Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (2 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.735
Πόντοι
5.506

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Εχεις πολυ πονο μεσα σου (βαθεια λεμε,ομως )τυπε
Αλλαξαμε σπορ βλεπω γιατι τσουχει το ατιμο το μπασκετακι

μεσα σε 2 σελιδες ο αλλος μας εβγαλε τον αρη 2η ομαδα στην ελλαδα στο μπασκετ και την ομαδα του σιγαλα, μπακατσια και τομιτς ως σαπακια..αλλα εγω εχω το κομπλεξ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και ολα αυτα επειδη χασανε με 28 ποντους σε ενα ματς...αμα χασουν και καναδυο πρωταθληματα, θα αρχισουν να προσθετουν τιτλους οπως στον ερασιτεχνη...που το 2009 τυπωναν μπλουζακια για τους 500 τιτλους στον ερασιτεχνη και το 2019 φτασανε λεει τους 1500 τιτλους... :2funny:
αλλα ετσι ειναι αμα βλεπεις τον κουντουρη να σε γαμαει παντου επι μια δεκαετια, ανακαλυπτεις μανι μανι καμια 1000αδα τιτλους..

αλλα νταξει εμεις εχουμε το κομπλεξ... :confused:
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.383
Πόντοι
4.096
μεσα σε 2 σελιδες ο αλλος μας εβγαλε τον αρη 2η ομαδα στην ελλαδα στο μπασκετ και την ομαδα του σιγαλα, μπακατσια και τομιτς ως σαπακια..αλλα εγω εχω το κομπλεξ... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

και ολα αυτα επειδη χασανε με 28 ποντους σε ενα ματς...αμα χασουν και καναδυο πρωταθληματα, θα αρχισουν να προσθετουν τιτλους οπως στον ερασιτεχνη...που το 2009 τυπωναν μπλουζακια για τους 500 τιτλους στον ερασιτεχνη και το 2019 φτασανε λεει τους 1500 τιτλους... :2funny:
αλλα ετσι ειναι αμα βλεπεις τον κουντουρη να σε γαμαει παντου επι μια δεκαετια, ανακαλυπτεις μανι μανι καμια 1000αδα τιτλους..

αλλα νταξει εμεις εχουμε το κομπλεξ... :confused:
ε βεβαια ,ειδικα ο...γαμπρος μας εχει γαμησει ,οταν δεν παιζει στοιχημα βεβαια
Ρε τι αλλο θα διαβασουμε εδω μεσα
Γαυρος και μπασκετ!!!Ημαρτον
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
ε βεβαια ,ειδικα ο...γαμπρος μας εχει γαμησει ,οταν δεν παιζει στοιχημα βεβαια
Ρε τι αλλο θα διαβασουμε εδω μεσα
Γαυρος και μπασκετ!!!Ημαρτον
οχι δεν σε εχει γαμησει στον ερασιτεχνη ο κουντουρης τυπε...στα ιδια ειμαστε...
επι κουντουρη οι τιτλοι στον ερασιτεχνη ειναι 101 - 5 περιπου...
δεν εχει ξαναυπαρξει τετοιο γαμησι στην ιστορια του ερασιτεχνικου αθλητισμου...
:zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck:
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
μαθε μας μπασκετ τυπε...σας τιμωρει ο μπερντομπεου επειδη πριν 20 χρονια πηγατε σε αλλη διοργανωση...βεβαια μεχρι το 2011 παιρνατε ευρολιγκες και πηγαινατε φαιναλ φορ...μεχρι τοτε ηταν καλος ο μπερντομεου....απλα μετα απο 20 χρονια νευριασε που ειχατε παει σε αλλη διοργανωση...
ειστε πλεον ψυχασθενεις και με την βουλα...εκει σας καταντησε το σανοδνα...

υγ : οποιος βρει αρθρο κατα του μπερντομπεου πριν το 2011, κερδιζει ενα τονο πετρελαιο...τρεξτε να προλαβετε...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Περναμε ευρωλιγκες επειδη ειχαμε την καλυτερη ομαδα στην Ευρωπη. Μας κερδιζετε φετος επειδη εχετε καλυτερη ομαδα.
1+1 = 2
 

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
οχι δεν σε εχει γαμησει στον ερασιτεχνη ο κουντουρης τυπε...στα ιδια ειμαστε...
επι κουντουρη οι τιτλοι στον ερασιτεχνη ειναι 101 - 5 περιπου...
δεν εχει ξαναυπαρξει τετοιο γαμησι στην ιστορια του ερασιτεχνικου αθλητισμου...
:zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck::zfuck:
Για να σας δουμε σιγα σιγα που θα παιζουμε στα ισα τι θα γινει. Γιατι οταν παιζω με εφηβες και εφηβους και εγω ξερω να κανω σερι.
 

gauvain

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
617
Like
3.229
Πόντοι
446
Στήριξη από τον κόσμο του παο
IMG_20220322_212448.jpg
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Y13

nikos231

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.409
Like
2.251
Πόντοι
456
Τί μου το λες εμένα,δεν είμαι γαύρος.Όσο δεν πάω αυτούς,δεν πάω και σας

Αλλά το σανό που τρώτε εσεις απο σανοdna και αρδ δεν υπάρχει.Ο θεος κοιμήθηκε στο ματς που πήρατε στο σεφ που βάλατε 15 τρίποντα στην τελευταία περίοδο.Και με τους Λέικερς να παίζεις,αν μπαίνουν όλα θα τους κερδίσεις.Πείτε κι ένα ευχαριστώ στον μιστερ Μπιν που δεν σας πήγε στους 50 πόντους να σας ξεφτιλίσει εντελώς

Χωρίς Αναστόπουλους και σια,δυσκολα θα ξαναδεις νίκη με το γαύρο
Ναι ο αναστοπουλος φταει που δεν τους κερδιζουμε , οχι οτι δεν υπαρχουν λεφτα για μπατζετ. Ρε τι ζουμε
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
317
Like
534
Πόντοι
81
Στον τελικό με ΤΣΣΚΑ στο οακα που βάρεσες 50 βολές ήταν καλός τότε ο Μπερτομέου;

Και στο κάτω κάτω,αφού δεν θέλετε Μπερτομέου,γιατί δεν φεύγετε απο ευρωλίγκα όπως ο γαύρος από α1;Πάντε στα γιουροκαπ και τα τσαμπιονς καπ να τα σαρώσετε
στον τελικο με τσσκα οι βολες ειναι 47-43 ξεχασες να μας το πεις γιατι δεν βολευει ετσι?ο γαυρος επεσε 2 χρονια κατηγορια χωρις οικονομικα να πονεσει πολυ ενω στην ευρωλιγδα του φιλου σου εχει τιμημα 10 μυρια αν φυγεις..τιποτα δεν γνωριζεις και θες να πεις και την γνωμη σου ασχετε......στην αδριατικη σας δεχτηκανε που μας ειχατε ζαλισει τα αρχιδακια?:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
317
Like
534
Πόντοι
81
Τί μου το λες εμένα,δεν είμαι γαύρος.Όσο δεν πάω αυτούς,δεν πάω και σας

Αλλά το σανό που τρώτε εσεις απο σανοdna και αρδ δεν υπάρχει.Ο θεος κοιμήθηκε στο ματς που πήρατε στο σεφ που βάλατε 15 τρίποντα στην τελευταία περίοδο.Και με τους Λέικερς να παίζεις,αν μπαίνουν όλα θα τους κερδίσεις.Πείτε κι ένα ευχαριστώ στον μιστερ Μπιν που δεν σας πήγε στους 50 πόντους να σας ξεφτιλίσει εντελώς

Χωρίς Αναστόπουλους και σια,δυσκολα θα ξαναδεις νίκη με το γαύρο
τι ομαδα εισαι ρε ανυπαρκτε και μιλας για μπασκετ?μονο με γαυρο και αριανο μπορω να μιλησω ρε πουθενα,με τους αλλους που εχουν 5 τιτλους σε 70 χρονια τι να μας πουν?
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
317
Like
534
Πόντοι
81
1oν) ο μπακατσιας, ο σιγαλας και ο τομιτς πηγαν σε 3 ευρωπαικους τελικος μεσα σε 4 χρονια και πηραν τον 1....ο ντομινικ και οι λοιποι παιχταραδες που ειχες πηγαν μονο σε 1 ευρωπαικο τελικο στα ιδια χρονια και τον πηρανε..
2ον) πρεπει να εισαι επιστημονας τυπε, δεν εξηγειται αλλιως...ειναι κοινη πρακτικη οποια ομαδα δεν εχει φραγκο, να πεφτει κατηγορια και να χανει ολους τους χορηγους, τα εισητηρια διαρκειας κτλ...επισης το να πεσεις κατηγορια και να συντηρεις 2 ομαδες (μια για ευρολιγκα και μια για β εθνικη) ειναι τρομερη οικονομικη σοφια αν δεν εχεις φραγκο... :headbang:

αυτα, γιατι μας το παιζεις και γνώστης ρε μπουλη...
μεγαλο εξοδο ειχες ρε τσουκαλα να συντηρησεις ομαδα με 12 πιτσιρικαδες που καταφεραν και στην Α2 να μην παρουν τιτλο!!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: ακομα καταξοδευτηκαν οι αυγουλοματηδες να συντηρησουν τα λιμα που ηρθαν 2 χρονια 12οι στην ευρωλιγκα!!!!αιντε μπουχεσα μας κοροιδευεις κιολας λες και ειμαστε χθεσινοι...με τον ιωαννιδη τον εγκληματια πηραν οι μπακατσιαδες 5 πρωταθληματα...:angry::angry:
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
317
Like
534
Πόντοι
81
στο προηγουμενο ποστ σου με κοροιδευες επειδη πηρα τα 8 απο τα 12 πρωταθληματα μου επι μαμρα...
αλλα εσυ που πηρες τα 5 απο τα 6 ευρωπαικα σου επι μπερτομεου, ειναι αλλιως...
ο μαμρα καλος, ο μπερντομεου κακος...

μηπως εισαι αυτιστικο?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε οργιο πηρα 5 ευρωπαικα με μπερτομεου γιατι ειχα τετοια ομαδαρα που δεν μπορουσε να με σταματησει ουτε αυτος ουτε τα κορακια στυλ αρτεαγκα που στον τελικο στο βερολινο πηγε να μου παρει τον τιτλο μονος του...βαλε βιντεο να δεις πως αποκλειστηκα το 2006 απο την ταουγκρες ,με διαιτησια 0-100 και με διιαιτητη στα 2 ματς που εχασα τον ιδιο ,τον γιουγκεμπραντ.δεν ειχε αλλους να βαλει ο μπερτομεου ε?οπως το εργακι με τον ιερεθουελο που καθε χρονο τα τελευταια 5 μας σφυριζει μεσα η εξω με σας και κατα τυχη παντα χανουμε...και αυτο τυχαιο ειναι ετσι?οπως τυχαιο ειναι οτι τελευταια αγωνιστικη το 2017 ενω θα επεφτα με πλεονεκτημα με την εφες που τοτε ηταν μετρια και θα την περναγα ευκολα,εχασε η ρεαλ απο την ζαλγκιρις κατα τυχη και επεσες εσυ με εφες και γω με την φενερ που γαμουσε και εδερνε τοτε...τραβα κοιμησου ρε πιτσιρικο που θα μιλησεις για μπασκετ που μεχρι το 2012 της εβαζες φενιστιλ για να της φυγουν τα σπυρακια:2funny::2funny::2funny:
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
317
Like
534
Πόντοι
81
ρε γυφτο, ποιος απομονωσε την 4ετια?????!!!!!!ο δικος σου το εκανε, και εγω απλα το απαντησα...
ο αλλος ο μπουφος την απομονωσε που βγηκε να μου μαθει ιστορια κοροιδευοντας τον μπακατσια, τον σιγαλα και τον τομιτς, οι οποιοι παιζανε στην καλυτερη 4ετια της ιστοριας του μπασκετικου ολυμπιακου!!!!!
μιλαμε για τοσο μπουφο!!!!!αντι να μου πει για σαπακια που ειχαμε τοσα χρονια, αυτος βγηκε να κοροιδεψει την καλυτερη 4ετια του ολυμπιακου.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ρε γιδοβοσκε δεν κοροιδεψα την 4ετια αλλα τον ιωαννιδη που οσο τον ειχες μας γαμουσε επι βασιλακοπουλου η διαιτησια..αλλα δεν βολευει να μας απαντησεις πως πηρες 8 απο τα 12 επι βασιλακοπουλου?
 

kitsostelhs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2013
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
582
Πόντοι
21
βρες εναν προεδρο ρε κακομοιρη, που μας το παιζεις και ανετος...
μεχρι και το λαυριο εχει προεδρο...
:confused: :confused: :confused:
Στα παπάρια μας οι πρόεδροι-λαμόγια , εμείς θέλουμε προέδρους ηγέτες,οραματιστές με αγάπη και αυταπάρνηση προς τον Σύλλογο.
Εσείς είστε ταγμένοι και τσιράκια στο κάθε κοπρόσκυλο,gangster,πράκτορα,ναρκέμπορο,δολοφόνο που σας διοικεί. Εκεί είναι η διαφορά μας μεγάλε.
Και όπως λέει το σύνθημα ΤΣΙΡΑΚΙΑ ΤΟΥ ΧΟΝΤΡΟΥ ΠΡΟΣΚΥΝΗΜΕΝΟΙ ΣΤΟ ΨΕΜΑ. Ότι σας πει ο χοντρός εσείς θα το κάνετε σαν δουλάκια.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
ρε γιδοβοσκε δεν κοροιδεψα την 4ετια αλλα τον ιωαννιδη που οσο τον ειχες μας γαμουσε επι βασιλακοπουλου η διαιτησια..αλλα δεν βολευει να μας απαντησεις πως πηρες 8 απο τα 12 επι βασιλακοπουλου?
οπως πηρες εσυ τα 5 απο τα 6 επι μπερντομεου
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
ρε οργιο πηρα 5 ευρωπαικα με μπερτομεου γιατι ειχα τετοια ομαδαρα που δεν μπορουσε να με σταματησει ουτε αυτος ουτε τα κορακια στυλ αρτεαγκα που στον τελικο στο βερολινο πηγε να μου παρει τον τιτλο μονος του...βαλε βιντεο να δεις πως αποκλειστηκα το 2006 απο την ταουγκρες ,με διαιτησια 0-100 και με διιαιτητη στα 2 ματς που εχασα τον ιδιο ,τον γιουγκεμπραντ.δεν ειχε αλλους να βαλει ο μπερτομεου ε?οπως το εργακι με τον ιερεθουελο που καθε χρονο τα τελευταια 5 μας σφυριζει μεσα η εξω με σας και κατα τυχη παντα χανουμε...και αυτο τυχαιο ειναι ετσι?οπως τυχαιο ειναι οτι τελευταια αγωνιστικη το 2017 ενω θα επεφτα με πλεονεκτημα με την εφες που τοτε ηταν μετρια και θα την περναγα ευκολα,εχασε η ρεαλ απο την ζαλγκιρις κατα τυχη και επεσες εσυ με εφες και γω με την φενερ που γαμουσε και εδερνε τοτε...τραβα κοιμησου ρε πιτσιρικο που θα μιλησεις για μπασκετ που μεχρι το 2012 της εβαζες φενιστιλ για να της φυγουν τα σπυρακια:2funny::2funny::2funny:
με τον ιδιο τροπο πηρα και εγω τα 8 στα 12 επι βασιλακοπουλο τυπε...
βαλε δες εκεινο το βιντεακι με το λει απ του σπανουλη μεσα στον οακα που κερδισαμε στο τελευταιο δευτερολεπτο...παιχνιδι που επρεπε να κερδισουμε με 25 ποντους διαφορα, το κερδισαμε με λει απ στο τελευταιο δευτερολεπτο..
εισαι τοσο γυφτος που νομιζεις οτι μονο βιντεακια με τον ιερεθουελο υπαρχουν στο γιουτομπ....αλλα τελικα ξεβρακωνεσαι για πλακα..
 
Τελευταία τροποποίηση:

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
317
Like
534
Πόντοι
81
οπως πηρες εσυ τα 5 απο τα 6 επι μπερντομεου
καλο θα ηταν ασχετε γαυρε να μας ελεγες και μια φορα σωστα το ονομα του ισπανου φιλου σας !!!ακου μπερντομεου!!! :2funny: :2funny: :2funny: και μετα λεει οτι γνωριζει κιολας!!!ακομα να μας απαντησεις πως πηρες αυτα τα λιγα με βασιλακοπουλο,δεν βολευει ε?
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
καλο θα ηταν ασχετε γαυρε να μας ελεγες και μια φορα σωστα το ονομα του ισπανου φιλου σας !!!ακου μπερντομεου!!! :2funny: :2funny: :2funny: και μετα λεει οτι γνωριζει κιολας!!!ακομα να μας απαντησεις πως πηρες αυτα τα λιγα με βασιλακοπουλο,δεν βολευει ε?
ενα ποστ πανω ειναι η απαντηση μου ρε αυτιστικο....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

roque5000

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2021
Μηνύματα
317
Like
534
Πόντοι
81
με τον ιδιο τροπο πηρα και εγω τα 8 στα 8 επι βασιλακοπουλο τυπε...
βαλε δες εκεινο το βιντεακι με το λει απ του σπανουλη μεσα στον οακα που κερδισαμε στο τελευταιο δευτερολεπτο...παιχνιδι που επρεπε να κερδισουμε με 25 ποντους διαφορα, το κερδισαμε με λει απ στο τελευταιο δευτερολεπτο..
εισαι τοσο γυφτος που νομιζεις οτι μονο βιντεακια με τον ιερεθουελο υπαρχουν στο γιουτομπ....αλλα τελικα ξεβρακωνεσαι για πλακα..
που με ξεβρακωσες ρε αγραμματε?επειδη σε μπουκωνω και δεν απαντας σε τιποτα βγαζεις μονος σου συμπερασμα οτι με ξεβρακωσες? :2funny: :2funny: ειδα πριν λιγο το πεναλτυ που εδωσε το κορακι στο κ15 που παιζατε με τον παοκ... :2funny: :2funny: :2funny: 2 μετρα εξω απο την περιοχη !!!ο παπουστελης γυρισε!!!!γελαει μαζι σας ολος ο κοσμος !!!βαιραλ εγινε η ξεφτιλα σας παλι!!τραβα κοιμησου ρε γελοιε που εχετε ξεφτιλιστει σε ολη την ευρωπη με τα κορακια σε μπαλα μπασκετ,εχετε μουτρα να μιλησετε κιολας!!!μπαρτσελονα των καμινιων!!! :2funny: :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom