Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (4 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Μπαλαρα παιξατε παιδια,αλλα η ανορθωση ηταν παλι η μεγαλη εκπληξη,θα ναι κριμα να μην περασει αυτη η ομαδα,αμα νικησει τη Βερντερ περναει οτι και να γινει στο οακα??
ειναι ενα ποντο μπροστα
αν νικησει την βερντερ και χασουμε εμεις ναι
μονο με αυτο το σεναριο περναει απτην προτελευταια αγωνιστικη
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Ολα καλα ρε μαγκες σημερα.Γαμω τις φασεις.Σουπερ εμφανιση και τριμπαλο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Συνεχιζουμε τωρα...Ας μεινουμε προσγειωμενοι να χυσουμε τον γαυρο την Κυριακη.
Ενα απο τα πολυ σημαντικα αποτελεσματα αυτης της βραδιας θα ειναι το γεματο ΟΑΚΑ την Κυριακη.Μολις 10 μερες μετα το στραπατσο με τον Εργοτελη ολοι στην ομαδα εχουν μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ να κρατησουν τον κοσμο στο γηπεδο.
Σημερα ετριβα τα ματια μου με τον Τζιολη.Εκανε πραγματικα μεγαλειωδη εμφανιση.ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΟΧΗ.Κανενας δεν εγινε ξαφνικα παικταρας επειδη τα γαμησαμε ολα σημερα.Ολοι αυτοι οι παικτες που τρωνε την λεζα,ας μας αποδειξουν μεσα στο γηπεδο οτι εμεις εχουμε λαθος.Ας συνεχισουν να αποδιδουν καλα και να ειναι σιγουροι οτι ο κοσμος θα το εκτιμησει αναλογως.
Εγω προσωπικα θα μπορω να κρινω την ομαδα μετα τις προσθηκες του Ιανουαριου.Τοτε η ομαδα θα δειξει τις πραγματικες της δυνατοτητες.Απο την μεση και μπροστα ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.Πισω μπαζουμε.ΑΚΟΜΑ...
ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ,ΔΕΝ ΤΟ'ΔΑΤΕ ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΤΟ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΟ ΣΑΣ ΟΝΕΙΡΟ...
άψογος.......+1.οοο.οοο.οοο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ο βάζελος έχει να παίξει τέτοιο παιχνίδι στην ευρώπη από πριν τη Ριζούπολη........
η εποχή τζίγγερ έχει περάσει ανεπιστρεπτί.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
όση μπάλλα ξέρει ο μάντζιος δεν την ξέρουν ο κοβάσεβιτς και ο ντιόγκο μαζί........
:uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ο βάζελος έχει να παίξει τέτοιο παιχνίδι στην ευρώπη από πριν τη Ριζούπολη........
η εποχή τζίγγερ έχει περάσει ανεπιστρεπτί.
εγώ την ομαδάρα την περιμένω του χρόνου....ας φτιαχτεί ο κορμός φετος και τα λέμε
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εγώ την ομαδάρα την περιμένω του χρόνου....ας φτιαχτεί ο κορμός φετος και τα λέμε
δε σου είχα πει μωρή κωλόγρια να κάνεις υπομονή;
δε σου είχα πεί ότι το ίδιο έγινε με τον τεντά στην μπάρτσα;
του χρόνου έρχεται το τρένο γαμιόλια......
Φέτος κάνει τεστ ντράιβ.....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ο βάζελος σήμερα δεν κέρδισε ούτε τον τζιόλη, ούτε τις γκολάρες ούτε το καλό ημίχρονο, ούτε την καλή επιθετική γραμμή.
όλα αυτά τα ξαναέχει δείξει φέτος.
Ο βάζελος για πρώτη φορά είχε φέτος σωστή αμυντική λειτουργία με αλληλοκαλύψεις όπως την εποχή του συγχωρεμένου και του πιγκουίνου........
Αυτό περίμενα να δω τόσα παιχνίδια και μου έβγαλε την ψυχή ο πούστης να το βγάλει.........


Υ.Γ.
και πούστε γαύροι μαλάκες......
ο σίλβα κάνει και το δεκάρι αμα λάχει....... ξέρετε εκεί που παίζει ο νέος σας μαραντόνα......
:boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies: :boobies:
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
δε σου είχα πει μωρή κωλόγρια να κάνεις υπομονή;
δε σου είχα πεί ότι το ίδιο έγινε με τον τεντά στην μπάρτσα;
του χρόνου έρχεται το τρένο γαμιόλια......
Φέτος κάνει τεστ ντράιβ.....

...ελπιζω μονο του χρονου να διαλεξει αυτος τους παικτες.....παντως κι εγω πιστευω οτι η σκληρη  δουλεια του θα φανει καποια στιγμη...παντως στην Βαρκελονη ελεγαν οτι πισω απο τις επιτυχιες  του ομορφου του Ραικαρντ και την κατακτηση του Champions'League ηταν ο Τεν Κατε..


Υ.Γ....ειχα πολυ καιρο να νιωσω τετοια περηφανια που ειμαι Παναθηναικος...ισως απο την εποχη του 3-1 με Γιουβε στο ΟΑΚΑ...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
...ελπιζω μονο του χρονου να διαλεξει αυτος τους παικτες.....παντως κι εγω πιστευω οτι η σκληρη  δουλεια του θα φανει καποια στιγμη...παντως στην Βαρκελονη ελεγαν οτι πισω απο τις επιτυχιες  του ομορφου του Ραικαρντ και την κατακτηση του Champions'League ηταν ο Τεν Κατε..

ρε σας το έχω ξαναπεί.....
την ομάδα την έστηνε ο τεντάς....
ο ράικαρντ ήταν ο γραβάτας της υπόθεσης.....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ο ζιλμπέρτο σήμερις έδωσε απάντηση σε αυτούς που τον έλεγαν τελειωμένο.......

πωπω ρε πο'υστη μου ...απο την σούρα κα΄νω 10 λεπτάνα γ΄ραψω ένα πόστ...και με 100 λάθη...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ο ζιλμπέρτο σήμερις έδωσε απάντηση σε αυτούς που τον έλεγαν τελειωμένο.......

πωπω ρε πο'υστη μου ...απο την σούρα κα΄νω 10 λεπτάνα γ΄ραψω ένα πόστ...και με 100 λάθη...... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

κάντα τώρα μαζεμένα γιατί την κυριακή έρχεται πολύ σούρα αδερφέ.....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Η βαθμολογία είναι ως εξής:
Group B       Pld     Pts
Internazionale 4 8
Anorthosis   4   5
Panathinaikos   4 4
Bremen          4   3

Όλα είναι ανοιχτά.Ακόμα και η πρώτη θέση
πάντως αν η ανόρθωση κερδίσει την βέρντερ πρέπει να πάρουμε χου στην ιταλία..είναι δύσκολα ακόμα.....
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
..την Κυριακη δεν μπορουμε να παιξουμε κατ'εξαιρεση στο Μαρακανα ? Που θα χωρεσουμε ολοι ???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom