Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Δεν δικαιολογώ τέτοιες βρισιές, αλλα το βλακόμετρο σου βάρεσε τερμα. Νόμιζα οτι τρολλάρεις, αλλά τελικά είσαι ηλίθιος.......
Αρχισες να λες οτι για την συντριβή ευθύνονται οι τραυματισμοί, και σου εξηγώ με όσο ποιο απλά λογια μπορώ για να τα χωρέσει το οποιο μυαλο διαθέτεις, ότι σε αυτό είναι η διαφορα δυναμικότητος των 2 ομάδων. Δηλαδή με Σουηδο εκτος, και με Λεντέσμα, Ζεκα, Λετο τραυματιες, πάει σχολασε, τελειωσε ο ΠΑΟ... πως το λένε..... Στην αντιπέρα οχθη, έχει την πολυτέλεια ο Ολυμπιακος να έχει εκτος 18αδος τον Τσορι και στον παγκο του Παρντο... και στα παπαρια του αν στο επόμενο ματς θα έχει τραυματίες Φορτουνη και Ιντεγιε. Εσύ δε άρχισες να αμολάς τούβλα... Το κατάλαβες τώρα πουλάκι μου τι σημαίνει διαφορά δυναμικότητος;

Μια και το έφερε η κουβεντα, και επειδη δεν θελω να ξαναποσταρω....

Ο ΝικολΩγιάννης, αυτος ντε που σας ταϊζει σανό, και εσείς τον χαφτετε... αυτός που έλεγε για επικό διπλό στο Καραϊσκάκη, βγηκε απο το λαγούμι του 45 ωρες μετα τις φάπες της Κυριακης. Μαλακίες ως συνήθως τσαμπουνά. Βλεπει το δενδρο και όχι το δάσος..


Η παραγματικότητα όμως είναι όπως την έγραψε, ένας άλλος πράσινος συντακτης...

Με τις υγείες σας βαζέλια. Εύχομαι να ξαναβρήτε τον δρόμο σας, μόνο και μόνο γιατί δυνατός ΠΑΟ είναι για το συμφέρον του ΟΣΦΠ....

Εσύ είσαι ειδική περίπτωση ηλίθιου και επειδή δεν καταλαβαίνεις χριστό θα σου κάνω copy ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ! ΟΧΙ ΔΙΚΑ ΜΟΥ! Κάτσε βρίσε τώρα τον εαυτό σου γιατί εισαι τέρμα πανίβλακας!!!



Γράφω λοιπόν ότι είχα σημαντικές απουσίες και όσοι παίζανε είχα εξίσου σημαντικούς παίχτες με τραυματισμό.


και μου απαντάς!



Αναλυταρά μου εσύ....Το ξέρεις οτι σε σχέση με τον αγώνα της Αστανα, 7 ποδοσφαριστές που ξεκίνησαν το ματς με τον ΠΑΟ δεν είχαν παίξει ή είχαν πολυ περιορισμένο χρόνο; Εεεε;  Οταν θα έχετε την πολυτέλεια να αφήνετε εκτος 18αδας παιχτες επιπέδου Τσορι (εστω και στα 30φευγα του) και επιπέδου Παρντο στον πάγκο τότε ξαναμιλάμε..... Ως τότε.... ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
Είναι το ίδιο να έχεις παίχτες μη υγιείς 100% με υγιής 100%?????  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΕΛΟΣ! ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΣΤΩ ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙΣ! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!   :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


Στην προηγούμενες σελίδες που σε κάνουν 4-5 άτομα μεροκάματο όλο αυτό απαντάς.

"Δεν ξέρετε ελληνικά, αμόρφωτοι, δεν καταλαβαίνετε".

:2funny: :2funny:

Προφανώς ήσουν από πριν καθυστερημένος και δεν έγινες μετά την πούτσα του Ιντέγε.

Άντε καληνύχτα...

Ποιος ρε μαλακα? Σας γλεντάω μονος μου ποσες σελίδες! Ο ενας δεν θυμάται τι γραφει, ο άλλος ζει στον γαυρικο κόσμο με 0 ευρωπαϊκές πορείες, εσύ είσαι ο πιο τέρμα χαζός από όλους! Πρώτη φορα συναντάς πανιβλακα που επιμένει στην μαλακίες του! Τελικά ότι περνάς δεν είναι καθόλου τυχαίο! Αμόρφωτε πανιβλακα!  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:



 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
τυπε πρεπει να χουμε βγαλει την οξφορδη με αριστα για να τσακωθουμε μαζι σου στα ποδοσφαιρικα?  :tooth:
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
τυπε πρεπει να χουμε βγαλει την οξφορδη με αριστα για να τσακωθουμε μαζι σου στα ποδοσφαιρικα?  :tooth:

Τι οξφόρδη ρε συ, απλά Ελληνικά και να ξέρεις τι γραφεις.

Σου φαίνεται τόσο δύσκολο?  :sunglasses:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
δλδ ρε σουπερμαριο με απλα ελληικα για σενα φετος ποια ειναι η καλυτερη ομαδα στην ελλαδα?παο.οσφπ  ή καποια αλλη ομαδα??
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.901
Like
12.927
Πόντοι
2.606
Τι οξφόρδη ρε συ, απλά Ελληνικά και να ξέρεις τι γραφεις.

Σου φαίνεται τόσο δύσκολο?   :sunglasses:
ωραια ας αρχισουμε
Πουθενά δεν έγραψα ότι είμαι καθυστερημένος,  :jerking:
ξερεις κανεναν που να γραφει ο ιδιος  οτι ειναι καθυστερημενος?  :2funny:
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
δλδ ρε σουπερμαριο με απλα ελληικα για σενα φετος ποια ειναι η καλυτερη ομαδα στην ελλαδα?παο.οσφπ  ή καποια αλλη ομαδα??
Παο και και οσφπ βαθμολογικά θα έπρεπε να είναι στα ίδια και όχι η βαθμολογία που ισχύσει τώρα. Και μπορούμε να το αναλύσουμε πολύ εύκολα. Την καλύτερη μπάλα φέτος την έχω δει από τον Παναθηναϊκό, ο οποιος μετά τον αγώνα της Ξανθης άρχισε τις αυτοκτονικές τάσεις. Στην βέροια έπαιξε την καλύτερη μπάλα που έχουμε δει φέτος από κάθε άλλη ομάδα. Ο ολυμπιακός από την άλλη εκτος από την βέροια και με μένα που κατέβηκα σαν να δωρίζω το derby δεν θυμάμαι να έκανε κάνα καλο παιχνίδι.

Και νομίζω μονοι σας παραδέχεστε πως φέτος δεν βλέπεστε.

ωραια ας αρχισουμε
Πουθενά δεν έγραψα ότι είμαι καθυστερημένος,  :jerking:
ξερεις κανεναν που να γραφει ο ιδιος   οτι ειναι καθυστερημενος?  :2funny:

Επειδή δεν ξέρεις τι παίχτηκε πριν, διαγράφτηκαν κάποια μηνύματα. Υπάρχει λόγος που το έγραψα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
Παο και και οσφπ βαθμολογικά θα έπρεπε να είναι στα ίδια και όχι η βαθμολογία που ισχύσει τώρα. Και μπορούμε να το αναλύσουμε πολύ εύκολα. Την καλύτερη μπάλα φέτος την έχω δει από τον Παναθηναϊκό, ο οποιος μετά τον αγώνα της Ξανθης άρχισε τις αυτοκτονικές τάσεις. Στην βέροια έπαιξε την καλύτερη μπάλα που έχουμε δει φέτος από κάθε άλλη ομάδα. Ο ολυμπιακός από την άλλη εκτος από την βέροια και με μένα που κατέβηκα σαν να δωρίζω το derby δεν θυμάμαι να έκανε κάνα καλο παιχνίδι.

Και νομίζω μονοι σας παραδέχεστε πως φέτος δεν βλέπεστε.

Επειδή δεν ξέρεις τι παίχτηκε πριν, διαγράφτηκαν κάποια μηνύματα. Υπάρχει λόγος που το έγραψα.
σωστος αρα πιστευεις οτι εχεε καλυτερη ομαδα προς το παρον απο τον οσφπ και οτι εχετε παιξει σε περισσοτερα παιχνιδια καλυτερα απο τον οσφπ αρα ειστε μεχρι στιγμης κ καλυτερη ομαδα-τελος σεβαστη η γνωμη σου κ να σε ρωτησω και κατι αλλο σαν βαζεκλς που εισαι
ο ααφουζος πιτευεις οτι βαζει λεφτα στο παο ή οτι χρειαζεστε αλλον προεδρο ?
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Εσύ είσαι ειδική περίπτωση ηλίθιου και επειδή δεν καταλαβαίνεις χριστό θα σου κάνω copy ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΛΟΓΙΑ! ΟΧΙ ΔΙΚΑ ΜΟΥ! Κάτσε βρίσε τώρα τον εαυτό σου γιατί εισαι τέρμα πανίβλακας!!!



Γράφω λοιπόν ότι είχα σημαντικές απουσίες και όσοι παίζανε είχα εξίσου σημαντικούς παίχτες με τραυματισμό.


και μου απαντάς!


Είναι το ίδιο να έχεις παίχτες μη υγιείς 100% με υγιής 100%?????  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΤΕΛΟΣ! ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΕΣΤΩ ΛΙΓΟ ΜΥΑΛΟ ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙΣ! ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ!   :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:


Ποιος ρε μαλακα? Σας γλεντάω μονος μου ποσες σελίδες! Ο ενας δεν θυμάται τι γραφει, ο άλλος ζει στον γαυρικο κόσμο με 0 ευρωπαϊκές πορείες, εσύ είσαι ο πιο τέρμα χαζός από όλους! Πρώτη φορα συναντάς πανιβλακα που επιμένει στην μαλακίες του! Τελικά ότι περνάς δεν είναι καθόλου τυχαίο! Αμόρφωτε πανιβλακα!  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:

Παει το τερμάτησες μαλάκα.... Τι σου λεω ρε παπαρα τόση ωρα. ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΟΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ. Ναι για τον ΠΑΟ δεν  είναι το ίδιο να έχεις παίχτες μη υγιείς 100% με υγιής 100%. Για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ομως δεν ισχύει. Ο ΟΣΦΠ αν δεν έχει 4 ας πουμε υγιεις 11 δατους παικτες, ΕΧΕΙ ΑΛΛΟΥΣ 4 ισάξιους για να τους αντικαταστήσει. Ο Ολυμπιακος μπορει σε 2 αγωνες να χρησιμοποιησει 19 παικτες και να φερει 2 θετικα αποτελεσματα.  ΔΗΛΑΔΗ αν ξαναπαιζαμε αυριο και είχα τραυματιες Φορτουνη και  Ιντεγιε, θα εβαζα μέσα Τσορι και Παρντο και πάλι θα ετρωγες την Ψωλια. Στον Παναθηναικό ομως δεν έχετε την πολυτελεια να αντικαταστήσετε τον Μπεργκ και τον Ζεκα.  ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ. Τουμπεκι τώρα, και την συζητηση θα την σταματήσω όταν θελω εγω και όχι οταν θέλεις εσυ φλώρε......
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Παει το τερμάτησες μαλάκα.... Τι σου λεω ρε παπαρα τόση ωρα. ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΟΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ. Ναι για τον ΠΑΟ δεν  είναι το ίδιο να έχεις παίχτες μη υγιείς 100% με υγιής 100%. Για τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ομως δεν ισχύει. Ο ΟΣΦΠ αν δεν έχει 4 ας πουμε υγιεις 11 δατους παικτες, ΕΧΕΙ ΑΛΛΟΥΣ 4 ισάξιους για να τους αντικαταστήσει. Ο Ολυμπιακος μπορει σε 2 αγωνες να χρησιμοποιησει 19 παικτες και να φερει 2 θετικα αποτελεσματα.  ΔΗΛΑΔΗ αν ξαναπαιζαμε αυριο και είχα τραυματιες Φορτουνη και  Ιντεγιε, θα εβαζα μέσα Τσορι και Παρντο και πάλι θα ετρωγες την Ψωλια. Στον Παναθηναικό ομως δεν έχετε την πολυτελεια να αντικαταστήσετε τον Μπεργκ και τον Ζεκα.  ΑΥΤΟ ΛΕΓΕΤΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΤΩΝ ΔΥΟ ΟΜΑΔΩΝ. Τουμπεκι τώρα, και την συζητηση θα την σταματήσω όταν θελω εγω και όχι οταν θέλεις εσυ φλώρε......

Την διαφορα δυναμικότητας να την βάλεις στον κώλο σου γιατί όταν σε κέρδισα 0-3 είχα πολύ χειρότερη ομάδα. Πάει και το επιχείρημα τι έχεις εσύ στον πάγκο και τι έχω εγώ (τόση ώρα σου εξηγώ την μαλακια που είπες, ότι εγώ είχα τραυματίες και εσύ μου λες είχα παίχτες αλλα χωρίς παιχνίδια. To τι ροστερ έχεις το καταλαβαινει και η κουτσή Μαρία, αυτές είναι συζητήσεις για άπειρους ποδοσφαιρικά).


Θα σου πω 2 πράγματα και αν όντως ξέρεις από ποδόσφαιρο θα το βουλώσεις. Είχα απουσίες? Ναι. Είχα παίχτες που παίζανε με πρόβλημα? Ναι. Είχα το πιο ηλίθιο σύστημα που μπορούσα να κατεβάσω στο τηγάνι? Ναι. Και εκτος από αυτά οι παίχτες μου δεν είχαν το ανάλογο πάθος για ένα τέτοιο derby. Εσύ αν είχες στον πάγκο καλους παίχτες δεν με ενδιαφέρει καθώς το θέμα δεν είναι τι έχεις εσύ, αλλα τα προβλήματα που είχα εγώ. Για αυτό και είχαμε το 3-0. Το αν θα έπαιζε ο τσορι αντί του φορτούνη δεν θα άλλαζε τον τραυματισμό του Ζέκα. Κατάλαβες?

Επίσης για να πούμε κάτι άλλο, έβαλες 3 γκολ με συνολικές προσπάθειες 6? Παρόλο που εγώ δεν βλεπόμουν δεν έκανες καμια τρομερή εμφάνιση με πολλες ευκαιρίες, ήσουν πολύ εύστοχος στις λίγες φάσεις που έκανες. Ναι ξέρω θα πεις έχεις παιχταράδες, έχεις πάγκο κτλπ (αν είσαι όντως άσχετος από μπάλα θα τα γράψεις). Όχι δεν είναι έτσι, ήσουν σκέτο εύστοχος, καμια ομάδα δεν παίζει 40 παιχνίδια την χρονια με 50% ευστοχία σε κάθε αγώνα. Ούτε καν η barcelona.



σωστος αρα πιστευεις οτι εχεε καλυτερη ομαδα προς το παρον απο τον οσφπ και οτι εχετε παιξει σε περισσοτερα παιχνιδια καλυτερα απο τον οσφπ αρα ειστε μεχρι στιγμης κ καλυτερη ομαδα-τελος σεβαστη η γνωμη σου κ να σε ρωτησω και κατι αλλο σαν βαζεκλς που εισαι
ο ααφουζος πιτευεις οτι βαζει λεφτα στο παο ή οτι χρειαζεστε αλλον προεδρο ?

Τα περισσότερα καλά παιχνίδια τα έχω δει από τον Παναθηναϊκό, και ναι πιστεύω πως έχουμε την καλύτερη ομάδα φέτος. Στο αγώνα μας προχτές είχα μεγάλες απουσίες, τραυματίες στην βασική 11αδα και ένα σύστημα πραγματικό ρεζίλι! Έστω όσοι παίξανε να ήταν 100% ok και με το συνηθισμένο σύστημα δεν θα είχαμε τα προχτεσινά.

Ο αλαφούζος βάζει ψίχουλα, δεν έχει σκοπό να πετάξει λεφτά. Ο ρόλος του είναι να βγάλει τον Παναθηναϊκό από τα χρέη που έχει μέσα σε ένα πρόγραμμα κάποιων χρονων, και όσο γίνετε με ψίχουλα και καλο scouting να γίνει ανταγωνιστικός. Εάν δεν ήταν αυτός τώρα θα έπαιζα με τον ΑΡΗ. Ο ίδιος το έχει δηλώσει πολλές φορες, αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται σοβαρά να πάρει την ομάδα την δίνω και αύριο. Εγω τον κράζω, τον βρίζω αλλα για την ώρα κάτι καλύτερο από αυτόν δεν υπάρχει.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
. Εγω τον κράζω, τον βρίζω αλλα για την ώρα κάτι καλύτερο από αυτόν δεν υπάρχει.


ετσι απλα συμφωνω... παντως μηπως ο ιδιος εδιωξε τον οποιον επενδυτη ηρθε? δθοτι δεν γινεται μαγαζι γωνια κ κανεις να μην εχει ενδιαφερθει--μου φαινεται παραλογ για τετοια σωματεια και μην ξεχναμε μπορει να εχει χρεη αλλα  τα οφελη απο την ιδιοτησια μιας τετοιας οαδας ειναι παραπανο και κρυφα κατω απο το τραπεζι!!ετσι????????????????????????????????
και επισης η θυρα 13 γιατι δεν κανει κινησεις για ευρεση κανονικου επενδυτη σε ντιθεση με την 7 το 1990-1993 ειχε κινησει γη και ουρανο για να ερθει ο κοκκαλης
μηπως η θυρα 13 ειναι μερος του προβληματος????????
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
ετσι απλα συμφωνω... παντως μηπως ο ιδιος εδιωξε τον οποιον επενδυτη ηρθε? δθοτι δεν γινεται μαγαζι γωνια κ κανεις να μην εχει ενδιαφερθει--μου φαινεται παραλογ για τετοια σωματεια και μην ξεχναμε μπορει να εχει χρεη αλλα  τα οφελη απο την ιδιοτησια μιας τετοιας οαδας ειναι παραπανο και κρυφα κατω απο το τραπεζι!!ετσι????????????????????????????????
και επισης η θυρα 13 γιατι δεν κανει κινησεις για ευρεση κανονικου επενδυτη σε ντιθεση με την 7 το 1990-1993 ειχε κινησει γη και ουρανο για να ερθει ο κοκκαλης
μηπως η θυρα 13 ειναι μερος του προβληματος????????

φιλε πραγματικα νομιζεις οτι τον Κοκκαλη τον εφερε η 7..... οπως και η 13 εδιωξε τον Βαρδινογιαννη..... τον Τσακα λες επενδυτη??
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
φιλε πραγματικα νομιζεις οτι τον Κοκκαλη τον εφερε η 7..... οπως και η 13 εδιωξε τον Βαρδινογιαννη..... τον Τσακα λες επενδυτη??
η θυρα 7 με τις πιεσεις και τις λαικες εξορμυσεις στο δημαρχειο πιρεα πιεσε την τοτε κυβερνηση για να κανει ρυθμισει τυ χρεους του οσφπ τοτε οποτε με την υποσχεση της τοτε ελληνικης κυβερνησης χωθηκε ο κοκκαλης πηρε το θρυλο με διεκολθνση επιμυκησνη χρεος και μπορεσε ο κοκκαλης να κανει την μεγαλη ομαδα κ να ξεχρεωση ενμερει
οι λαοι τετοιων ομαδουν οταν υπαρχουν και ειναι ενεργοι ασκουν μεφαλες πιεσεις στις εκασττε κυβερνησεις!!βλεπεις ειμαστε ψηφοφοροι για αυτους :grin:
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
η θυρα 7 με τις πιεσεις και τις λαικες εξορμυσεις στο δημαρχειο πιρεα πιεσε την τοτε κυβερνηση για να κανει ρυθμισει τυ χρεους του οσφπ τοτε οποτε με την υποσχεση της τοτε ελληνικης κυβερνησης χωθηκε ο κοκκαλης πηρε το θρυλο με διεκολθνση επιμυκησνη χρεος και μπορεσε ο κοκκαλης να κανει την μεγαλη ομαδα κ να ξεχρεωση ενμερει

α μπραβο... ο κοκκαλης ειδε μια επιχειρηματικη ευκαιρια και απλα την αρπαξε... δεν ηρθε ουτε γιατι ηταν γαυρος απο την κουνια του ουτε για την 7....

οπως και ο βαρδινογιαννης εφυγε οχι γιατι τον εβριζαν η 13.... γιατι δεν του εκανε ο παναθηναικος σαν μαγαζακι....

 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.687
Κριτικές
183
Like
43.777
Πόντοι
21.896
ασφαλως διοτι αν μαζευοντουσαν καθε μερα στο δημαρχειο καθε μερα η θυρα 7 να πιεση τον δημο κ κυβερνηση για διευκοληνση καανεις επενδυτης δεν θα ερχοταν οπως ισχυει με ολους τους συλλογους

δες τα χρεη μπαρτσα και ρεαλ που εχουν στην μπανκα σανταντερ κ ομως δεν κουνιεται φιλο διοτι μιλαμε για πολλ εκατομυυρι οπαδων ψηφοφορων
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Παο και και οσφπ βαθμολογικά θα έπρεπε να είναι στα ίδια και όχι η βαθμολογία που ισχύσει τώρα. Και μπορούμε να το αναλύσουμε πολύ εύκολα. Την καλύτερη μπάλα φέτος την έχω δει από τον Παναθηναϊκό, ο οποιος μετά τον αγώνα της Ξανθης άρχισε τις αυτοκτονικές τάσεις. Στην βέροια έπαιξε την καλύτερη μπάλα που έχουμε δει φέτος από κάθε άλλη ομάδα. Ο ολυμπιακός από την άλλη εκτος από την βέροια και με μένα που κατέβηκα σαν να δωρίζω το derby δεν θυμάμαι να έκανε κάνα καλο παιχνίδι.

Και νομίζω μονοι σας παραδέχεστε πως φέτος δεν βλέπεστε.
εχω ενα καλό οφθαλμίατρο φιλαράκι μου,να σου στείλω την διευθυνσή του;
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
Την διαφορα δυναμικότητας να την βάλεις στον κώλο σου γιατί όταν σε κέρδισα 0-3 είχα πολύ χειρότερη ομάδα. Πάει και το επιχείρημα τι έχεις εσύ στον πάγκο και τι έχω εγώ (τόση ώρα σου εξηγώ την μαλακια που είπες, ότι εγώ είχα τραυματίες και εσύ μου λες είχα παίχτες αλλα χωρίς παιχνίδια. To τι ροστερ έχεις το καταλαβαινει και η κουτσή Μαρία, αυτές είναι συζητήσεις για άπειρους ποδοσφαιρικά).


Θα σου πω 2 πράγματα και αν όντως ξέρεις από ποδόσφαιρο θα το βουλώσεις. Είχα απουσίες? Ναι. Είχα παίχτες που παίζανε με πρόβλημα? Ναι. Είχα το πιο ηλίθιο σύστημα που μπορούσα να κατεβάσω στο τηγάνι? Ναι. Και εκτος από αυτά οι παίχτες μου δεν είχαν το ανάλογο πάθος για ένα τέτοιο derby. Εσύ αν είχες στον πάγκο καλους παίχτες δεν με ενδιαφέρει καθώς το θέμα δεν είναι τι έχεις εσύ, αλλα τα προβλήματα που είχα εγώ. Για αυτό και είχαμε το 3-0. Το αν θα έπαιζε ο τσορι αντί του φορτούνη δεν θα άλλαζε τον τραυματισμό του Ζέκα. Κατάλαβες?

Επίσης για να πούμε κάτι άλλο, έβαλες 3 γκολ με συνολικές προσπάθειες 6? Παρόλο που εγώ δεν βλεπόμουν δεν έκανες καμια τρομερή εμφάνιση με πολλες ευκαιρίες, ήσουν πολύ εύστοχος στις λίγες φάσεις που έκανες. Ναι ξέρω θα πεις έχεις παιχταράδες, έχεις πάγκο κτλπ (αν είσαι όντως άσχετος από μπάλα θα τα γράψεις). Όχι δεν είναι έτσι, ήσουν σκέτο εύστοχος, καμια ομάδα δεν παίζει 40 παιχνίδια την χρονια με 50% ευστοχία σε κάθε αγώνα. Ούτε καν η barcelona.



Τα περισσότερα καλά παιχνίδια τα έχω δει από τον Παναθηναϊκό, και ναι πιστεύω πως έχουμε την καλύτερη ομάδα φέτος. Στο αγώνα μας προχτές είχα μεγάλες απουσίες, τραυματίες στην βασική 11αδα και ένα σύστημα πραγματικό ρεζίλι! Έστω όσοι παίξανε να ήταν 100% ok και με το συνηθισμένο σύστημα δεν θα είχαμε τα προχτεσινά.

Ο αλαφούζος βάζει ψίχουλα, δεν έχει σκοπό να πετάξει λεφτά. Ο ρόλος του είναι να βγάλει τον Παναθηναϊκό από τα χρέη που έχει μέσα σε ένα πρόγραμμα κάποιων χρονων, και όσο γίνετε με ψίχουλα και καλο scouting να γίνει ανταγωνιστικός. Εάν δεν ήταν αυτός τώρα θα έπαιζα με τον ΑΡΗ. Ο ίδιος το έχει δηλώσει πολλές φορες, αν υπάρχει κάποιος που ενδιαφέρεται σοβαρά να πάρει την ομάδα την δίνω και αύριο. Εγω τον κράζω, τον βρίζω αλλα για την ώρα κάτι καλύτερο από αυτόν δεν υπάρχει.
και γιατί πρέπει να μας νοιάζει αν είχατε τραυματισμούς ή λάθος σύστημα;
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.656
Like
5.947
Πόντοι
1.406
η θυρα 7 με τις πιεσεις και τις λαικες εξορμυσεις στο δημαρχειο πιρεα πιεσε την τοτε κυβερνηση για να κανει ρυθμισει τυ χρεους του οσφπ τοτε οποτε με την υποσχεση της τοτε ελληνικης κυβερνησης χωθηκε ο κοκκαλης πηρε το θρυλο με διεκολθνση επιμυκησνη χρεος και μπορεσε ο κοκκαλης να κανει την μεγαλη ομαδα κ να ξεχρεωση ενμερει
οι λαοι τετοιων ομαδουν οταν υπαρχουν και ειναι ενεργοι ασκουν μεφαλες πιεσεις στις εκασττε κυβερνησεις!!βλεπεις ειμαστε ψηφοφοροι για αυτους :grin:
Eυγε!!!Την επομενη φορα που θα πας να πληρωσεις δοση δανειου,εφοριας,ενφια,τελη κυκλοφοριας κτλ ,να νιωθεις περηφανος για τους αγωνες σου
 
Εγγρ.
29 Ιουν 2014
Μηνύματα
2.120
Κριτικές
8
Like
605
Πόντοι
96
ασφαλως διοτι αν μαζευοντουσαν καθε μερα στο δημαρχειο καθε μερα η θυρα 7 να πιεση τον δημο κ κυβερνηση για διευκοληνση καανεις επενδυτης δεν θα ερχοταν οπως ισχυει με ολους τους συλλογους

δες τα χρεη μπαρτσα και ρεαλ που εχουν στην μπανκα σανταντερ κ ομως δεν κουνιεται φιλο διοτι μιλαμε για πολλ εκατομυυρι οπαδων ψηφοφορων

ναι φιλε μου δεν λεω κατι διαφορετικο... το ιδιο λεμε... ομως ξαναλεω οτι μονο η 7 εξω απο το δημαρχειο δεν φτανει... υπηρχαν και αλλοι παραγοντες για να γινει αυτο που εγινε...

πχ. το γηπεδο στον βοτανικο... πορειες και κακο ειχαν γινει.... και τι εγινε τελικα? μονο οτι δεν εχει μια ακροπολη θαμενη στον βοτανικο δεν μας ειπαν....

πρεπει να εχεις και ανθρωπους στην εκαστοτε κυβερνηση φιλε δεν ειναι απλα τα πραγματα ... τεσπα δεν εχει νοημα αυτα που συζηταμε... τελος εμεις εχουμε τα προβληματα που εχουμε αυτα ειναι ....
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
ετσι απλα συμφωνω... παντως μηπως ο ιδιος εδιωξε τον οποιον επενδυτη ηρθε? δθοτι δεν γινεται μαγαζι γωνια κ κανεις να μην εχει ενδιαφερθει--μου φαινεται παραλογ για τετοια σωματεια και μην ξεχναμε μπορει να εχει χρεη αλλα  τα οφελη απο την ιδιοτησια μιας τετοιας οαδας ειναι παραπανο και κρυφα κατω απο το τραπεζι!!ετσι????????????????????????????????
και επισης η θυρα 13 γιατι δεν κανει κινησεις για ευρεση κανονικου επενδυτη σε ντιθεση με την 7 το 1990-1993 ειχε κινησει γη και ουρανο για να ερθει ο κοκκαλης
μηπως η θυρα 13 ειναι μερος του προβληματος????????

Δεν υπάρχει κανένας που να πληρεί τις προδιαγραφές: να αγαπά την ομάδα-να έχει λεφτά (για μεταγραφές)-να έχει ένα πρόγραμμα. Aν υπήρχε κάποιος θα το είχε κάνει τα τελευταία χρονια δεν θα άφηνε την ομάδα σε αυτά τα χαλια.  Όπως φαίνεται, οπαδός του Παναθηναϊκού με πολύ χοντρο πορτοφόλι, για την Ελλάδα του 16 (κρίση) δεν υπάρχει.
Η θύρα 13 ματώνει οικονομικά κρατώντας μονη της τον ερασιτέχνη, αν είχαν κάτι στο μυαλό τους φαντάζομαι θα το είχαν κάνει να γλιτώσουν και αυτοί το οικονομικό φορτίο.

Πάντως για κάτι άλλους που λένε πως ήμασταν καλύτερα με τον Βαρδινογιάννη θα διαφωνήσω, γιατί αυτός ήταν ο μεγαλύτερος φλούφλης πρόεδρος που είχαμε ποτε.


και γιατί πρέπει να μας νοιάζει αν είχατε τραυματισμούς ή λάθος σύστημα;
Ποδοσφαιρική ανάλυση κάνουμε δεν σου ζήτησα ποτε να σε νοιάξει κάτι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom