Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (6 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Εγω την θυμαμαι την φαση,η ο δικος σου πιο πανω ειπε οτι ο Κατσουρανης ειναι οφσαιτ;Σ αυτον απαντησα.Γιατι εσυ ως αντικειμενικος φιλαθλος του ΟΣΦΠ δεν του απαντας λεγοντας του οτι λεει μαλακιες;Και βρισκεις πατημα να απαντησεις στο δικο μου σχολιο;Και για να σε προλαβω,ναι του Μητροπουλου που παρεθεσες ΔΕΝ ηταν οφσαιτ.Ειμαστε ενταξει τωρα;Αντικειμενικος και φιλαθλος θα εισαι οχι μονο με τον αντιπαλο αλλα και οταν ομοιδεατες σου πετανε μαλακιες.Οχι δυο μετρα δυο σταθμα.
Προφανώς τρολλάρει και δεν το καταλαβαίνεις..Δεν είναι ομοιδεάτες μου..Πότε θα καταλάβετε ότι οι ομάδες δεν είναι ιδέες..Είδα πόσο αντικειμενικός είσαι εσύ με τους Παναθηναϊκούς..

ΥΓ: Αυτό θα έλειπε να μην έλεγες ότι είναι offside. Καλύπτεται από 5.
 

kk1980

Μέγας
Εγγρ.
2 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.722
Like
15.410
Πόντοι
3.506
Προφανώς τρολλάρει και δεν το καταλαβαίνεις..Δεν είναι ομοιδεάτες μου..Πότε θα καταλάβετε ότι οι ομάδες δεν είναι ιδέες..Είδα πόσο αντικειμενικός είσαι εσύ με τους Παναθηναϊκούς..
Α τωρα τρολλαρει ετσι...Αντε καλα οκ...Οπως μας συμφερει...
Για μας ο Παναθηναικος εκφραζει ιδεες και ιδανικα που ουτε καν τα γνωριζετε και τα καταλαβενετε...
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
Α τωρα τρολλαρει ετσι...Αντε καλα οκ...Οπως μας συμφερει...
Για μας ο Παναθηναικος εκφραζει ιδεες και ιδανικα που ουτε καν τα γνωριζετε και τα καταλαβενετε...
Εγώ καταλαβαίνω ότι τρολλάρει. Τι να σου πω, αν δεν το κάνει λεέι μαλακίες. Είσαι ευχαριστημένος τώρα? Ποια ιδανικά εκφράζει? Δεν είναι πχ ομάδα προσφυγιάς..Ως ομάδα της μεγαλο-αστικής Αθήνας ξεκίνησε, των εύπορων της Αθήνας..Αλλά ακόμα και να εξέφραζε ιδανικά κάποτε, τι σχέση έχουν αυτά με την τωρινή ομάδα? Όχι μόνο για τον ΠΑΟ για σχεδόν όλες τις ομάδες. Καταλαβαίνω όσα εσύ και άλλοι 100 χ 10..
 

tzitzifiogo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
171
Πόντοι
0
ποσο μυρωδιαδες εισαστε οι γαυροι .... και βεβαια ειναι οφ σαιντ οχι ο μητροπουλος αλλα
Στιγμιότυπο οθόνης 2022-10-30 144709.jpg
...ο κανονισμος που ισχυε τοτε δεν ειχε να κανει με το αν επηρεαζε τη φαση ή οχι ο επιτιθεμενος, ισχυε το παθητικο οφσαιντ (κανονισμος που αλλαξε το 1990 και το 2005)
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
ποσο μυρωδιαδες εισαστε οι γαυροι .... και βεβαια ειναι οφ σαιντ οχι ο μητροπουλος αλλα
Στιγμιότυπο οθόνης 2022-10-30 144709.jpg
...ο κανονισμος που ισχυε τοτε δεν ειχε να κανει με το αν επηρεαζε τη φαση ή οχι ο επιτιθεμενος, ισχυε το παθητικο οφσαιντ (κανονισμος που αλλαξε το 1990 και το 2005)
Είσαι τόσο άσχετος που δεν έχεις προσέξει ότι και αυτός ο παίχτης καλύπτεται..Τόσο άσχετος, τόσο ΟΠΑΔΟΣ!!
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.714
Κριτικές
24
Like
9.973
Πόντοι
3.446
Μπορεί και όχι..Εγώ πάντως δεν θα έγραφα ποτέ σχόλια βάζελος αφού/ η προπαγάνδα είναι των βάζελων/ εμείς δεν έχουμε παραρτήματα οι άλλοι έχουν μόνο/ κρατήστε τίποτα για αυτούς που θα έπερναν europa league/ τεχνογνωσία στο να στήνουν παιχνίδια με φίλους το έχουν στο λιμάνι/ αν υπήρχε το var τα τελευταία 20 χρόνια, ούτε τα μισά πρωτάθλημα δεν θα είχαν οι απόγονοι κλπ. Τα σχόλια αυτά δείχνουν ότι διαφέρουμε πολύ..
ενα δικιο το εχεις, καθυστεριμενο εγω δεν θα αποκαλουσα κανεναν που δεν ξερω , και ουτε καθομαι να ψαχνω τι εχει γραψει ο αλλος γενικα.... αν κ αυτο το (εμείς δεν έχουμε παραρτήματα οι άλλοι έχουν μόνο) δεν θυμαμαι που το εγραψα αλλα αφου ειχες χρονο κ με εψαξες λες και ησουν της αστυνομιας, καπου θα το εγραψα.... εκτος αν βαζεις και αλλον σαν να τα εχω πει εγω
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
ενα δικιο το εχεις, καθυστεριμενο εγω δεν θα αποκαλουσα κανεναν που δεν ξερω , και ουτε καθομαι να ψαχνω τι εχει γραψει ο αλλος γενικα.... αν κ αυτο το (εμείς δεν έχουμε παραρτήματα οι άλλοι έχουν μόνο) δεν θυμαμαι που το εγραψα αλλα αφου ειχες χρονο κ με εψαξες λες και ησουν της αστυνομιας, καπου θα το εγραψα.... εκτος αν βαζεις και αλλον σαν να τα εχω πει εγω
Όταν δικαιολογείς ότι ο ΟΦΗ δεν είναι παράρτημα και κάνεις αναφορές σε παραρτήματα του ΟΣΦΠ τι υπονοείς? Και ναι για να σε πω καθυστερημένο έπρεπε να ψάξω τι λες..Πριν μου έλεγες ότι δε σε ξέρω..Εεε καταλαβαίνω από τα λεγόμενα σου..Άρα πρέπει να ψάξω..
 

tzitzifiogo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
171
Πόντοι
0
Είσαι τόσο άσχετος που δεν έχεις προσέξει ότι και αυτός ο παίχτης καλύπτεται..Τόσο άσχετος, τόσο ΟΠΑΔΟΣ!!
και κανει αντιθετη κινηση ενω η μπαλα εχει ηδη φυγει .... οτι πεις εσυ αφεντικο
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.714
Κριτικές
24
Like
9.973
Πόντοι
3.446
Όταν δικαιολογείς ότι ο ΟΦΗ δεν είναι παράρτημα και κάνεις αναφορές σε παραρτήματα του ΟΣΦΠ τι υπονοείς? Και ναι για να σε πω καθυστερημένο έπρεπε να ψάξω τι λες..Πριν μου έλεγες ότι δε σε ξέρω..Εεε καταλαβαίνω από τα λεγόμενα σου..Άρα πρέπει να ψάξω..
επειδη μαλλον δεν καταλαβαινεις και θες να στα κανουν πενηνταρακια.... ΔΕΝ εγραψα οτι δεν ηταν παραρτημα, ολοι ξερουν αν ηταν η δεν ηταν. εγραψα οτι ο Οφη μας ξεσκησε με ουσια 2 φορες. γκε γκε;;
 

tzitzifiogo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
171
Πόντοι
0
μου δειχνεις ενα
Ακόμα και ΟΠΑΔΟΙ του ΠΑΟ το παραδέχονται αλλά εσύ όχι..Αφού είσαι τζιτζιφιόγκος..

1667134893331.png
μου δειχνεις ενα στοπ καρε οπου η μπαλα εχει ηδη φυγει ... τσιμπα κι ενα στοπ καρε οπου πιθανα φαινεται το αντιθετο....
 

Συνημμένα

  • Στιγμιότυπο οθόνης 2022-10-30 150057.jpg
    Στιγμιότυπο οθόνης 2022-10-30 150057.jpg
    73,5 KB · Εμφανίσεις: 15
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.568
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
προπαγανδα ΠΡΟΠΑΓΑΝΔΑ.
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
μου δειχνεις ενα

μου δειχνεις ενα στοπ καρε οπου η μπαλα εχει ηδη φυγει ... τσιμπα κι ενα στοπ καρε οπου πιθανα φαινεται το αντιθετο....
Είσαι και εσύ καθυστερημένος..έχει φύγει η μπάλα αλλά ο τελευταίος παίχτης του ΠΑΟ είναι 3 μέτρα μακρία, λογικά αυτός που γυρνάει πίσω κάνει τα 3 μέτρα σε κλάσμα του δευτερολέπτου...Δεν έχω γνωρίσει Παναθηναιϊκό που δεν παραδέχεται τη συγκεκριμένη φάση.. ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ!!
 

tzitzifiogo

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2015
Μηνύματα
48
Like
171
Πόντοι
0
κι εγω σου λεω οτι κανει αντιθετη κινηση και 99% ειναι οφσαιντ... δεν λεω οτι ειναι οφσαιντ ο μητροπουλος, πιθανα ομως υπαρχει οφσαιντ στον παιχτη που επιστρεφει .... και λεω ΠΙΘΑΝΑ γιατι κανει αντιθετη κινηση και απο τη θεση του πιθανολογω οτι ο λαινσμαν τον υποδεικνυει οφσαιντ , δεν ειναι το ιδιο ομως να επικαλειστε μια αμφισβητουμενη φαση ως αντιπαραθεση για το κατσουρανειο οφσαιντ... οκ ειμαι καθυστερημενος
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.714
Κριτικές
24
Like
9.973
Πόντοι
3.446
Και εγώ έχω πιο σημαντικά πράγματα..εγώ πχ δεν ακούω έρα απλά τυγχάνει να διαβάζω 2-3 sites. Όμως την άποψη μου την έχω και δεν επηρεάζομαι από αυτά που διαβάζω ακόμα και αν "με συμφέρουν"..Οπότε το ότι ασχολούμε πχ 15 λεπτά παραπάνω από εσένα την ημέρα δεν μου αφαιρεί τον τίτλο του φίλαθλου..Και εγώ έχω οικογένεια, φίλους, σχέση και μια πολύ σημαντική θέση σε Όμιλο εταιρειών..Απλά όπως σιχαίνομαι αυτούς που πάντα φταίει ο άλλος πχ στη δουλεία μου, έτσι σιχαίνομαι και τους οπαδούς που πάντα φταίει ο αντίπαλος. Νομίζω είμαι κατανοητός..
εχεις και οικογενεια και σχεση;; μπραβο ρε συ... :cheesy: :cheesy: :cheesy: αξιοπιστος
 

Giorgio(3)

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2020
Μηνύματα
412
Like
328
Πόντοι
21
κι εγω σου λεω οτι κανει αντιθετη κινηση και 99% ειναι οφσαιντ... δεν λεω οτι ειναι οφσαιντ ο μητροπουλος, πιθανα ομως υπαρχει οφσαιντ στον παιχτη που επιστρεφει .... και λεω ΠΙΘΑΝΑ γιατι κανει αντιθετη κινηση και απο τη θεση του πιθανολογω οτι ο λαινσμαν τον υποδεικνυει οφσαιντ , δεν ειναι το ιδιο ομως να επικαλειστε μια αμφισβητουμενη φαση ως αντιπαραθεση για το κατσουρανειο οφσαιντ... οκ ειμαι καθυστερημενος
Κατά 99% είναι offside...χαχαχα..εντάξει ότι πεις..Κατάλαβα πολύ καλά για ποιον εννοείς..Αλλά καλύπτεται και αυτός και εξήγησα πολύ καλά γιατί..Αλλά όχι δεν μπορείς να παραδεχτείς τίποτα..Πως άλλωστε να το κάνεις οπαδέ του εφευρέτη της αλητείας..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom