Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (1 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.711
Κριτικές
42
Like
28.932
Πόντοι
28.246
φιλε απο την προηγουμενη βδομαδα εδωσε κατευθηνση ο μπεος εισαι ευπροσδεκτοι ελατε ΟΣΟΙ θελετε,τους πελατες συνηθως τους ευχαριστουμε. :hi:
Μην κάνει καμιά μαλακια ο Μαρινάκης και πάρει εισητηρια για εκεί. Ο Μπέος θα του πει έλα να παρεις εγώ σου δίνω...
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.730
Like
2.018
Πόντοι
456
Ακου κει 1-5...λες και επαιζε με ομαδα 4ης κατηγοριας...
Τα νευρα μου μαλακα δε μπορω
Θελω να γλυψω μουνι απο μαυρη να συνελθω.
ο μπέος έχει ειδικότητα σ αυτά τα σκορ στα στημένα...πριν 10 χρόνια αεκ-ολυμπιακός βόλου που ήταν καραστημένο για το στοίχημα ήρθε 0-4 ενώ φαβορί ήταν η αεκ
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.141
Κριτικές
2
Like
18.634
Πόντοι
3.656
Ακου κει 1-5...λες και επαιζε με ομαδα 4ης κατηγοριας...
Τα νευρα μου μαλακα δε μπορω
Θελω να γλυψω μουνι απο μαυρη να συνελθω.
κλείσε ραντεβουδάκι για αύριο βράδυ μια και καλή , μετά το αμφίρροπο ντέρμπυ με τη Λαμία :D:
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.716
Κριτικές
24
Like
9.982
Πόντοι
3.446
Ο τίτλος του ασεβαστου ανήκει σε εσάς. Έχουμε ακούσει πολλάκις να βρίζετε θύματα της 7. Και πριν δύο χρόνια στα μούτρα μου μπροστά άκουσα Βαζελο να λέει, υπάρχει Θεός! Επιτέλους ψόφησε ο πουστης ο Σάββας! Μην στερείς τίτλους από τον εαυτό σας, στερημένοι...
το οτι υπαρχουν μαλακες το ξερω. αυτο δεν συμαινει οτι το κανω κ εγω. εδω ομως εσενα ειδα να γραφεις με ειρωνια , κατι που δεν θα δεις ποτε απο εμενα, εγω ειμαι υπευθυνος μονο για εμενα. οπως κ εγω εχω ακουσει μπραστα μου σκουπιδι να γελαει με τον φονο του παιδιου πριν λιγα χρονια, αυτο δεν συμαινει οτι το κανουν ολοι οι γαυροι. κανω λαθος;;
 
Τελευταία τροποποίηση:

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Εδω η αρμαδα του γαυρου σε μια "παλληκαρισια" και φυσικα καθολου "στημενη" θριαμβευτικη νικη με 0-6 στην Λαμια πριν δυο χρονια.Ενα απ τα παμπολα παραδειγματα στην ιστορια σας...
ΕΣΕΙΣ δεν εχετε δικαιωμα να μιλατε για "πελατειακες"σχεσεις και στημενα ρε.Παραδεχτειτε αρχιδατα μια φορα την ανωτεροτητα του αντιπαλου.Αλλα τι λεω,ψιλα γραμματα ετσι...
Ομως απολαμβανουμε τον πονο σας.Μας εχετε ζαλισει τ αρχιδια φετος "Μα παιζει εντος εδρας, μα δεν βαζει γκολ, μα παιρνει πεναλτι". Τωρα βρηκατε το τροπαριο του φιλικου. Εχει παει μεχρι το λαρυγγι σε πολυ κοσμο φετος. Ειχατε συνηθισει να μαστε στην αφανεια τα τελευταια χρονια και σας βολευε.Τωρα θα πονατε και θα το γουσταρουμε οσο γραφετε.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.123
Κριτικές
8
Like
32.272
Πόντοι
6.536
The Ten Animation GIF by Augenblick Studios


Ιρβίν Γιαλόμ ετοίμασε κωλοτρυπίδι...
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.141
Κριτικές
2
Like
18.634
Πόντοι
3.656
ΕΧΟΥΜΕ 10 ΣΤΑ 10 ΚΑΙ ΟΙ ΤΡΙΒΛΑΚΕΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΣΤΗΣΕ ΚΩΛΟ Ο ΜΠΕΟΣ, ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΠΑΡΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ :coffee:
κουμπούρες μεταξεταστέοι οι μαθητές του βαζελόγαβρου Hell ,ούτε με σκονάκι δεν προβιβάζονται :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kk1980

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.711
Κριτικές
42
Like
28.932
Πόντοι
28.246
το οτι υπαρχουν μαλακες το ξερω. αυτο δεν συμαινει οτι το κανω κ εγω. εδω ομως εσενα ειδα να γραφεις με ειρωνια , κατι που δεν θα δεις ποτε απο εμενα, εγω ειμαι υπευθυνος μονο για εμενα.
ειρωνεύτηκα το αποψινο καραγκιοζιλικι, όχι τους τραυματίες.

Όταν πας και μου γράφεις το εξής στην παρακάτω παράθεση, τι θέλεις να σου απαντήσω; Που θα μου πεις "είσαι Ολυμοιακος"

αλλα απ την αλλη.... εισαι ολυμπιακος..
Μακάρι να ήσουνα κι εσυ Ολυμπιακός και ας σου έλειπε το ένα αρχιδι.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.123
Κριτικές
8
Like
32.272
Πόντοι
6.536
Αρχίζει ολονυχτία....
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.711
Κριτικές
42
Like
28.932
Πόντοι
28.246
ΕΣΕΙΣ δεν εχετε δικαιωμα να μιλατε για "πελατειακες"σχεσεις
Έχεις τα μούτρα να μιλάς που ξεκιναγες μέχρι το 2005 το πρωταθλημα με +6 από τον ΟΦΗ...

Η μήπως γεννήθηκες το 2000 και δεν θυμάσαι γιατί ήσουνα μικρός;
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.730
Like
2.018
Πόντοι
456
Εδω η αρμαδα του γαυρου σε μια "παλληκαρισια" και φυσικα καθολου "στημενη" θριαμβευτικη νικη με 0-6 στην Λαμια πριν δυο χρονια.Ενα απ τα παμπολα παραδειγματα στην ιστορια σας...
ΕΣΕΙΣ δεν εχετε δικαιωμα να μιλατε για "πελατειακες"σχεσεις και στημενα ρε.Παραδεχτειτε αρχιδατα μια φορα την ανωτεροτητα του αντιπαλου.Αλλα τι λεω,ψιλα γραμματα ετσι...
Ομως απολαμβανουμε τον πονο σας.Μας εχετε ζαλισει τ αρχιδια φετος "Μα παιζει εντος εδρας, μα δεν βαζει γκολ, μα παιρνει πεναλτι". Τωρα βρηκατε το τροπαριο του φιλικου. Εχει παει μεχρι το λαρυγγι σε πολυ κοσμο φετος. Ειχατε συνηθισει να μαστε στην αφανεια τα τελευταια χρονια και σας βολευε.Τωρα θα πονατε και θα το γουσταρουμε οσο γραφετε.
ο βόλος έχει κερδίσει αεκ εκτός και έχει πάρει χ στο καραισκάκη,είναι τρίτος και πιο φορμαρισμένη ομάδα του πρωταθλήματος. η λαμία τότε που παραθέτεις τί ήταν?
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Έχεις τα μούτρα να μιλάς που ξεκιναγες μέχρι το 2005 το πρωταθλημα με +6 από τον ΟΦΗ...

Η μήπως γεννήθηκες το 2000 και δεν θυμάσαι γιατί ήσουνα μικρός;
Εσυ βγαζεις κομπλεξ και ποσταρεις ασταματητα στο θεμα μας σημερα,πονας και δεν ξερεις τι να πεις.Σας ξερουμε πολυ καλα τοσα χρονια,πουλα την προπαγανδα σου αλλου η σε τιποτα παιδακια.41 εφτασα και εχω δει τα αισχη σας τοσα χρονια.Γραφε κι αλλο,με διασκεδαζεις.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.711
Κριτικές
42
Like
28.932
Πόντοι
28.246
Εσυ βγαζεις κομπλεξ και ποσταρεις ασταματητα στο θεμα μας σημερα,πονας και δεν ξερεις τι να πεις.Σας ξερουμε πολυ καλα τοσα χρονια,πουλα την προπαγανδα σου αλλου η σε τιποτα παιδακια.41 εφτασα και εχω δει τα αισχη σας τοσα χρονια.Γραφε κι αλλο,με διασκεδαζεις.
Δηλαδή έχεις να δεις πρωτάθλημα από τα 29 σου; Σε καταλαβαίνω, είναι μεγάλη στέρηση.
Άντε βρε, φέτος θα πάρει πρωτάθλημα ο Παναθηναϊκός.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom