Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Δεν υπάρχει κανένας που να πληρεί τις προδιαγραφές: να αγαπά την ομάδα-να έχει λεφτά (για μεταγραφές)-να έχει ένα πρόγραμμα. Aν υπήρχε κάποιος θα το είχε κάνει τα τελευταία χρονια δεν θα άφηνε την ομάδα σε αυτά τα χαλια.  Όπως φαίνεται, οπαδός του Παναθηναϊκού με πολύ χοντρο πορτοφόλι, για την Ελλάδα του 16 (κρίση) δεν υπάρχει.
Η θύρα 13 ματώνει οικονομικά κρατώντας μονη της τον ερασιτέχνη, αν είχαν κάτι στο μυαλό τους φαντάζομαι θα το είχαν κάνει να γλιτώσουν και αυτοί το οικονομικό φορτίο.

Πάντως για κάτι άλλους που λένε πως ήμασταν καλύτερα με τον Βαρδινογιάννη θα διαφωνήσω, γιατί αυτός ήταν ο μεγαλύτερος φλούφλης πρόεδρος που είχαμε ποτε.

ναι φιλε ο Τζιγκερ δεν τον ηθελε τον παναθηναικο και οταν ηρθε στα χερια του δεν ασχοληθηκε. απο τοτε αρχιζει η κατρακυλα.. με μανατζαρεους και πρωην ποδοσφαιριστες μας που κανανε την παε μαγαζακι για τις λαμογιες τους ... ο τζιγκερ χαμπαρι ... και καποια στιγμη η φουσκα εσκασε... και ο Τζιγκερ την εκανε... απλα τα πραγματα .... ο καπετανιος αγαπουσε την ομαδα απο κι και περα το χαος
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
α μπραβο... ο κοκκαλης ειδε μια επιχειρηματικη ευκαιρια και απλα την αρπαξε... δεν ηρθε ουτε γιατι ηταν γαυρος απο την κουνια του ουτε για την 7....

οπως και ο βαρδινογιαννης εφυγε οχι γιατι τον εβριζαν η 13.... γιατι δεν του εκανε ο παναθηναικος σαν μαγαζακι....

Ρε συ, ο Μαρινάκης από την κούνια γαύρος είναι. Πάμπλουτος είναι, διάσημος στον επιχειρηματικό του κύκλο ήταν. Εγώ οπως και πολύς κόσμος δεν τον ξέραμε ποτε. Εγώ πιστεύω μπήκε και για να γίνει πιο διάσημος και στο υπόλοιπο κοινό, αλλα και γιατί έπαιρνε μια επιχείρηση υγιείς, με δικό της γήπεδο, προπονητικό κέντρο και γενικά σωστή οργάνωση. Κάθε χρόνο CL σιγά τα λεφτά που θα έχανε, ΑΝ θα έχανε.
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
Ρε συ, ο Μαρινάκης από την κούνια γαύρος είναι. Πάμπλουτος είναι, διάσημος στον επιχειρηματικό του κύκλο ήταν. Εγώ οπως και πολύς κόσμος δεν τον ξέραμε ποτε. Εγώ πιστεύω μπήκε και για να γίνει πιο διάσημος και στο υπόλοιπο κοινό, αλλα και γιατί έπαιρνε μια επιχείρηση υγιείς, με δικό της γήπεδο, προπονητικό κέντρο και γενικά σωστή οργάνωση. Κάθε χρόνο CL σιγά τα λεφτά που θα έχανε, ΑΝ θα έχανε.

Για τον Μαρινακη εγω δεν ειπα τπτ... δεν ξερω ουτε απο που κραταει η σκουφια του ουτε γιατι ηρθε στον ολυμπιακο... εκτος απο τους προφανεστα τους επιχειρηματικους λογους που αναφερεις....

για τον Κοκκαλη γνωριζω καποια πραγματα παραπανω απο τους περισσοτερους γαυρους... τεσπα δεν εχει νοημα να λεμε για το παρελθον τα πραγματα ειναι οπως ειναι και δεν αλλαζουν....
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
εχω ενα καλό οφθαλμίατρο φιλαράκι μου,να σου στείλω την διευθυνσή του;

Δες τον αγώνα με Βέροια και μετά πες μου αν έχεις ξαναδεί φέτος ομάδα να παίζει έτσι.


Μην το χρησιμοποιείς σαν δικαιολογία τότε. :rolleyes:

Κάνω ποδοσφαιρική ανάλυση όχι δικαιολογίες. Στο λέω για δεύτερη φορα γιατί μάλλον ή δεν ξέρεις ή δεν έχεις διαβάσει ποτε για ποδοσφαιρική ανάλυση.

Αλλα τι λέω εσύ ξέρεις 100 κιλά μπάλα, δεν γίνετε να στην πω!



E ΤΟΤΕ ΤΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΓΡΑΦΕΙΣ? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ?????

Αυτοκτονήστε γαμώ όλοι οι αμπαλοι και άσχετοι που νομίζουν ότι έχουν άποψη και λένε μονο πίπες!

Πείτε για ψάρεμα ή για κάνα χόμπι, γιατί σώνει και καλά να έχετε άποψη για κάτι που δεν ξέρετε και να επίμενε στην μαλακια σας.
 :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Για τον Μαρινακη εγω δεν ειπα τπτ... δεν ξερω ουτε απο που κραταει η σκουφια του ουτε γιατι ηρθε στον ολυμπιακο... εκτος απο τους προφανεστα τους επιχειρηματικους λογους που αναφερεις....

για τον Κοκκαλη γνωριζω καποια πραγματα παραπανω απο τους περισσοτερους γαυρους... τεσπα δεν εχει νοημα να λεμε για το παρελθον τα πραγματα ειναι οπως ειναι και δεν αλλαζουν....

Σορυ μαν μπερδεύτικα, νομιζα πως ελεγες για Μαρινακη.   :thumbsup: Για τον Κοκαλη δεν ξερω τίποτα.


 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Την διαφορα δυναμικότητας να την βάλεις στον κώλο σου γιατί όταν σε κέρδισα 0-3 είχα πολύ χειρότερη ομάδα. Πάει και το επιχείρημα τι έχεις εσύ στον πάγκο και τι έχω εγώ (τόση ώρα σου εξηγώ την μαλακια που είπες, ότι εγώ είχα τραυματίες και εσύ μου λες είχα παίχτες αλλα χωρίς παιχνίδια. To τι ροστερ έχεις το καταλαβαινει και η κουτσή Μαρία, αυτές είναι συζητήσεις για άπειρους ποδοσφαιρικά).


Θα σου πω 2 πράγματα και αν όντως ξέρεις από ποδόσφαιρο θα το βουλώσεις. Είχα απουσίες? Ναι. Είχα παίχτες που παίζανε με πρόβλημα? Ναι. Είχα το πιο ηλίθιο σύστημα που μπορούσα να κατεβάσω στο τηγάνι? Ναι. Και εκτος από αυτά οι παίχτες μου δεν είχαν το ανάλογο πάθος για ένα τέτοιο derby. Εσύ αν είχες στον πάγκο καλους παίχτες δεν με ενδιαφέρει καθώς το θέμα δεν είναι τι έχεις εσύ, αλλα τα προβλήματα που είχα εγώ. Για αυτό και είχαμε το 3-0. Το αν θα έπαιζε ο τσορι αντί του φορτούνη δεν θα άλλαζε τον τραυματισμό του Ζέκα. Κατάλαβες?

Επίσης για να πούμε κάτι άλλο, έβαλες 3 γκολ με συνολικές προσπάθειες 6? Παρόλο που εγώ δεν βλεπόμουν δεν έκανες καμια τρομερή εμφάνιση με πολλες ευκαιρίες, ήσουν πολύ εύστοχος στις λίγες φάσεις που έκανες. Ναι ξέρω θα πεις έχεις παιχταράδες, έχεις πάγκο κτλπ (αν είσαι όντως άσχετος από μπάλα θα τα γράψεις). Όχι δεν είναι έτσι, ήσουν σκέτο εύστοχος, καμια ομάδα δεν παίζει 40 παιχνίδια την χρονια με 50% ευστοχία σε κάθε αγώνα. Ούτε καν η barcelona.



Τα περισσότερα καλά παιχνίδια τα έχω δει από τον Παναθηναϊκό, και ναι πιστεύω πως έχουμε την καλύτερη ομάδα φέτος. Στο αγώνα μας προχτές είχα μεγάλες απουσίες, τραυματίες στην βασική 11αδα και ένα σύστημα πραγματικό ρεζίλι! Έστω όσοι παίξανε να ήταν 100% ok και με το συνηθισμένο σύστημα δεν θα είχαμε τα προχτεσινά.

Ο αλαφούζος βάζει ψίχουλα, δεν έχει σκοπό να πετάξει λεφτά. Ο ρόλος του είναι να βγάλει τον Παναθηναϊκό από τα χρέη που έχει μέσα σε ένα πρόγραμμα κάποιων χρονων, και όσο γίνετε με ψίχουλα και καλο scouting να γίνει ανταγωνιστικός. Εάν δεν ήταν αυτός τώρα θα έπαιζα με τον ΑΡΗ. Ο ίδιος το έχει δηλώσει πολλές φορες, αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται σοβαρά να πάρει την ομάδα την δίνω και αύριο. Εγω τον κράζω, τον βρίζω αλλα για την ώρα κάτι καλύτερο από αυτόν δεν υπάρχει.
Βγάλε πρώτα την ψωλή του Ιντεγιε πουχεις στοκ κώλο σου, και μετα μίλα για κώλους.....
Δεν καταλαβαίνεις και Ελληνικά βλακόμετρο.... Πότε είπα εγω ότι οι παικτες (του Ολυμπιακου νομίζω εννοείς) δεν έχουν παιχνίδια στα πόδια τους; Ειπα βλακόμετρο ότι σε σχέση με τον αγώνα με την Αστανα 7 παικτες δεν είχαν ξεκινησει βασικοι ή ειχαν περιορισμένο χρόνο συμμετοχης. Τι σημαίνει αυτό ρε βλακόμετρο; Εχω 7 παικτες ξεκουραστους, και υγιεις για να γαμησω τους βαζελους την Κυριακη. Επίσης.... στα αρχίδια μου αν τραυματιστεί ο καθε Φορτουνης. Εχω αντικαταστάτη ισάξιο , και δεν είμαι υποχρωμένος να τον βάλω μέσα κουτσό. Αυτο λέμε.... με το ροστερ που εχουμε δεν είμαστε υποχρεωμένοι να βάζουμε μεσα τους κουτσούς ή κουρασμένους.  Το ρόστερ τους ΠΑΟ είναι τόσο φτωχο που με το βγει εξω ο Μπεργκ δεν έχει αντικαταστατη, και αναγκαστικά λογω του ότι τουλαχιστον 15 παικτες απο το ρόστερ του ΠΑΟ δεν θα επαιζαν ουτε στα "Πράσινα Πουλιά", βάζει μέσα τα κουτσάλογα Λέτο και Ζεγκα. Οσο για το σύστημα... Πες στου Αφραγκουστου να σου φερει το Μουρινιο.......

Ασχετο: Ανέφερα τα "Πρασινα Πουλια" καί όχι τον Τριφυλλιακό (που τον σέβομαι) διότι από τον Τριφυλλιακό ξεκίνησα την ερασιτεχνική μου ενασχόληση με το ποδόσφαιρο, αγωνιζόμενος για 2 χρόνια στη θέση του βασικού τερματοφύλακα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
Eυγε!!!Την επομενη φορα που θα πας να πληρωσεις δοση δανειου,εφοριας,ενφια,τελη κυκλοφοριας κτλ ,να νιωθεις περηφανος για τους αγωνες σου
ολοι με δοσεις εξαλλου δεν ειμαστε? ολοι σε ρυθμιση ειμαστε οποτε γιατι οχι κ μια επιχειρηση ?απο το να επαιρνε τ αρχιδια το ελληνικο κρατος οπως εγιε με αρη και αεκ , τοτε ας παρει τα 70%κ αυτο σε βαθος χρονου--για ολες τις επιχειρησεις μιλω κ οχι μοο τις ΠΑΕ
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
ολοι με δοσεις εξαλλου δεν ειμαστε? ολοι σε ρυθμιση ειμαστε οποτε γιατι οχι κ μια επιχειρηση ?απο το να επαιρνε τ αρχιδια το ελληνικο κρατος οπως εγιε με αρη και αεκ , τοτε ας παρει τα 70%κ αυτο σε βαθος χρονου--για ολες τις επιχειρησεις μιλω κ οχι μοο τις ΠΑΕ

καλα τα λες ...

δεν θελουν φιλε υπαρχει αρνητικη σταση απο παντου... κυβερνηση... δημους.... νομαρχιες...

λες να μην ηθελε ο αλαφουζος και ο καθε αλαφουζος να ξεμπερδευει με τα χρεη...

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Δες τον αγώνα με Βέροια και μετά πες μου αν έχεις ξαναδεί φέτος ομάδα να παίζει έτσι.


Κάνω ποδοσφαιρική ανάλυση όχι δικαιολογίες. Στο λέω για δεύτερη φορα γιατί μάλλον ή δεν ξέρεις ή δεν έχεις διαβάσει ποτε για ποδοσφαιρική ανάλυση.

Αλλα τι λέω εσύ ξέρεις 100 κιλά μπάλα, δεν γίνετε να στην πω!



E ΤΟΤΕ ΤΙ ΣΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΓΡΑΦΕΙΣ? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΜΕ ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΠΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ?????

Αυτοκτονήστε γαμώ όλοι οι αμπαλοι και άσχετοι που νομίζουν ότι έχουν άποψη και λένε μονο πίπες!

Πείτε για ψάρεμα ή για κάνα χόμπι, γιατί σώνει και καλά να έχετε άποψη για κάτι που δεν ξέρετε και να επίμενε στην μαλακια σας.
 :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

Σορυ μαν μπερδεύτικα, νομιζα πως ελεγες για Μαρινακη.   :thumbsup: Για τον Κοκαλη δεν ξερω τίποτα.
Aν δεν ήσουν τόσο μαλάκας δεν θα ήσουν παναθηναικός!!!Λέγε δικαιολογίες του κώλου μπας και το πιστέψεις ότι είσαι υπερομάδα και σε αδικεί το σύμπαν που έχει συνωμοτήσει εναντίων σου.Ξεπεράσαμε την καραμέλα του διαιτητη που σας αδικεί και πιάσαμε άλλες παπαριές.Συνεχίστε έτσι και άλλα 50 χρόνια θα είναι πρωταθλητής ο Ολυμπιακός.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Βγάλε πρώτα την ψωλή του Ιντεγιε πουχεις στοκ κώλο σου, και μετα μίλα για κώλους.....
Δεν καταλαβαίνεις και Ελληνικά βλακόμετρο.... Πότε είπα εγω ότι οι παικτες (του Ολυμπιακου νομίζω εννοείς) δεν έχουν παιχνίδια στα πόδια τους; Ειπα βλακόμετρο ότι σε σχέση με τον αγώνα με την Αστανα 7 παικτες δεν είχαν ξεκινησει βασικοι ή ειχαν περιορισμένο χρόνο συμμετοχης. Τι σημαίνει αυτό ρε βλακόμετρο; Εχω 7 παικτες ξεκουραστους, και υγιεις για να γαμησω τους βαζελους την Κυριακη. Επίσης.... στα αρχίδια μου αν τραυματιστεί ο καθε Φορτουνης. Εχω αντικαταστάτη ισάξιο , και δεν είμαι υποχρωμένος να τον βάλω μέσα κουτσό. Αυτο λέμε.... με το ροστερ που εχουμε δεν είμαστε υποχρεωμένοι να βάζουμε μεσα τους κουτσούς ή κουρασμένους.  Το ρόστερ τους ΠΑΟ είναι τόσο φτωχο που με το βγει εξω ο Μπεργκ δεν έχει αντικαταστατη, και αναγκαστικά λογω του ότι τουλαχιστον 15 παικτες απο το ρόστερ του ΠΑΟ δεν θα επαιζαν ουτε στα "Πράσινα Πουλιά", βάζει μέσα τα κουτσάλογα Λέτο και Ζεγκα. Οσο για το σύστημα... Πες στου Αφραγκουστου να σου φερει το Μουρινιο.......

Ασχετο: Ανέφερα τα "Πρασινα Πουλια" καί όχι τον Τριφυλλιακό (που τον σέβομαι) διότι από τον Τριφυλλιακό ξεκίνησα την ερασιτεχνική μου ενασχόληση με το ποδόσφαιρο, αγωνιζόμενος για 2 χρόνια στη θέση του βασικού τερματοφύλακα.
Στα είπα 1,2,3, μέχρι και δικά σου μηνύματα έβαλα για να δεις τι μαλακίες γραφεις. Τέλος, δεν αντέχω άλλο να μιλάω με έναν πανιβλακα! Τραβα μάθε ποδοσφαιρο επειγόντως γιατί είσαι άσχετος και για τον πούτσο καβαλα.


Aν δεν ήσουν τόσο μαλάκας δεν θα ήσουν παναθηναικός!!!Λέγε δικαιολογίες του κώλου μπας και το πιστέψεις ότι είσαι υπερομάδα και σε αδικεί το σύμπαν που έχει συνωμοτήσει εναντίων σου.Ξεπεράσαμε την καραμέλα του διαιτητη που σας αδικεί και πιάσαμε άλλες παπαριές.Συνεχίστε έτσι και άλλα 50 χρόνια θα είναι πρωταθλητής ο Ολυμπιακός.

Εσύ είσαι ο αμπαλος γαύρος νούμερο 4. Τραβα μάθε μπαλίτσα, για τον πούτσο άσχετος και εσύ.
 

master21

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2010
Μηνύματα
35.258
Κριτικές
1
Like
37
Πόντοι
366
ναι φιλε μου δεν λεω κατι διαφορετικο... το ιδιο λεμε... ομως ξαναλεω οτι μονο η 7 εξω απο το δημαρχειο δεν φτανει... υπηρχαν και αλλοι παραγοντες για να γινει αυτο που εγινε...

πχ. το γηπεδο στον βοτανικο... πορειες και κακο ειχαν γινει.... και τι εγινε τελικα? μονο οτι δεν εχει μια ακροπολη θαμενη στον βοτανικο δεν μας ειπαν....

πρεπει να εχεις και ανθρωπους στην εκαστοτε κυβερνηση φιλε δεν ειναι απλα τα πραγματα ... τεσπα δεν εχει νοημα αυτα που συζηταμε... τελος εμεις εχουμε τα προβληματα που εχουμε αυτα ειναι ....
Το οτι το πασοκ εκανε τον γαυρο πλυντηριο του ειναι γνωστο τυπε..Ετσι γιγαντωθηκε και αυτος
και κονομησε τρελα λεφτα ο κοκκαλης με τα εργα που επαιρνε απο το κρατος.Δεν ειναι τυχαιο οτι ο λουβαρης ηταν το α και το ω στον γαυρο...
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Ασχετο: Ανέφερα τα "Πρασινα Πουλια" καί όχι τον Τριφυλλιακό (που τον σέβομαι) διότι από τον Τριφυλλιακό ξεκίνησα την ερασιτεχνική μου ενασχόληση με το ποδόσφαιρο, αγωνιζόμενος για 2 χρόνια στη θέση του βασικού τερματοφύλακα.

Όχι απλά άσχετο! ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΑΣΧΕΤΟ! Ότι τι??? Μου μιλάς για την ανύπαρκτη ποδοσφαιρική σου "καριέρα" ως βασικός σε τοπικό πρωτάθλημα??? ΜΑΛΑΚΑ AYTOKTONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
καλα τα λες ...

δεν θελουν φιλε υπαρχει αρνητικη σταση απο παντου... κυβερνηση... δημους.... νομαρχιες...

λες να μην ηθελε ο αλαφουζος και ο καθε αλαφουζος να ξεμπερδευει με τα χρεη...
φιλε πιστευω πως ο αλαφουζος δεν βλεπει σε βαθος χρονου τον παο δλδ να κανει διακανονισμο να πληρωσει τα καποια χρεη κ να επενδυση στον παο παρα μονο να κανε σαλο φασαρια και χωρις πολυ φραγκο να εχει κ καναλι κ να ακουγεται στα μιντια σαν επιχειρηματιας και  φυσικα να κερδιζει απο καπου αλλου----οπως οι περισσσοτεροι προεδροι ομαδων
δεν αξιζει για τον παο τεοιος προεδρος ,,πολυ απλα προσβαλει τον καθε παναθβαικο τετοιο σουργελο προεδρος--ο ιδιος τον μικραινει και τον ξεφτιλιζει στα ματια των παναθηναικτσηδων δυστυχως
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
Το οτι το πασοκ εκανε τον γαυρο πλυντηριο του ειναι γνωστο τυπε..Ετσι γιγαντωθηκε και αυτος
και κονομησε τρελα λεφτα ο κοκκαλης με τα εργα που επαιρνε απο το κρατος.Δεν ειναι τυχαιο οτι ο λουβαρης ηταν το α και το ω στον γαυρο...
σωστο ενμερει διοτι η λαοφιλεστερη ομαδα προσπαθηεσε να προστατευτει απο τον ιδιο το λαο του και μεσω ευνοικων ρυθμισεων να μπορεσει να γιγαντοθει αφου μπορρει το 1993 ειχε χρεοι ομως ηξερε ο κοκκαλης μπορει να τα εδινε για το θρυλο κ ας μην ηταν δικα του αλλα θα τα επαιρνε απο την πισω πορτα
σε αντιθεση με την αεκ που δεν βρεθηκε ΚΑΝΕΝΑΣ επενδυτης και την αφησαν να κατρακυλησει στο βουρκο--που ηταν οι επενδυτες για την ακ? που ηταν ο τιγρης στα δυσκολα? διοτι αν ο τιγρηε ελγε το τοτε κρατος αναλαμβανω τα χρεη της αεκ με ρυθμιση και σε βαθος χρονου ασφαλως κ η καθε κυβερνηση γνωριζοντας την δυναμη του ψηφοφορου της αεκ θα εκανε τη διευκοληνση παρολα αυτα κανενας τιγρης δεν βρεθηκε στα δυσκολα και η συνεχεια γνωστη
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
σωστο ενμερει διοτι η λαοφιλεστερη ομαδα προσπαθηεσε να προστατευτει απο τον ιδιο το λαο του και μεσω ευνοικων ρυθμισεων να μπορεσει να γιγαντοθει αφου μπορρει το 1993 ειχε χρεοι ομως ηξερε ο κοκκαλης μπορει να τα εδινε για το θρυλο κ ας μην ηταν δικα του αλλα θα τα επαιρνε απο την πισω πορτα
σε αντιθεση με την αεκ που δεν βρεθηκε ΚΑΝΕΝΑΣ επενδυτης και την αφησαν να κατρακυλησει στο βουρκο--που ηταν οι επενδυτες για την ακ? που ηταν ο τιγρης στα δυσκολα? διοτι αν ο τιγρηε ελγε το τοτε κρατος αναλαμβανω τα χρεη της αεκ με ρυθμιση και σε βαθος χρονου ασφαλως κ η καθε κυβερνηση γνωριζοντας την δυναμη του ψηφοφορου της αεκ θα εκανε τη διευκοληνση παρολα αυτα κανενας τιγρης δεν βρεθηκε στα δυσκολα και η συνεχεια γνωστη

ετσι ειναι φιλε.. γι αυτο λεω και εγω οτι κανενας δεν πρεπει να σφαζει κανεναν για μια ομαδα... ο καθε προεδρος κανει οτι τον συμφερει... και καλος κακος η ομαδα ειναι δικια του και οχι των παναθηναικων. των ολυμπιακων και των αεκτζιδων... ουτε πρεπει να διαβαζουν σοβαροι ανθρωποι κολοφυλλαδες που πουλαν φανατισμο... εγω και την πλακα και την καζουρα την δεχομαι σε βαθμο που δεν υπαρχει αγενεια και τσαμπουκαλικι...

τεσπα καλα να μαστε εμεις και να πανε να γαμηθουν ολα δεν θα χαλασουμε την υγεια μας για μαλακιες
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Όχι απλά άσχετο! ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ ΑΣΧΕΤΟ! Ότι τι??? Μου μιλάς για την ανύπαρκτη ποδοσφαιρική σου "καριέρα" ως βασικός σε τοπικό πρωτάθλημα??? ΜΑΛΑΚΑ AYTOKTONAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ποτέ δεν είπα ότι είμαι ο Σαργκάνης. Επαιξα όμως 12 χρόνια μπαλα σε ερασιτεχνικά σωματεία. Εσύ τι έπαιξες; Ουτε το πουλί σου δεν είσαι άξιος να παιξεις.
Το οτι ασχοληθηκαμε μαζι σου μονόπανο, αξία σου δωσαμε μονο.
Οταν χωνεψεις τα 3 καυλιά τα προχθεσινα, τοτε ξαναβγάλε γλωσσίτσα... Και ξέρεις αυτο του Ιντεγιε ειναι δυσκολοχόνευτο... Αν και υποψιάζομε οτι είσαι ο billy13  που τουχομε κανει τον κώλο σουρωτήρη και μας αφησε χρόνους.... Τετοια μαλακια τον εδερνε και τουτον...
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Ποτέ δεν είπα ότι είμαι ο Σαργκάνης. Επαιξα όμως 12 χρόνια μπαλα σε ερασιτεχνικά σωματεία. Εσύ τι έπαιξες; Ουτε το πουλί σου δεν είσαι άξιος να παιξεις.
Το οτι ασχοληθηκαμε μαζι σου μονόπανο, αξία σου δωσαμε μονο.
Οταν χωνεψεις τα 3 καυλιά τα προχθεσινα, τοτε ξαναβγάλε γλωσσίτσα... Και ξέρεις αυτο του Ιντεγιε ειναι δυσκολοχόνευτο... Αν και υποψιάζομε οτι είσαι ο billy13  που τουχομε κανει τον κώλο σουρωτήρη και μας αφησε χρόνους.... Τετοια μαλακια τον εδερνε και τουτον...

Μαλακα δεν ξέρεις με ποιον μιλάς για αυτό βούλωσε το, από τα 11 μου ξεκίνησα σε ακαδημία, 17 χρονων έπαιζα Δ εθνική, είχα συμμετοχές με την εθνική ελπίδων επί Δανιήλ εποχές 2000 (αν γνωρίζεις τι εστί Δανιήλ). Το που έφτασα μετά και τι έκανα αστο γιατί μπορεί κάποιοι που ξέρουν 2 πράγματα από μπάλα ΙΣΩΣ (τοτε γνωστοι) να με καταλάβουν αν πω περισσότερα. Δεν έφτασα A εθνική αλλα σε σχέση με σένα που μου πετάς στο ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΥΡΟ ότι έπαιξες βασικός σε τοπικό αγώνα με ξεπερνάει! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑΣ!!!!!!
Για αυτό σου λέω, την μπάλα που ξέρω, το που έχω παίξει και τι ανάλυση μπορώ να σου κάνω εσύ δεν θα την μάθεις ούτε σε 100 ζωές!!! Άκου βασικός σε τοπικό αγώνα αχαχαχαχαχαχαχαχαχα μιλάμε για τεραστια εμπειρία!!!! χαχαχαχαχαχαχα


Αν νομίζεις ότι το να παίζεις ντερμπι σε τοπικό αγωνα με 700 άτομα είναι ωραία εμπειριά (το εχω ζησει απειρες φορες) τότε δεν θα νιώσεις ποτε σου ποσο καύλα είναι με 4.500 και να κρινετε παραμονη στην Γ (εθνικη οχι τοπικό που ησουν εσύ άμπαλε)! Δεν γίνετε εσύ να μου μιλάς για μπάλα! ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ!!! ΑΥΤΟΚΤΟΝΑ!!!! :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:


 

Ampelale

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Οκτ 2015
Μηνύματα
10.232
Κριτικές
35
Like
5.964
Πόντοι
6.796
Μαλακα δεν ξέρεις με ποιον μιλάς για αυτό βούλωσε το, από τα 11 μου ξεκίνησα σε ακαδημία, 17 χρονων έπαιζα Δ εθνική, είχα συμμετοχές με την εθνική ελπίδων επί Δανιήλ εποχές 2000 (αν γνωρίζεις τι εστί Δανιήλ). Το που έφτασα μετά και τι έκανα αστο γιατί μπορεί κάποιοι που ξέρουν 2 πράγματα από μπάλα ΙΣΩΣ (τοτε γνωστοι) να με καταλάβουν αν πω περισσότερα. Δεν έφτασα A εθνική αλλα σε σχέση με σένα που μου πετάς στο ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΥΡΟ ότι έπαιξες βασικός σε τοπικό αγώνα με ξεπερνάει! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑΣ!!!!!!
Για αυτό σου λέω, την μπάλα που ξέρω, το που έχω παίξει και τι ανάλυση μπορώ να σου κάνω εσύ δεν θα την μάθεις ούτε σε 100 ζωές!!! Άκου βασικός σε τοπικό αγώνα αχαχαχαχαχαχαχαχαχα μιλάμε για τεραστια εμπειρία!!!! χαχαχαχαχαχαχα


Αν νομίζεις ότι το να παίζεις ντερμπι σε τοπικό αγωνα με 700 άτομα είναι ωραία εμπειριά (το εχω ζησει απειρες φορες) τότε δεν θα νιώσεις ποτε σου ποσο καύλα είναι με 4.500 και να κρινετε παραμονη στην Γ (εθνικη οχι τοπικό που ησουν εσύ άμπαλε)! Δεν γίνετε εσύ να μου μιλάς για μπάλα! ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ!!! ΑΥΤΟΚΤΟΝΑ!!!! :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:

Τυπε εχω παιξει πρωταθλημα μουντιαλιτο συμπαικτης με παιχτη Α εθνικης.. Αντε Γεια!!!
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
εχει χαθει η μπαλα.... παιδια βαλτε μεσα τα καβλια δεν ειναι ωρες να λεμε ποιος την εχει μεγαλητερη...

μια χαρα τα ειπε ο φιλος μαριος και η αναλυση που εκανε  σωστη.. δεν το ειπε σαν δικαιολογια ... εγω παιδια μπαλα σε κατι αλανες επαιξα οταν ημουν μικρος ... στο σχολειο αν και ειχαμε γηπεδο με γρασιδι ποτε δεν επαιξα στην ομαδα μας γιατι δεν ειχα ουτε το ταλεντο ουτε τα λεφτα των "φιλων" συμμαθητων μου.... ομως ξερω να βλεπω 10 πραγματα στο ποδοσφαιρο.... τεσπα δεν χρειαζονται οι τσακωμοι

καλο βραδυ σε ολους
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.900
Like
12.923
Πόντοι
2.606
Μαλακα δεν ξέρεις με ποιον μιλάς για αυτό βούλωσε το, από τα 11 μου ξεκίνησα σε ακαδημία, 17 χρονων έπαιζα Δ εθνική, είχα συμμετοχές με την εθνική ελπίδων επί Δανιήλ εποχές 2000 (αν γνωρίζεις τι εστί Δανιήλ). Το που έφτασα μετά και τι έκανα αστο γιατί μπορεί κάποιοι που ξέρουν 2 πράγματα από μπάλα ΙΣΩΣ (τοτε γνωστοι) να με καταλάβουν αν πω περισσότερα. Δεν έφτασα A εθνική αλλα σε σχέση με σένα που μου πετάς στο ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΚΥΡΟ ότι έπαιξες βασικός σε τοπικό αγώνα με ξεπερνάει! ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΕΙΣΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΠΑΝΙΒΛΑΚΑΣ!!!!!!
Για αυτό σου λέω, την μπάλα που ξέρω, το που έχω παίξει και τι ανάλυση μπορώ να σου κάνω εσύ δεν θα την μάθεις ούτε σε 100 ζωές!!! Άκου βασικός σε τοπικό αγώνα αχαχαχαχαχαχαχαχαχα μιλάμε για τεραστια εμπειρία!!!! χαχαχαχαχαχαχα


Αν νομίζεις ότι το να παίζεις ντερμπι σε τοπικό αγωνα με 700 άτομα είναι ωραία εμπειριά (το εχω ζησει απειρες φορες) τότε δεν θα νιώσεις ποτε σου ποσο καύλα είναι με 4.500 και να κρινετε παραμονη στην Γ (εθνικη οχι τοπικό που ησουν εσύ άμπαλε)! Δεν γίνετε εσύ να μου μιλάς για μπάλα! ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΔΕΝ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΚΑΝ, ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΟΥ!!! ΑΥΤΟΚΤΟΝΑ!!!! :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1: :pipa1:
τυπε σου ζήτω συγνώμη αν είπα καμια κουβέντα παραπάνω εσυ εχεις κανει καριέρα στο ποδόσφαιρο
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Τελικά ότι περνάς δεν είναι καθόλου τυχαίο!

Δεν διάβασα τίποτα άλλο απο τη στιγμή που είπες πως είσαι καθυστερημένος αλλά,

κάν'το πενηνταράκια ανάρχιδε να ξέρω πως θα ασχοληθώ μαζί σου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom