Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.716
Κριτικές
24
Like
9.982
Πόντοι
3.446
Έχεις τα μούτρα να μιλάς που ξεκιναγες μέχρι το 2005 το πρωταθλημα με +6 από τον ΟΦΗ...

Η μήπως γεννήθηκες το 2000 και δεν θυμάσαι γιατί ήσουνα μικρός;
αφου εισαι κ εσυ μεγαλος, για θυμησε στον κοσμο πια ομαδα εκοψε βαθμους (0-0) απο εμας λιγο πριν το τελος και πηρε πρωταθλημα η Αεκ το '94. οπως επισης πια ομαδα μας εκοψε βαθμους το '97 , εναν αγωνα πριν το τελος δεν βγηκαμε ευρωπη;;
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
ΠΟΥΤΣΑ στα παοκια στο βολλευ,
ΠΟΥΤΣΑ και 5αρα για το 10/10 στην μπάλα
ΠΟΥΤΣΑ στον γαύρο στο βολλευ γυναικών , δεν αντέχω άλλο έχω ξεμείνει σήμερα :bigdick::bigdick::bigdick::bigdick:
 

Συνημμένα

  • 04AE9D7A-D9F8-4D96-ADE7-9BA000E46E8A.jpeg
    04AE9D7A-D9F8-4D96-ADE7-9BA000E46E8A.jpeg
    258,3 KB · Εμφανίσεις: 22

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Δηλαδή έχεις να δεις πρωτάθλημα από τα 29 σου; Σε καταλαβαίνω, είναι μεγάλη στέρηση.
Άντε βρε, φέτος θα πάρει πρωτάθλημα ο Παναθηναϊκός.
Τι εγινε,μας τελειωσαν τα "ατρανταχτα" επιχειρηματα και αρχισαμε τις ειρωνειες;Ρε συνεχισε να γραφεις οπως σου προειπα,με διασκεδαζεις...
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.475
Κριτικές
171
Like
91.268
Πόντοι
46.423
Αν μου επιτρέπετε να πω και εγώ την άποψή μου.

Καταρχήν συγχαρητήρια για την μέχρι τώρα πορεία σας.

10 στα 10 μπράβο σας.

Σήμερα βέβαια δεν περίμενα τίποτα διαφορετικό από τη νίκη σας.

Παίζατε εντός έδρας ...

Ο Μπέος κατέβασε τα παντελόνια του για να τον πηδήξετε.

10 ... έπρεπε να του χώσετε και όχι 5 μόνο.

Να το ευχαριστηθεί ο άνθρωπος.

Από εκεί και πέρα.

Σύντομα θα παίξουμε μαζί σας και εκεί θα φανεί αν αξίζετε να γίνετε πρωταθλητές.
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
αφου εισαι κ εσυ μεγαλος, για θυμησε στον κοσμο πια ομαδα εκοψε βαθμους (0-0) απο εμας λιγο πριν το τελος και πηρε πρωταθλημα η Αεκ το '94. οπως επισης πια ομαδα μας εκοψε βαθμους το '97 , εναν αγωνα πριν το τελος δεν βγηκαμε ευρωπη;;
Αδερφε τι ψαχνεις να βρεις,αντικειμενικη και αντρικια απαντηση απ αυτους;Τσαμπα κοπος...
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.711
Κριτικές
42
Like
28.932
Πόντοι
28.246
Παραδεχτειτε αρχιδατα μια φορα την ανωτεροτητα του αντιπαλου
Τι εγινε,μας τελειωσαν τα "ατρανταχτα" επιχειρηματα και αρχισαμε τις ειρωνειες;Ρε συνεχισε να γραφεις οπως σου προειπα,με διασκεδαζεις...
Δες την πρώτη παράθεση που ξέχασα να σου απαντήσω πριν... Και έλα να μου πεις για επιχειρήματα και κομπλεξισμους ξανά.

ΑΠΟ ΤΑ 47 ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΟΥ ΤΑ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΟΛΑ ΚΑΠΛΙΚΑ. ΚΑΙ ΖΗΤΑΣ ΑΜΑΓΝΩΡΙΣΗ ΑΝΩΤΕΡΩΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΠΆΛΟΥ; ΤΙ ΖΗΤΑΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ Ο ΙΔΙΟΣ!

Άντε νιάου τώρα.
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.716
Κριτικές
24
Like
9.982
Πόντοι
3.446
Αν μου επιτρέπετε να πω και εγώ την άποψή μου.

Καταρχήν συγχαρητήρια για την μέχρι τώρα πορεία σας.

10 στα 10 μπράβο σας.

Σήμερα βέβαια δεν περίμενα τίποτα διαφορετικό από τη νίκη σας.

Παίζατε εντός έδρας ...

Ο Μπέος κατέβασε τα παντελόνια του για να τον πηδήξετε.

10 ... έπρεπε να του χώσετε και όχι 5 μόνο.

Να το ευχαριστηθεί ο άνθρωπος.

Από εκεί και πέρα.

Σύντομα θα παίξουμε μαζί σας και εκεί θα φανεί αν αξίζετε να γίνετε πρωταθλητές.
γιατι αν κερδισετε θα συμαινει οτι μεχρι τωρα δεν το αξιζουν να θεωρουνται 1ο φαβορι;;; δηλαδη οταν καναμε 2πλα σε σας και το περνατε δεν το αξιζατε;;
 

leo1908

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2018
Μηνύματα
127
Κριτικές
1
Like
921
Πόντοι
81
Αν μου επιτρέπετε να πω και εγώ την άποψή μου.

Καταρχήν συγχαρητήρια για την μέχρι τώρα πορεία σας.

10 στα 10 μπράβο σας.

Σήμερα βέβαια δεν περίμενα τίποτα διαφορετικό από τη νίκη σας.

Παίζατε εντός έδρας ...

Ο Μπέος κατέβασε τα παντελόνια του για να τον πηδήξετε.

10 ... έπρεπε να του χώσετε και όχι 5 μόνο.

Να το ευχαριστηθεί ο άνθρωπος.

Από εκεί και πέρα.

Σύντομα θα παίξουμε μαζί σας και εκεί θα φανεί αν αξίζετε να γίνετε πρωταθλητές.
Το αν αξίζει ο Παναθηναϊκός να πάρει το πρωτάθλημα φέτος δεν θα φανεί από το αποτέλεσμα με τον Ολυμπιακό, εξάλλου είναι ένα ντέρμπι και ανεξάρτητα από την κατάσταση των δύο ομάδων, διαχρονικά η ιστορία έχει δείξει ότι όλα τα ντέρμπι είναι αμφίρροπα.Το πρωτάθλημα θα κριθεί στη σταθερότητα των διεκδικητών.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
ηταν γραφτο, το ελεγαν τα ζωδια, το ελεγαν τα αστρα, υπαρχει ευθυγραμμιση πλανητων, το ειδε μια τσιγγανα στο φλυτζανι , το προφητευσε ο παισιος και η γρια τυφλη μπαμπα βανγκα, ηταν το τσακρα σας :
θα γαμηθειτε 1η φορα απο τον θρυλο φετος....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck:
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.296
Πόντοι
10.336
αραχτε μαγκες, σου κανα μου κανες κτλ.
η καζουρα ειναι υγεια, κουλαρετε
κοντος ψαλμος αλληλουια, μια βδομαδουλα εμεινε. Αλλωστε φετος θα παιξουμε συνολο 4 φορες, συν κυπελλο αμα κατσει.

Αραχτεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.141
Κριτικές
2
Like
18.634
Πόντοι
3.656
που είναι ο ραοπαο να δει τα κατορθώματα του ? με τις μλκίες που γράφει στο γαβρονήμα για το 20σάρικο,
είναι υπεύθυνος για το κλάμα κ τις ψυχωτικές καταστάσεις που βλέπουμε:confused:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.937
Like
10.048
Πόντοι
2.606
ηταν γραφτο, το ελεγαν τα ζωδια, το ελεγαν τα αστρα, υπαρχει ευθυγραμμιση πλανητων, το ειδε μια τσιγγανα στο φλυτζανι , το προφητευσε ο παισιος και η γρια τυφλη μπαμπα βανγκα, ηταν το τσακρα σας :
θα γαμηθειτε 1η φορα απο τον θρυλο φετος....
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

:zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck:
Τα γραπτά μένουν...
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Δες την πρώτη παράθεση που ξέχασα να σου απαντήσω πριν... Και έλα να μου πεις για επιχειρήματα και κομπλεξισμους ξανά.

ΑΠΟ ΤΑ 47 ΠΟΥ ΕΧΩ ΜΟΥ ΕΧΕΙΣ ΒΓΑΛΕΙ ΟΛΑ ΚΑΠΛΙΚΑ. ΚΑΙ ΖΗΤΑΣ ΑΜΑΓΝΩΡΙΣΗ ΑΝΩΤΕΡΩΤΗΤΑΣ ΑΝΤΙΠΆΛΟΥ; ΤΙ ΖΗΤΑΣ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΤΟ ΔΙΝΕΙΣ Ο ΙΔΙΟΣ!

Άντε νιάου τώρα.
Σου ειπα εγω προσωπικα οτι οσα εχεις παρει ειναι καλπικα;Εχεις βρει πουθενα τετοιο ποστ μου η αναφορα μου;Φυσικα και εχεις παρει πρωταθληματα δικαια.Αλλα αυτο απ το να ειρωνευεσαι για πραγματα που εχεις κανει ο ιδιος στο παρελθον,ε καπου χανεται το μετρο.Επισης οπως σου μιλαω καλα απαιτω κι απο σενα το ιδιο.Δεν με ξερεις και δεν σε ξερω.Εχουμε μια αντιπαραθεση ποδοσφαιρικη ως αντιπαλοι και μιλαμε ως μεγαλοι ανθρωποι.Καλος ο χαβαλες και τα πειραγματα,αλλα νιαου τα γαβ και λοιπες ομορφιες πεστα αλλου.Με καθε σεβασμο και χωρις να χω τιποτα μαζι σου ετσι.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.848
Πόντοι
5.006
Τα γραπτά μένουν...
ερχομαστε μουνοπανα!!!!
(μην τραυματιστει ο εμβιλα μονο)
αφηνει μουσι ο ιρβιν γιαλομ του ποδοσφαιρου και βγαζει εμψυχωτικη ομιλια πριν το ματς :
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom