Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
O Εκι τους γάμησε τη μάνα κ έχουν φαγωθεί να τον διώξουν????
Κ αυτοί του συριζα κάποιος πρέπει να τους υπενθυμίσει ότι το χασις δεν έχει αποποινικοποιηθεί ακόμη...

α. Αν και Παναθηναϊκός, ουδόλως αντελήφθην τη σεξουαλική συνεύρεση του Έκι με την μανούλα που λες. Εγώ τον είδα να σέρνεται πάντως, όσο έπαιξε φέτος.

β. Θα αποποινικοποιηθεί κάποτε, μην ανησυχείς.

 

scorpioss

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
το μουνι ο πεσειρο να φυγει και να παρει μαζι και σιμαο τζιωλη και βυντρα σε καμια ομαδα τις σαουδικης αραβιας αν και ακομα και εκει δυσκολο το βλεπω,  να παιξουν αυτοι.  ΟΥΣΤ ΠΟΥΣΤΗΔΕΣ
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
α. Αν και Παναθηναϊκός, ουδόλως αντελήφθην τη σεξουαλική συνεύρεση του Έκι με την μανούλα που λες. Εγώ τον είδα να σέρνεται πάντως, όσο έπαιξε φέτος.
β. Θα αποποινικοποιηθεί κάποτε, μην ανησυχείς.

α. Γ αυτό ρώτησα. Εαν τον άφηναν πάντως θα έπαιζε, εκτός κ αν σου αρέσει κ εσένα το ροτεισον :jerking: :jerking:
β. Δεν ανησυχώ, απλά μ αυτά που κάνουν δείχνουν τις αρνητικές συνέπειες από τους μπάφους, μέχρι κ κόμμα έκαναν (συριζα).
 

panathas13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
30
Like
0
Πόντοι
0
παιδιά πολύ καραγκιόζης ο Τεσσέιρο συνεχίζει τις ίδιες μ...ες!βύντρα κ τζιόλης πρέπει να φύγουν πακέτο είναι για τα μπάζα και μου είχε καραγκούνη εξω!!!μας τρέλανε για άλλη μια φορά!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
α. Γ αυτό ρώτησα. Εαν τον άφηναν πάντως θα έπαιζε, εκτός κ αν σου αρέσει κ εσένα το ροτεισον :jerking: :jerking:
β. Δεν ανησυχώ, απλά μ αυτά που κάνουν δείχνουν τις αρνητικές συνέπειες από τους μπάφους, μέχρι κ κόμμα έκαναν (συριζα).

α. Εαν τον άφηναν, θα έπαιζε. Ατράνταχτη λογική. Δηλαδή όταν τον άφησαν, γιατί δεν έπαιξε;

β. Προφανώς είσαι ΚΚΕ. Είναι το μόνο κόμμα στην Ελλάδα που μιλάει έτσι για τους μπάφους. Α, και ο Λάκης, εδώ.
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
α. Εαν τον άφηναν, θα έπαιζε. Ατράνταχτη λογική. Δηλαδή όταν τον άφησαν, γιατί δεν έπαιξε;

β. Προφανώς είσαι ΚΚΕ. Είναι το μόνο κόμμα στην Ελλάδα που μιλάει έτσι για τους μπάφους. Α, και ο Λάκης, εδώ.

Προφανώς ποδόσφαιρο έχεις παίξει μόνο από το playstation κ γι αυτό δεν θα μπω στο κόπο να σου εξηγήσω. Όσο για το κκε, γράφω στ αρχίδια μου τα κόμματα κ τις ψευτοιδεολογίες, είμαι [size=25pt]ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ[/size] πάνω απ όλα, κατάλαβες????
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Προφανώς ποδόσφαιρο έχεις παίξει μόνο από το playstation κ γι αυτό δεν θα μπω στο κόπο να σου εξηγήσω. Όσο για το κκε, γράφω στ αρχίδια μου τα κόμματα κ τις ψευτοιδεολογίες, είμαι [size=25pt]ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ[/size] πάνω απ όλα, κατάλαβες????

Αυτό είναι το κακό.
Οτι είσαι Παναθηναϊκός (η οποιαδήποτε άλλη ομάδα) πάνω απ' όλα.

Α, και έχω παίξει πολύ περισσότερο ποδόσφαιρο απο όσο ενδεχομένως φαντάζεσαι.
Αν είχες παίξει κι εσύ, θα μου απαντούσες με επιχειρήματα για τον Έκι (που καλώς η κακώς είναι "παλτό" πια) και δεν θα μιλούσες σαν πιτσιρικάς θερμόαιμος.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Καλά ρε σεις, τραυματίας δεν ήταν ο Εκι??
Και επέστρεψε κάπου κοντά στα Χριστούγεννα????????
Τι διάολο..............
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Αυτό είναι το κακό.
Οτι είσαι Παναθηναϊκός (η οποιαδήποτε άλλη ομάδα) πάνω απ' όλα.

Α, και έχω παίξει πολύ περισσότερο ποδόσφαιρο απο όσο ενδεχομένως φαντάζεσαι.
Αν είχες παίξει κι εσύ, θα μου απαντούσες με επιχειρήματα για τον Έκι (που καλώς η κακώς είναι "παλτό" πια) και δεν θα μιλούσες σαν πιτσιρικάς θερμόαιμος.

Pro ή Fifa???
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ναι, και μην ξεχνας οτι είμαι και δικαιολογημένος εγώ.  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Το παλικάρι όμως ήταν απο την αρχή του χρόνου στην ομάδα ή κάποια στιγμή επέστρεψε απο μακροχρόνιο τραυματισμό?
Αυτό ρωτάω
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Τραυματίας από την προηγούμενη σεζόν κ γύρισε κοντά στα χριστούγεννα. Τον "περιποιήθηκε" ο Μήτσου...
Το περί playstation ήταν για τον φεθρυ
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ναι, και μην ξεχνας οτι είμαι και δικαιολογημένος εγώ.  :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
Το παλικάρι όμως ήταν απο την αρχή του χρόνου στην ομάδα ή κάποια στιγμή επέστρεψε απο μακροχρόνιο τραυματισμό?
Αυτό ρωτάω
Ρε διπλή επέμβαση στο χιαστό έκανε..... Τελείωσε η καριέρα του σε μεγάλη ομάδα... Εγώ έχω ίδιο πρόβλημα. Ποτέ δεν επανέρχεσαι σε ίδιο επίπεδο.... Τελεία και παύλα. Ο νεοκλής έχει δίκιο...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Αν δεν κάνω λάθος, ο Νεοκλης ισχυρίστηκε πως ο Έκι τους γάμησε τη μάνα (ποιανών άραγε;) και πως, αν τον αφήνανε, θα έπαιζε μεγάλη μπάλα.
Οπότε, μάλλον αντιφάσκει με τον εαυτό του (ο Νεοκλής)
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Δεν μίλησε για μεγάλη μπάλα (ο Νεοκλής), μη γράφεις ότι θέλεις, τελικά εσύ κ ο Πεσειρο έχετε παίξει πολύ περισσότερο ποδοσφαιρο απ ότι φαίνεται (στο Pro ή στο Fifa??), πάει για ύπνο (ο Νεοκλής)...
Θες κ επιχειρήματα... :2funny: :2funny: :2funny:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
α. Γ αυτό ρώτησα. Εαν τον άφηναν πάντως θα έπαιζε, εκτός κ αν σου αρέσει κ εσένα το ροτεισον :jerking: :jerking:

Εσύ το έγραψες, όχι εγώ.
Και περιμένω πάντα την απάντησή σου για τη μανούλα που "τους" (ποιανών;) γάμησε.
Ευχαριστώ.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Ο Έκι είναι ιδανικός για κολλητός. Να αράζεις, να σπας, να γίνεσαι κόκκαλο με τον τύπο. Αφού φαίνεται ότι του έχει γυρίσει το μάτι... Τεχνικό Διευθυντή πρέπει να τον κάνει.

Πάντως τα βραβεία φέτο για μένα πάνε στους:

Man behind the curtain: Βάζω πρώτο τον μέγιστο Κομπότη και μετά το Σωκράτη... Ο άνθρωπος δεν παίζεται! Αυτός κινεί τα νήματα, ποιός Σωκράτης? Αυτός δίνει πρωταθλήματα, αυτός ρίχνει ομάδες, τις βγάζει Ευρώπη κλπ. Μορφή τεράστια. Αλήθεια, τι επαγγέλεται ρε παιδιά? Απορία το έχω...

Φιλάνθρωποι της χρονιάς: ΠΑΕ Skoda Ξάνθη, και πρωτάθλημα στο θείο και σωτηρία στον Εργοτέλη, μιλάμε για βραβείο Νόμπελ, εκπρόσωπος της UNESCO και τέτοια. Πάντα τέτοια.

Διαιτητάρα της χρονιάς(κατά δήλωσή του): Τάσος Κάκος Διαιτητάρα(έτσι τον έχουν βαφτίσει...)

Βραβείο Manchurian Candidate: Ζοζέ Πεσέιρο, αν αυτό το cyborg δεν είναι βαλτό από τους Αμερικάνους για να καταστρέψει το ελληνικό στοιχείο του ΠΑΟ, τότε..... ζήτω που καήκαμε.

Βραβείο Λάζαρου της χρονιάς: Τζόλε, το πτώμα που αναστήθηκε όλως περιέργως μετά την επίσκεψη του ΕΣΚΑΝ στο Ρέντη.

Βραβείο Give the Hand: Ρίμπο, παρά ένα μούτζα.

Βραβείο Κόκκαλό της χρονιάς: Τιμητικά στο Ντέμη όπως κάθε χρονιά, βάζω και κ. Γιάννη και του χρόνου περιμένω τον Έκι πιο δυνατό.

Βραβείο μεταγραφής της χρονιάς: Μοιράζεται εξίσου στους Μπράβο, Αρουαμπαρένα, Μπελούτσι, βγάζουν μάτια και εμείς τα μαλλιά μας.

Βραβείο δήλωσης της χρονιάς: Ογκουνσότο

Βραβείο One Love: Δ.Σ. Σούπερ Λιγκ, το πλοίο της αγάπης και βάλε...

Βραβείο David Copperfield: Αθλητική Κυριακή, ακόμα δεν έχει καταλάβει κανείς πως εξαφάνισε 30.000 ανθρώπους στο κέντρο της Αθήνας, πληροφορίες μου λένε ότι ο μεγάλος μάγος δήλωσε πως αποσύρεται μιας και δεν πρόκειται να καταφέρει ποτέ κάτι ανάλογο.

City Tour της χρονιάς: Η γυναίκα του Κοβάσεβιτς Από όσο καταλαβαίνετε ο τύπος θα μας γαμάει για πολύ καιρό ακόμα, ..."άντε να βάλω κανά γκολάκι, να τελειώνουμε να πάω σπίτί μου..." θα είναι ο τύπος... Τρέχτε να κρυφτείτε, ξαναγεμίζει και έρχεται!!!
 

DARKSIDEOFTHEMOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2006
Μηνύματα
15.458
Like
31
Πόντοι
166
Καλή Ανάσταση να έχετε φίλοι κ να μην δείτε ποτέ ανάσταση στην ομάδα σας
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
454
Πόντοι
36
Τεσσιερο= ασχετος ή βλαξ!!!!!

Kαλημέρα φίλε!

Και Άσχετος Και Βλαξ Και Κομπλεξικός και (κυρίως) ΓΙΑΤΟΝΠΟΥΤΣΟΚΑΒΑΛΑ...

Όπως ακριβώς ο ιδιοκτήτης που τον προσέλαβε

Χρόνια Πολλά!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom