Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

kitsostelhs

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2013
Μηνύματα
140
Κριτικές
2
Like
582
Πόντοι
21
Τί μου το λες εμένα,δεν είμαι γαύρος.Όσο δεν πάω αυτούς,δεν πάω και σας

Αλλά το σανό που τρώτε εσεις απο σανοdna και αρδ δεν υπάρχει.Ο θεος κοιμήθηκε στο ματς που πήρατε στο σεφ που βάλατε 15 τρίποντα στην τελευταία περίοδο.Και με τους Λέικερς να παίζεις,αν μπαίνουν όλα θα τους κερδίσεις.Πείτε κι ένα ευχαριστώ στον μιστερ Μπιν που δεν σας πήγε στους 50 πόντους να σας ξεφτιλίσει εντελώς

Χωρίς Αναστόπουλους και σια,δυσκολα θα ξαναδεις νίκη με το γαύρο
Ενώ στο τελευταίο αγώνα όπου έβαλε τρίποντο ο Walkup του 15%,2 τρίποντα ο Jean Sarles και 3!!! τρίποντα ο Φαπανικολάου ήταν σύνηθες.
Και να σου θυμήσω πως τα ίδια λέγατε και έλεγαν το 2012 που έφυγε ο Ζέλικο και από τότε σε μια 10ετία έχουν πάρει 2 πρωταθλήματα και ένα κύπελλο.
Οπότε καλή η ιστορία με Αναστόπουλους και σία αλλά δεν έχει δράκο.
 

ΠΕΙΡΑΙΩΤΗΣ

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Σεπ 2020
Μηνύματα
872
Like
1.956
Πόντοι
206
Τί μου το λες εμένα,δεν είμαι γαύρος.Όσο δεν πάω αυτούς,δεν πάω και σας

Αλλά το σανό που τρώτε εσεις απο σανοdna και αρδ δεν υπάρχει.Ο θεος κοιμήθηκε στο ματς που πήρατε στο σεφ που βάλατε 15 τρίποντα στην τελευταία περίοδο.Και με τους Λέικερς να παίζεις,αν μπαίνουν όλα θα τους κερδίσεις.Πείτε κι ένα ευχαριστώ στον μιστερ Μπιν που δεν σας πήγε στους 50 πόντους να σας ξεφτιλίσει εντελώς

Χωρίς Αναστόπουλους και σια,δυσκολα θα ξαναδεις νίκη με το γαύρο
Άρα θα σαι γαυρακι του βορρά η σκουληκάκι......για πε....
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
ρε κακομοιρη τα 8 απο τα 12 πρωταθληματακια σου απο τον μαρμα τα πηρες ..εισαι παιδακι μαλλον και δεν θυμασαι πως επαιρνες τα 5 συνεχομενα επι ιωαννιδη που εβλεπαν και οι τυφλοι τοτε..τοτε που ο γκαλης ο κομαζετς ο γιαννακης και ο τεραστιος ντομινικ εχαναν τα πρωταθληματα απο τον σταματη τον μπακατσια τον σιγαλα και τον ξυλινο τον τομιτς.αλλα τι να μιλησουμε ρε παιδακι, εδω εσυ πιστευεις οτι πεσατε 2 χρονια Α2 επειδη σας γαμουσε ο βασιλακο και οχι επειδη δεν υπηρχε σαλιο οπως ελεγε ο πριντ και τερματισατε και τα 2 χρονια 12οι στην ευρωλιγκα οταν εμεις παιζαμε πλευ οφ καθε χρονο...

1oν) ο μπακατσιας, ο σιγαλας και ο τομιτς πηγαν σε 3 ευρωπαικους τελικος μεσα σε 4 χρονια και πηραν τον 1....ο ντομινικ και οι λοιποι παιχταραδες που ειχες πηγαν μονο σε 1 ευρωπαικο τελικο στα ιδια χρονια και τον πηρανε..
2ον) πρεπει να εισαι επιστημονας τυπε, δεν εξηγειται αλλιως...ειναι κοινη πρακτικη οποια ομαδα δεν εχει φραγκο, να πεφτει κατηγορια και να χανει ολους τους χορηγους, τα εισητηρια διαρκειας κτλ...επισης το να πεσεις κατηγορια και να συντηρεις 2 ομαδες (μια για ευρολιγκα και μια για β εθνικη) ειναι τρομερη οικονομικη σοφια αν δεν εχεις φραγκο... :headbang:

αυτα, γιατι μας το παιζεις και γνώστης ρε μπουλη...
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
ανοιζε τα ματακια ,βγαλε τα κοκκινα γυαλια και μετα μιλαμε για μπασκετ γιατι οπως φαινεται δεν πρεπει να το γνωριζεις το αθλημα καθολου.εξαλλου ειναι γνωστο οτι μεχρι να ερθει ο πασπαλιε φωναζατε γκολ οταν εμπαινε καλαθι, και οφσαιντ οταν εφευγε παικτης αιφνιδιασμο.αν δεν ξερεις οτι ο μπερτομεου για λογους που βαριεμαι να σου εξηγησω παιδακι, εχει θεμα με την ομαδα μου εδω και 20 χρονια απο τοτε που για εναν χρονο εμεις η μακαμπι η εφες και η τσσκα καναμε δικη μας λιγκα και τον γραψαμε στα αρχιδακια μας, τοτε εισαι ασχετος με το αθλημα.ασχολησου οπως η πλεμπα των καμινιων και του περαματος με το ποδοσφαιρακι που γνωριζεις..μαντεψε ποιοι δεν εφυγαν απο τον μπερτομεου τοτε..ναι σωστα οι ισπανοι και τα πουτανακια του μπερτομεου στον πειραια...κανε μας τη χαρη και ασχολησου με το πολο που εισαι καλος γιατι σε οποιο αθλημα βαζουμε τα ιδια λεφτα οπως το βολλευ ,τον πινεις...
στο προηγουμενο ποστ σου με κοροιδευες επειδη πηρα τα 8 απο τα 12 πρωταθληματα μου επι μαμρα...
αλλα εσυ που πηρες τα 5 απο τα 6 ευρωπαικα σου επι μπερτομεου, ειναι αλλιως...
ο μαμρα καλος, ο μπερντομεου κακος...

μηπως εισαι αυτιστικο?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Και μόνο που σχολιάζεις για βολές για να δείξεις πως έχει κάποιος εύνοια , καταλάβαμε το σανό που έχεις φάει χρόνια τώρα.
Λοιπόν επειδή έχετε βγάλει γλώσσα με 2 νίκες και ένα κύπελλο που μεταμορφώθηκε από κυπελλάκι (ναι και εκεί που σε έχω νικήσει με όλους τους τρόπους) και που το πήρες επειδή ο ύπνος μας στον πάγκο κοιμήθηκε την 4η περιόδο, αλλιώς ακόμα κρυμμένοι θα είσασταν όπως εδώ και μια 5ετία.
Ένα πράγμα θα σου προτείνω , υπομονή μέχρι τους τελικούς και ραντεβού στο Parking του ΣΕΦ.
βρες εναν προεδρο ρε κακομοιρη, που μας το παιζεις και ανετος...
μεχρι και το λαυριο εχει προεδρο...
:confused: :confused: :confused:
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.383
Πόντοι
4.096
ανοιζε τα ματακια ,βγαλε τα κοκκινα γυαλια και μετα μιλαμε για μπασκετ γιατι οπως φαινεται δεν πρεπει να το γνωριζεις το αθλημα καθολου.εξαλλου ειναι γνωστο οτι μεχρι να ερθει ο πασπαλιε φωναζατε γκολ οταν εμπαινε καλαθι, και οφσαιντ οταν εφευγε παικτης αιφνιδιασμο.αν δεν ξερεις οτι ο μπερτομεου για λογους που βαριεμαι να σου εξηγησω παιδακι, εχει θεμα με την ομαδα μου εδω και 20 χρονια απο τοτε που για εναν χρονο εμεις η μακαμπι η εφες και η τσσκα καναμε δικη μας λιγκα και τον γραψαμε στα αρχιδακια μας, τοτε εισαι ασχετος με το αθλημα.ασχολησου οπως η πλεμπα των καμινιων και του περαματος με το ποδοσφαιρακι που γνωριζεις..μαντεψε ποιοι δεν εφυγαν απο τον μπερτομεου τοτε..ναι σωστα οι ισπανοι και τα πουτανακια του μπερτομεου στον πειραια...κανε μας τη χαρη και ασχολησου με το πολο που εισαι καλος γιατι σε οποιο αθλημα βαζουμε τα ιδια λεφτα οπως το βολλευ ,τον πινεις...
Τι να ξερει απο μπασκετ ο γαυρος τυπε?
Χτυπαει στεφανι η μπαλα και λεει ...δοκαρι
Μην ασχολεισαι καν
Μπεεεεε ραο,μπεεεεεεεεεεεε
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.383
Πόντοι
4.096
1oν) ο μπακατσιας, ο σιγαλας και ο τομιτς πηγαν σε 3 ευρωπαικους τελικος μεσα σε 4 χρονια και πηραν τον 1....ο ντομινικ και οι λοιποι παιχταραδες που ειχες πηγαν μονο σε 1 ευρωπαικο τελικο στα ιδια χρονια και τον πηρανε..
2ον) πρεπει να εισαι επιστημονας τυπε, δεν εξηγειται αλλιως...ειναι κοινη πρακτικη οποια ομαδα δεν εχει φραγκο, να πεφτει κατηγορια και να χανει ολους τους χορηγους, τα εισητηρια διαρκειας κτλ...επισης το να πεσεις κατηγορια και να συντηρεις 2 ομαδες (μια για ευρολιγκα και μια για β εθνικη) ειναι τρομερη οικονομικη σοφια αν δεν εχεις φραγκο... :headbang:

αυτα, γιατι μας το παιζεις και γνώστης ρε μπουλη...
τυπε ο Ντομινικ ποσο καιρο επαιξε στον ΠΑΟ,φεριες?
Επισης ειναι ...Πειραιωτικη μαγκια να τρως 20 στο ημιχρονο και να φευγεις
Μπεεεεεεεεε λεω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

βρες εναν προεδρο ρε κακομοιρη, που μας το παιζεις και ανετος...
μεχρι και το λαυριο εχει προεδρο...
:confused: :confused: :confused:
κι εσυ που εχεις δυο τι καταλαβες
Α2 και ξερο ψωμι ρε ορφανα
Μπεεεεεε
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Τι να ξερει απο μπασκετ ο γαυρος τυπε?
Χτυπαει στεφανι η μπαλα και λεει ...δοκαρι
Μην ασχολεισαι καν
Μπεεεεε ραο,μπεεεεεεεεεεεε
μαθε μας μπασκετ τυπε...σας τιμωρει ο μπερντομπεου επειδη πριν 20 χρονια πηγατε σε αλλη διοργανωση...βεβαια μεχρι το 2011 παιρνατε ευρολιγκες και πηγαινατε φαιναλ φορ...μεχρι τοτε ηταν καλος ο μπερντομεου....απλα μετα απο 20 χρονια νευριασε που ειχατε παει σε αλλη διοργανωση...
ειστε πλεον ψυχασθενεις και με την βουλα...εκει σας καταντησε το σανοδνα...

υγ : οποιος βρει αρθρο κατα του μπερντομπεου πριν το 2011, κερδιζει ενα τονο πετρελαιο...τρεξτε να προλαβετε...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
τυπε ο Ντομινικ ποσο καιρο επαιξε στον ΠΑΟ,φεριες?
Επισης ειναι ...Πειραιωτικη μαγκια να τρως 20 στο ημιχρονο και να φευγεις
Μπεεεεεεεεε λεω

εχεις καποιο προβλημα αντιληψης, δεν εξηγειται διαφορετικα...
ο μπακατσιας και ο σιγαλας που κοροιδευε ο αλλος ο μπουφος παιξανε 3 τελικους σε 4 χρονια...
οι δικοι σου παιχταραδες την ιδια 4ετια, παιξανε 1 μονο τελικο...
τι σκατα δεν καταλαινεις???
αλλα νταξει ο μπακατσια και ο σιγαλας ηταν ασχετοι..
μπεεεεεεε
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.383
Πόντοι
4.096
εχεις καποιο προβλημα αντιληψης, δεν εξηγειται διαφορετικα...
ο μπακατσιας και ο σιγαλας που κοροιδευε ο αλλος ο μπουφος παιξανε 3 τελικους σε 4 χρονια...
οι δικοι σου παιχταραδες την ιδια 4ετια, παιξανε 1 μονο τελικο...
τι σκατα δεν καταλαινεις???
αλλα νταξει ο μπακατσια και ο σιγαλας ηταν ασχετοι..
μπεεεεεεε
Τελικα εισαι απαιχτος
μηπως αντι για 4ετια ν απομονωσεις το 4 ημερο ?
Ρε πραιτο ποσους τελικους εχει ο ΠΑΟ,ο δυναστης του Ελληνικου μπασκετ για 25 χρονια και κατα συρροη βιαστης σας?
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.383
Πόντοι
4.096
μαθε μας μπασκετ τυπε...σας τιμωρει ο μπερντομπεου επειδη πριν 20 χρονια πηγατε σε αλλη διοργανωση...βεβαια μεχρι το 2011 παιρνατε ευρολιγκες και πηγαινατε φαιναλ φορ...μεχρι τοτε ηταν καλος ο μπερντομεου....απλα μετα απο 20 χρονια νευριασε που ειχατε παει σε αλλη διοργανωση...
ειστε πλεον ψυχασθενεις και με την βουλα...εκει σας καταντησε το σανοδνα...

υγ : οποιος βρει αρθρο κατα του μπερντομπεου πριν το 2011, κερδιζει ενα τονο πετρελαιο...τρεξτε να προλαβετε...
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Τυπε να σ μαθω μπασκετ ειναι μαλλον πιο απιθανο απ το να μαθω τη γατα μου ολοκληρωματα
Εσυ μεγαλωσες με Ελληνιαδη κι εγω με Μποντιρογκα
:piss:
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Τελικα εισαι απαιχτος
μηπως αντι για 4ετια ν απομονωσεις το 4 ημερο ?
Ρε πραιτο ποσους τελικους εχει ο ΠΑΟ,ο δυναστης του Ελληνικου μπασκετ για 25 χρονια και κατα συρροη βιαστης σας?
ρε γυφτο, ποιος απομονωσε την 4ετια?????!!!!!!ο δικος σου το εκανε, και εγω απλα το απαντησα...
ο αλλος ο μπουφος την απομονωσε που βγηκε να μου μαθει ιστορια κοροιδευοντας τον μπακατσια, τον σιγαλα και τον τομιτς, οι οποιοι παιζανε στην καλυτερη 4ετια της ιστοριας του μπασκετικου ολυμπιακου!!!!!
μιλαμε για τοσο μπουφο!!!!!αντι να μου πει για σαπακια που ειχαμε τοσα χρονια, αυτος βγηκε να κοροιδεψει την καλυτερη 4ετια του ολυμπιακου.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.383
Πόντοι
4.096
ρε γυφτο, ποιος απομονωσε την 4ετια?????!!!!!!ο δικος σου το εκανε, και εγω απλα το απαντησα...
ο αλλος ο μπουφος την απομονωσε που βγηκε να μου μαθει ιστορια κοροιδευοντας τον μπακατσια, τον σιγαλα και τον τομιτς, οι οποιοι παιζανε στην καλυτερη 4ετια της ιστοριας του μπασκετικου ολυμπιακου!!!!!
μιλαμε για τοσο μπουφο!!!!!αντι να μου πει για σαπακια που ειχαμε τοσα χρονια, αυτος βγηκε να κοροιδεψει την καλυτερη 4ετια του ολυμπιακου.....
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Η καλυτερη τετραετια σου ηταν με Σιγαλα,Τομιτσ Μπακατσια........
Αυτο τα λεει ολα νομιζω
Το γυφτο κρατα το για τα φιλαρακια σου στην 7,Ρομαριο και σια,ετσι κι αλλιως κι αυτοι τοσο μπασκετακι ξερουν οσο εσυ
Λαστ μπατ νοτ ληστ,τυπε
Μαζευτειτε γιατι δεν τελειωσε η χρονια και εαν (λεω εαν) σας ξαναματαξαναματαξαναματα γαμησουμε σας βλεπω Α3 οχι Α2
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.488
Like
21.850
Πόντοι
5.006
Τυπε να σ μαθω μπασκετ ειναι μαλλον πιο απιθανο απ το να μαθω τη γατα μου ολοκληρωματα
Εσυ μεγαλωσες με Ελληνιαδη κι εγω με Μποντιρογκα
:piss:
και οχι μονο με μποντιρογκα τυπε...και με βαζεχα μεγαλωσες.... :woldman:
δεν εχει σημασια που ο βαζεχα εχει αλλαξει 3 μασελες απο τα γηρατεια και εσυ εχεις ξεπερασει την δεκαετια που βγαινεις 4ος-5ος στην ελλαδα...σημασια εχει που μεγαλωσες με βαζεχα...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.518
Like
27.735
Πόντοι
5.506
εαν λεει εαν....παντα λαγοι
 

ΒΛΑΣΣΗΣ13

Μέγας
Εγγρ.
19 Μαΐ 2015
Μηνύματα
4.167
Κριτικές
33
Like
5.383
Πόντοι
4.096
και οχι μονο με μποντιρογκα τυπε...και με βαζεχα μεγαλωσες.... :woldman:
δεν εχει σημασια που ο βαζεχα εχει αλλαξει 3 μασελες απο τα γηρατεια και εσυ εχεις ξεπερασει την δεκαετια που βγαινεις 4ος-5ος στην ελλαδα...σημασια εχει που μεγαλωσες με βαζεχα...
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Εχεις πολυ πονο μεσα σου (βαθεια λεμε,ομως )τυπε
Αλλαξαμε σπορ βλεπω γιατι τσουχει το ατιμο το μπασκετακι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εαν λεει εαν....παντα λαγοι
Καλως τον αντρκλα τον θαρραλεο τον Πειραιωτη :badair:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom