Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Ρε γαύροι πουθεναδες αυτό το αρχιδι που έχετε για ηγέτη για να αποφύγει το μαρκάρισμα του Καλαθη έκανε βήματα.. βγήκαν οι ίδιοι οι διαιτητές και το παραδεχθηκαν.. εσεις τώρα ρε κολοζωα άμα το μπάσκετ δε το κατέχεται ασχοληθητε με τίποτα άλλο.. ξεστραβωθειτε γαμω την αμπασκετοσυνη σας.. αυτό στο μπάσκετ λέγετε βήματα και αλλοίωση αποτελέσματος..


Πηγούλα έχεις? Για τα βήματα του Διαμαντίδη και το επιθετικό του φάουλ έχεις να μας πει τίποτα?  :2funny:
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Και τι με νοιάζει εμενα αν παίζεις μπασκετ 30 χρονια και βλέπεις αλλα 50? Όταν θα γίνονται βήματα θα αλλάζουμε τους κανονισμούς για σένα?Επίσης τι με νοιάζει εάν δεν έγινε ντόρος στο γήπεδο για την φάση?
Γνωρίζεις πως στο γήπεδο υπάρχει διαιτητής που η αρμοδιότητα του είναι να κοιτάζει τα πόδια των παιχτών? Οποτε δεν χρειάζεται να μου γραφεις τόσα πολλά για κάτι που είναι τόσο απλό. Έχουμε αλλοίωση αποτελέσματος γιατί οι διαιτητές δεν έκαναν την δουλειά τους σωστά. Είναι απλά τα πράγματα.

Με νοιάζει εμένα, γιατί έχετε την εντύπωση ότι επειδή μαζεύεστε στο κλειστό του ΟΑΚΑ τα τελευταία 15-20 χρόνια, έχετε την εντύπωση ότι γνωρίζετε και το άθλημα όπως κανένας άλλος, μόνο εσείς γνωρίζετε κανονισμούς και μόνο εσείς καταλαβαίνετε τι βλέπετε (ένας θεός ξέρει τι καλαλαβαίνετε, αλλά τέλος πάντων)...κι εγώ αδερφέ πηγαίνω 25 χρόνια στα μπουζούκια, αλλά...μπουζούκι δεν έμαθα να παίζω...Συνεννοηθήκαμε τώρα φαντάζομαι...

Υ.Γ. ΄Οσο έκανε βήματα ο Σπανούλης, άλλο τόσο έκανε και ο Διαμαντίδης...το ίδιο πράγμα έκαναν, ο ένας με βηματάκι πίσω για να βγει εκτος τριπόντου και να ξεμαρκαριστεί και ο άλλος στο πλάι...Βήματα είναι με το γράμμα του κανονισμού, αλλά ΔΕΝ ΣΦΥΡΙΖΟΝΤΑΙ λέμεεεεεε...Μέχρι και ο Γκαγκαλούδης ο δηλωμένος βάζελος είπε σε ραδιοφωνικό σταθμό ότι αυτά δεν σφυρίζονται ποτέ...
 

mauros gatos(1)

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.245
Κριτικές
40
Like
2.246
Πόντοι
2.420
Τα ιδια και τα ίδια! Μάλλον οι πέρισσότεροι εδώ μέσα βλέπουν μπάσκετ κάθε Χριστούγενα και Πάσχα :priest: Όταν δηλαδή παίζει ο γαυροβάζελος. Είναι ''αντικειμενικοί'' μόνο όταν χάνει η ομάδα τους :grin:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Εν τω μεταξυ, η πλακα ειναι οτι κανουν ΑΚΡΙΒΩΣ την ιδια κινηση και οι δύο.

Παιδια, αν δινονταν βηματα αυτα, τα παιχνιδια του μπασκετ θα εληγαν 25-20.

Για οσους εχουν καλη μνημη, ας θυμηθουν και το τριποντο του Ζηση στο ΑΕΚ-Εφες Πιλσεν πριν καποια χρονια.
Ακριβως το ιδιο βηματακι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Δειτε το βηματακι στο 0:57.

 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
βηματα η οχι τι έβαλε ο πούστης μεγαλο τρίποντο :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Και εγώ πριν δέκα χρονιά  τον είχα 25 πόντους και τώρα τον έχω 30  :2funny: περήφανος καραγκιοζης μπορεις να εισαι..  :birdman:
και πριν χρονια καποιοι κερνουσανε στο καφενειο και τωρα να το εχουν μετανιωσει κσι τι να λεει?πρεπει να ετσουξε πολυ ε?αν οχι πολυ αρκετα?πρεπει πρεπει....
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
Επιπλέον, δεν παιζουμε σκακι. Σιγουρα ο Διαμαντιδης σπρωχνει με το αριστερο χερι αλλά μην τρελαθουμε κιολας.
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
καλύτερα να σουταρε αμαρκάριστος μαλλον θα το έχανε  :P :P :Pτι ψυχολογια πρεπει να έχεις για να βάλεις τέτοιο τρίποντο... :headbang: :headbang:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.283
Πόντοι
8.006
καλύτερα να σουταρε αμαρκάριστος μαλλον θα το έχανε  :P :P :Pτι ψυχολογια πρεπει να έχεις για να βάλεις τέτοιο τρίποντο... :headbang: :headbang:
Και αφου το βαλεις κιολας, μπροστα σε χιλιαδες κοσμο να φωναζεις "σας γαμησαμε πουστηδες".
Τι χαρακτηρα εχουν αυτοι οι ανθρωποι ρε γμτ!!!!
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Και εγώ πριν δέκα χρονιά  τον είχα 25 πόντους και τώρα τον έχω 30  :2funny: περήφανος καραγκιοζης μπορεις να εισαι..  :birdman:
παντως αν τον εχεις 30 τωρα αυτο και παλι δε λεει τπτ.οσοι χρησιμοποιουν τη πισω πορτα μονο  :fuck2: :zfuck: :2funny:οσο και να τον εχουν τσαμπα η μαγκια ειναι¨))))) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

aaa1980

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Ιαν 2015
Μηνύματα
1.295
Κριτικές
11
Like
464
Πόντοι
326
Και αφου το βαλεις κιολας, μπροστα σε χιλιαδες κοσμο να φωναζεις "σας γαμησαμε πουστηδες".
Τι χαρακτηρα εχουν αυτοι οι ανθρωποι ρε γμτ!!!!
βέβαια με 2 μυρια το χρόνο πρέπει να βαζεις και τέτοια...
 

Νεαρχος Κουκης

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Οκτ 2014
Μηνύματα
11.412
Κριτικές
15
Like
6.091
Πόντοι
1.496
βέβαια με 2 μυρια το χρόνο πρέπει να βαζεις και τέτοια...
Σουτ με σπασιμο απ τα δυο μετρα υπο πιεση εχω δει.Σουτ τριποντο υπο πιεση δε βλέπεις συχνα οσα λεφτα κι αν παιρνει.Εξωπραγματικο.
 

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Σουτ με σπασιμο απ τα δυο μετρα υπο πιεση εχω δει.Σουτ τριποντο υπο πιεση δε βλέπεις συχνα οσα λεφτα κι αν παιρνει.Εξωπραγματικο.

Αυτος ειναι κι ο λογος που παικτες σαν τον Σπανουλη, Διαμαντιδη, Ναβαρο κλπ παιρνουν παντα το τελευταιο σουτ κι ας σερνονται σε ολο το ματς.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom