Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (12 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
ηταν γραφτο, το ελεγαν τα ζωδια, το ελεγαν τα αστρα, υπαρχει ευθυγραμμιση πλανητων, το ειδε μια τσιγγανα στο φλυτζανι , το προφητευσε ο παισιος και η γρια τυφλη μπαμπα βανγκα, ηταν το τσακρα σας :
θα γαμηθειτε 1η φορα απο τον θρυλο φετος....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck:

Τάκη τί έγινε πάλι στο βολει;Έφυγε η Χιπε και διαλύθηκε το συμπαν;
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.701
Κριτικές
42
Like
28.930
Πόντοι
28.246
Σου ειπα εγω προσωπικα οτι οσα εχεις παρει ειναι καλπικα;Εχεις βρει πουθενα τετοιο ποστ μου η αναφορα μου;Φυσικα και εχεις παρει πρωταθληματα δικαια.Αλλα αυτο απ το να ειρωνευεσαι για πραγματα που εχεις κανει ο ιδιος στο παρελθον,ε καπου χανεται το μετρο.Επισης οπως σου μιλαω καλα απαιτω κι απο σενα το ιδιο.Δεν με ξερεις και δεν σε ξερω.Εχουμε μια αντιπαραθεση ποδοσφαιρικη ως αντιπαλοι και μιλαμε ως μεγαλοι ανθρωποι.Καλος ο χαβαλες και τα πειραγματα,αλλα νιαου τα γαβ και λοιπες ομορφιες πεστα αλλου.Με καθε σεβασμο και χωρις να χω τιποτα μαζι σου ετσι.
Την περασμένη εβδομάδα μόλις σε εσένα προσωπικά, εγώ, πάλι προσωπικά σου έδωσα την αναγνώριση της ανωτερότητας. Σου έδειξα που πρέπει να προβληματιστείς αλλά αναγνώρισα την ανωτερότητα σου ως ομάδα φέτος. Και μου ζητάς και ρέστα;
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.546
Πόντοι
8.846
Μου αρέσει που είχες και άγχος για τον αγώνα στον Βόλο... Τρομάρα σου, ρε μαλακα.

Παίξε και βάλε πολλά στο διπλό την επόμενη αγωνιστική στην λεωφόρο, σου λέω.
Δε βαζω ρε διπλό, ΓΡΟΥΣΟΥΖΙΑ :grin:
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Την περασμένη εβδομάδα μόλις σε εσένα προσωπικά, εγώ, πάλι προσωπικά σου έδωσα την αναγνώριση της ανωτερότητας. Σου έδειξα που πρέπει να προβληματιστείς αλλά αναγνώρισα την ανωτερότητα σου ως ομάδα φέτος. Και μου ζητάς και ρέστα;
Και γω σου απαντησα σ εκεινη την κουβεντα οτι δεν εχω λογο να προβληματιστω,σου εξηγησα τους λογους.Διαφωνουμε και ας το αφησουμε εδω καλυτερα,δεν θα βγαλουμε ακρη.Την επομενη εβδομαδα εδω θα μαστε να τα πουμε...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.483
Like
21.846
Πόντοι
5.006
Τάκη τί έγινε πάλι στο βολει;Έφυγε η Χιπε και διαλύθηκε το συμπαν;
δεν μπορουσαμε να στηριχτουμε πλεον στην χιπε, αφου μετα τον τραυματισμος της δεν μπορουσε να παιξει σε τετοιο επιπεδο... :cry:
πηρανε το ρισκο να στηριξουνε την κουβανη σαλας που ειναι φουλ στα ψυχολογικα και κουμπωνει ενα κουτι ζαναξ καθε πρωι....όταν αποφασιζει να παιξει, τραβαει ολη την ομαδα...οταν ειναι κατατονικη λογω των μουρλοχαπιων, εχουμε προβλημα... :confused:
παντως νταξει τα βολευ ανδρων και γυναικων, επειδη ειναι τελειως σε ερασιτεχνικο επιπεδο στην ελλαδα, δεν λεει τιποτα μια νικη και μια ηττα....δηλαδη μπορει να φερεις εναν παιχταρα - μια παιχτουρα τον απριλιο και να σου παρει μονος/μονη το πρωταθλημα (περα απο την 7η σερι επιστροφη, εκει γυρω στον μαρτιο, της κονομη που αποσυρεται τα τελευταια 12 χρονια)...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.135
Κριτικές
2
Like
18.619
Πόντοι
3.656
ερχομαστε
(μην τραυματιστει ο εμβιλα μονο)
αφηνει μουσι ο ιρβιν γιαλομ του ποδοσφαιρου και βγαζει εμψυχωτικη ομιλια πριν το ματς :
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
εσείς μιλάτε , εμείς γαμάμε :zfuck:
tumblr_nfsfm99OB71rmd611o2_400.gif
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.475
Κριτικές
171
Like
91.267
Πόντοι
46.423
γιατι αν κερδισετε θα συμαινει οτι μεχρι τωρα δεν το αξιζουν να θεωρουνται 1ο φαβορι;;; δηλαδη οταν καναμε 2πλα σε σας και το περνατε δεν το αξιζατε;;

Είσαστε πρώτοι και το αναμφισβήτητο φαβορί για τον τίτλο του πρωταθλητή.

Αν όμως χάσετε από εμάς ίσως ακολουθήσουν και άλλες ήττες λόγω αυξημένης πίεσης.

Θα δείξει πόσο καλοί είσαστε.

Εν τω μεταξύ έχουμε και τη 2μηνη διακοπή που θα παίξει καθοριστικό ρόλο.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.701
Κριτικές
42
Like
28.930
Πόντοι
28.246
Και γω σου απαντησα σ εκεινη την κουβεντα οτι δεν εχω λογο να προβληματιστω,σου εξηγησα τους λογους.Διαφωνουμε και ας το αφησουμε εδω καλυτερα,δεν θα βγαλουμε ακρη.Την επομενη εβδομαδα εδω θα μαστε να τα πουμε...
Δεκάρα δεν δίνω αν συμφωνουμε η όχι.

Αλλά δεν θα μου ζητάς πράγματα που δεν τα δίνετε οι ίδιοι.
Όσο για τις ειρωνίες, και ο,τι δίνεις παίρνεις....
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.135
Κριτικές
2
Like
18.619
Πόντοι
3.656
δεν μπορουσαμε να στηριχτουμε πλεον στην χιπε, αφου μετα τον τραυματισμος της δεν μπορουσε να παιξει σε τετοιο επιπεδο... :cry:
πηρανε το ρισκο να στηριξουνε την κουβανη σαλας που ειναι φουλ στα ψυχολογικα και κουμπωνει ενα κουτι ζαναξ καθε πρωι....όταν αποφασιζει να παιξει, τραβαει ολη την ομαδα...οταν ειναι κατατονικη λογω των μουρλοχαπιων, εχουμε προβλημα... :confused:
παντως νταξει τα βολευ ανδρων και γυναικων, επειδη ειναι τελειως σε ερασιτεχνικο επιπεδο στην ελλαδα, δεν λεει τιποτα μια νικη και μια ηττα....δηλαδη μπορει να φερεις εναν παιχταρα - μια παιχτουρα τον απριλιο και να σου παρει μονος/μονη το πρωταθλημα (περα απο την 7η σερι επιστροφη, εκει γυρω στον μαρτιο, της κονομη που αποσυρεται τα τελευταια 12 χρονια)...
η μόνη περίπτωση να πάρει χάπια η παιχτούρα Σάλας είναι να διαβάσει τις χοντρομαλακίες που αραδιάζεις κατά ριπάς :confused:
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180
Πιστεευτε με γαβρο θα μας γαμησει η διαιτησια για να μην ξεφυγει η διαφορα τελειως?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: ROB. C

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.135
Κριτικές
2
Like
18.619
Πόντοι
3.656
Τάκη τί έγινε πάλι στο βολει;Έφυγε η Χιπε και διαλύθηκε το συμπαν;
η Άγκοστ δεν έφυγε ? στη πεντάδα δηλαδή λείπουν οι 2 καλύτερες και έμεινε μόνη κ έρημη η Σάλας να πάρει πρωτάθλημα για τον μυρωδιά φίλο σου , να του το πάει στο καναπέ :2funny:
 

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
Οτι και να πουμε για τον φετινο Παναθηναικο (και για σημερα) αλλα και γενικα απο την αρχη της σεζον ειναι λιγο...
Αντικειμενικα ο ποδοσφαιρικος Παναθηναικος φετος με μια λεξη απλα :piss:(η να το πω διαφορετικα γαμαει αβερτα χωρις ελεος)
Συγχαρητηρια για το ασυλληπτο 10/10 και γενικα respect απο εναν Ολυμπιακο
:hi:
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.146
Πόντοι
446
ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΕΤΟΙΜΑΣΟΥ......ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΕΧΕΙ ΞΕΣΚΗΣΜΑ ΠΟΥ ΘΑ ΤΟ ΘΥΜΑΣΑΙ ΓΙΑ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ....ΘΑ ΕΥΧΕΣΑΙ Ο ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΓΑΜΙΑΣ ΣΟΥ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΝΑ ΣΕ ΓΑΜΑΕΙ, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΕ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΣΠΕΡΜΑ ΑΠΟ ΠΑΝΩ ΜΕΧΡΙ ΚΑΤΩ :alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::alivedick::erection::erection::wanker::wanker::cum::cum::2on1::2on1::fuck1::fuck1::fuck1:
 

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.145
Like
50.874
Πόντοι
12.756
ερχομαστε μουνοπανα!!!!
(μην τραυματιστει ο εμβιλα μονο)
αφηνει μουσι ο ιρβιν γιαλομ του ποδοσφαιρου και βγαζει εμψυχωτικη ομιλια πριν το ματς :
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
ΣΚΑΣΕ ΜΠΟΥΣΤΗ
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πιστεευτε με γαβρο θα μας γαμησει η διαιτησια για να μην ξεφυγει η διαφορα τελειως?
θα ερθει ξενος και θα ειναι ολα κανονικα πιστευω
 

goustarwnaxunw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
982
Like
3.146
Πόντοι
446
ερχομαστε μουνοπανα!!!!
(μην τραυματιστει ο εμβιλα μονο)
αφηνει μουσι ο ιρβιν γιαλομ του ποδοσφαιρου και βγαζει εμψυχωτικη ομιλια πριν το ματς :
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

ΕΛΑΤΕ ΜΕ ΓΚΩΛΟ...Η ΑΡΜΑΔΑ ΤΟΥ ΙΒΑΝ ΘΑ ΣΑΣ ΤΑΙΣΕΙ ΣΛΟΒΕΝΙΚΗ ΨΩΛΗ
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.719
Like
14.232
Πόντοι
3.506
Το χα ποσταρει την προηγουμενη εβδομαδα,το βαζω και τωρα μηπως δεν το ειδαν καποιοι.Εγκυκλοπαιδικες γνωσεις καθαρα,μη νομισετε τιποτε αλλο...

"Πόνος​

Ο πόνος είναι η δυσάρεστη αίσθηση που συνήθως προκύπτει από ένα πολύ έντονο ή καταστροφικό σωματικό ερέθισμα. Ο πόνος βιώνεται υποκειμενικά καθώς επηρεάζεται από την κατάσταση του εγκεφάλου μέσα στον οποίο σχηματίζεται η αίσθηση και ο πόνος ως προέκτασή της. Η συνήθεια, η ψυχική κατάσταση, το αν βρίσκεται κανείς σε ύπνωση, αν τελεί υπό ουσίες που επιδρούν στο κεντρικό νευρικό σύστημα κλπ κάνουν την αίσθηση του πόνου υποκειμενική. "​

Τα σέβη μου ρε μπράδερ τα είπες όλα :rockon::rockon::rockon::rockon::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel: και να προσθέσω οτι μετά από τόσα χρόνια ξανβλέπουμε την αγαπημένη μας ομάδα να παίζει τόσο καλό ποδόσφαιρο και να γίνεται αυτό που της αξίζει !!! Φέτος με αυτή την πορεία που είδα άρχισα να πηγαίνω πάλι στο γύπεδο μετά από πολλά χρόνια και πραγματικά χαίρομαι πολύ για την πορεία μας και ελπίζω και σε ακόμα καλύτερα γιατί το αξίζουμε !!!! Ελπίζω να καταφέρω να βρω εισιτήριο για το ματς με ολυμπιακό να δω λαιβ το υπερθέαμα της ομαδάρα μας !!!!:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon: Να πω πως μετά το τρίτο γκόλ είχα πιει τρια καραφάκια ούζο και βγήκα hang over !! Τους χαιρετησμούς μου σε όλους τους Πράσινους φίλους :kneel::kneel::kneel::kneel::kneel:
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Τα σέβη μου ρε μπράδερ τα είπες όλα :rockon::rockon::rockon::rockon::kneel::kneel::kneel::kneel::kneel: και να προσθέσω οτι μετά από τόσα χρόνια ξανβλέπουμε την αγαπημένη μας ομάδα να παίζει τόσο καλό ποδόσφαιρο και να γίνεται αυτό που της αξίζει !!! Φέτος με αυτή την πορεία που είδα άρχισα να πηγαίνω πάλι στο γύπεδο μετά από πολλά χρόνια και πραγματικά χαίρομαι πολύ για την πορεία μας και ελπίζω και σε ακόμα καλύτερα γιατί το αξίζουμε !!!! Ελπίζω να καταφέρω να βρω εισιτήριο για το ματς με ολυμπιακό να δω λαιβ το υπερθέαμα της ομαδάρα μας !!!!:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon: Να πω πως μετά το τρίτο γκόλ είχα πιει τρια καραφάκια ούζο και βγήκα hang over !! Τους χαιρετησμούς μου σε όλους τους Πράσινους φίλους :kneel::kneel::kneel::kneel::kneel:
Φετος επιστρεψαμε στο επιπεδο που πρεπει να ειναι ο Παναθηναικος μας αδερφε μου.Δεν μας αγγιζει τιποτα,οι αντιπαλοι παντα εριχναν την λασπη τους (οχι ολοι γιατι υπαρχουν και νοημονες φιλαθλοι ευτυχως) αλλα ουτε καν μας αγγιζουν.Το κανουν αυτο γιατι μεσα τους τρεμουν που επιστρεψαμε,οσο κι αν δεν το παραδεχονται.Κανεις δεν ειπε οτι θα παρουμε το πρωταθλημα αερα,εχει πολυ δρομο ακομα,ναι ειμαστε φαβορι,αλλα το κεφαλι κατω και δουλεια.Βλεπουμε υγεια,ομοιογενεια και ενα δουλεμενο συνολο στο γηπεδο.Κι αυτο ειναι εργο Ιβαν.Τα καλυτερα ερχονται.Περιμενουμε τωρα γαυρο στις 6/11,αντε να τους δουμε εαν χασουν τι δικαιολογια θα σκαρφιστουν αυτη τη φορα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom