Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (3 μέλη και 34 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Επισκέπτης
Δεν ισχύουν για μένα αυτά. ΑΝ μας νικήσετε, θα στεναχωρηθώ, σύμφωνοι. Αλλά δεν θα αλλάξει τίποτα σε αυτά που προσωπικά πιστεύω για τον Τεν Κάτε και τα οποία έχω δηλώσει ΚΑΙ ΕΔΩ επανειλλημένα. Ξέρω (έστω, πιστεύω) ότι συνολικά αυτή τη στιγμή έχουμε καλύτερη ΟΜΑΔΑ όπως ξέρω ότι 2-3 παίκτες δικοί σας μπορούνε μόνοι τους να πάρουν ένα ματς. Μην σκοτίζεσαι, ο πρόεδρος-επενδυτής ( :2funny: :2funny: :2funny:) ξέρει....
δεν απευθυνομουν σ' εσενα..ξερω πολυ καλα τι γραφει ο καθενας απο εσας..δεν γραφω για να γραψω..οι αποδεκτες θα παρουν το μυνημα τους..& βεβαια θα συνεχισουν να μιζεριαζουν με την γνωστη καραμελα της παραγκας..στα παπαρια μου τους γραφω..αξιοι της μοιρας τους..
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
ρε κακομοιρε για τα μαυρα χαλια σας με τις γριες,με τον εργοτελη φταιει ο πρακτορας???
ποσο μαλακας μπορει να εισαι???

Μαλάκας υπό την κυριολεκτική έννοια του όρου υπηρξα και εγώ και οποιοσδήποτε άντρας στη ζωή του καθώς μεγάλωνε και ανακάλυπτε την σεξουαλικότητά του. Αδερφή κραγμένη όπως είσαι εσύ ποτέ δεν υπήρξα και ποτέ δεν θα γίνω. Άλλωστε το δείχνεις και στην εικόνα που έχεις για Avatar. Αποτυπώνει την ερωτική ζωή σου. Εσύ μπροστά δίνεις pleasure σε κάποιον κωλομπάρα από το σινάφι σας. Εύγε! Και εις ανώτερα, παρτούζα με τον θείο της παράγκας παλιοπουστάκι.
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
ρε πλεζουρα εγω για γκομενα την εκοβα αυτη που σκυβει στο avatar σου :cheesy:
 

Επισκέπτης
Μαλάκας υπό την κυριολεκτική έννοια του όρου υπηρξα και εγώ και οποιοσδήποτε άντρας στη ζωή του καθώς μεγάλωνε και ανακάλυπτε την σεξουαλικότητά του. Αδερφή κραγμένη όπως είσαι εσύ ποτέ δεν υπήρξα και ποτέ δεν θα γίνω. Άλλωστε το δείχνεις και στην εικόνα που έχεις για Avatar. Αποτυπώνει την ερωτική ζωή σου. Εσύ μπροστά δίνεις pleasure σε κάποιον κωλομπάρα από το σινάφι σας. Εύγε! Και εις ανώτερα, παρτούζα με τον θείο της παράγκας παλιοπουστάκι.
δεν σε γαμαω οτι & να γραψεις..
μιλα με το καυλι μου..
γκομενουλα ειναι η κυρια που σουφρετοσουβλιζει ο τυπακος στο αβαταρ μου & μαλιστα γνωστη προγονος σου..
 

Επισκέπτης
ρε πλεζουρα εγω για γκομενα την εκοβα αυτη που σκυβει στο avatar σου :cheesy:
απο τα πολλα χυσια που εχω ριξει στην μαπα καποιων εχουν παθει στραβισμο..δεν ειναι τιποτε..γνωστη παθηση των μαλακων(η μαλακια τυφλωνει)..
 

badi

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
185
Like
0
Πόντοι
1
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ στον Παναθηναικό (κι ας μην είμαι Παναθηναικός)

Πάντα έτσι (στην Ευρώπη)
 

acabuddha

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
δεν σε γαμαω οτι & να γραψεις..
μιλα με το καυλι μου..
γκομενουλα ειναι η κυρια που σουφρετοσουβλιζει ο τυπακος στο αβαταρ μου & μαλιστα γνωστη προγονος σου..


τη κυριακη θα σας σουφρετοσουβλισουμε τα κωλαρακαι σας για τα καλα
και πρωτο και καλυτερο εσενα... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny:
 

xilnik

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
31 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.192
Κριτικές
210
Like
2.895
Πόντοι
11.565
α μπραβο ρε πλεζουρα,ρε φιλε για δες λιγο καλυτερα,γκομενα ειναι,τωρα ασπασια τη λενε,δαναη την λενε,μελπομενη την λενε ,θα σε γελασω....
 

ProudToBeGreek

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2008
Μηνύματα
624
Like
16
Πόντοι
6
Έλα τώρα pleasuregiver αφού ξέρεις ότι είσαι εσύ ο μπροστινός στην εικόνα, μην ντρέπεσαι για την ερωτική ζώη σου, δεν είναι ντροπή να είσαι πισωγλέντης, μπορεί να σου δώσουν και εκπομπή στην τηλεόραση. Μαλλιά τον κόβω αυτόν που σε σουβλίζει, ο τσουκαλάς είναι; Περίεργο γιατί νόμιζα ότι είναι πισωγλέντης και αυτός...Αλλά όταν τρως τόσες πούτσες θέλεις που και που να ρίξεις και κανένα...και ποιόν βρήκε...το ποιόν εύκαιρο, εσένα!
 

Επισκέπτης
Α,χα,χα,χ,αχ,αχ,α,χα,χα,χα,χα, :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εσυ πουστρακι γελα με τα μαλακισμενα ευφυολογηματα των αλλων,πανυγηριζε γιατι βγηκε ο ομπαμα,πες μας για τον ηθοποιο ταχτση & μην ξεχασεις να μας ποσταρεις καμια φωτο απο τον νεο σου ερωτα..
βλακας ησουν-εισαι & θα εισαι μεχρι να πεθανεις..
δεν αλλαζει αυτο..
 

Επισκέπτης
τη κυριακη θα σας σουφρετοσουβλισουμε τα κωλαρακαι σας για τα καλα
και πρωτο και καλυτερο εσενα... :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :2funny:
ετσι-ετσι..μου αρεσουν οι δηλωσεις που κανετε απο εχτες..μονο που αν στραβωσει για εσας & το παρω το ματσακι,θα ΣΑΣ ΓΑΜΑΩ ΑΛΥΠΗΤΑ μεχρι την επομενη αναμετρηση μας..δεν τουμπεκιαζεστε λιγακι λοιπον???τοσο μαζοχες εισαστε???
 

acabuddha

Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2008
Μηνύματα
86
Like
0
Πόντοι
0
ετσι-ετσι..μου αρεσουν οι δηλωσεις που κανετε απο εχτες..μονο που αν στραβωσει για εσας & το παρω το ματσακι,θα ΣΑΣ ΓΑΜΑΩ ΑΛΥΠΗΤΑ μεχρι την επομενη αναμετρηση μας..δεν τουμπεκιαζεστε λιγακι λοιπον???τοσο μαζοχες εισαστε???


πολυ συγκρατημενο σε βλεπω για την κυριακη λουλα μου......
εχεις χεστει πανω σου μωρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

χαχααχαχαχαχαχαχχαχαχχα
χαχαχαχαχαχ
χαχαχαχ





ΚΛΑΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ :2funny:
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
εσυ πουστρακι γελα με τα μαλακισμενα ευφυολογηματα των αλλων,πανυγηριζε γιατι βγηκε ο ομπαμα,πες μας για τον ηθοποιο ταχτση & μην ξεχασεις να μας ποσταρεις καμια φωτο απο τον νεο σου ερωτα..
βλακας ησουν-εισαι & θα εισαι μεχρι να πεθανεις..
δεν αλλαζει αυτο..


Κλάψε κωλόγερε μαζί με τον άλλο τον κωλόγερο τον Παπαρίωνα.Κλάψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

Επισκέπτης
που συγκρατημενο σε βλεπω για την κυριακη λουλα μου......
εχεις χεστει πανω σου μωρηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηηη

χαχααχαχαχαχαχαχχαχαχχα
χαχαχαχαχαχ
χαχαχαχ





ΚΛΑΨΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΑΠΟ ΤΩΡΑ :2funny:
Συνήθως άλλος κλαίει μετά!
Σαν να το βλέπω μπροστά μου, φύγε Αντωνίου και πάρε μαζί σου τον άχρηστο τον παιτέρη!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Έλα τώρα pleasuregiver αφού ξέρεις ότι είσαι εσύ ο μπροστινός στην εικόνα, μην ντρέπεσαι για την ερωτική ζώη σου, δεν είναι ντροπή να είσαι πισωγλέντης, μπορεί να σου δώσουν και εκπομπή στην τηλεόραση. Μαλλιά τον κόβω αυτόν που σε σουβλίζει, ο τσουκαλάς είναι; Περίεργο γιατί νόμιζα ότι είναι πισωγλέντης και αυτός...Αλλά όταν τρως τόσες πούτσες θέλεις που και που να ρίξεις και κανένα...και ποιόν βρήκε...το ποιόν εύκαιρο, εσένα!


Α,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,

Παναγίτσα μου σε καλό να μου βγει.
Α,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,α
 

Επισκέπτης
συνεχιστε..
καντε ομως κανα βουντου να κερδισετε γιατι ΑΜΑ σας τον χωσω ΠΑΛΙ,μαυρο φιδι που σας εφαγε..
μεχρι τοτε μιλατε με το καυλι μου οπου σας συνδεω αμεσα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom