Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,2%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 135 39,6%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    341

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
και 8 να βάλουμε....γ...τον σωφέρ
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.405
Κριτικές
5
Like
65.754
Πόντοι
12.056
Ειχαμε κοντρα τον ηλιο στο πρωτο ημιχρονο.. ;) ;)
Στο δευτερο θα θριαμβευσουμε  :dancing: :dancing: :rockon: :rockon: :rockon:


Ειπαμε...γκολ αυτοι..σεντρα εμεις  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
τώρα θα μου πείτε πως ρίχνει 4 στο αεκάκι και....έχασε στην ξάνθη και στην κρήτη καιΧ με ηρακλή?....ή μήπως είμαι καχύποπτος?.... :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

Vangoal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2007
Μηνύματα
830
Κριτικές
6
Like
257
Πόντοι
286
Αύριο η Σου Λι θα στείλει επιστολή να ζητάει συγνώμη για τα ......αρνιά που έστειλε στην Παιανία το Πάσχα !!!!
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
Αύριο η Σου Λι θα στείλει επιστολή να ζητάει συγνώμη για τα ......αρνιά που έστειλε στην Παιανία το Πάσχα !!!!
άσε...αυτά τα ξέρετε εσείς καλλίτερα.....χρόνια τώρα..όλοι οι παίκτες σας έχουν....βυζί....χαχαχα
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Ασφαλείς πληροφορίες αναφέρουν πως αύριο θα καταθέσει ένσταση η ΑΕΚ για αντικανονική συμμετοχή του Ριβάλντο στην ενδεκάδα της. Αυτός είπε πως θα φύγει, ακόμα εδώ είναι;
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
φυσικό είναι....αφού απο την ντόπα κόντευαν να βγάλουν ρίζες......και άνθη... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

athens25

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2008
Μηνύματα
101
Like
0
Πόντοι
1
πανΑΘΗΝΑικος υπερανω ολων
δωσαμε αποδειξη για τα 4 τεμαχια στην αεκ?
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Ο άνθρωπος που έχει συνδέσει το όνομά του με την Αυτοκρατορία του Παναθηναϊκού θα παραμείνει στον πράσινο πάγκο για δύο τουλάχιστον χρόνια ακόμη! Το μεσημέρι της Παρασκευής (2/5) ο Ζέλικο Ομπράντοβιτς πέρασε από τα γραφεία του Παύλου και του Θανάση Γιαννακόπουλου και μέσα σε... ένα λεπτό συμφώνησε να ανανεώσει την συνεργασία του με τον Παναθηναϊκό για δύο ακόμη χρόνια! Ετσι, ο «Ζοτς» που βρίσκεται στην Ελλάδα εδώ και εννέα χρόνια (!), αναμένεται να κλείσει 11ετία και φυσικά... συνεχίζει. H συμφωνία του Ομπράντοβιτς με τη διοίκηση του Παναθηναϊκού ήταν πράγματι θέμα ενός λεπτού. «Θες να μείνεις;» ρώτησε ο Θανάσης Γιαννακόπουλος τον Σέρβο μόλις μπήκε στο γραφείο του, για να εισπράξει άμεσα θετική απάντηση. «Ωραία, τελειώσαμε. Θα μείνεις για άλλα δύο χρόνια...» ανταπάντησε ο Θανάσης Γιαννακόπουλος και είναι ενδεικτικό πως στη συνάντηση δεν τέθηκε καν το οικονομικό θέμα, αφού δεν υπήρχε ποτέ περίπτωση να χαλάσει η συμφωνία για 100, 200 ή και 500 χιλιάδες ευρώ!

Από την στιγμή που οι δύο πλευρές ήθελαν να συνεργαστούν για δύο ακόμη χρόνια, τότε η συμφωνία ήταν δεδομένη, ανεξάρτητα μάλιστα με το αν ο Ομπράντοβιτς είχε στα χέρια του... μυθικές προτάσεις από τη Ρωσία.



Υ.Γ....Παυλαρα-Θαναση , σας ευχαριστουμε για ολα.....ο Ομπραντοβιτς ειναι ο Sir Alex Ferguson του μπασκετ ο οποιος ειναι 20 χρονια στην Manchester Utd....Τξιγγερ , δες λιγο πως λειτουργουν οι τρελοΓιαννακοπουλαιοι για να μαθαινεις...
 

Συνημμένα

  • coach.jpg
    coach.jpg
    55,5 KB · Εμφανίσεις: 19

scorpioss

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
62
Like
0
Πόντοι
0
ο γαυρος εχει λεει τι κυριακη φιεστα για το καλπικο βαλνεροπρωταθλημα που πηρε και μολις τωρα με εχει πιαση και μενα εντονη επυθημια να ξυσω τα ΑΡΧΙΔΙΑ ΜΟΥ ΒΑΘΙΑ
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
φυσικό είναι....αφού απο την ντόπα κόντευαν να βγάλουν ρίζες......και άνθη... :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
sorry κιολας, αλλά όποιος έχει ασχοληθεί με τον αθλητισμό και λέει πως δεν υπάρχει ντόπα σε όλους είναι τουλάχιστον νυχτωμένος αλλού. Και μιλάμε για αυτούς που κάνουν πρωταθλητισμό.
Σταμάτησα το στίβο ακριβώς επειδή αν ήθελα να πάω για 1η θέση όλοι μου λέγανε να πάρω φάρμακα.
Μη χαριεντίζεστε..-όλοι τους παίρνουνε, ασχέτως αν τα μισά από αυτά που παίρνουν δεν ανιχνεύονται και τα υπόλοιπα τα έχουν βαφτίσει κοκταίηλ βιταμινών.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
Πάντως κάνετε τα ίδια που έκαναν και οι Αεκτζήδες. Αρχίζετε να μιλάτε για τα 4 στην ΑΕΚ λες και πήρατε πρωτάθλημα.
Χαλαρώστε....ούτε καν δεύτεροι δεν θα βγείτε...τα χάλια σας δεν άλλαξαν. Το γεγονός πως ρίξατε στην ΑΕΚ 4 δεν σημαίνει πως γίνατε ομάδα ούτε πως μπορούσατε φέτος να πάρετε με αυτή την ομάδα που έχετε πρωτάθλημα.
Και πέρσι στην ίδια άμυνα της ΑΕΚ τόσα είχατε ρίξει αν δεν θυμάστε...άρα...μηδέν εις το πηλίκον.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
Ο ανθρωπος που εχει αγαπηθει οσο λιγοι απο τους φιλαθλους του ΠΑΟ , ο ανθρωπος που ακουει το ονομα του να γινεται τραγουδι οταν εισερχεται στον αγωνιστικο χωρο του ΟΑΚΑ μιλησε για την ανανεωση για αλλα 2 χρονια στον παγκο της ομαδας...αντιγραφω απο
Ο «Ζοτς» μίλησε:

Για τις φήμες περί αποχώρησης του και τι έπαιξε ρόλο στην παραμονή του:

«Ποτέ δεν σκέφτηκα πως θα φύγω. Ούτως ή άλλως πρόκειται για μια ιστορία που συμβαίνει κάθε χρόνο. Κάθε φορά που έληγε το συμβόλαιό μου, ακόμα και φορές που δεν έληγε, υπήρχε ενδιαφέρον αρκετών ομάδων. Δεν ξέρω ακριβώς αν ήταν η ΤΣΣΚΑ ή κάποιος άλλος. Ο.Κ., ενημερώθηκα ότι κάποιες ομάδες ενδιαφέρθηκαν για να συζητήσουν μαζί μου, αλλά, όπως ήταν φυσιολογικό, εγώ μίλησα με τον εαυτό μου για το τι θέλω εγώ, γι' αυτό που μου έλεγε η καρδιά μου. Και η καρδιά μου ήθελε Παναθηναϊκό. Ακόμα και αν μιλούσα και αποφάσιζα κάτι διαφορετικό για την καριέρα μου, δεν θα το έλεγα ποτέ πριν από το τέλος της σεζόν. Πόσω μάλλον εν όψει των πλέι οφ, που για μας είναι πολύ σημαντικά, γιατί θέλουμε έναν ακόμα τίτλο!».

Για την σχέση του με τον Παναθηναϊκό:

«Σε ένα λεπτό είχαν τελειώσει όλα. Όλα έγιναν πολύ γρήγορα. Είμαι επαγγελματίας μεν, αλλά είναι εύκολο για τους πάντες να καταλάβουν πως ο Παναθηναϊκός δεν είναι απλώς το σπίτι μου. Είναι πολλά περισσότερα. Τον νιώθω στην καρδιά μου. Είναι η οικογένειά μου, οι άνθρωποί μου, ο σύλλογός μου, τα πάντα μου. Και πιστέψτε με, αν τελείωνε η συνεργασία μας, κάθε άλλο παρά ιστορία θα αποτελούσε για μένα ο ΠΑΟ».

Για τη σχέση του με τους αδερφούς Γιαννακόπουλους:

«H σχέση μου με τους αδελφούς Γιαννακόπουλους είναι πολύ απλή. Υπάρχει κατανόηση. Αλήθεια όμως... δεν υπάρχει κάτι να συζητήσουμε. Τους αρέσει να με βλέπουν εδώ για τα επόμενα δύο χρόνια και εγώ θέλω να μείνω, οπότε...».


Y.Γ....ηθελα να ΄ξερα , τα διαβαζουν αυτα οι μαλακες της ΠΑΕ ? Ας ελπισουμε οτι με το νεο διοικητικο σχημα θα δουμε διαφορετικες νοοτροπιες και τακτικες...
 

Συνημμένα

  • OBRADOVIC.jpg
    OBRADOVIC.jpg
    28,7 KB · Εμφανίσεις: 15

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom