Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Μπραβο ρε βαζελοι, καιρος ηταν! Συγχαρητηρια για την νικη σας  :rockon:


...ευχαριστουμε ρε μαγκακο.....φαντασου περηφανεια που θα 'νιωσαν οι ομογενεις στη  Γερμανια....

Αυτην την στιγμη που βλεπω το πρωτο γκολ στην ΝΕΤ συγκινηθηκα......ανατριχιλα......
 

Συνημμένα

  • newego_LARGE_t_881_1650069.jpg
    newego_LARGE_t_881_1650069.jpg
    88,1 KB · Εμφανίσεις: 13

stranger88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.105
Κριτικές
3
Like
88
Πόντοι
16
Στο παιχνίδι στο ΟΑΚΑ το χέρι που έβαλε ο άλλος στο γκολ,δεν μιλάτε κοτοπουλάκια.Στο 29 έγινε, για κλάματα είστε μερικές εδώ μέσα. :jerking:
 

21 Grams

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2008
Μηνύματα
2.140
Like
0
Πόντοι
16
Δεν το είδα το παιχνίδι, άκουσα το Β΄ ημίχρονο από την ΕΡΑ. Ο Κοντός έφαγε τα μικρόφωνα.

Μπράβο στον ΠΑΟ, μακάρι να περάσει.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
....ρε παιδια  τι  εβαλε  ο Καραγκουνης ?  Τι φωτοβολιδα ηταν αυτη ?   


...παιδια , το βλεμμα του Ντιεγκο το ειδατε μετα το 3ο γκολ ?  Ετοιμος να κλαψει ηταν...
 

Συνημμένα

  • werder-apo-intime_485x.jpg
    werder-apo-intime_485x.jpg
    58,2 KB · Εμφανίσεις: 44

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
589
Πόντοι
96
Λοιπον επειδη αργειτε να μου απαντησετε και εκνευριζομαι : 4 + 4 = 8 γκολακια απο Βερντερ και Νταρκο την Κυριακη / τα λεμε ξανα στις 11:30 το βραδυ οταν θα ειστε με τα βρακια κατεβασμενα  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
αρουραιοι αρουραιοι στην ευρωπη θα ειστε παντα τελευταιοι  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Μπράβο στον παο για την νίκη αλλά επιβεβαιώνεται για άλλη μια φορά το τι καφενείο είναι η Βερντερ και όχι μόνο φέτος αλλά τα τελευταία 10 χρόνια, όταν έλεγα ότι πέρσι ο ολυμπιακός απλώς κέρδισε το καφενείο ήμουν εμπαθής και κακός, βαρέθηκα να επιβεβαιώνομαι! :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
....ρε παιδια  τι  εβαλε  ο Καραγκουνης ?  Τι φωτοβολιδα ηταν αυτη ?   


...παιδια , το βλεμμα του Ντιεγκο το ειδατε μετα το 3ο γκολ ?  Ετοιμος να κλαψει ηταν...

γκολαρα ρε
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Μπράβο στον παο για την νίκη αλλά επιβεβαιώνεται για άλλη μια φορά το τι καφενείο είναι η Βερντερ και όχι μόνο φέτος αλλά τα τελευταία 10 χρόνια, όταν έλεγα ότι πέρσι ο ολυμπιακός απλώς κέρδισε το καφενείο ήμουν εμπαθής και κακός, βαρέθηκα να επιβεβαιώνομαι! :rockon:
Θα διαφωνήσω.Δεν είναι καφενείο,αλλά ασόβαρη ομάδα.Μπορεί στη μέρα της να σε σκορπίσει στους 5 ανέμους,πολύ εύκολα όμως μπορεί να πάθει το ίδιο.Σήμερα δεν της πήγαν 2-3 φάσεις στην αρχή-δεν λέω ευκαιρίες,αλλά στιγμές του αγώνα-και μετά έχασε την αυτοσυγκέντρωσή της.
Αυτό το παθαίνει μετά από καλές εμφανίσεις συνήθως.Την Κυριακή "ξεμπούκωσε" αφού έριξε 5άρα στη Χέρτα(αν δεν κάνω λάθος)και κάπου νόμισαν ότι έφτιαξαν την κατάσταση και πως θα το πάρουν περπατώντας,αφού έχουν-ομολογουμένως-καλή επίθεση και εμείς και γαμώ τις άμυνες!
Αλλά,είπαμε.Η σοβαρότητα είναι λέξη άγνωστη για την συγκεκριμένη ομάδα
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
..εγω  εχω  μια  απορια .....πρεπει  να  βγει κοτζαμ  Βγενοπουλος  και  να  απειλησει  εμμεσως πλην  σαφως  τος παικτες   οτι  θα  φυγουν  πρωτα  αυτοι   μεχρι  τον τελευταιο και   οτι ο Τεν Κατε μενει για να παιξουν   τα  μαλακισμενα   οπως πραγματικα  μπορουν :think: ???


Υ.Γ.  ....μαλακισμενα , απο αυριο τα κεφαλια μεσα...συγκεντρωση , προπονηση  και  οχι πολλα πολλα.....πουτσα στον γαβρο για να ολοκληρωθει  το παρτυ....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
..εγω  εχω  μια  απορια .....πρεπει  να  βγει κοτζαμ  Βγενοπουλος  και  να  απειλησει  εμμεσως πλην  σαφως  τος παικτες   οτι  θα  φυγουν  πρωτα  αυτοι   μεχρι  τον τελευταιο και   οτι ο Τεν Κατε μενει για να παιξουν   τα  μαλακισμενα   οπως πραγματικα  μπορουν :think: ???


Υ.Γ.  ....μαλακισμενα , απο αυριο τα κεφαλια μεσα...συγκεντρωση , προπονηση  και  οχι πολλα πολλα.....πουτσα στον γαβρο για να ολοκληρωθει  το παρτυ....

οπως εχω ξαναπει
ο βγενο ειναι μαγκας ρε
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945

Συνημμένα

  • newego_LARGE_t_881_1650027_type11461.jpg
    newego_LARGE_t_881_1650027_type11461.jpg
    48 KB · Εμφανίσεις: 17
  • newego_LARGE_t_881_1650026_type11461.jpg
    newego_LARGE_t_881_1650026_type11461.jpg
    41,2 KB · Εμφανίσεις: 13

Pradadevil

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2008
Μηνύματα
1.399
Κριτικές
3
Like
862
Πόντοι
96
Μπαλαρα παιξατε παιδια,αλλα η ανορθωση ηταν παλι η μεγαλη εκπληξη,θα ναι κριμα να μην περασει αυτη η ομαδα,αμα νικησει τη Βερντερ περναει οτι και να γινει στο οακα??
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
....περηφανια....συγκινηση....
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
ΓΑΥΡΟΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ........................πλυθείτε,λουστείτε,αρωματιστείτε,φορέστε τα καλά σας....το κόκκινο στρίνγκ....και ελάτε...την κυριακή θα έχει πάρτυ......θα σας κεράσουμε και φοντάν........τρέμετε κουφάλες........

χρηστίδη.....πολλή πίκρα έβγαλες σήμερις.......σου τόλεγα,...μην βγάζεις γλώσσα.....ετοιμάσου...θα έχουμε ταξίδι με σέξ λεμεεεεεεεεεεεεεεεεε...........

ομαδάρα δεν γίναμε..'εχουμε δρόμο ακόμα αλλά.............υπομονή ...τα καλλίτερα έρχονται......αν συνεχίσουμε ετσι........
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Ολα καλα ρε μαγκες σημερα.Γαμω τις φασεις.Σουπερ εμφανιση και τριμπαλο :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Συνεχιζουμε τωρα...Ας μεινουμε προσγειωμενοι να χυσουμε τον γαυρο την Κυριακη.
Ενα απο τα πολυ σημαντικα αποτελεσματα αυτης της βραδιας θα ειναι το γεματο ΟΑΚΑ την Κυριακη.Μολις 10 μερες μετα το στραπατσο με τον Εργοτελη ολοι στην ομαδα εχουν μια ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΚΑΙΡΙΑ να κρατησουν τον κοσμο στο γηπεδο.
Σημερα ετριβα τα ματια μου με τον Τζιολη.Εκανε πραγματικα μεγαλειωδη εμφανιση.ΟΜΩΣ ΠΡΟΣΟΧΗ.Κανενας δεν εγινε ξαφνικα παικταρας επειδη τα γαμησαμε ολα σημερα.Ολοι αυτοι οι παικτες που τρωνε την λεζα,ας μας αποδειξουν μεσα στο γηπεδο οτι εμεις εχουμε λαθος.Ας συνεχισουν να αποδιδουν καλα και να ειναι σιγουροι οτι ο κοσμος θα το εκτιμησει αναλογως.
Εγω προσωπικα θα μπορω να κρινω την ομαδα μετα τις προσθηκες του Ιανουαριου.Τοτε η ομαδα θα δειξει τις πραγματικες της δυνατοτητες.Απο την μεση και μπροστα ειμαι απολυτα ικανοποιημενος.Πισω μπαζουμε.ΑΚΟΜΑ...
ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΑΞΙΔΕΨΕΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟ,ΔΕΝ ΤΟ'ΔΑΤΕ ΠΟΤΕ ΣΑΣ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΣΤΟ ΠΙΟ ΤΡΕΛΛΟ ΣΑΣ ΟΝΕΙΡΟ...
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
σήμερις μωρή ΠΑΝΑΘΑ τά κοπάνησα για πάρτυ σου..........και να σκεφτείτε ότο έπαιζαν μόνο 2 παίκτες απο τις φετεινές μεταγραφές.......
 

ploughman

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Μαΐ 2006
Μηνύματα
945
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
1.997
Μπαλαρα παιξατε παιδια,αλλα η ανορθωση ηταν παλι η μεγαλη εκπληξη,θα ναι κριμα να μην περασει αυτη η ομαδα,αμα νικησει τη Βερντερ περναει οτι και να γινει στο οακα??
Η βαθμολογία είναι ως εξής:
Group B       Pld     Pts
Internazionale 4 8
Anorthosis   4   5
Panathinaikos  4 4
Bremen          4   3

Όλα είναι ανοιχτά.Ακόμα και η πρώτη θέση
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Μπράβο στον παο για την νίκη αλλά επιβεβαιώνεται για άλλη μια φορά το τι καφενείο είναι η Βερντερ και όχι μόνο φέτος αλλά τα τελευταία 10 χρόνια, όταν έλεγα ότι πέρσι ο ολυμπιακός απλώς κέρδισε το καφενείο ήμουν εμπαθής και κακός, βαρέθηκα να επιβεβαιώνομαι! :rockon:

μωρή καριόλα δες πώς οι παικταράδες κερδίζουν πέναλτυ στο 95 και το βάζουν μόνοι τους και άντε γαμήσου στον πύργο τον λευκό.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom