Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (3 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
παλι καλα που δεν ειχες δει και τον ζινταν στην τηλεοραση, να μας πεις για εποχη ζινταν... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
κοβω την πουτσα μου οτι ουτε στην αυλη του σχολειου σου δεν σε παιζανε τα αλλα παιδια στην μπαλα...μου θες και εθνικη ελπιδων... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ότι ποιο ωραίο άκουσα σήμερα, μετά τις δηλώσεις της Χίλαρι βεβαίως. .. :tooth: Νασαι καλά... γέλασα σκεπτόμενος τον τύπο βασταρούχα.....
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Ανάρχιδη αδερφάρα ξεμπλόκαρε inbox ...
Εσύ αυτοκτονα.



Προσφιλέστατη μέθοδος προσέγγισης από πουστράκια. Πήγαινε αλλου. Με πουστρακη και βάζελο σου το αποκλείω ετσω και να κάνω παρέα.
Γαμημένο κωλόπαιδο... εσύ τογραψες το παρακάτω. Όχι εγω ξεφτιλισμενε, ψευτη κομπλεξικέ. ΕΘΝΙΚΗ ΕΛΠΙΔΩΝ ΕΠΙ ΔΑΝΙΗΛ.....

Γαμημενο κωλόπαιδο... αυτη που σου έγραψα με Καραγκούνη ηταν η φουρνιά του 2000 της Εθνικής ελπίδων. Η προηγούμενη φουρνια απο Μητρογλου και Νινη ηταν με Τορσίδη, Γουνδουλάκη, Τσιώλη καπου το 2003 με 2005 με Μανωλά και Αποσπόρη  προπονητες και τον Δανιήλ αποστρατευμένο και συνταξιούχο  απο την Ανδρών απο το έτος 2001.
Γαμημένο κωλοπαίδι... Ουτε ένα σωστό ψέμα δεν ξέρεις να ξεφουρνίσης. Μη ξαναρχίσεις να πετάς τούβλα. Υπό ποια ιδιότητα λοιπον ο συνταξιούχος "100 χρόνια μπροστά" καλεί παίκτες στην νέων 2-3 χρόνια μετά την απομάκρυνση του από την Ανδρών ; Σάλτα και γαμήσου λοιπόν...
Ρε πούστη ότι και να σου πω πλέον δεν έχει σημασία, σε  προκαλώ αν έχεις @@ έλα να πάμε στην ακαδημία που έπαιζα. Να σου τα πει ο ίδιος ο ιδιοκτητης εάν ο Δανιήλ εποχή του 2000 ζήτησε εμενα και 1 ακόμα παίχτη και πως τα κανόνισε. Εγώ 14 ήμουν τότε, αν έχεις @@ έλα και δεν θα σου πειράξω τρίχα, αλλα έτσι και ότι σου λέω είναι αλήθεια και τα δεις από μονος σου θα σε γαμήσω από παντού! Και μη μου λες για την τότε εθνική αντρών, στα 14 μου ήξερα περισσότερο αυτούς στην ελπίδων παρα παρα γενικα για Ελληνες παιχτες.


πωπωπωπωπω τα νεφρα μου παλιοπουστα ....!!!
Τι έγινε μωρή πουτάνα, σε ξεκολιασανε από παντού και τώρα σε γαμάνε στα νεφρά?
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Στέλνει η πουστάρα

[quote author=SuperMario link=action=profile;u=65872 date=1478713694]
Πες μου που μένεις να έρθω να σε γαμήσω κανονικά πουτάνας γιε! Θα σου κόψω το κεφάλι πουστη!!!
[/quote]

Πάω να απαντήσω και με έχει μπλοκάρει  :effemine: :effemine:


Ανάρχιδη αδερφάρα ξεμπλόκαρε inbox ...



Ασχοληθείτε κι άλλο με την πουστάρα.
Εγώ τελείωσα, δεν ξαναπαίζω με παιδάκια.
 

Συνημμένα

  • 1.JPG
    1.JPG
    150,7 KB · Εμφανίσεις: 13

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Εσύ αυτοκτονα.


Ρε πούστη ότι και να σου πω πλέον δεν έχει σημασία, σε  προκαλώ αν έχεις @@ έλα να πάμε στην ακαδημία που έπαιζα. Να σου τα πει ο ίδιος ο ιδιοκτητης εάν ο Δανιήλ εποχή του 2000 ζήτησε εμενα και 1 ακόμα παίχτη και πως τα κανόνισε. Εγώ 14 ήμουν τότε, αν έχεις @@ έλα και δεν θα σου πειράξω τρίχα, αλλα έτσι και ότι σου λέω είναι αλήθεια και τα δεις από μονος σου θα σε γαμήσω από παντού! Και μη μου λες για την τότε εθνική αντρών, στα 14 μου ήξερα περισσότερο αυτούς στην ελπίδων παρα παρα γενικα για Ελληνες παιχτες.
Το τερμάτησες βλάκα. Δεν το καταλαβαίνεις ότι δεν σε παίρνει άλλο....  Απο το "ειχα συμμετοχές στην εθνική ελπιδων επί Δανιήλ" τώρα λες ότι σε ζητησε ο Δανιήλ, που δεν ηταν προπονητης ουτε Νεων, ουτε Ελπιδων (αυτο το λέω εγώ, που δεν είμαι ανιδεος)... Να σε κάνει τι 14 χρονων ο προπονητής της Εθνικής Ανδρών; . Εεεεε; Αν δεν ήξερα ότι ο Δανιήλ είναι σοβαρος ανθρωπος (οχι προπονητής βέβαια, της πλάκας ητανε κι ας εκανε καλή πορεία με τον Παναθηναϊκο) θα πηγαινε αλλου ο νους μου.... Αλλά και πάλι κανείς δεν ξέρει με σένα που ήξερες περισσότερο αυτους στην Ελπίδων, αλλά δεν ήξερες τον προπονητη. :2funny: :2funny: :2funny: Αει χάσου σκουλήκι που θέλεις και να με συναντήσεις... Παιξε το τωρα και  αρχιβαρίστας που μας διαβεβαιώνεις οτι δεν θα μας πειράζεις.... φλωρε
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Το τερμάτησες βλάκα. Δεν το καταλαβαίνεις ότι δεν σε παίρνει άλλο....  Απο το "ειχα συμμετοχές στην εθνική ελπιδων επί Δανιήλ" τώρα λες ότι σε ζητησε ο Δανιήλ, που δεν ηταν προπονητης ουτε Νεων, ουτε Ελπιδων (αυτο το λέω εγώ, που δεν είμαι ανιδεος)... Να σε κάνει τι 14 χρονων ο προπονητής της Εθνικής Ανδρών; . Εεεεε; Αν δεν ήξερα ότι ο Δανιήλ είναι σοβαρος ανθρωπος (οχι προπονητής βέβαια, της πλάκας ητανε κι ας εκανε καλή πορεία με τον Πανθηναϊκο) θα πηγαινε αλλου ο νους μου. Αλλά και πάλι κανείς δεν ξέρει..... Αει χάσου σκουλήκι που θέλειν και να με συναντήσεις...

Ρε μαλακα γαμώ την κωλότρυπα σου και το κεφαλι σου το κλουβιο, ο Δανιήλ με είδε σε ένα τουρνουά ακαδημιών. Το πως βρέθηκε, και γιατί μιλησε για μενα στον πούτσο μου δεν με ενδιαφέρει, εγω ξέρω πως ήταν εκεί, με είδε και κανόνισε για μένα. Στην ακαδημία την δικια μου τότε είχαμε την καλύτερη φουρνιά του νομου, από εκείνη την φουρνιά 4 τώρα παίζουν ήδη A εθνική, 3-4 B και μετέπειτα άλλοι που γνώρισα από αλλου Γ. Την Δέλτα δεν την πιάνω ως επιτυχία. Το τοπικό που έπαιζες εσύ είναι για τον πούτσο κατηγορια και ποσο μάλλον τέρμας που ήσουν εσύ! Λογικά ο χοντρος της ομάδας που δεν μπορεί να βγάζει προετοιμασία από τα γουρουνόπουλα. Σαν να σε βλέπω, λογικά με ταπες σε ξερα γήπεδα και θα σε έβριζε ο κάθε καράβλαχος. Το τι έχω ζήσει εγώ, που έχω παίξει και τι εμπειρίες είχα γενικά στο ποδοσφαιρο ούτε στα πιο τρελα σου όνειρα ρε κακομοίρη.

Αλλα φοβάσαι να έρθεις αδερφάρα!  :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.900
Like
12.920
Πόντοι
2.606
Ρε μαλακα γαμώ την κωλότρυπα σου και το κεφαλι σου το κλουβιο, ο Δανιήλ με είδε σε ένα τουρνουά ακαδημιών. Το πως βρέθηκε, και γιατί μιλησε για μενα στον πούτσο μου δεν με ενδιαφέρει, εγω ξέρω πως ήταν εκεί, με είδε και κανόνισε για μένα. Στην ακαδημία την δικια μου τότε είχαμε την καλύτερη φουρνιά του νομου, από εκείνη την φουρνιά 4 τώρα παίζουν ήδη A εθνική, 3-4 B και μετέπειτα άλλοι που γνώρισα από αλλου Γ. Την Δέλτα δεν την πιάνω ως επιτυχία. Το τοπικό που έπαιζες εσύ είναι για τον πούτσο κατηγορια και ποσο μάλλον τέρμας που ήσουν εσύ! Λογικά ο χοντρος της ομάδας που δεν μπορεί να βγάζει προετοιμασία από τα γουρουνόπουλα. Σαν να σε βλέπω, λογικά με ταπες σε ξερα γήπεδα και θα σε έβριζε ο κάθε καράβλαχος. Το τι έχω ζήσει εγώ, που έχω παίξει και τι εμπειρίες είχα γενικά στο ποδοσφαιρο ούτε στα πιο τρελα σου όνειρα ρε κακομοίρη.

Αλλα φοβάσαι να έρθεις αδερφάρα!   :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:
πες του τα τυπε σουπερμαριε τόλμησε να αμφισβητήσει και θα θίξει την υπόληψη ενός διεθνή ποδοσφαιριστή που τίμησε τη φανέλα με το εθνόσημο που το ταλέντο του αναγνώρισε ο προφήτης Δανιηλ . Ειναι μουνιδες μερικοί γαύροι εδω μεςα να ξέρεις σουπερμαριε
 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Τι λες ρε τύπε κατάφερες να παίξεις μουντιαλίτο και να είσαι και συμπαίχτης με παίχτη A εθνικής? Εγώ ξέρεις ποσες φορες έχω παίξει με A, B και Γ εθνική συμπαίχτης σε τέτοιες πίπες? Γιατι το θεωρείς ως κατόρθωμα μπορείς να μου πεις? Έστω αν έχεις παίξει παλιά 'Δ ή ημιεπαγγελματίας και έχεις έναν A κύκλο αυτά δεν είναι ασυνήθιστες εμπειρίες. Άκου συμπαίκτης σε μουντιαλίτο χαχαχαχαχα


Καλο βραδυ ρε αλάνι, μακάρι να το συνέχιζες ακόμα και αν δεν είχες όπως λες το ταλέντο. Εχω συμπαίκτη μου στην A εθνική που καποτε επαιζε και ΑΕΚ, με αυτον ήμουν στην ίδια ακαδημία πιτσιρίκια, ταλέντο δεν είχε, είχε καλά τρεξίματα και αντοχές, δούλεψε ομως τόσο πολύ που έφτασε εκεί που είναι τώρα. Και ένας άλλος που όλοι λέγαμε θα παει πολυ ψηλα το μονο που καταφερε ειναι να παιζει απο επιθετικος αμυντικο χαφ στη Β εθνική. Έχω δει μεγάλες εξελίξεις παιχτών που παίξανε μπάλα και βγάλανε καλά λεφτά ενω παλιότερα τους είχαν για ξεγραμμένους.


Τυπε αν το εννοείς και δεν τρολαρεις συγγώμη και από εμενα αν είπα καμια κουβέντα παραπάνω. Εγώ πάντως δεν έχω θέμα, δεν μου είπες και τίποτα κακό, γουστάρω καζούρα και ότι γράφαμε γενικά, έχω τσακωθεί πολλές φορες για τέτοια θέματα. :grin:

Για πλακα στο αναφερω τυπε αλλα ειναι αληθεια οτι ειχαμε κατεβει σε ενα πρωταθλημα 5x5 και ενας επαιζε Αιγαλεω τοτε που ηταν Α, ενας αλλος επαιζε εθνικο αστερα και ενας αλλος ερασιτεχνικο Παναθηναικο.. περιττο να σου πω οτι βγηκαμε πρωτοι..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
kai εγω επαιξα εθνικη νεων στο πολο αλλα με κερδισαν μετα οι σπουδες και τα σουβλακια :grin: :grin:
απο πολο ομως ξερω κ μπορω να κριτικαρω ομαδες :grin: περ απο τη πλακα σοβαρα
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
kai εγω επαιξα εθνικη νεων στο πολο αλλα με κερδισαν μετα οι σπουδες και τα σουβλακια :grin: :grin:
απο πολο ομως ξερω κ μπορω να κριτικαρω ομαδες :grin: περ απο τη πλακα σοβαρα

εγω επαιξα μπαλα με τον Τζιοβανι σε γηπεδο στην Πολιτεια πριν υπογραψει στον ολυμπιακο.... με τζινακι και  μοκασινι μας εκανε χαζους 10 ατομα...
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.900
Like
12.920
Πόντοι
2.606
Εγω εχω παίξει τένις με τον Αναστόπουλο μετράει ;  :grin:
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ρε μαλακα γαμώ την κωλότρυπα σου και το κεφαλι σου το κλουβιο, ο Δανιήλ με είδε σε ένα τουρνουά ακαδημιών. Το πως βρέθηκε, και γιατί μιλησε για μενα στον πούτσο μου δεν με ενδιαφέρει, εγω ξέρω πως ήταν εκεί, με είδε και κανόνισε για μένα. Στην ακαδημία την δικια μου τότε είχαμε την καλύτερη φουρνιά του νομου, από εκείνη την φουρνιά 4 τώρα παίζουν ήδη A εθνική, 3-4 B και μετέπειτα άλλοι που γνώρισα από αλλου Γ. Την Δέλτα δεν την πιάνω ως επιτυχία. Το τοπικό που έπαιζες εσύ είναι για τον πούτσο κατηγορια και ποσο μάλλον τέρμας που ήσουν εσύ! Λογικά ο χοντρος της ομάδας που δεν μπορεί να βγάζει προετοιμασία από τα γουρουνόπουλα. Σαν να σε βλέπω, λογικά με ταπες σε ξερα γήπεδα και θα σε έβριζε ο κάθε καράβλαχος. Το τι έχω ζήσει εγώ, που έχω παίξει και τι εμπειρίες είχα γενικά στο ποδοσφαιρο ούτε στα πιο τρελα σου όνειρα ρε κακομοίρη.

Αλλα φοβάσαι να έρθεις αδερφάρα!   :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3: :pipa3:

Ειχα συμμετοχες στην Εθνικη Ελπιδων επι Δανιήλ εποχές 2000 Αυτό έγραψες φλώρε. Τι καταλαβαίνει κάποιος που γνωρίζει στοιχειωδως την Ελληνική γλώσσα; Οτι επαιζες την περιοδο 1999-2001 (σου βαζω και τρατο 1 χρόνο πανω κατω) στην εθνικη ΕΛΠΙΔΩΝ  με προπονητη τον Δανιήλ.  Τωρα μας τον έβγαλες και σκάουτερ τον "100 χρόνια μπροστα"!!!!!  Να επαιξες 15 χρονών στην Ελπιδων δέν υπάρχει περίπτωση. Μπορω στο φτερο να αποξειξω οτι ουδεις 15 χρονος εχει αγωνιστει με την ΕΛΠΙΔΩΝ (επαναλαμβανω: ΕΛΠΙΔΩΝ) την περίοδο εκείνη.  Αρα  αφου εισαι μια γενια πισω απο Μητρογλου, "επαιξες" στην Ελπιδων :2funny: καπου το 2002 με 2004. Γιατι λοιπον δεν λες "επι Μανωλά" που είναι και ποιο αναγνωρίσιμος, ασχετα αν το ταλέντο σου :2funny: το ανακάλυψε ο σκαουτερ "100 χρονια μπροστα"; ΘΑ σου πω εγώ μαλακισμένο. Διότι είσαι ψεύτης, λεχρίτης, μαϊμουδιάρης, χαμένο υποκείμενο, και δεν ξερεις τι σου γινεται, πετωντας μια μαλακία και νομίζεις ότι είναι όλοι ανιδεοι σαν και σενα. Σαλτα λοιπον και γαμησου κολοπαίδι που θελεις και συναντηση πουστροφλωρε.... Τωρα που σε ξεφτίλισα, και σε έκανα ρόμπα, την μεταξυ μας συζητηση την κλεινω εγω. Εσυ μπορεις να συνεχίσεις και να φας κι αλλες ροχάλες απο τους υπόλοιπους, αν και λογω βλακιας θα νομίζεις οτι ψιχαλίζει. Φλώρε εεεε φλώρε
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Ειχα συμμετοχες στην Εθνικη Ελπιδων επι Δανιήλ εποχές 2000 Αυτό έγραψες φλώρε. Τι καταλαβαίνει κάποιος που γνωρίζει στοιχειωδως την Ελληνική γλώσσα; Οτι επαιζες την περιοδο 1999-2001 (σου βαζω και τρατο 1 χρόνο πανω κατω) στην εθνικη ΕΛΠΙΔΩΝ  με προπονητη τον Δανιήλ.  Τωρα μας τον έβγαλες και σκάουτερ τον "100 χρόνια μπροστα"!!!!!  Να επαιξες 15 χρονών στην Ελπιδων δέν υπάρχει περίπτωση. Μπορω στο φτερο να αποξειξω οτι ουδεις 15 χρονος εχει αγωνιστει με την ΕΛΠΙΔΩΝ (επαναλαμβανω: ΕΛΠΙΔΩΝ) την περίοδο εκείνη.  Αρα  αφου εισαι μια γενια πισω απο Μητρογλου, "επαιξες" στην Ελπιδων :2funny: καπου το 2002 με 2004. Γιατι λοιπον δεν λες "επι Μανωλά" που είναι και ποιο αναγνωρίσιμος, ασχετα αν το ταλέντο σου :2funny: το ανακάλυψε ο σκαουτερ "100 χρονια μπροστα"; ΘΑ σου πω εγώ μαλακισμένο. Διότι είσαι ψεύτης, λεχρίτης, μαϊμουδιάρης, χαμένο υποκείμενο, και δεν ξερεις τι σου γινεται, πετωντας μια μαλακία και νομίζεις ότι είναι όλοι ανιδεοι σαν και σενα. Σαλτα λοιπον και γαμησου κολοπαίδι που θελεις και συναντηση πουστροφλωρε.... Τωρα που σε ξεφτίλισα, και σε έκανα ρόμπα, την μεταξυ μας συζητηση την κλεινω εγω. Εσυ μπορεις να συνεχίσεις και να φας κι αλλες ροχάλες απο τους υπόλοιπους, αν και λογω βλακιας θα νομίζεις οτι ψιχαλίζει. Φλώρε εεεε φλώρε

Εγώ σου λέω ελπίδων και εσύ μού λες για την αντρών. Εγώ σου λέω με είδε ο ίδιος και μίλησε για μένα με τον ιδιοκτητη της ακαδημίας. Το τι στον πούτσο και για ποιον λόγο ήταν εκεί δεν το ξέρω, τραβα πάρε του πίπα και ρωτα τον! Αυτός ήταν εκεί, με είδε και μίλησε για μένα με τον ιδιοκτητη και ετσι ξεκινησα προπονήσεις με την εθνική ελπίδων. Έτσι και ξανά κανεις ανακύκλωση τις ίδιες μαλακιες γραφεις τραβα γαμησου και μετα αυτοκτοντα!!!! Για αυτό δεν έπαιξες ποτε μπάλα αρχημαλάκα και έφτασες μονο τοπικό  και ησουν ο τελευταίος, ο ρουφάει της νιγηρίας (αν ξέρεις αμπαλε)!

Έτσι και ξανά ρωτήσεις τις ίδιες μαλακίες είσαι το μεγαλύτερο βλήμα που γνώρισα εδώ μέσα! Στο έχω πει 100 φορες εάν θες αποδείξεις για όσα λέω έλα inbox, μη φοβάσαι δεν θα σε σαπίσω στο ξύλο!!!! Αλλα δεν έρχεσαι μουνόπανο γιατί φοβασαι μη σε ξεφτιλίσω! Ποσα trol εδώ μέσα και ψεύτες πάντα τους λέγατε δώσε μας αποδείξεις και εγώ σου λέω έλα ρε μαλακα! Αλλα εσύ πουτάνα φοβάσαι! Γαμημένε πούστη!

 

Motardo

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2016
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Εχω παιξει αντιπαλος με τον Μπασινα σε 5x5 και επισης εχω κατσει στι ιδιο τραπεζι με τον νικο Λυμπεροπουλο σε σουβλατζιδικο.. :cool2:

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom