Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 137K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.873
Κριτικές
8
Like
33.805
Πόντοι
6.536
Κρατάει αλλά αν έχεις χάσει ήδη την κατοχή δεν δίνονται αυτά. Είναι σαν φάουλ εκτός φάσης.
Αν και ο Σωκρατάκος ξέρει τί κάνει αλλά ο Σποραρ είχε χάσει ήδη και την ισορροπία του νομίζω..

Αυτό που δόθηκε ήταν πάντως, δεν έχει αλλά.
Μια χαρά δίνονται.
Τι λες τώρα.....
:confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.765
Like
73.725
Πόντοι
12.756
Εχουν να μας ζαλισουν τ αρχιδια παλι :sad2: :sad2: :sad2: :2funny::2funny::2funny:

βγηκε βρωμα στην αγορα οτι ο Μαρσελο ψαχνει να ανοιξει φραντσαιζ Πιττα του Παππου :wanker::wanker:
να αναβιώσει αυτη η μαγαζαρα που είχε πέσει τελευταια
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
βγηκε βρωμα στην αγορα οτι ο Μαρσελο ψαχνει να ανοιξει φραντσαιζ Πιττα του Παππου :wanker::wanker:
να αναβιώσει αυτη η μαγαζαρα που είχε πέσει τελευταια
Μακαρι το παιδι,να κανει και καμια δουλεια απ την ωρα που ηρθε στην Ελλαδα,να ανοιχτει επιχειρηματικα και να στηριξει την οικονομια μας,οχι μονο να χλαπακιαζει γυρους και σουβλακια :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.765
Like
73.725
Πόντοι
12.756
μπρος στο δρομο που ανοιξε ο Τσιτσι Μαρσελαρα μου

tsitsipas.jpg
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.188
Like
18.280
Πόντοι
3.656
Η κότα ο Καρπετόπουλος στο σπορ φμ κουβέντα για το πέναλτι.Στο μεγκα μόνο γι'αυτό έλεγε.Δημοσιογράφοι,οι μεγαλύτερες πουτάνες
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Ναι φίλε μου αυτή λέω νασε καλά που το δέχεσαι.και χτες ήταν καθαρό πέναλτι αλλά ο διαιτητής δίνει 6 λεπτά και η φάση είναι στο 97.24.μπορουσε και να το λήξει πιο πριν δεν συμφωνείς?

ρε τυπε, σε δουλευει...τι του δινεις συγχαρητηρια???? :confused:
δες εδω τις αντιδρασεις των βαζελων στο περσινο πεναλντι του μιτριτσα που λενε τωρα οτι ηταν καθαρο πεναλντι και ιδιο με το χθεσινο :


Ναι ρε τριφυλλαρα,ΝΑΙ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!
:wanker: :wanker: :wanker:
αν το εδινε φαουλ αυτο σε αγωνα μπασκετ κατα του παοκ στο παλατακι, παιζει να μπουκαρανε μεσα καμια 10αρια ατομα για διαμαρτυρια. ελπιζω να σε καλυψα. παω για ποτα,,, καλο βραδυ κ παλι
κοκκινη στον πέρεθ για να μάθει καράτε άλλη φορά

μεταξύ μας με 2 μποφωρ σκάρτα δεν πείθει το σαβούριασμα του μιτριτσα
με δυο μαλαματίνες ναι :confused:

ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ :
ρε τυπε δεν εχει νοημα να προσπαθεις να απαντησεις "αντρικια και αρχιδατα" αν αυτος που σου κανει την ερωτηση δεν ειναι αντρικιος και αρχιδατος...
οταν ο ιδιος δεν παραδεχεται οτι αν εγω ειχα παρει τετοιο πεναλντι στο καραισκακη, θα ειχαν βγει ολοι σε δρομους, ραδιοφωνα και καναλια να λενε για την παραγκα του μαρινακη...αυτο δεν το βγαζω απο το μυαλο μου...το ξερω, γιατι εχω παρει πολλα τετοια πεναλντι στο καραισκακη και εχω δει και τις αντιδρασεις των αλλοθρησκων...
αλλα ο τυπος ρωταει για την δικη μου αντιδραση αν γινοταν κατι τετοιο στο καραισκακη, αλλα δεν παραδεχεται την δικη του αντιδραση αν γινοταν αυτο που ρωταει...

συμπερασμα : τα στημενα αφορουν μονο τους αλλους...ολα ειναι στημενα, μεχρι να βρεις κανεναν φραγκατο προεδρο να αγοραζει προπονητηρια αλλης ομαδας μεσω σερβιτορου....μεχρι να βγαλεις πρωτο σκορερ τον κουρτιτσς και τον αιτορ με την κλασικη τακτικη "επαφη-βαρ-πεναλντι" κτλ....
εμεις τα λεγαμε δεκαετιες αυτα, απλα δεν μας πιστευε κανεις...μεχρι που ηρθε η εξυγιανση και ειδε ολος ο κοσμος οτι δεν ειμαστε μονο εμεις οι κακοι...οτι τελικα δεν ειναι μονο ο τζορτζεβιτς που βαρουσε 15 πεναλντι την σεζον....υπαρχει και ο κουρτις ή ο αιτορ...αρκει να εχεις εξυγιανση...η διαφορα ειναι απλα οτι στον τζορτζεβιτς ειχαμε επαφη και βουτια, ενω τωρα εχουμε επαφη και πεντακαθαρα πεναλντι....γνωστα ολα αυτα...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.546
Like
51.796
Πόντοι
12.756
ρε τυπε, σε δουλευει...τι του δινεις συγχαρητηρια???? :confused:
δες εδω τις αντιδρασεις των βαζελων στο περσινο πεναλντι του μιτριτσα που λενε τωρα οτι ηταν καθαρο πεναλντι και ιδιο με το χθεσινο :





ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ :
ρε τυπε δεν εχει νοημα να προσπαθεις να απαντησεις "αντρικια και αρχιδατα" αν αυτος που σου κανει την ερωτηση δεν ειναι αντρικιος και αρχιδατος...
οταν ο ιδιος δεν παραδεχεται οτι αν εγω ειχα παρει τετοιο πεναλντι στο καραισκακη, θα ειχαν βγει ολοι σε δρομους, ραδιοφωνα και καναλια να λενε για την παραγκα του μαρινακη...αυτο δεν το βγαζω απο το μυαλο μου...το ξερω, γιατι εχω παρει πολλα τετοια πεναλντι στο καραισκακη και εχω δει και τις αντιδρασεις των αλλοθρησκων...
αλλα ο τυπος ρωταει για την δικη μου αντιδραση αν γινοταν κατι τετοιο στο καραισκακη, αλλα δεν παραδεχεται την δικη του αντιδραση αν γινοταν αυτο που ρωταει...

συμπερασμα : τα στημενα αφορουν μονο τους αλλους...ολα ειναι στημενα, μεχρι να βρεις κανεναν φραγκατο προεδρο να αγοραζει προπονητηρια αλλης ομαδας μεσω σερβιτορου....μεχρι να βγαλεις πρωτο σκορερ τον κουρτιτσς και τον αιτορ με την κλασικη τακτικη "επαφη-βαρ-πεναλντι" κτλ....
εμεις τα λεγαμε δεκαετιες αυτα, απλα δεν μας πιστευε κανεις...μεχρι που ηρθε η εξυγιανση και ειδε ολος ο κοσμος οτι δεν ειμαστε μονο εμεις οι κακοι...οτι τελικα δεν ειναι μονο ο τζορτζεβιτς που βαρουσε 15 πεναλντι την σεζον....υπαρχει και ο κουρτις ή ο αιτορ...αρκει να εχεις εξυγιανση...η διαφορα ειναι απλα οτι στον τζορτζεβιτς ειχαμε επαφη και βουτια, ενω τωρα εχουμε επαφη και πεντακαθαρα πεναλντι....γνωστα ολα αυτα...
καλησπερα διαδικτυακε μου φιλε...συγνωμη σου ζητω απο τα βαθη της καρδιας μου που σε στεναχωρησα...
νερο και αλατι
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
ρε τυπε, σε δουλευει...τι του δινεις συγχαρητηρια???? :confused:
δες εδω τις αντιδρασεις των βαζελων στο περσινο πεναλντι του μιτριτσα που λενε τωρα οτι ηταν καθαρο πεναλντι και ιδιο με το χθεσινο :





ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ :
ρε τυπε δεν εχει νοημα να προσπαθεις να απαντησεις "αντρικια και αρχιδατα" αν αυτος που σου κανει την ερωτηση δεν ειναι αντρικιος και αρχιδατος...
οταν ο ιδιος δεν παραδεχεται οτι αν εγω ειχα παρει τετοιο πεναλντι στο καραισκακη, θα ειχαν βγει ολοι σε δρομους, ραδιοφωνα και καναλια να λενε για την παραγκα του μαρινακη...αυτο δεν το βγαζω απο το μυαλο μου...το ξερω, γιατι εχω παρει πολλα τετοια πεναλντι στο καραισκακη και εχω δει και τις αντιδρασεις των αλλοθρησκων...
αλλα ο τυπος ρωταει για την δικη μου αντιδραση αν γινοταν κατι τετοιο στο καραισκακη, αλλα δεν παραδεχεται την δικη του αντιδραση αν γινοταν αυτο που ρωταει...

συμπερασμα : τα στημενα αφορουν μονο τους αλλους...ολα ειναι στημενα, μεχρι να βρεις κανεναν φραγκατο προεδρο να αγοραζει προπονητηρια αλλης ομαδας μεσω σερβιτορου....μεχρι να βγαλεις πρωτο σκορερ τον κουρτιτσς και τον αιτορ με την κλασικη τακτικη "επαφη-βαρ-πεναλντι" κτλ....
εμεις τα λεγαμε δεκαετιες αυτα, απλα δεν μας πιστευε κανεις...μεχρι που ηρθε η εξυγιανση και ειδε ολος ο κοσμος οτι δεν ειμαστε μονο εμεις οι κακοι...οτι τελικα δεν ειναι μονο ο τζορτζεβιτς που βαρουσε 15 πεναλντι την σεζον....υπαρχει και ο κουρτις ή ο αιτορ...αρκει να εχεις εξυγιανση...η διαφορα ειναι απλα οτι στον τζορτζεβιτς ειχαμε επαφη και βουτια, ενω τωρα εχουμε επαφη και πεντακαθαρα πεναλντι....γνωστα ολα αυτα...
Το οτι εσυ δουλευεις (η προσπαθεις να δουλεψεις) τον κοσμο δε σημαινει οτι το κανουμε ολοι σερ Τακη.
Καθολου δεν ειρωνευτηκα,ηταν καθαρο πεναλτι του Μιτριτσα,και εξεφρασα προσωπικη αποψη.
Τα τρολαρισματα,τις τακτικες αποπροσανατολισμου και τα στριβειν δια του αρραβωνος αλλου...Δεν μιλας με παιδακια ουτε με τιποτα χθεσινους.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
καλησπερα διαδικτυακε μου φιλε...συγνωμη σου ζητω απο τα βαθη της καρδιας μου που σε στεναχωρησα...
νερο και αλατι
δεν στεναχωριεμαι εγω τυπε...απλα λεω αληθειες...αβολες μεν, αληθειες δε....
:coffee: :coffee: :coffee: :coffee:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
Το οτι εσυ δουλευεις (η προσπαθεις να δουλεψεις) τον κοσμο δε σημαινει οτι το κανουμε ολοι σερ Τακη.
Καθολου δεν ειρωνευτηκα,ηταν καθαρο πεναλτι του Μιτριτσα,και εξεφρασα προσωπικη αποψη.
Τα τρολαρισματα,τις τακτικες αποπροσανατολισμου και τα στριβειν δια του αρραβωνος αλλου...Δεν μιλας με παιδακια ουτε με τιποτα χθεσινους.
εγω λεω απλα τι γραφατε....εσυ πανηγυριζες και στην πουτσα σου αν το πηρες πετσινο το κυπελλο...
οι αλλοι αρχισαν τις ειρωνειες για μποφορ και τα σχετικα....
αλλα εγω επρεπε να απαντησω τωρα τι θα εκανα αν επαιρνα τετοιο πεναλντι στο καραισκακη, οπως με ρωτησες...
:confused: :confused: :confused:
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.091
Κριτικές
2
Like
73.837
Πόντοι
12.056
βγηκε βρωμα στην αγορα οτι ο Μαρσελο ψαχνει να ανοιξει φραντσαιζ Πιττα του Παππου :wanker::wanker:
να αναβιώσει αυτη η μαγαζαρα που είχε πέσει τελευταια
φιλε μουνιπλη ωραια η πιτα του παππου :D: ξερεις που το ανοιγει ?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.613
Like
21.984
Πόντοι
5.006
σε βλεπω εχεις πικρια αλλα να ξερεις γαμημενε σε συμπαθω πολυ :grouphug:
πικρια εχω μονο απο τους βαζελογαυρους που δεν σεβονται τον προεδρο...
με εσας νοιωθω οργη και μισος γιατι ειστε μουνοπανα!!!!
:confused: :confused: :confused: :confused:
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.721
Like
15.409
Πόντοι
3.506
πικρια εχω μονο απο τους βαζελογαυρους που δεν σεβονται τον προεδρο...
με εσας νοιωθω οργη και μισος γιατι ειστε μουνοπανα!!!!
:confused: :confused: :confused: :confused:
Σε ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια,παντα μελισταλακτος :hi: :sad2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom