Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 137K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Το πέναλτι περισυ στον τελικό με τον ΠΑΟΚ το έκανες γάργαρα.ιδια φάση είναι όπως τώρα με τον γαύρο.εκεινα τα ξεχναμε
ρε τυπε δεν εχει νοημα να προσπαθεις να απαντησεις "αντρικια και αρχιδατα" αν αυτος που σου κανει την ερωτηση δεν ειναι αντρικιος και αρχιδατος...
οταν ο ιδιος δεν παραδεχεται οτι αν εγω ειχα παρει τετοιο πεναλντι στο καραισκακη, θα ειχαν βγει ολοι σε δρομους, ραδιοφωνα και καναλια να λενε για την παραγκα του μαρινακη...αυτο δεν το βγαζω απο το μυαλο μου...το ξερω, γιατι εχω παρει πολλα τετοια πεναλντι στο καραισκακη και εχω δει και τις αντιδρασεις των αλλοθρησκων...
αλλα ο τυπος ρωταει για την δικη μου αντιδραση αν γινοταν κατι τετοιο στο καραισκακη, αλλα δεν παραδεχεται την δικη του αντιδραση αν γινοταν αυτο που ρωταει...

συμπερασμα : τα στημενα αφορουν μονο τους αλλους...ολα ειναι στημενα, μεχρι να βρεις κανεναν φραγκατο προεδρο να αγοραζει προπονητηρια αλλης ομαδας μεσω σερβιτορου....μεχρι να βγαλεις πρωτο σκορερ τον κουρτιτσς και τον αιτορ με την κλασικη τακτικη "επαφη-βαρ-πεναλντι" κτλ....
εμεις τα λεγαμε δεκαετιες αυτα, απλα δεν μας πιστευε κανεις...μεχρι που ηρθε η εξυγιανση και ειδε ολος ο κοσμος οτι δεν ειμαστε μονο εμεις οι κακοι...οτι τελικα δεν ειναι μονο ο τζορτζεβιτς που βαρουσε 15 πεναλντι την σεζον....υπαρχει και ο κουρτις ή ο αιτορ...αρκει να εχεις εξυγιανση...η διαφορα ειναι απλα οτι στον τζορτζεβιτς ειχαμε επαφη και βουτια, ενω τωρα εχουμε επαφη και πεντακαθαρα πεναλντι....γνωστα ολα αυτα...
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
Το πέναλτι περισυ στον τελικό με τον ΠΑΟΚ το έκανες γάργαρα.ιδια φάση είναι όπως τώρα με τον γαύρο.εκεινα τα ξεχναμε
Αν εννοεις την φαση του Χουανκαρ πανω στον Μιτριτσα στις καθυστερησεις,ΝΑΙ επρεπε να δωθει πεναλτι υπερ του ΠΑΟΚ,υπαρχει σπρωξιμο εντος περιοχης.Καμια γαργαρα...
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
ρε τυπε δεν εχει νοημα να προσπαθεις να απαντησεις "αντρικια και αρχιδατα" αν αυτος που σου κανει την ερωτηση δεν ειναι αντρικιος και αρχιδατος...
οταν ο ιδιος δεν παραδεχεται οτι αν εγω ειχα παρει τετοιο πεναλντι στο καραισκακη, θα ειχαν βγει ολοι σε δρομους, ραδιοφωνα και καναλια να λενε για την παραγκα του μαρινακη...αυτο δεν το βγαζω απο το μυαλο μου...το ξερω, γιατι εχω παρει πολλα τετοια πεναλντι στο καραισκακη και εχω δει και τις αντιδρασεις των αλλοθρησκων...
αλλα ο τυπος ρωταει για την δικη μου αντιδραση αν γινοταν κατι τετοιο στο καραισκακη, αλλα δεν παραδεχεται την δικη του αντιδραση αν γινοταν αυτο που ρωταει...

συμπερασμα : τα στημενα αφορουν μονο τους αλλους...ολα ειναι στημενα, μεχρι να βρεις κανεναν φραγκατο προεδρο να αγοραζει προπονητηρια αλλης ομαδας μεσω σερβιτορου....μεχρι να βγαλεις πρωτο σκορερ τον κουρτιτσς και τον αιτορ με την κλασικη τακτικη "επαφη-βαρ-πεναλντι" κτλ....
εμεις τα λεγαμε δεκαετιες αυτα, απλα δεν μας πιστευε κανεις...μεχρι που ηρθε η εξυγιανση και ειδε ολος ο κοσμος οτι δεν ειμαστε μονο εμεις οι κακοι...οτι τελικα δεν ειναι μονο ο τζορτζεβιτς που βαρουσε 15 πεναλντι την σεζον....υπαρχει και ο κουρτις ή ο αιτορ...αρκει να εχεις εξυγιανση...η διαφορα ειναι απλα οτι στον τζορτζεβιτς ειχαμε επαφη και βουτια, ενω τωρα εχουμε επαφη και πεντακαθαρα πεναλντι....γνωστα ολα αυτα...
Μολις απαντησα οτι ηταν πεναλτι του ΠΑΟΚ,"αντρα" εσυ.Εμεις δεν ειμαστε κοτουλες να κρυβομαστε πισω απο δικαιολογιες και προπαγανδες.Εφτασες στο σημειο να παρεις μερος ΠΑΟΚτση για να δικαιολογησεις τις μαλακιες που λες.Αιντε τωρα,γιατι κουρασες,σε πηραμε χαμπαρι
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.411
Πόντοι
4.096
Καθολου συγχυσμενος..Μαθε να γραφεις αρχικα και μετα κανε ειρωνικο σχολιακι..Δε με ενδιαφερει να περνει ο ΠΑΟ 20 σερι χρονια πρωταθλημα..Αλλα δε θα αναφερετε επιχειρηματα που σε αντιστοιχες περιπτωσεις λεγατε αλλα..Εκτος αν δεν θυμασαι τις δηλωσεις που αναφερω..Ή στεκομαστε σε ολες τις δηλωσεις ή σε καμια..ή αποδεχομαστε ολες τις δικαστικες αποφασεις ή καμμια..οχι οπως μας συμφερει καθε φορα..
Μαθαινω:
πΑΙρνει οχι πΕρνει
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Η "φάση" της χθεσινής διαιτησίας είναι απλή.

Είσαι ο Δανός προπονητής. Έρχεται ο πρόεδρος ΕΠΟ, δεν ξέρω τί από το Τιμπουκτού και σου λέει
"Έλα να διαιτητέψεις το ντέρμπυ γιατί λέγονται πολλά για στημένα. Ως ουδέτερος θέλω να σφυρίζεις αντικειμενικά, τα πάντα και χωρίς να σκέφτεσαι έδρα".

Και ο Δανός αυτό έκανε. Τέτοιο πέναλτυ δεν δίνεται εύκολα αλλά σου λέει "αυτό δεν θέλατε;".

Αυτός σφύριξε τί ήταν, χωρίς να κοιτά αν είναι πέναλτυ, σε ποιό λεπτό κτλπ.
 

Mastarovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
45
Πόντοι
0
Αν εννοεις την φαση του Χουανκαρ πανω στον Μιτριτσα στις καθυστερησεις,ΝΑΙ επρεπε να δωθει πεναλτι υπερ του ΠΑΟΚ,υπαρχει σπρωξιμο εντος περιοχης.Καμια γαργαρα...
Ναι φίλε μου αυτή λέω νασε καλά που το δέχεσαι.και χτες ήταν καθαρό πέναλτι αλλά ο διαιτητής δίνει 6 λεπτά και η φάση είναι στο 97.24.μπορουσε και να το λήξει πιο πριν δεν συμφωνείς?
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
Ναι φίλε μου αυτή λέω νασε καλά που το δέχεσαι.και χτες ήταν καθαρό πέναλτι αλλά ο διαιτητής δίνει 6 λεπτά και η φάση είναι στο 97.24.μπορουσε και να το λήξει πιο πριν δεν συμφωνείς?
Οχι φιλε μου σε διορθωνω η φαση ειναι στο 96.14,δες τα στιγμιοτυπα.Φιλτατε εχω μαθει να βλεπω τα πραγματα χωρις οπαδικα γυαλια.Γιατι να μη δεχτω κατι το οποιο ειναι;
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.765
Like
73.725
Πόντοι
12.756
Γελαει ο κοσμος ρε.Τους φτυνουν και νομιζουν οτι βρεχει :confused:
τι κλάψα ειναι αυτη ρε πουστη μου ... ολη μερα εδω μέσα θα είναι τωρα .,..
αν ειναι να το κλεισουμε το νημα του Γαυρου :tooth: :tooth:
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.873
Κριτικές
8
Like
33.805
Πόντοι
6.536
Φερειπείν για μένα αυτό θα ήταν αυστηρό να δωθεί πέναλτυ.

Ο Σωκράτης δεν είχε προτεταμένο τον αγκώνα. Μετά τον κρατάει μεν αλλά την κατοχή ίσως την είχε ήδη χάσει ο Σποραρ.
Είναι όμως γιατί κρατάει ξεκάθαρα.


Το άλλο....
Oh No Reaction GIF
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.765
Like
73.725
Πόντοι
12.756
Οχι φιλε μου σε διορθωνω η φαση ειναι στο 96.14,δες τα στιγμιοτυπα.Φιλτατε εχω μαθει να βλεπω τα πραγματα χωρις οπαδικα γυαλια.Γιατι να μη δεχτω κατι το οποιο ειναι;

Παντως και εγω που τα ειδα με αυτα , καθαρο πεναλτι ηταν , ασε να εχουν να λενε τα μουνια .. μια ζωη στην κλάψα ναπουμε


186451_3.jpg
 

Νταης

Σπουδαίος
Εγγρ.
31 Δεκ 2013
Μηνύματα
4.266
Κριτικές
4
Like
7.282
Πόντοι
2.586
Είναι όμως γιατί κρατάει ξεκάθαρα.


Το άλλο....
Oh No Reaction GIF
Κρατάει αλλά αν έχεις χάσει ήδη την κατοχή δεν δίνονται αυτά. Είναι σαν φάουλ εκτός φάσης.
Αν και ο Σωκρατάκος ξέρει τί κάνει αλλά ο Σποραρ είχε χάσει ήδη και την ισορροπία του νομίζω..

Αυτό που δόθηκε ήταν πάντως, δεν έχει αλλά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom