Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 137K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.411
Πόντοι
4.096
τσεριν, αιτορ και τα αρχιδια μου κουνιουνται...σαν να λεμε κουαλιατα και ελιανσον... :confused:
εχετε 2-3 καλους παιχτες και νομιζετε οτι θα παρετε πρωταθλημα..... με σενκεφελντ, πουγγουρα και το υπολοιπο ροστερ της λαμιας.... :confused:
Ναι τυπε
Δεν εχουμε Ολεγκ ουτε Ντοι και κυριως..... καμμια Πιπα
 

το πουλί

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2014
Μηνύματα
18.273
Like
599
Πόντοι
246
εντωμεταξυ οι γαυροι ειναι τοσο ΑΜΕΑ που τα 2-3 πρωταθληματα που χανουν στην στημενη 30ετια τα ονομαζουν βασει της φερομενης αδικιας που υπεστησαν
εχουμε το πρωταθλημα του δουρου, των πρεσπων, το χαρτινο, εφετο θα ειναι το πρωταθλημα του πορτοσαλτε
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
το προβλημα μου δεν ειναι γιατι δεν χανεις....το προβλημα μου ειναι γιατι κερδιζεις...αεκ και θρυλο τους καθαρισες με μουσαντενια πεναλντι...εχεις κερδισει και κατι ματς στα χασομερια οπως τον αρη, λογω της κολοφαρδιας σου και εδεσε το γλυκο...
το θεμα ειναι αυτο που σου λεω : εχεις χαλια ροστερ, σε σπρωχνει φουλ η διαιτησια γιατι παιζεις το ρολο του χρησιμου ηλιθιου και φυσικα δεν προκειται να παρεις πρωταθλημα, γιατι καποια στιγμη θα μπει χερι και θα κοπει το κολπο "επαφη - βαρ - πεναλντι"...
εισαι ατυχος γιατι ενω εχεις το ιδιο για τον πουτσο ροστερ με του μπαοκ που πηρε το αηττητο πρωταθλημα, δυστυχως δεν εχεις εναν συριζα απο πισω να σε αφηνει να αγοραζεις ομαδες και να σου δινει ενα διορισμενο πρωταθλημα..
Απαντησε μου αντρικια και αρχιδατα,αν μπορεις φυσικα.Αν ημουν 0-1 μεσα στο κοτετσι σου και στο 96 εκανε παιχτης μου ακριβως το ιδιο λαθος που εκανε ο δικος σου χθες,θα φωναζες (σωστα) για πεναλτι η οχι;
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Ναι τυπε
Δεν εχουμε Ολεγκ ουτε Ντοι και κυριως..... καμμια Πιπα
η διαφορα μας ειναι οτι εμεις εχουμε 2-3 σαπακια και 8 παιχταραδες στην ενδεκαδα, ενω εσεις εχετε 2-3 καλους ολους και ολους...ειδαμε και τον παλασιος που και καλα ειναι ο παιχταρας σας απεναντι στο ταγαρι τον ρεαμπτσουκ τι σκατα εκανε χθες.... :confused:
αλλα ετσι ειναι αμα δεν σε αφηνουν να χανεις, τους βλεπεις ολους παιχταραδες...μεχρι τον αιτορ καλατραβα που 2 χρονια στην ελλαδα ηταν με 3 και 7 γκολ και φετος εγινε ξαφνικα ο μεσσι με ενα πεναλντι σε καθε ματς...τα ιδια μας λεγανε περυσι για τον κουρτιτς οι μπουγατσες, και φετος τον βριζουν οι ιδιοι...
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.411
Πόντοι
4.096
Απαντησε μου αντρικια και αρχιδατα,αν μπορεις φυσικα.Αν ημουν 0-1 μεσα στο κοτετσι σου και στο 96 εκανε παιχτης μου ακριβως το ιδιο λαθος που εκανε ο δικος σου χθες,θα φωναζες (σωστα) για πεναλτι η οχι;
οχι βεβαια
τα παιδια με το σπαθι τους
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.762
Like
73.715
Πόντοι
12.756
Απαντησε μου αντρικια και αρχιδατα,αν μπορεις φυσικα.Αν ημουν 0-1 μεσα στο κοτετσι σου και στο 96 εκανε παιχτης μου ακριβως το ιδιο λαθος που εκανε ο δικος σου χθες,θα φωναζες (σωστα) για πεναλτι η οχι;
ρε μαλακα τι ειναι τουτοι .... :jerking: :jerking:
2 μερες εδω μεσα ειναι και γραφουν για το Χ , που να χανανε κιολας ..
τι ταλαιπωρία και γκρινια ειναι οι τυποι ..
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.869
Κριτικές
8
Like
33.797
Πόντοι
6.536
τσεριν, αιτορ και τα αρχιδια μου κουνιουνται...σαν να λεμε κουαλιατα και ελιανσον... :confused:
εχετε 2-3 καλους παιχτες και νομιζετε οτι θα παρετε πρωταθλημα..... με σενκεφελντ, πουγγουρα και το υπολοιπο ροστερ της λαμιας.... :confused:
Έχει κλειδώσει το πρωτάθλημα.....
Πράσινο.....
Εσένα πούτσα σου.....
Άλλος καίγεται και στεναχωριέται...
Pbs Nature Tiger GIF by Nature on PBS
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
οχι βεβαια
τα παιδια με το σπαθι τους
Οχι οτι περιμενα να μου δωσει αντρικια και αρχιδατη απαντηση.Σιγην ιχθυος φυσικα.Στις αμπαλες και προπαγανδιστικες τοποθετησεις ειναι πρωτος.Γνωστο το εργο...
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.411
Πόντοι
4.096
Οχι οτι περιμενα να μου δωσει αντρικια και αρχιδατη απαντηση.Σιγην ιχθυος φυσικα.Στις αμπαλες και προπαγανδιστικες τοποθετησεις ειναι πρωτος.Γνωστο το εργο...
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kk1980

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
ρε μαλακα τι ειναι τουτοι .... :jerking: :jerking:
2 μερες εδω μεσα ειναι και γραφουν για το Χ , που να χανανε κιολας ..
τι ταλαιπωρία και γκρινια ειναι οι τυποι ..
Γελαει ο κοσμος ρε.Τους φτυνουν και νομιζουν οτι βρεχει :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Απαντησε μου αντρικια και αρχιδατα,αν μπορεις φυσικα.Αν ημουν 0-1 μεσα στο κοτετσι σου και στο 96 εκανε παιχτης μου ακριβως το ιδιο λαθος που εκανε ο δικος σου χθες,θα φωναζες (σωστα) για πεναλτι η οχι;
καταρχην δεν ειναι θεμα αντιπαραθεσης..ειπα οτι δεν ηταν πεναλντι το χθεσινο και τελος...δεν υπαρχει καποιο νοημα να συμφωνησουμε...
παιρνεις τα πεναλντι που παιρνεις φετος και μπραβο σου...οπως και ο μπαοκ πηρε το αηττητοχααχο πρωταθλημα τοτε, οπως το πηρε, και μπραβο του..οπως η αεκ εφτιαξε γηπεδο, οπως το εφτιαξε, και μπραβο της...οπως εγω πηρα το οφσαιτ του κατσουρανη, οπως το πηρα, και μπραβο μου...

αρα ποιο το νοημα να πω τι θα εκανα αν επαιρνα τετοιο πεναλντι στο καραισκακη????εγω θα πανηγυριζα και εσυ θα ζητουσες να επανελθει ο κοντονης και να διακοψει το πρωταθλημα οπως τοτε επι συριζανελ....

οποτε ασε τα "αρχιδατα" και τα κωλοκοτρωνεικα με εμενα, γιατι δεν εχει γεννηθει ακομα στην ελλαδα ο ανθρωπος που θα παραδεχτει οτι πηρε στημενο πρωταθλημα η ομαδα του....αυτα ειναι για παιδακια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zebu

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
καταρχην δεν ειναι θεμα αντιπαραθεσης..ειπα οτι δεν ηταν πεναλντι το χθεσινο και τελος...δεν υπαρχει καποιο νοημα να συμφωνησουμε...
παιρνεις τα πεναλντι που παιρνεις φετος και μπραβο σου...οπως και ο μπαοκ πηρε το αηττητοχααχο πρωταθλημα τοτε, οπως το πηρε, και μπραβο του..οπως η αεκ εφτιαξε γηπεδο, οπως το εφτιαξε, και μπραβο της...οπως εγω πηρα το οφσαιτ του κατσουρανη, οπως το πηρα, και μπραβο μου...

αρα ποιο το νοημα να πω τι θα εκανα αν επαιρνα τετοιο πεναλντι στο καραισκακη????εγω θα πανηγυριζα και εσυ θα ζητουσες να επανελθει ο κοντονης και να διακοψει το πρωταθλημα οπως τοτε επι συριζανελ....

οποτε ασε τα "αρχιδατα" και τα κωλοκοτρωνεικα με εμενα, γιατι δεν εχει γεννηθει ακομα στην ελλαδα ο ανθρωπος που θα παραδεχτει οτι πηρε στημενο πρωταθλημα η ομαδα του....αυτα ειναι για παιδακια...
Αλλο ρωτησα και φυσικα απαντηση αλλα ντι αλλων με κατεβατο.Οκ καταλαβα,δεν εχει νοημα,αστο,γαμησε το...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Αλλο ρωτησα και φυσικα απαντηση αλλα ντι αλλων με κατεβατο.Οκ καταλαβα,δεν εχει νοημα,αστο,γαμησε το...
δηλαδη ποσο πιο ξεκαθαρα να στο γραψω??? :confused:

αρα ποιο το νοημα να πω τι θα εκανα αν επαιρνα τετοιο πεναλντι στο καραισκακη????εγω θα πανηγυριζα και εσυ θα ζητουσες να επανελθει ο κοντονης και να διακοψει το πρωταθλημα οπως τοτε επι συριζανελ....
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.171
Κριτικές
33
Like
5.411
Πόντοι
4.096
Αλλο ρωτησα και φυσικα απαντηση αλλα ντι αλλων με κατεβατο.Οκ καταλαβα,δεν εχει νοημα,αστο,γαμησε το...
Μην ψαχνεις μαν
το γαρ πολυ της θλιψεως γεννα παραφροσυνη:alivedick:
:alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick:
 

Mastarovic

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2021
Μηνύματα
65
Like
45
Πόντοι
0
Απαντησε μου αντρικια και αρχιδατα,αν μπορεις φυσικα.Αν ημουν 0-1 μεσα στο κοτετσι σου και στο 96 εκανε παιχτης μου ακριβως το ιδιο λαθος που εκανε ο δικος σου χθες,θα φωναζες (σωστα) για πεναλτι η οχι

Οχι οτι περιμενα να μου δωσει αντρικια και αρχιδατη απαντηση.Σιγην ιχθυος φυσικα.Στις αμπαλες και προπαγανδιστικες τοποθετησεις ειναι πρωτος.Γνωστο το εργο...
Το πέναλτι περισυ στον τελικό με τον ΠΑΟΚ το έκανες γάργαρα.ιδια φάση είναι όπως τώρα με τον γαύρο.εκεινα τα ξεχναμε
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
δηλαδη ποσο πιο ξεκαθαρα να στο γραψω??? :confused:
Αλλη φορα να προλαβενετε τον προπονητη σας,τον Γιαλομ ντε,να εχει μια κοινη γραμμη πλευσης με την διοικηση σας.Και οχι να τον αφηνετε να γινεται ρεζιλι.
Δηλωσεις Μιτσελ μετα το τελος του ματς
Μίτσελ: «Κάναμε ένα ασυγχώρητο λάθος στο τέλος»

Δηλωσεις Μιτσελ στην συνεντευξη τυπου
Μίτσελ: «Διαιτητικό το λάθος στο οποίο αναφέρθηκα - Ύποπτο αυτό το αποτέλεσμα»

Ειπε ΚΑΝΑΜΕ ενα λαθος στην αρχη
Μετα ΔΙΑΙΤΗΤΙΚΟ ΤΟ ΛΑΘΟΣ
Θα ξεχασουμε και την Ελληνικη γλωσσα με σας
Αυτα,για να μην υποτιματε την νοημοσυνη του κοσμου...
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Σε βλεπω λιγο συγχυισμενο τυπε
Καλομαθατε 25 χρονια και σας εκατσε στο λαιμο?
Δεν πειραζει,enjoy
Καθολου συγχυσμενος..Μαθε να γραφεις αρχικα και μετα κανε ειρωνικο σχολιακι..Δε με ενδιαφερει να περνει ο ΠΑΟ 20 σερι χρονια πρωταθλημα..Αλλα δε θα αναφερετε επιχειρηματα που σε αντιστοιχες περιπτωσεις λεγατε αλλα..Εκτος αν δεν θυμασαι τις δηλωσεις που αναφερω..Ή στεκομαστε σε ολες τις δηλωσεις ή σε καμια..ή αποδεχομαστε ολες τις δικαστικες αποφασεις ή καμμια..οχι οπως μας συμφερει καθε φορα..
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.285
Κριτικές
4
Like
2.026
Πόντοι
266
H ΠΑΡΑΓΚΑ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ ΟΥΡΑΝΟΞΥΣΤΗΣ, ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom