Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (8 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Εδω η αρμαδα του γαυρου σε μια "παλληκαρισια" και φυσικα καθολου "στημενη" θριαμβευτικη νικη με 0-6 στην Λαμια πριν δυο χρονια.Ενα απ τα παμπολα παραδειγματα στην ιστορια σας...
ΕΣΕΙΣ δεν εχετε δικαιωμα να μιλατε για "πελατειακες"σχεσεις και στημενα ρε.Παραδεχτειτε αρχιδατα μια φορα την ανωτεροτητα του αντιπαλου.Αλλα τι λεω,ψιλα γραμματα ετσι...
Ομως απολαμβανουμε τον πονο σας.Μας εχετε ζαλισει τ αρχιδια φετος "Μα παιζει εντος εδρας, μα δεν βαζει γκολ, μα παιρνει πεναλτι". Τωρα βρηκατε το τροπαριο του φιλικου. Εχει παει μεχρι το λαρυγγι σε πολυ κοσμο φετος. Ειχατε συνηθισει να μαστε στην αφανεια τα τελευταια χρονια και σας βολευε.Τωρα θα πονατε και θα το γουσταρουμε οσο γραφετε.
Η Λαμιά του Προέδρου κολλητού του Μελισσανίδη δηλαδή που πριν ένα χρόνο απέκλεισε τον ΟΣΦΠ από το κύπελλο, είναι παράρτημα επειδή έχασε 0-6 από τον ΟΣΦΠ..Θες και τα γράφεις? Όσα ακούς τώρα για την ομάδα σου, έχουν ειπωθεί από εσάς άπειρες φορές. Εσείς δηλαδή αποδεχόσασταν την ανωτερότητα του αντιπάλου? Δεν θυμάμαι ποτέ να το κάνετε..Ακόμα και όταν τρώγατε 4αρες και τερματίζατε 30 βαθμούς πίσω..όταν λοιπόν δεν παραδέχεσαι ούτε εσύ , δε θα παραδέχονται ούτε οι αντίπαλοι..Και ισχύει και για Ολυμπιακούς και για Παναθηναικους και για όλους..Εντάξει ΟΠΑΔΕ?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.131
Κριτικές
2
Like
18.617
Πόντοι
3.656
Παρακατω βλεπουμε φανατικους θαυμαστες του τακη (και "αντικειμενικους" οπαδους του γαυρου) οπου εχουν σαν ευαγγελιο τα λεγομενα του :rockon: :tooth:
trelamenos_gavros-vamena-provata-kokkina-shmaia-tsopanis-youkoufmegr-495x350.jpg
αδικούμε τα προβατάκια βέβαια, αυτοί είναι κακόψυχοι πουσταράδες με πεντιγκρί

Μακάρι να πάνε καλύτερα τα οικονομικά του ερασιτέχνη και να ντύσουμε με το τριφύλλι στο στήθος την Σάλας, ένα κορίτσι εξαιρετικό σε ήθος, σεμνή κ σπουδαία αθλήτρια . Δεν έχει καμία θέση στα καταγώγια της Τρούμπας
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
αφου εισαι κ εσυ μεγαλος, για θυμησε στον κοσμο πια ομαδα εκοψε βαθμους (0-0) απο εμας λιγο πριν το τελος και πηρε πρωταθλημα η Αεκ το '94. οπως επισης πια ομαδα μας εκοψε βαθμους το '97 , εναν αγωνα πριν το τελος δεν βγηκαμε ευρωπη;;
Κάτσε να σε ρωτήσω και εγώ κάτι τώρα..Ο Πανιώνιος που ήταν παράρτημα μας θυμάσαι με ποιον έφερε ισοπαλία 1-1 τη χρονιά που έπεσε και ενώ παλεύαμε με ΠΑΟΚ για πρωτάθλημα..Ο Άρης σε ποιον έκοψε το αήττητο και ποιον κέρδισε φέτος? Ο Αστέρας Τρίπολης πόσες φορές έχει κόψει βαθμούς από ΟΣΦΠ? Και bonus ερώτηση ποια είναι η μοναδική ομάδα που στον ισολογισμό της έχει δάνεια προς άλλες ΠΑΕ? Μάντεψε?
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ......ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΞΕΣΚΗΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ....ΘΑ ΕΥΧΕΣΑΙ Ο ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΓΑΜΙΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΝΑ ΣΕ ΓΑΜΑΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΣΠΕΡΜΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ :alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::erection::erection::wanker::wanker::cum::cum::2on1::2on1::fuck1::fuck1::fuck1:
Άσε να μαντέψω..είσαι υποψήφιος διδάκτορας στο Stanford σωστά?
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Η ομαδα αγωνα με τον αγωνα καταρριπτει καθε ανοητη δικαιολογια που σκαρφιζονται αδερφε.Πρωτα ελεγαν για τα πεναλτι,μετα ελεγαν οτι δυσκολευομαστε να σκοραρουμε,καθε δυσκολο ματς μας ελεγαν "τωρα ειναι η ωρα να χασετε,δεν γλυτωνετε".Σε λιγο θα λενε για τον αναδρομο Ερμη και δεν ξερω γω τι αλλο.Εγω βλεπω τον πινακα 10/10 νικες,20-3 γκολ (καλυτερη επιθεση-καλυτερη αμυνα),και γελαω μαζι τους.Η εικονα της ομαδας και αριθμοι εκθετουν τα λεγομενα τους.Και αυτο το γουσταρω :headbang2::headbang2::headbang2::headbang2:
Κάτσε να θυμηθώ και εγώ αντίστοιχα για εσάς..Κάποτε λέγατε για τα πέναλτυ, μετά λέγατε για offside, μετά για τα φάουλ έξω από την περιοχή που πέρναμε για να βάζει ο Ριβάλντο, μετά λέγατε και offside που θα έβγαζαν επικίνδυνη σέντρα, μετά για ανάποδα φάουλ, μετά για ανάποδα πλάγια, μετά γιατί καθυστέρησε το πούλμαν και κουράστηκαν οι παίχτες σας. Στο τέλος αφού η διαφορά ήταν 30 βαθμοί, λέγατε ότι φταίνε όλα τα προηγούμενα μαζί.

Μπόνους στατιστικό μόνο για εσένα. Από καταβολής Superleague (2005 αν θυμάμαι καλά) ο ΠΑΟ έχει περισσότερα πέναλτυ από ΟΣΦΠ....Καλό έτσι?
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Και να σκεφτεις οτι υπαρχουν αουγκανοι (πες τους και προβατα) οι οποιοι παιρνουν αυτον εδω στα σοβαρα... :jerking2:
Κανένας δεν τον παίρνει στα σοβαρά..Αν δεις μια εκπομπή του 9 στους 10 ακροατές του δεν είναι Ολυμπιακοί...Τους δικούς σας του αούγκανους αλήθεια εσείς του πέρνετε στα σοβαρά?
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Η Λαμιά του Προέδρου κολλητού του Μελισσανίδη δηλαδή που πριν ένα χρόνο απέκλεισε τον ΟΣΦΠ από το κύπελλο, είναι παράρτημα επειδή έχασε 0-6 από τον ΟΣΦΠ..Θες και τα γράφεις? Όσα ακούς τώρα για την ομάδα σου, έχουν ειπωθεί από εσάς άπειρες φορές. Εσείς δηλαδή αποδεχόσασταν την ανωτερότητα του αντιπάλου? Δεν θυμάμαι ποτέ να το κάνετε..Ακόμα και όταν τρώγατε 4αρες και τερματίζατε 30 βαθμούς πίσω..όταν λοιπόν δεν παραδέχεσαι ούτε εσύ , δε θα παραδέχονται ούτε οι αντίπαλοι..Και ισχύει και για Ολυμπιακούς και για Παναθηναικους και για όλους..Εντάξει ΟΠΑΔΕ?
Ωραια αποδειξε μου και συ οτι η χθεσινη μου πενταρα ηταν γιατι μας ανοιξε τα ποδια ο Μπεος.Ο Μπεος,αυτο το αρχιλαμογιο οπου οπου στεκοταν και οπου βρισκοταν μας εκραζε.Πες μου τι αποδειξεις εχεις οτι χθες το παιχνιδι ηταν στημενο.Και μη μου πεις για τα εισητηρια που μας εδωσε.Αγωνιστικα που ειδες οτι μας εστησαν κωλο;Κοντεψε να μας ακυρωσει δυο πεντακαθαρα γκολ στο βαρ.Γιατι καλη η λασπη που πετατε (δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα) αλλα να μπορειτε να την στηριξετε κιολας.Μεχρι τωρα σας πειραζαν τα πεναλτι που παιρναμε.Τωρα σας ενοχλουν οι 5αρες που ριχνουμε.Με το παραληρημα σας απο χθες δειχνετε τον πονο σας.Δεν πειραζει λασπολογησε και βρισε οσο θες,περαστικα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Κανένας δεν τον παίρνει στα σοβαρά..Αν δεις μια εκπομπή του 9 στους 10 ακροατές του δεν είναι Ολυμπιακοί...Τους δικούς σας του αούγκανους αλήθεια εσείς του πέρνετε στα σοβαρά?
Κι ομως υπαρχουν δικοι σας που τον παιρνουν σοβαρα...Τετοιον αουγκανο καραγκιοζη δεν εχει καμια αλλη ομαδα.
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Ωραια αποδειξε μου και συ οτι η χθεσινη μου πενταρα ηταν γιατι μας ανοιξε τα ποδια ο Μπεος.Ο Μπεος,αυτο το αρχιλαμογιο οπου οπου στεκοταν και οπου βρισκοταν μας εκραζε.Πες μου τι αποδειξεις εχεις οτι χθες το παιχνιδι ηταν στημενο.Και μη μου πεις για τα εισητηρια που μας εδωσε.Αγωνιστικα που ειδες οτι μας εστησαν κωλο;Κοντεψε να μας ακυρωσει δυο πεντακαθαρα γκολ στο βαρ.Γιατι καλη η λασπη που πετατε (δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα) αλλα να μπορειτε να την στηριξετε κιολας.Μεχρι τωρα σας πειραζαν τα πεναλτι που παιρναμε.Τωρα σας ενοχλουν οι 5αρες που ριχνουμε.Με το παραληρημα σας απο χθες δειχνετε τον πονο σας.Δεν πειραζει λασπολογησε και βρισε οσο θες,περαστικα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κι ομως υπαρχουν δικοι σας που τον παιρνουν σοβαρα...Τετοιον αουγκανο καραγκιοζη δεν εχει καμια αλλη ομαδα.
Δεν είπα αν είναι στημένο ή όχι..Εσείς λέγατε για στημένα τόσα χρόνια σε όποια ομάδα ρίχναμε πεντάρες..Θες να σου θυμίσω τι λέγατε για το 1-5 στη Ξάνθη, θες να σου θυμίσω τι λέγατε για άλλα ματς? Ε λοιπόν όταν τόσα χρόνια λέγατε τέτοια, και εσείς τώρα τέτοια θα ακούσετε. Το καταλαβαίνεις ή όχι? Έχετε χειρότερους αούγκουνους και από τον Τσουκαλά αλλά το θέμα δεν είναι ποιος είναι χειρότερος..Το θέμα είναι ότι εσείς κανένα δικό σας δε κράζετε..Μάντεψε λοιπόν ποιοι είναι τα πρόβατα?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.477
Like
21.846
Πόντοι
5.006
παντως, οι αλλοθρησκοι δεν εχουν καθολου αυτοσυγκρατηση :
αν στα 20 χρονια, τους πεις 1 φορα οτι το ταδε ματς τους ηταν στημενο, θα αρχιζουν να σκιζουν τα ρουχα τους, να διαμαρτυρονται και να γραφουν για το ποσο αγνοι και τιμιοι ειναι....τα ιδια κανανε και οι μπουγατσες που 1 μονο χρονιά τους λεγαμε οτι η ξανθη και το αγρινιο ηταν παραρτηματα τους και αυτοι δεν μπορουσαν να το δεχτουν....
ειναι οι ιδιοι που επι 30 χρονια βγαζουν συνεχεια στημενα ματς του ολυμπιακου, αλλα αυτοι δεν ανεχονται ουτε 1 στημενο ματς υπερ τους...
ενω εμεις κουλ....ξερουμε οτι βγαζουν στημενα μεχρι και τα φιλικα μας στο ζεεφελντ, οποτε κλαιν μαιν...δεν ασχολουμαστε καν...
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.138
Like
50.856
Πόντοι
12.756
παντως, οι αλλοθρησκοι δεν εχουν καθολου αυτοσυγκρατηση :
αν στα 20 χρονια, τους πεις 1 φορα οτι το ταδε ματς τους ηταν στημενο, θα αρχιζουν να σκιζουν τα ρουχα τους, να διαμαρτυρονται και να γραφουν για το ποσο αγνοι και τιμιοι ειναι....τα ιδια κανανε και οι μπουγατσες που 1 μονο χρονιά τους λεγαμε οτι η ξανθη και το αγρινιο ηταν παραρτηματα τους και αυτοι δεν μπορουσαν να το δεχτουν....
ειναι οι ιδιοι που επι 30 χρονια βγαζουν συνεχεια στημενα ματς του ολυμπιακου, αλλα αυτοι δεν ανεχονται ουτε 1 στημενο ματς υπερ τους...
ενω εμεις κουλ....ξερουμε οτι βγαζουν στημενα μεχρι και τα φιλικα μας στο ζεεφελντ, οποτε κλαιν μαιν...δεν ασχολουμαστε καν...
ΣΚΑΣΕ ΜΠΟΥΣΤΗ
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Δεν είπα αν είναι στημένο ή όχι..Εσείς λέγατε για στημένα τόσα χρόνια σε όποια ομάδα ρίχναμε πεντάρες..Θες να σου θυμίσω τι λέγατε για το 1-5 στη Ξάνθη, θες να σου θυμίσω τι λέγατε για άλλα ματς? Ε λοιπόν όταν τόσα χρόνια λέγατε τέτοια, και εσείς τώρα τέτοια θα ακούσετε. Το καταλαβαίνεις ή όχι? Έχετε χειρότερους αούγκουνους και από τον Τσουκαλά αλλά το θέμα δεν είναι ποιος είναι χειρότερος..Το θέμα είναι ότι εσείς κανένα δικό σας δε κράζετε..Μάντεψε λοιπόν ποιοι είναι τα πρόβατα?
Δεν το πες εσυ,το ειπαν πολλοι ομοιδεατες σου εδω και μας τα εχουν ζαλισει απο χθες.Μιλανε χωρις αποδειξεις...Εσυ γιατι θιγεσαι;Αναφερθηκα σε σενα προσωπικα;Επισης το αν κραζουμε η οχι δικους μας ασε να το ξερουμε καλυτερα οι ιδιοι...Και θες να μου πεις οτι κραζετε ολοι τον Τσουκαλα και δεν υπαρχει μια μεγαλη μεριδα οπαδων σας που τον υποστηριζει τυφλα;Εγινεεεε οκ...Το ποιοι ειναι πιο προβατα απ τους αλλους το ξερουμε,αστο δεν θα βγαλουμε ακρη...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.695
Κριτικές
42
Like
28.918
Πόντοι
28.246
Ωραια αποδειξε μου και συ οτι η χθεσινη μου πενταρα ηταν γιατι μας ανοιξε τα ποδια ο Μπεος.Ο Μπεος,αυτο το αρχιλαμογιο οπου οπου στεκοταν και οπου βρισκοταν μας εκραζε.Πες μου τι αποδειξεις εχεις οτι χθες το παιχνιδι ηταν στημενο.Και μη μου πεις για τα εισητηρια που μας εδωσε.Αγωνιστικα που ειδες οτι μας εστησαν κωλο;Κοντεψε να μας ακυρωσει δυο πεντακαθαρα γκολ στο βαρ.Γιατι καλη η λασπη που πετατε (δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα) αλλα να μπορειτε να την στηριξετε κιολας.Μεχρι τωρα σας πειραζαν τα πεναλτι που παιρναμε.Τωρα σας ενοχλουν οι 5αρες που ριχνουμε.Με το παραληρημα σας απο χθες δειχνετε τον πονο σας.Δεν πειραζει λασπολογησε και βρισε οσο θες,περαστικα...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Κι ομως υπαρχουν δικοι σας που τον παιρνουν σοβαρα...Τετοιον αουγκανο καραγκιοζη δεν εχει καμια αλλη ομαδα.
Σας έχω πει τον λόγο που ο Μπέος θα έδινε το παιχνίδι. Για να εκδικηθεί όχι τον Ολυμπιακό, αλλά τον Μαρινάκη. Όποιος πάει κόντρα στον Ολυμπιακό ο Μπέος είναι φίλος του. Δεν του το γύρεψες, στο έδωσε με το αζημίωτο. Του γέμισες το γήπεδο, κονόμησε, τα τσέπωσε και από το στοίχημα και εδώ είμαστε...

Όταν θα σταυρώνετε κάποιον για στημένα και αδελφικά σωματεία, θα τα λούζεστε κιόλας. Όταν θα αμφισβητείτε πρωταθλήματα, αήττητα, κύπελλα, μεγάλες βραδιές και προκρίσεις στην Ευρώπη (Πχ. έχω Κερδίσει την Ατλέτικο και ακούσαμε, έλα μωρέ μαλάκα αυτήν την κέρδισε και ο Άρης να πούμε) θα τα λούζεστε. Και όταν θα βγάζετε πάιχτες όπως ο Σισέ ανώτερη μεταγραφή ακόμα και από Ριβάλντο, Μαρσέλο, θα τα λούζεστε. Και γενικά όταν θα κελαηδάτε, θα τα λούζεστε ξανά. Όχι μονά ζυγά δικά σας!
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Δεν το πες εσυ,το ειπαν πολλοι ομοιδεατες σου εδω και μας τα εχουν ζαλισει απο χθες.Μιλανε χωρις αποδειξεις...Εσυ γιατι θιγεσαι;Αναφερθηκα σε σενα προσωπικα;Επισης το αν κραζουμε η οχι δικους μας ασε να το ξερουμε καλυτερα οι ιδιοι...Και θες να μου πεις οτι κραζετε ολοι τον Τσουκαλα και δεν υπαρχει μια μεγαλη μεριδα οπαδων σας που τον υποστηριζει τυφλα;Εγινεεεε οκ...Το ποιοι ειναι πιο προβατα απ τους αλλους το ξερουμε,αστο δεν θα βγαλουμε ακρη...
Προφανώς δε θα βγάλουμε άκρη γιατι σε αντίθεση με μένα, εσύ είσαι κάφρος άσβερκος ΟΠΑΔΟΣ
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kk1980

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.131
Κριτικές
2
Like
18.617
Πόντοι
3.656

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Εγινε ΑΓΝΕ ΦΙΛΑΘΛΕ,με συγχωρεις...
Είμαι φίλαθλος ρε φίλε τι να κάνουμε..ξέρω να αναγνωρίζω τα κακά και τα καλά της ομάδας μου..Έχω να πάω στο γήπεδο χρόνια γιατί θεωρώ ότι η διοίκηση του ΟΣΦΠ δε θέλει να κάνει το βήμα παραπάνω..Αλλά δεν μπορώ σε όμοιες περιπτώσεις να ακούω διαφορετικά πράγματα..Όταν πέρνεις εσύ πρωτάθλημα είναι καθαρό, όταν πέρνει ο αντίπαλος όχι..Όταν ρίχνεις 5αρα εσύ είσαι ομαδάρα όταν ρίχνει ο αντίπαλος είναι στημένο..Μάθε λοιπόν να αναγνωρίζεις τον αντίπαλο για να αναγνωρίζεσαι και από αυτόν..
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.695
Κριτικές
42
Like
28.918
Πόντοι
28.246
αν στα 20 χρονια, τους πεις 1 φορα οτι το ταδε ματς τους ηταν στημενο, θα αρχιζουν να σκιζουν τα ρουχα τους, να διαμαρτυρονται και να γραφουν για το ποσο αγνοι και τιμιοι ειναι...
Και αν τους κάνεις και καζούρα που η ειρωνεία περισσεύει, σου την λένε και σου απαντάνε... λογικό... Ολυμπιακός είσαι...
Μονά ζυγά δικά τους ρε συ. Μόνο αυτοί να κάνουν καζούρα και κοροιδία... όταν έρχεται η σειρά τους αμέσως τους πιάνει το παράπονο.
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.138
Like
50.856
Πόντοι
12.756
Και αν τους κάνεις και καζούρα που η ειρωνεία περισσεύει, σου την λένε και σου απαντάνε... λογικό... Ολυμπιακός είσαι...
Μονά ζυγά δικά τους ρε συ. Μόνο αυτοί να κάνουν καζούρα και κοροιδία... όταν έρχεται η σειρά τους αμέσως τους πιάνει το παράπονο.
ελα ρε ωραια ειναι και η καζουρα και ο χαβαλες κλπ..ποιος την αρνειται;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom