Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

makrykavlis

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
202
Κριτικές
26
Like
9
Πόντοι
11
Σιγά!

Αστειάκι για την καζούρα είναι.

Απά αύριο θα ακούσετε περισσότερα!
 

Επισκέπτης
Οντας παναθηναικός απο τα γενοφασκια και εχοντας γυρισει ολη την ευρωπη με την ομάδα τις καλες εποχες δεν εχω να πω τιποτα.

Αισθάνομαι ΚΕΝΟΣ. ΘΛΙΒΟΜΑΙ. Πολλά χρόνια τώρα. Και το χειρωτερο. ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΦΩΣ. Ιδιως τωρα με το Βοτανικό, η μάσσα μεγαλώνει και δεν προκειτε η οικογενεια να φυγει απο την Ομάδα. ʼρα σκατά.
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Να κι ενας αληθινος ο RavenM... Οσο για σενα ρε λαπλας κριμα...Οπου θες τα πας...Αν  εισαι εσυ μια φορα ικανοποιημενος με την ομαδα σου εγω ειμαι εκατο....κι οταν αραξεις καναπε και παει το Αεκ Τσ.λιγκ αυτο να λες στον εαυτο σου..''Δεν πειραζει,εμεις κερδισαμε τον γαυρο''..
 

PASTELI

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2006
Μηνύματα
191
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
11
τι εχουμε φταιξει κ τα πληρωνουμε αυτα....... αλλα στις ΧΑΡΕΣ Κ ΤΙΣ ΛΥΠΕΣ ΜΑΖΙ
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
καλά με τους γαύρους δεν θα ασχοληθώ--[ ας ασχοληθούν αυτοί με το δούλεμα που τους κάνει ο κόκκαλης και τράχουν στο τηγλανι σαν τρελλοί]---- με τους δικούς μας τώρα....είχα γράψει για το τι φταίει μετά τον αγώνα με τον εργοτέλη.....ή οι παίκτες λόγω του πρίμ την κάνανε ή ο σωφέρ με τις μαλακίες του διαλύει την ομάδα ή η κλίκα θέλει να φάει τον μουνιόθ για τις μίζες των μεταγραφών και κάποιοι μου είπαν ότι φβλέπω φαντάσματα.......τώρα τι βλέπω?...πως εξηγούνται μετά την νίκη στο τηγάνι οι 2 απανωτές ήττες?......γενικά ότι και να συνβαίνει  και όποιος και να είναι ο λόγος , και όποιος και να φταίει μας έχουν γραμμένους εμάς τους φιλάθλους στα παπάρια τους.......αποθεώστε τους.......τους αξίζει.... :ak: :knuppel: :uzi: :cussing: :blowup:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ρε πούστη μου από τα νεύρα που έχω δεν βλέπω...έχω κάνει ένα κάρο λάθη στο  προηγούμενο μήνημα....
 

laplace

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.286
Like
21
Πόντοι
16
psaxnwtrans δεν ειμαι ικανοποιημένος απο την ομάδα μου..
αλλα δεν βλέπω το οτι οι δικές σας ειναι καλύτερες..
 

Επισκέπτης
psaxnwtrans δεν ειμαι ικανοποιημένος απο την ομάδα μου..
αλλα δεν βλέπω το οτι οι δικές σας ειναι καλύτερες..

ειναι καλυτερες. εχεις καταλάβει/δει οτι δεν μπορούμε 10 χρονια τωρα να αλλάξουμε 3η πάσα??? αστο.
 

Spartan_King

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
225
Like
0
Πόντοι
1
Οι αλλοθρησκοι καλο θα ειναι να ασχοληθουν με τις εκδορες που τους προκαλεσε ο Παναθηναικος στο ορθο κατα τις προσφατες συνευρεσεις που ειχαν μαζι του στον ΧΩΡΟ ΤΟΥΣ...
Οσον αφορα τωρα τα του οικου μας, θελω να πιστευω οτι δεν θα κανουν το λαθος να απομακρυνουν τον Ισπανο επειδη, κατα πως φαινεται , χαλαει την σουπα σε μερικα καλοπαιδα...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
άραγε....πόσους κολλητούς έχει ο βάτραχος στους παίκτες και στους παρατρεχάμενους?....λέω τώρα.... :idiot:
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Καλα ρε λαπλας εσυ δεν το βλεπεις απο μονος σου οτι ο γαυρος ειναι καλυτερος απο σενα?ακομα και στην νικη στο τηγανι οπως λετε δεν εχεις την αντικειμενικη κριση να δεις οτι ησουν τρεις χειροτερος..Δεν λεω οτι εχω καμια ομαδαρα αλλα σιγουρα απο σενα ειμαι καλυτερος...Αντικειμενικα...τι λογο εχω να κανω πως δεν βλεπω...μηπως πληρωνομαι γι αυτα που γραφω?Στα @@ μου..Απλα ειμαι αντικειμενικος..Αυτο που θελω ειναι να ριξουμε 3 στους τουρκαλαδες?γινεται?
και κατι αλλο...Οντως με τη μαλακια που δερνει τους βαζελους ειναι ικανοι να διωξουν τον μουνιοθ..Ειναι δυνατον?μονο τον Νινη που ανεδειξε φτανει για να βουλωσει ολα τα στωματα...Δεν ειναι Λεμονης ο Μουνιοθ που αν καναμε εμεις τα χαλια σας δικαιολογημενα θα λεγαμε να φυγει..
 

kaytos

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2007
Μηνύματα
6.904
Like
14
Πόντοι
66
Κοιτάξατε ρε ομαδαρα που ήρθε και πήρε διπλό μέσα στο Καραϊσκάκη!!!!
Να ρε πώς το πήρατε με την κολοφαρδία σας. Θέλετε και Ευρώπη!!!!!!!!
Να τος ο προπονητάρας θα το κρατήσετε ώπος λέγατε?Αυτός σας φτιάχνει ομαδάρα? Αυτός την στρώνει ε? και αυτός θα σας πάρει το πρωτάθλημα....!!!!!!!!

Όχι ρε παιδιά, απλά τώρα βγαίνει η δουλιά του ... Μπάκε :2funny: :2funny: :2funny:
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Κατι πολυ υποπτο και βρωμικο συμβαiνει στο Παναθηναικο.
Οπως περιεργο μου φανηκε το διπλο του γαυρου στο ΟΑΚΑ,
το διπλο επι της αεκ με "μαγικο" τροπο,το διπλο επι του γαβρου στο καραισκακη,ε τωρα εδεσε το γλυκο!2 σερι ηττες στην εδρα μας.Ναι η ομαδα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο,αυτο το ξερουμε.Αλλα να χανει 2 φορες εντος,χωρις ΚΑΝΕΝΑ εμφανες αγωνιστικο η' ψυχολογικο προβλημα-μεχρι το ματς με Εργοτελη,εμενα με βαζει σε πολλες σκεψεις....Ρε μπας και η Παναθα ειπε να το παιξει Παρι σεν Ζερμεν και γινει τσιρακι των μπουκ?ΙΣΩΣ.Ο μουνιοθ ξαφνικα δεν μπορει να κουμανταρει τους παικτες?Δεν το χαφτω.Γινεται για να ερθει ο Μπαγεβιτς?Ουτε.Οι παικτες παιζουν μονο για τα φραγκα και ξενερωσαν με αυτο που τους ειπε ο ΣΩΦΕΡ για τα πριμ?Χμμμ...ισως...αλλα και παλι:ετσι θα του τα παρουν?Οποιος βγαζει ακρη ας απαντησει.Εγω βαρεθηκα να λεω τον τζιγγερ..Σωφερ και να ασχολουμαι εαν ο Βυντρα και ο Λεοντιου ειναι καλοι παικτες.Εδω γινονται πραγματα εξωπραγματικα,ανωμαλα,αφυσικα και ΠΕΡΙΕΡΓΑ.Περιμενω σχολια(περα απο τη σχετικη καζουρα βεβαια) :boobies:

 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Έχοντας πάρει το διπλάκι μου στην Κέρκυρα, κάθησα και απόλαυσα την ήττα σας πάλι.............Δυστυχώς μυρίζει αποπομπή του Μουνιόθ από την ομάδα για χάρη του Ντούσσαν...........αντί να διώξει ο σοφέρ όλους τους μισθοφώρους που έχει μαζέψει και δεν κατάλαβαν ποτέ ποιας ομάδας τη φανέλα φορούν...........
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Κατι πολυ υποπτο και βρωμικο συμβαiνει στο Παναθηναικο.
Οπως περιεργο μου φανηκε το διπλο του γαυρου στο ΟΑΚΑ,
το διπλο επι της αεκ με "μαγικο" τροπο,το διπλο επι του γαβρου στο καραισκακη,ε τωρα εδεσε το γλυκο!2 σερι ηττες στην εδρα μας.Ναι η ομαδα δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο,αυτο το ξερουμε.Αλλα να χανει 2 φορες εντος,χωρις ΚΑΝΕΝΑ εμφανες αγωνιστικο η' ψυχολογικο προβλημα-μεχρι το ματς με Εργοτελη,εμενα με βαζει σε πολλες σκεψεις....Ρε μπας και η Παναθα ειπε να το παιξει Παρι σεν Ζερμεν και γινει τσιρακι των μπουκ?ΙΣΩΣ.Ο μουνιοθ ξαφνικα δεν μπορει να κουμανταρει τους παικτες?Δεν το χαφτω.Γινεται για να ερθει ο Μπαγεβιτς?Ουτε.Οι παικτες παιζουν μονο για τα φραγκα και ξενερωσαν με αυτο που τους ειπε ο ΣΩΦΕΡ για τα πριμ?Χμμμ...ισως...αλλα και παλι:ετσι θα του τα παρουν?Οποιος βγαζει ακρη ας απαντησει.Εγω βαρεθηκα να λεω τον τζιγγερ..Σωφερ και να ασχολουμαι εαν ο Βυντρα και ο Λεοντιου ειναι καλοι παικτες.Εδω γινονται πραγματα εξωπραγματικα,ανωμαλα,αφυσικα και ΠΕΡΙΕΡΓΑ.Περιμενω σχολια(περα απο τη σχετικη καζουρα βεβαια) :boobies:

ρε συ.....ειναι πολυ απλο....δεν εχεις υλικο ουτε για να κερδισεις την καλλιθεα....ο ατρομητος,ο εργοτελης και η καλαμαρια φανταζουν πολυ μεγαλοι αντιπαλοι για αυτον τον παναθηναικο!και μην ξεχνας οτι θα παιξεις και με λαρισα-καλαμαρια εκτος!δηλ.2 σιγουρες ηττες μαλλον!
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Γιατί τον ʼρη μέσα τον έχει σίγουρο άσσο???????????
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
ρε συ.....ειναι πολυ απλο....δεν εχεις υλικο ουτε για να κερδισεις την καλλιθεα....ο ατρομητος,ο εργοτελης και η καλαμαρια φανταζουν πολυ μεγαλοι αντιπαλοι για αυτον τον παναθηναικο!και μην ξεχνας οτι θα παιξεις και με λαρισα-καλαμαρια εκτος!δηλ.2 σιγουρες ηττες μαλλον!

Ε αυτος ο Παναθηναικος στον ακουμπησε 2 φορες πρωταθλητη της πλακας!Μπααα...αλλα πραγματα παιζουν εκει περα τελειως εξωαγωνιστικα κατ'εμε...
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ε αυτος ο Παναθηναικος στον ακουμπησε 2 φορες πρωταθλητη της πλακας!Μπααα...αλλα πραγματα παιζουν εκει περα τελειως εξωαγωνιστικα κατ'εμε...

μαλλον μονος του εχασε ο ολυμπιακος τα ματς φιλε!απο αυτογκολ στο πρωτο ματς και απο μαλακια στο δευτερο και επειδη εισασταν κλεισμενοι πισω και παιζατε με βαθιες μπαλλιες για να βρειτε τους επιθετικους!δηλ. ποδοσφαιρου του 3ου προ χριστου αιωνα!φυσικα δεν σας κατηγορω για αυτο γιατι δεν μπορουν να κανουν αυτοι οι παικτες και τιποτα καλυτερο.....απλα οταν πρεπει να παιξει για να δημιουργησει ο παναθηναικος λογω ελλειψης τετοιων παικτων δεν μπορει να κανει φαση για γκολ....ειδικα φετος εχει παρει πολλους ποντους....θα επρεπε να ειχε και 7,8 ποντους λιγοτερους βασει αποδοσης,τυχης και ευνοιας!
 

KARALIAKOURAS

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2006
Μηνύματα
693
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
6
Vaso χαλασες!Εγινες σαν τους κολλημενους γαβρους που κοροιδευες μου φαινεται!Στο τελος θα μου πεις πως εχετε και ομαδαρα.Για το πουτσο ειστε,απλα λιγοτερο απο εμας.
Εγω εγραψα πως δεν δικαιλογουνται αγωνιστικα τα 2 αποτελεματα του ΠΑΟ εντος.Δεν το ειπα για δικαιολογια,απλα αυτο πιστευω.Τον εργοτελη και τον Ατρομητο ενας απλα τυπικα καλος παναθηναικος τους εχει.Τουλαχιστον δεν χανει.
Εδω μιλαμε για...αλλα κολπα..ΠΙΑ!Ο νοων,νοειτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom