Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
9.972
Πόντοι
3.446
Ρε είσαι καθυστερημένος? το πήρα λόγω της απόφασης, το "παράρτημα" όμως θα μου έκοβε το πρωτάθλημα...Πλει οφ 2009-2010 ο Άρης δεν πετά τον ΟΣΦΠ εκτός Ευρώπης?
καθυστερημενο να πεις οτι αγαπας. ο Αρουλης 2-3 χρονια ειναι γκομενακι σας. τελος
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Σου αντιστρεφω την ερωτηση.Εσυ στους δικους σου καφρους μπαινεις να κραξεις και να τους αποκαλεσεις "ασβερκους οπαδους";Εκει μοκο...
Και ναι το βρηκες,διαβαζω φανατικα sdna... :jerking:
Όχι γιατί σε αντίθεση με εσένα μπαίνω σπάνια εδώ..Ήμουν σίγουρος ότι θα είσαι αναγνώστης sdna..
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
καθυστερημενο να πεις οτι αγαπας. ο Αρουλης 2-3 χρονια ειναι γκομενακι σας. τελος
Σώπα,, με την ίδια λογική και ο ΟΦΗ ήταν γκομενάκι σας όλα τα χρόναι εκτός από εκείνα που αναφέρεις..Βλέπεις ότι δεν υπάρχει λογική σε αυτά που λες...αφού είσαι καθυστερημένος ΟΠΑΔΟΣ κάφρος και άσβερκος..
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
9.972
Πόντοι
3.446
Σώπα,, με την ίδια λογική και ο ΟΦΗ ήταν γκομενάκι σας όλα τα χρόναι εκτός από εκείνα που αναφέρεις..Βλέπεις ότι δεν υπάρχει λογική σε αυτά που λες...αφού είσαι καθυστερημένος ΟΠΑΔΟΣ κάφρος και άσβερκος..
οτι πεις φιλαθλε.... οτι πεις. γαυρος αφου...
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
9.972
Πόντοι
3.446
δεν είμαι γαύρος....είμαι φίλαθλος του ΟΣΦΠ..εντάξει κάφρε ΟΠΑΔΕ, αναγνώστη του sdna?
θα σε στεναχωρησω.... δεν διαβαζω αθλητικα σαιτ κ ραδιο ακουω ερα σπορ. θες πιστεψε το θες οχι. για πες μου ενα αντικημενικο σαιτ να διαβαζω.... αν υπαρχει...
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
9.972
Πόντοι
3.446

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
εχω πιο συμαντικα πραγματα να κανω αλλα εγω ειμαι καφρος κ εσυ εισαι φιλαθλος..... αφου εσυ τα ξερεις ολα
Και εγώ έχω πιο σημαντικά πράγματα..εγώ πχ δεν ακούω έρα απλά τυγχάνει να διαβάζω 2-3 sites. Όμως την άποψη μου την έχω και δεν επηρεάζομαι από αυτά που διαβάζω ακόμα και αν "με συμφέρουν"..Οπότε το ότι ασχολούμε πχ 15 λεπτά παραπάνω από εσένα την ημέρα δεν μου αφαιρεί τον τίτλο του φίλαθλου..Και εγώ έχω οικογένεια, φίλους, σχέση και μια πολύ σημαντική θέση σε Όμιλο εταιρειών..Απλά όπως σιχαίνομαι αυτούς που πάντα φταίει ο άλλος πχ στη δουλεία μου, έτσι σιχαίνομαι και τους οπαδούς που πάντα φταίει ο αντίπαλος. Νομίζω είμαι κατανοητός..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Και αν τους κάνεις και καζούρα που η ειρωνεία περισσεύει, σου την λένε και σου απαντάνε... λογικό... Ολυμπιακός είσαι...
Μονά ζυγά δικά τους ρε συ. Μόνο αυτοί να κάνουν καζούρα και κοροιδία... όταν έρχεται η σειρά τους αμέσως τους πιάνει το παράπονο.
δεν πειραζει τυπε, ολα καλα....τους εχει τιμωρησει ηδη η ιστορια... η τιμωρια τους ειναι να πηγαινουν 10χιλιαδες κοσμο σε ενα ματς στον βολο επειδη ειναι στην 1η θεση οκτωβρη μηνα....αυτη ειναι η τιμωρια τους...να μην μπορουν ουτε οι ιδιοι να το πιστεψουν οτι ειναι 1η τον οκτωβρη....δηλαδη ιδιο συναισθημα με του λαμιωτες αν ηταν η λαμια 1η τον οκτωβρη...
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Που να ασχολιοσασταν κιολας :tooth::tooth::tooth::tooth:
ποιος σοβαρος ολυμπιακος ασχολειται με τα στημενα ματς τυπε???
μονο κατι βαζελογαυροι απολογουνται για το χερι του μανιατη πχ....ολοι οι υπολοιποι ξερουμε οτι ηταν καθαρη η φαση και παμε παρακατω...οπως και ολοι οι σοβαροι μπαοκτζηδες ξερουν οτι πηραν ενα πεντακαθαρο αηττητο πρωταθλημα και πανε παρακατω...οπως ολοι οι σοβαροι βαζελοι ξερουν οτι δεν ειχαν επι 25 χρονια παραρτημα τον οφη....
μονο παιδακια καθονται και απολογουνται για το οφσαιτ του κατσουρανη, το οποιο ηταν καθαρο οφσαιτ...οριακο μεν, οφσαιτ δε....
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.713
Κριτικές
24
Like
9.972
Πόντοι
3.446
Και εγώ έχω πιο σημαντικά πράγματα..εγώ πχ δεν ακούω έρα απλά τυγχάνει να διαβάζω 2-3 sites. Όμως την άποψη μου την έχω και δεν επηρεάζομαι από αυτά που διαβάζω ακόμα και αν "με συμφέρουν"..Οπότε το ότι ασχολούμε πχ 15 λεπτά παραπάνω από εσένα την ημέρα δεν μου αφαιρεί τον τίτλο του φίλαθλου..Και εγώ έχω οικογένεια, φίλους, σχέση και μια πολύ σημαντική θέση σε Όμιλο εταιρειών..Απλά όπως σιχαίνομαι αυτούς που πάντα φταίει ο άλλος πχ στη δουλεία μου, έτσι σιχαίνομαι και τους οπαδούς που πάντα φταίει ο αντίπαλος. Νομίζω είμαι κατανοητός..
δεν διαφερουμε πολυ
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.124
Like
50.831
Πόντοι
12.756
δεν πειραζει τυπε, ολα καλα....τους εχει τιμωρησει ηδη η ιστορια... η τιμωρια τους ειναι να πηγαινουν 10χιλιαδες κοσμο σε ενα ματς στον βολο επειδη ειναι στην 1η θεση οκτωβρη μηνα....αυτη ειναι η τιμωρια τους...να μην μπορουν ουτε οι ιδιοι να το πιστεψουν οτι ειναι 1η τον οκτωβρη....δηλαδη ιδιο συναισθημα με του λαμιωτες αν ηταν η λαμια 1η τον οκτωβρη...
:confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: :confused:
ΣΚΑΣΕ ΡΕ ΜΠΟΥΣΤΗ
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
μονο παιδακια καθονται και απολογουνται για το οφσαιτ του κατσουρανη, το οποιο ηταν καθαρο οφσαιτ...οριακο μεν, οφσαιτ δε....
:confused: :confused: :confused:
offside.jpg



Και υστερα λεει ο αλλος οτι εμεις ειμαστε "ασβερκοι οπαδοι",μη αντικειμενικοι...Ωραια πραγματα...
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
δεν διαφερουμε πολυ
Μπορεί και όχι..Εγώ πάντως δεν θα έγραφα ποτέ σχόλια βάζελος αφού/ η προπαγάνδα είναι των βάζελων/ εμείς δεν έχουμε παραρτήματα οι άλλοι έχουν μόνο/ κρατήστε τίποτα για αυτούς που θα έπερναν europa league/ τεχνογνωσία στο να στήνουν παιχνίδια με φίλους το έχουν στο λιμάνι/ αν υπήρχε το var τα τελευταία 20 χρόνια, ούτε τα μισά πρωτάθλημα δεν θα είχαν οι απόγονοι κλπ. Τα σχόλια αυτά δείχνουν ότι διαφέρουμε πολύ..
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
:confused: :confused: :confused:
offside.jpg



Και υστερα λεει ο αλλος οτι εμεις ειμαστε "ασβερκοι οπαδοι",μη αντικειμενικοι...Ωραια πραγματα...

ειναι λαθος η γωνια ληψης...
με βαρ θα ηταν πεντακαθαρο οφσαιτ....
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
:confused: :confused: :confused:
offside.jpg



Και υστερα λεει ο αλλος οτι εμεις ειμαστε "ασβερκοι οπαδοι",μη αντικειμενικοι...Ωραια πραγματα...
Άσβερκος ΟΠΑΔΟΣ μη αντικειμενικός είσαι επειδή θυμάσαι μόνο τη φάση αυτή και όχι αυτή


Εγώ πχ όταν έγινε το συγκεκριμένο παιχνίδι είχα ξενερώσει απίστευτα. Εσύ σε αυτό που έστειλα φαντάζομαι πως όχι.
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Άσβερκος ΟΠΑΔΟΣ μη αντικειμενικός είσαι επειδή θυμάσαι μόνο τη φάση αυτή και όχι αυτή


Εγώ πχ όταν έγινε το συγκεκριμένο παιχνίδι είχα ξενερώσει απίστευτα. Εσύ σε αυτό που έστειλα φαντάζομαι πως όχι.
Εγω την θυμαμαι την φαση,η ο δικος σου πιο πανω ειπε οτι ο Κατσουρανης ειναι οφσαιτ;Σ αυτον απαντησα.Γιατι εσυ ως αντικειμενικος φιλαθλος του ΟΣΦΠ δεν του απαντας λεγοντας του οτι λεει μαλακιες;Και βρισκεις πατημα να απαντησεις στο δικο μου σχολιο;Και για να σε προλαβω,ναι του Μητροπουλου που παρεθεσες ΔΕΝ ηταν οφσαιτ.Ειμαστε ενταξει τωρα;Αντικειμενικος και φιλαθλος θα εισαι οχι μονο με τον αντιπαλο αλλα και οταν ομοιδεατες σου πετανε μαλακιες.Οχι δυο μετρα δυο σταθμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom