρκετοι κανουν χρηση και αλλων ουσιων. Τα ατομα(οχι ολα) ψαχνονται για ξυλο ακομα και με Παναθηναικους μεσα στο γηπεδο. Πας να φυγεις απο ΟΑΚΑ και μονο που δεν περνανε απο πανω σου με τα παπια τους. Πιο μικρος ηξερα κοσμο που ηταν στην 13 και πιστεψε με ολοι εβραζαν μεσα τους απο καταστασεις πολυ μακρινες απο το ποδοσφαιρο(οικογενεια,γκομενα,εφηβεια και αλλα που δεν θα αναλυσω εδω τωρα)

Βεβαια οσα ψυχολογικα εχουν αυτοι αλλα τοσα και χειροτερα εχει και ο τζιγγερ για αυτο τα βαζει η μια πλευρα με την αλλη. Ο Βαρδης τους ειχε βαλει σφηνα στον κωλο τοσα χρονια για να κρατηθουν, και του καπετανιου και αυτου και τωρα βγαζουν τα κομπλεξ τους ο καθενας με τον τροπο του.

Απο τους Γαβρους ελειπαν 2 βασικοι ενω απο εμας 5-6 (σαλπι,εκι,σεριτς,Ιβανσιτζ,Ν ντογιε,Νινης) οι οποιοι θα κανουν τη διαφορα. τουλαχιστον ετσι θελουμε να ελπιζουμε
 

dimos13

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα
139
Like
0
Πόντοι
1
ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΙ ΕΙΠΕ Ο ΚΑΣΝΑΦΕΡΗΣ
Στο μάτι του κυκλώνα βρέθηκε ο διατητής του ντέρμπι Γιώργος Κασναφέρης καθώς κατηγορήθηκε ότι το κινητό του έχει τον ύμνο του Ολυμπιακού. Ο Κασναφέρης απέρριψε τις κατηγορίες τονίζοντας, ότι στην σύσκεψη πριν το ντέρμπι για τα μέτρα ασφαλείας, δεν ήταν το δικό του κινητό που χτύπησε με τον συγκεκριμένο ύμνο.
"Θέλω να αποκαταστήσω την αλήθεια. Δεν θα ήμουν τόσο αφελής ώστε να είχα τον ύμνο του Ολυμπιακού στο κινητό μου. Για το μόνο που δεν διακρίνομαι είναι για την αφέλεια και τη βλακεία μου. Άλλο αν χτύπησε ένα τηλέφωνο κι άλλο αν χτύπησε το δικό μου τηλέφωνο. Το κινητό μου ήταν στο αθόρυβο.

Όντως χτύπησε ένα κινητό ενός ανθρώπου πίσω από τον κύριο Μώραλη, αλλά δεν κατάλαβα αν ήταν ύμνος του Ολυμπιακού ή του Παναθηναϊκού. Σέβομαι οποιαδήποτε κρίση για τη διαιτητική μου απόδοση, καλή ή κακή, αλλά δεν μπορούν να λέγονται τέτοια πράγματα αόριστα", σχολιάσε ο Αθηναίος ρεφερί με δηλώσεις του στον ραδιαφωνικό σταθμό "Sportfm".


Δεν θα ήμουν τόσο αφελής ώστε να είχα τον ύμνο του Ολυμπιακού στο κινητό μου. Για το μόνο που δεν διακρίνομαι είναι για την αφέλεια και τη βλακεία μου
πεσ'τε μου τωρα εσεις τι καταλαβαινετε.εγω το παιρνω ως, ενταξει γαυρος ειμαι αλλα οχι και τοσο μαλακας να εχω τον υμνο.​
 

CONSTANTLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Ε καλα τωρα και η μαριχουανα που βρωμαει ολη η 13 ειτε ΟΑΚΑ ειτε Λεωφορο δεν ειναι και το πιο αντιμαστουρωτικο που υπαρχει και αρκετοι κανουν χρηση και αλλων ουσιων. Τα ατομα(οχι ολα) ψαχνονται για ξυλο ακομα και με Παναθηναικους μεσα στο γηπεδο. Πας να φυγεις απο ΟΑΚΑ και μονο που δεν περνανε απο πανω σου με τα παπια τους. Πιο μικρος ηξερα κοσμο που ηταν στην 13 και πιστεψε με ολοι εβραζαν μεσα τους απο καταστασεις πολυ μακρινες απο το ποδοσφαιρο(οικογενεια,γκομενα,εφηβεια και αλλα που δεν θα αναλυσω εδω τωρα)

Βεβαια οσα ψυχολογικα εχουν αυτοι αλλα τοσα και χειροτερα εχει και ο τζιγγερ για αυτο τα βαζει η μια πλευρα με την αλλη. Ο Βαρδης τους ειχε βαλει σφηνα στον κωλο τοσα χρονια για να κρατηθουν, και του καπετανιου και αυτου και τωρα βγαζουν τα κομπλεξ τους ο καθενας με τον τροπο του.

Απο τους Γαβρους ελειπαν 2 βασικοι ενω απο εμας 5-6 (σαλπι,εκι,σεριτς,Ιβανσιτζ,Ν ντογιε,Νινης) οι οποιοι θα κανουν τη διαφορα. τουλαχιστον ετσι θελουμε να ελπιζουμε
δε μιλαμε για το χορτο εδω λεει για μαστουρες και πρεζες και χαπια,ολα αυτα καταστελουν το κεντρικο νευρικο συστημα,εδω ρε παιδια ενα ζιρτεκ(αντισταμινικο) πινουμε και μας πιανει υπνηλια,ρωτηστε και ενα ψυχιατρο και πηγαιντε μια βολτα απο την ομονοια και δειτε τους πραγματικουσ μαστουροχαπακομενους και μετα πειτε μου αν αυτοι μπορουνε να κανουνε επεισοδια.
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
αν δε γυρισει ο τσιγκας επιθεση δεν κανουνε με τιποτα αποτελεσματικη..μεγαλος παιχτης...
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Μου φαίνεται οτι κάπου έχετε μπερδευτεί φίλοι μου...
Κατηγορείτε την ιδιοκτησία της ομάδας οτι δεν ανταποκρίνεται στις μεγάλες σας προσδοκίες... χα ας γελάσω... ε λοιπόν το ίδιο μπορεί να πει κ η ιδιοκτησία για σας. Τα πράγματα είναι μάλλον απλά: όσα έσοδα εχει μια ομάδα τόσα περίπου θα είναι κ τα έξοδα της. Αν οι φίλαθλοι δεν αγοράζουν διαρκείας, δεν αγοράζουν μπλουζάκια, δεν πάνε γήπεδο τότε τα έσοδα θα μένουν στάσιμα κ οι γαμάτες κινήσεις που ονειρεύεστε δε θα γίνουν ποτέ. Μην περιμένετε να ματώσει ο πρόεδρος εκτοξεύοντας το μπάτζετ αν δεν έχει να βασιστεί σε αντίστοιχα έσοδα. Καταλάβετε λοιπον οτι με το να μη γεμίζετε ουτε κ τη Λεωφόρο του παιρνάτε το μήνυμα να το παίξει συντηριτικά. Οπότε αφήστε τις σαχλαμάρες κ πηγαινετε να δείτε την ομάδα σας...στο κάτω κάτω εσεις χάνετε όχι ο πρόεδρος...


....χαλασες πολυ φαια ουσια για να γραψεις αυτες τις παπαριες?  Ευτυχως που ο Θεος ο Παυλαρας ο Γιαννακοπουλος δεν σκεφτεται με αυτην την αρρωστημενη λογικη που περιγραφεις....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom