Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Vaso χαλασες!Εγινες σαν τους κολλημενους γαβρους που κοροιδευες μου φαινεται!Στο τελος θα μου πεις πως εχετε και ομαδαρα.Για το πουτσο ειστε,απλα λιγοτερο απο εμας.
Εγω εγραψα πως δεν δικαιλογουνται αγωνιστικα τα 2 αποτελεματα του ΠΑΟ εντος.Δεν το ειπα για δικαιολογια,απλα αυτο πιστευω.Τον εργοτελη και τον Ατρομητο ενας απλα τυπικα καλος παναθηναικος τους εχει.Τουλαχιστον δεν χανει.
Εδω μιλαμε για...αλλα κολπα..ΠΙΑ!Ο νοων,νοειτο.

καλα εννοειται οτι ο ολυμπιακος ειναι για τον πεουκλα!απλα πιστευω οτι ο τροπος παιχνιδιου του ΠΑΟ πρεπει να ειναι σε ολα τα ματς το ιδιο σχεδον....να μην ανοιγεται καθολου και να προσπαθει να κλεψει το ματς με τον σαλπιγγιδη και τον μυταρα....γιατι και επιθετικα να παιξει παλι γκολ δεν βαζει ευκολα!οποτε καλυτερα να παιζει οπως στο καραισκακη και με τον ατρομητο και καθε ατρομητο και ας κερδιζει 1-0!αλλα ειναι βλεπεις οτι η ψυχολογια πρεπει να συναδει και με την πραγματικοτητα!και ο παναθηναικος οταν παιζει με μικροτερες σε ονομα ομαδες πρεπει να παιξει επιθετικα,να κλεισει τον αντιπαλο και να τον πολιορκησει!αλλα αν δεν μπορει τί γινεται?για αυτο σου λεω...............
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Ο Παναθηναικός μπορεί πιο εύκολα να βάλει γκολ σε ομάδες όπως η ακατανόμαστη ομάδα με τα ερυθρόλευκα, που έχει ανοιχτή(τρύπια) άμυνα, παρά σε ομάδες όπως Ατρόμητος και Εργοτέλης που κλείνονται πίσω και τους παίζεις με σέντρες.Εκεί πρέπει να έχεις ένα ψηλό να σου παίρνει τις κεφαλιές  και όχι τον Σάλπι που τον παιρνάει σε ύψος η αδελφή μου!Τώρα το γεγονός οτι κάθε αντίπαλος ξεσκίζεται με μας και 'στήνεται' με τον ακατανόμαστο....?Ανεξήγητο...η όχι?
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
Ο Παναθηναικός μπορεί πιο εύκολα να βάλει γκολ σε ομάδες όπως η ακατανόμαστη ομάδα με τα ερυθρόλευκα, που έχει ανοιχτή(τρύπια) άμυνα, παρά σε ομάδες όπως Ατρόμητος και Εργοτέλης που κλείνονται πίσω και τους παίζεις με σέντρες.Εκεί πρέπει να έχεις ένα ψηλό να σου παίρνει τις κεφαλιές  και όχι τον Σάλπι που τον παιρνάει σε ύψος η αδελφή μου!Τώρα το γεγονός οτι κάθε αντίπαλος ξεσκίζεται με μας και 'στήνεται' με τον ακατανόμαστο....?Ανεξήγητο...η όχι?

γιατι να μην προσπαθουμε να αποδεχομαστε την αληθεια οπως ειναι και να ψαχνουμε να βρουμε σπιθα χωρις λογο?
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Ο Παναθηναικός μπορεί πιο εύκολα να βάλει γκολ σε ομάδες όπως η ακατανόμαστη ομάδα με τα ερυθρόλευκα, που έχει ανοιχτή(τρύπια) άμυνα, παρά σε ομάδες όπως Ατρόμητος και Εργοτέλης που κλείνονται πίσω και τους παίζεις με σέντρες.Εκεί πρέπει να έχεις ένα ψηλό να σου παίρνει τις κεφαλιές  και όχι τον Σάλπι που τον παιρνάει σε ύψος η αδελφή μου!Τώρα το γεγονός οτι κάθε αντίπαλος ξεσκίζεται με μας και 'στήνεται' με τον ακατανόμαστο....?Ανεξήγητο...η όχι?
καλα εσυ το γαμησες...Συμβουλη...κοψε τις εφημεριδες για κανα μηνα και μην ακους αθλ.ραδιοφωνα
Υ.γ καλως ηρθες!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
Κλειστα κλειστα φιλε σαβαλα κι αναπωλεσε....Αν θες μπορεις να ταξιδεψεις και στο Γουεμπλει για να παρηγορηθεις....χοχοχοχοχο
 

vasos

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Ιουν 2006
Μηνύματα
7.928
Κριτικές
33
Like
32
Πόντοι
2.057
βαφτε τα μαυρα αδελφια, αλλη μια ξεφτιλα απόψε
τουλάχιστον μεσα στη μαυριλα μου
κλεινω τα μάτια και ξαναταξιδευω στο μαγικό 89¨ του καραισκάκη.

ειδες τί κανει η πολυ μαγεια?
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Δε θέλω ούτε να γίνω καχύποπτος ούτε να δηλητηριάσω τη σκέψη μου με ενδεχόμενα στημένων παιχνιδιών,διαιτησίες κλπ.(γι'αυτο τα έχω κόψει αυτά που λες).Η αλήθεια είναι οτι ο Παναθηναικός έχει χάσει την αίγλη που είχε και τον παίζουν στα ίσα κάτι...Εργοτέληδες.Απλά παρατήρησα μια σχετική ευκολία στον τρόπο που νικάει ο 'αιώνιος' τέτοιους αντιπάλους.Ίσως είναι, όπως είπε ο vasos, θέμα ψυχολογίας τελικά.

Υ.γ. ευχαριστώ...καλώς σας βρήκα!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Φίλοι μου καλοί μου φίλοι βάζελοι, Κ Α Λ Η Μ Ε Ρ Α.


ΟΥΠΣ..........
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Αφού επέστρεψε ο moutsos όλα τα άλλα έχουν δευτερεύουσα σημασία για μένα.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Καλημερίζω τους μπουρδελιάριδες!!!! Ααααααααχχχχχχχ ρε Κουτσοσπύρο...............Ούτε το Χ δεν έπιασα στο στοίχημα :)
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Κρίμα ρε.Φωτιά στο σπίτι του Κουτσοσπύρου.Έχεις κ γεννητούρια.
 

POLYATAKTOS

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2006
Μηνύματα
483
Like
2
Πόντοι
1
Φιλοι , βαζελοι , η εκδικηση των παικτων προς τον καπετανιο , απεδωσε .100.00? πριμ τους εταξε για να κερδισουν ΕΡΓΟΤΕΛΗ και ΑΤΡΟΜΗΤΟ ...ε λοιπον μια χαρα του την φερανε!!!! Μην ψαχνετε για αλλες αιτιες , ειδικα στα 2 αυτα ματς.Οταν ο σπαγγουροΒαρδινογιαννης δινει ψιχουλα για πριμ στους παικτες του , καλα να του κανουνε!!
Αντε γεια , το 10το ξανα στον Πειραια!!!!!!!!!
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ρε το στησανε το παιχνιδι ο παπαδοπουλος με τον γκουμα κ το μορις
το ιδιο κανανε κ με τον εργοτελη
2 ματσακια στηθηκανε - πηρανε τα 100 χιλιαρικα..
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Μα τι όμορφη ηθική... Παίζω μόνο για τα φράγκα...

Μετά λοιπόν το στήσιμο που κάναμε για να μην βγει η ΑΕΚ τσου λου(αλήθεια που πήγαν αυτοί οι τόσο βέβαιοι ότι ήταν στημένο? Ο κυρ τραγάκης που κρύφτηκε? ) τώρα το στήσανε για να πάρουνε τα πριμ.... τι άλλο θα ακούσουμε...

Εγώ πιστεύω ότι φταίει η επίδραση του ανάδρομου δαφνοστεφανωμένου έφηβου με το κλαρίνο και οι μαγνητικές αναταράξεις στο τσουφενχάουζεν καθώς και το μοχίτο που έπινε τις προάλλες ο Μόρρις.
 

megantoine

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
583
Like
2
Πόντοι
6
ουτε για β εθνικη δεν ειστε...εκει καταντησατε....πλεον δεν εχουμε κ ορεξη να σας πειραξουμε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom