Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (10 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

bigshak

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
50
Like
7.953
Πόντοι
8.236
timothee chalamet smoking GIF by A24
:coffee:
Ενδιαφεροντα τα τελευταια ποστ , τα διαβαζω με προσοχη :2funny: :2funny:
Υ.Γ. Μου αρεσουν αυτες οι οπαδικες συζητησεις που δεν εχουν κανενα απολυτος νοημα αλλα οκ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Είμαι φίλαθλος ρε φίλε τι να κάνουμε..ξέρω να αναγνωρίζω τα κακά και τα καλά της ομάδας μου..Έχω να πάω στο γήπεδο χρόνια γιατί θεωρώ ότι η διοίκηση του ΟΣΦΠ δε θέλει να κάνει το βήμα παραπάνω..Αλλά δεν μπορώ σε όμοιες περιπτώσεις να ακούω διαφορετικά πράγματα..Όταν πέρνεις εσύ πρωτάθλημα είναι καθαρό, όταν πέρνει ο αντίπαλος όχι..Όταν ρίχνεις 5αρα εσύ είσαι ομαδάρα όταν ρίχνει ο αντίπαλος είναι στημένο..Μάθε λοιπόν να αναγνωρίζεις τον αντίπαλο για να αναγνωρίζεσαι και από αυτόν..
Πουθενα δεν σε ειρωνευτηκα.Αντιθετα εσυ με αποκαλεσες ασβερκο οπαδο και αρχισες μια επιθεση χωρις να γνωριζεις τι εχω πει και τι εχω κανει οταν εβλεπα τα κακως κειμενα στην ομαδα μου τοσα χρονια.Την αγαπη μου για τον Παναθηναικο και για τον αθλητισμο δεν μπορεις καν να την ξερεις.Αυτο δεν σημαινει οτι φοραω παρωπιδες η οτι θα κατσω στην μουγκα σε οποιαδηποτε λασπη εναντιον μας.Οποτε οι χαρακτηρισμοι "ασβερκος οπαδος" καλο θα ηταν να απουσιαζουν.Φιλικα παντα
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.695
Κριτικές
42
Like
28.918
Πόντοι
28.246

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.695
Κριτικές
42
Like
28.918
Πόντοι
28.246

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Πουθενα δεν σε ειρωνευτηκα.Αντιθετα εσυ με αποκαλεσες ασβερκο οπαδο και αρχισες μια επιθεση χωρις να γνωριζεις τι εχω πει και τι εχω κανει οταν εβλεπα τα κακως κειμενα στην ομαδα μου τοσα χρονια.Την αγαπη μου για τον Παναθηναικο και για τον αθλητισμο δεν μπορεις καν να την ξερεις.Αυτο δεν σημαινει οτι φοραω παρωπιδες η οτι θα κατσω στην μουγκα σε οποιαδηποτε λασπη εναντιον μας.Οποτε οι χαρακτηρισμοι "ασβερκος οπαδος" καλο θα ηταν να απουσιαζουν.Φιλικα παντα
Είδα σχόλια σου και κατάλαβα..Και όχι δε θα απουσιάζουν..Θα σταματήσουν όταν αποβάλεις από τα σχόλια σου την τοξικότητα, την καφρίλα, την φανατίλα..Και όχι δεν αγαπάς τον αθλητισμό..αγαπάς μόνο την ομάδα σου.
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.716
Κριτικές
24
Like
9.981
Πόντοι
3.446
Κάτσε να σε ρωτήσω και εγώ κάτι τώρα..Ο Πανιώνιος που ήταν παράρτημα μας θυμάσαι με ποιον έφερε ισοπαλία 1-1 τη χρονιά που έπεσε και ενώ παλεύαμε με ΠΑΟΚ για πρωτάθλημα..Ο Άρης σε ποιον έκοψε το αήττητο και ποιον κέρδισε φέτος? Ο Αστέρας Τρίπολης πόσες φορές έχει κόψει βαθμούς από ΟΣΦΠ? Και bonus ερώτηση ποια είναι η μοναδική ομάδα που στον ισολογισμό της έχει δάνεια προς άλλες ΠΑΕ? Μάντεψε?
Σας έκοψε καμία ομάδα (δορυφόρος) βαθμούς στο τέλος πρωταθλήματος που ήταν αιτία να χαθεί πρωτάθλημα η έξοδος για ευρωπαϊκά;; ειλικρινά δεν θυμάμαι, αν ναι θα ήθελα να μου θυμίσει πια. εμάς 2 φορές ο Οφη 4 κ 2 αγωνιστικές πριν το τέλος. οχι 6η 10η η 17η σε 30φευγα αγώνες
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Είδα σχόλια σου και κατάλαβα..Και όχι δε θα απουσιάζουν..Θα σταματήσουν όταν αποβάλεις από τα σχόλια σου την τοξικότητα, την καφρίλα, την φανατίλα..Και όχι δεν αγαπάς τον αθλητισμό..αγαπάς μόνο την ομάδα σου.
Α σοβαρα,απο καποια σχολια μου εδω εβγαλες αυτο το συμπερασμα;Με ξερεις κι απο χθες;Μπραβο σου που το καταλαβες...Δεν πειραζει,ας ειμαι εγω καφρος οπαδος και να ειστε εσεις οι αγνοι φιλαθλοι που προαγετε τα ιδεωδη του αθλητισμου...Ρε τι διαβαζουμε εδω μεσα...
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Σας έκοψε καμία ομάδα (δορυφόρος) βαθμούς στο τέλος πρωταθλήματος που ήταν αιτία να χαθεί πρωτάθλημα η έξοδος για ευρωπαϊκά;; ειλικρινά δεν θυμάμαι, αν ναι θα ήθελα να μου θυμίσει πια. εμάς 2 φορές ο Οφη 4 κ 2 αγωνιστικές πριν το τέλος. οχι 6η 10η η 17η σε 30φευγα αγώνες
Είναι καινούργιο αυτό..αν δεν είναι αγώνας που κρίνει πρωτάθλημα δεν έχει σημασία ε? Στην ερώτηση δεν απαντάς βλέπω..Μαντεύεις ποια είναι?
 

paparoupas

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
10
Like
1.821
Πόντοι
4.180

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Α σοβαρα,απο καποια σχολια μου εδω εβγαλες αυτο το συμπερασμα;Με ξερεις κι απο χθες;Μπραβο σου που το καταλαβες...Δεν πειραζει,ας ειμαι εγω καφρος οπαδος και να ειστε εσεις οι αγνοι φιλαθλοι που προαγετε τα ιδεωδη του αθλητισμου...Ρε τι διαβαζουμε εδω μεσα...
όχι ρε φίλε δε σε ξέρω..η λογική που χρησιμοποιείς στα σχόλια σου όμως είναι αυτή που αναφέρω..και μιλάω για όλους τους οπαδούς..κόψτε τα οπαδιλίκια, υποστηρίξτε την ομάδα σας αλλά δε χρειάζεται κάθε φορά να φταίει ο αντίπαλος..
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.716
Κριτικές
24
Like
9.981
Πόντοι
3.446
Είναι καινούργιο αυτό..αν δεν είναι αγώνας που κρίνει πρωτάθλημα δεν έχει σημασία ε? Στην ερώτηση δεν απαντάς βλέπω..Μαντεύεις ποια είναι?
ξέρω ποιά είναι. δηλαδή τι;; έχει την ίδια αξία μια ήτα από δορυφόρο που δεν έχει κανένα αντίκρισμα στο πρωτάθλημα από το να είναι στο τέλος και να πέρνει άλλος τον τίτλο η την έξοδο;;; καλά.... οκ...
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Καποιος απορησε πριν απο πολλες σελιδες για τον τροπο που πανηγυρισε ο νοκερτ του βολου. Ισως απαντηθηκε, δεν ειδα μια και οι σελιδες γεμιζουν αβερτα για παναθα, τεσπα παρτε αυτο

Εντάξει αν το λέει το αντικειμενικό sdna το πιστεύουμε..
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
όχι ρε φίλε δε σε ξέρω..η λογική που χρησιμοποιείς στα σχόλια σου όμως είναι αυτή που αναφέρω..και μιλάω για όλους τους οπαδούς..κόψτε τα οπαδιλίκια, υποστηρίξτε την ομάδα σας αλλά δε χρειάζεται κάθε φορά να φταίει ο αντίπαλος..
Φιλε στους καφρους εδω απανταω με καφριλα.Γιατι ειναι η μονη γλωσσα που καταλαβαινουν...Οταν μπαινει ενας "φιλαθλος" σας εδω για να λασπολογησει το να του μιλησεις με λογικα επιχειρηματα ειναι ανωφελο.Οποτε χρειαζεται καζουρα και καφριλα σε τετοιες περιπτωσεις.Δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα.Εφ οσον λοιπον εισαι φιλαθλος οπως λες (δεν εχω λογο να αμφιβαλλω) ξερεις πολυ καλα ποιοι ειναι οι δικοι σας καφροι εδω.Και τι τερατα μπαινουν και γραφουν.Αν εισαι αντικειμενικος θα το ξερεις.
Με ειδες πολλες φορες να μπαινω στο θεμα της ομαδας σου και να λασπολογω;Τελοσπαντων,αφηνω αυτη την ανουσια "αντιπαραθεση" εδω,δεν υπαρχει λογος να συνεχιστει.
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
ξέρω ποιά είναι. δηλαδή τι;; έχει την ίδια αξία μια ήτα από δορυφόρο που δεν έχει κανένα αντίκρισμα στο πρωτάθλημα από το να είναι στο τέλος και να πέρνει άλλος τον τίτλο η την έξοδο;;; καλά.... οκ...
2007-2008. Ισοβαθμία στο γνωστό πρωτάθλημα Βάλνερ (μην εξετάσουμε την υπόθεση αλλού το πάω). Το παράρτημα Αστέρας Τρίπολης που λέτε σε δυο αγώνες με ΟΣΦΠ έχει μια νίκη και μια ισοπαλία..Σε πρωτάθλημα που κρίθηκε στους 2 βαθμούς λόγω της υπόθεσης..Εντάξει τώρα?

Πες μας και ποια ομάδα είναι αφού ξέρεις..
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Φιλε στους καφρους εδω απανταω με καφριλα.Γιατι ειναι η μονη γλωσσα που καταλαβαινουν...Οταν μπαινει ενας "φιλαθλος" σας εδω για να λασπολογησει το να του μιλησεις με λογικα επιχειρηματα ειναι ανωφελο.Οποτε χρειαζεται καζουρα και καφριλα σε τετοιες περιπτωσεις.Δεν αναφερομαι σε σενα προσωπικα.Εφ οσον λοιπον εισαι φιλαθλος οπως λες (δεν εχω λογο να αμφιβαλλω) ξερεις πολυ καλα ποιοι ειναι οι δικοι σας καφροι εδω.Και τι τερατα μπαινουν και γραφουν.Αν εισαι αντικειμενικος θα το ξερεις.
Με ειδες πολλες φορες να μπαινω στο θεμα της ομαδας σου και να λασπολογω;Τελοσπαντων,αφηνω αυτη την ανουσια "αντιπαραθεση" εδω,δεν υπαρχει λογος να συνεχιστει.
Στους δικούς σας κάφρους με τι απαντάς? Στα τέρατα που γράφουν οι δικοί σου? Φαντάζομαι είσαι αναγνώστης και του sdna σωστά?
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.716
Κριτικές
24
Like
9.981
Πόντοι
3.446
2007-2008. Ισοβαθμία στο γνωστό πρωτάθλημα Βάλνερ (μην εξετάσουμε την υπόθεση αλλού το πάω). Το παράρτημα Αστέρας Τρίπολης που λέτε σε δυο αγώνες με ΟΣΦΠ έχει μια νίκη και μια ισοπαλία..Σε πρωτάθλημα που κρίθηκε στους 2 βαθμούς λόγω της υπόθεσης..Εντάξει τώρα?

Πες μας και ποια ομάδα είναι αφού ξέρεις..
το πηρες ναι η οχι;; πες εσυ...
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Στους δικούς σας κάφρους με τι απαντάς? Στα τέρατα που γράφουν οι δικοί σου? Φαντάζομαι είσαι αναγνώστης και του sdna σωστά?
Σου αντιστρεφω την ερωτηση.Εσυ στους δικους σου καφρους μπαινεις να κραξεις και να τους αποκαλεσεις "ασβερκους οπαδους";Εκει μοκο...
Και ναι το βρηκες,διαβαζω φανατικα sdna... :jerking:
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
το πηρες ναι η οχι;; πες εσυ...
Ρε είσαι καθυστερημένος? το πήρα λόγω της απόφασης, το "παράρτημα" όμως θα μου έκοβε το πρωτάθλημα...Πλει οφ 2009-2010 ο Άρης δεν πετά τον ΟΣΦΠ εκτός Ευρώπης?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom