Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Και εγώ γαμάω το τρυφερό κωλαράκι σου :birdman:

Άλλος βαζελοπουστράκος πεοζητιάνος από εδώ.. Δεν σας γαμάω όσο μετρ του κωλοτριψίματος και αν είστε ρουφιανάκια!  :piss:
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Άλλος βαζελοπουστράκος πεοζητιάνος από εδώ.. Δεν σας γαμάω όσο μετρ του κωλοτριψίματος και αν είστε ρουφιανάκια!  :piss:
Για να γαμήσεις πρέπει να έχεις αρχίδια τυχάρπαστε κσι εσύ είσαι πουστρακι... :piss:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Για να γαμήσεις πρέπει να έχεις αρχίδια τυχάρπαστε κσι εσύ είσαι πουστρακι... :piss:

Ρώτα τη μανουλίτσα σου να σου πει ποιος της έχει σπάσει τον οργασμοδείχτη!  ;)
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Ρώτα τη μανουλίτσα σου να σου πει ποιος της έχει σπάσει τον οργασμοδείχτη!  ;)
Ρωτα  δικιά σου καλύτερα βλάκα ποια νου παιδί είσαι και να ξέρεις της άρεσε κιόλας  ;) άλλα βγήκες αδερφή για να σε γαμάμε και σένα..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Ρωτα  δικιά σου καλύτερα βλάκα ποια νου παιδί είσαι και να ξέρεις της άρεσε κιόλας  ;) άλλα βγήκες αδερφή για να σε γαμάμε και σένα..

Μωρή λουλού από εδώ το πας από εκεί το πας όλο να γαμάς πουστράκια ονειρεύεσαι!  :2funny:
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Ναι πουστρακια που το παιζουν δήθεν άνδρες σαν εσένα... καριολιτσα τα θέλει το κωλαράκι σου... :2funny:

Ρε γαμώμανε αφού εσύ χώθηκες ζητώντας την πούτσα μου να μπει βαθιά μέσα σου και να σου ξεσκίσει τα σωθικά! Όπως σου αρέσει να σου δίνουν απαξιωτικοί γαμιάδες το βαλβιδάκι στο χέρι!  :2funny:

Μωρή σταφιδιασμένη κοκότα εγώ μίλησα για μία φάση με επιχειρήματα και εσύ εθελοτυφλείς και πας να μου την μπεις κιόλας. Δηλαδή πόσο σίχαμα είσαι εσύ και όλοι οι όμοιοι σου!
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Ρε γαμώμανε αφού εσύ χώθηκες ζητώντας την πούτσα μου να μπει βαθιά μέσα σου και να σου ξεσκίσει τα σωθικά! Όπως σου αρέσει να σου δίνουν απαξιωτικοί γαμιάδες το βαλβιδάκι στο χέρι!  :2funny:

Μωρή σταφιδιασμένη κοκότα εγώ μίλησα για μία φάση με επιχειρήματα και εσύ εθελοτυφλείς και πας να μου την μπεις κιόλας. Δηλαδή πόσο σίχαμα είσαι εσύ και όλοι οι όμοιοι σου!
Γιατί έχεις και πούτσα  :2funny: ρε πόρνη γαμιοντας ασάλιωτα θα σε γαμήσω μεχρι να σου πετακτουν τα μάτια έξω που έχεις και επιχειρήματα αμόρφωτη πόρνη...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Γιατί έχεις και πούτσα  :2funny: ρε πόρνη γαμιοντας ασάλιωτα θα σε γαμήσω μεχρι να σου πετακτουν τα μάτια έξω που έχεις και επιχειρήματα αμόρφωτη πόρνη...

Ρε γαμημένε σου έδειξα σε βίντεο σε σλόου μόσιον ότι ο Διαμαντίδης κάνει επιθετικό φάουλ και βήματα στην ίδια φάση, όπως και ότι ο Σπανούλης κάνει βήματα. Εσύ βλέπεις την παράβαση στη μία φάση και βλέπεις την άλλη καθαρή! Πουτανόπαιδο από κούνια δηλαδή όπως και το άλλο το σκουπίδι ο Αμπελαλές! Ανάρχιδα πουστράκια υψίστου είδους! Από τη στιγμή που είμαστε μακριά και δεν μπορούμε να το λύσουμε στην μπουνιά σταματάω εδώ!
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Ρε γαμημένε σου έδειξα σε βίντεο σε σλόου μόσιον ότι ο Διαμαντίδης κάνει επιθετικό φάουλ και βήματα στην ίδια φάση, όπως και ότι ο Σπανούλης κάνει βήματα. Εσύ βλέπεις την παράβαση στη μία φάση και βλέπεις την άλλη καθαρή! Πουτανόπαιδο από κούνια δηλαδή όπως και το άλλο το σκουπίδι ο Αμπελαλές! Ανάρχιδα πουστράκια υψίστου είδους! Από τη στιγμή που είμαστε μακριά και δεν μπορούμε να το λύσουμε στην μπουνιά σταματάω εδώ!
Ρε αρχίδι  εγώ σου επιτέθηκα γιατί αρχεισες να βρίζεις τον άλλον...άντε κουκλίτσα μου πήγαινε  να παίξεις με της κούκλες σου...δεν δέχομαι επιχειρήματα  απο γαυρους αδερφές ,πρόβατα, κότες που τους ταΐζουν σανό η πρόεδροι  τους...και έχουν καταντήσει τον ελληνικό αθλητισμό περίγελο της Ευρώπης ...και καλά  όλη στην Ελλάδα σας χλευάζουν άλλα και όλη η ευρωπη το ίδιο όποτε κάτι δεν πάει καλά δεν το βλέπετε....αδερφαρες ..     
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Ρε αρχίδι  εγώ σου επιτέθηκα γιατί αρχεισες να βρίζεις τον άλλον...άντε κουκλίτσα μου πήγαινε   να παίξεις με της κούκλες σου...δεν δέχομαι επιχειρήματα  απο γαυρους αδερφές ,πρόβατα, κότες που τους ταΐζουν σανό η πρόεδροι  τους...και έχουν καταντήσει τον ελληνικό αθλητισμό περίγελο της Ευρώπης ...και καλά  όλη στην Ελλάδα σας χλευάζουν άλλα και όλη η ευρωπη το ίδιο όποτε κάτι δεν πάει καλά δεν το βλέπετε....αδερφαρες ..     

Μωρή ξεβρακοκέφαλη διαβάζεις τι γράφεις?  :2funny:
Πρώτον εκείνος επιτέθηκε και δεύτερον εσύ τι είσαι? Δικός του κλώνος μήπως ή το πουτανάκι του-γαμιάς του, γιατί φαίνεστε δροσεροί και οι 2 αν δεν είστε το ίδιο άτομο!  :2funny:  :2funny:
Ξεφτιλίζεσαι τόση ώρα μωρή χαμούρα ενώ δεν έχεις να πεις τίποτα, γιατί η φάση θα σου βγάλει τα μάτια!
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Γίνανε όλη και καλά μάγκες του πληκτρολογίου και δεν έχουν πέραση πότε τους ούτε έξω από γήπεδο πουτανοπαιδα...
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Μωρή ξεβρακοκέφαλη διαβάζεις τι γράφεις?  :2funny:
Πρώτον εκείνος επιτέθηκε και δεύτερον εσύ τι είσαι? Δικός του κλώνος μήπως ή το πουτανάκι του-γαμιάς του, γιατί φαίνεστε δροσεροί και οι 2 αν δεν είστε το ίδιο άτομο!  :2funny:  :2funny:
Ξεφτιλίζεσαι τόση ώρα μωρή χαμούρα ενώ δεν έχεις να πεις τίποτα, γιατί η φάση θα σου βγάλει τα μάτια!
Ρε πουτανοπαιδο...μου φτάνει να σε γαμάω :birdman: ...άντε τώρα τσουλάκι πήγαινε  στην μαμά σου να κλαφτεις.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Ρε πουτανοπαιδο...μου φτάνει να σε γαμάω :birdman: ...άντε τώρα τσουλάκι πήγαινε  στην μαμά σου να κλαφτεις.

Σου χω γαμήσει ό,τι αγαπάς και συνεχίζεις στο ίδιο μοτίβο! Τα ίδια και τα ίδια! Πούτσσσσαααααα!  :-*
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
[size=10pt]Alex για ποιο λόγο γραφεις ψευδείς δηλώσεις? [/size]
Ο τύπος είπε: Με γυμνό μάτι δεν είδα βήματα, από την τηλεόραση. Αν κάτσεις και το δεις πέντε φορές, με ριπλέι, το αναλύσεις, το ξαναδείς, μπορεί να δεις βήματα.

Που είδες Alex το νόμιμο? Που έχεις ακούσει εσύ ότι όταν κουνάς και τα 2 σταθερά είναι νόμιμο? Προφανώς δεν ξέρεις τι γραφεις διότι αν έκανες τον κόπο να ρίξεις μια ματιά τι επικρατεί, η συντριπτική πλειοψηφία ακόμα και οι οπαδοί του Ολυμπιακού παραδέχονται ότι ήταν βήματα.

Σωστά...αν το δεις πέντε φορές στην τηλεόραση, σε ριπλέι, σε αργή κίνηση ΜΠΟΡΕΙ να δεις βήματα...ακόμη κι έτσι, η λέξη "μπορεί" δηλώνει αβεβαιότητα...Αλλά εσείς επιμένετε με σιγουριά ότι ήταν καθαρή η παράβαση...Και ξαναλέω εγώ, ότι όλα αυτά τα βηματάκια μπρος, πίσω, στο πλάι, για βήματα μου φαίνονται...Έλα όμως που κανείς δεν τα σφυρίζει...Ο Σπανούλης κάνει την αντίστοιχη κίνηση τουλάχιστον 2 φορές σε κάθε αγώνα και κανένας και ποτέ δεν του έχει σφυρίξει την παράβαση...Είναι ανάλογο, μάλλον, με αυτό που έκανε ο Γκάλης, όταν σηκωνόταν να αφήσει τη μπάλα με το ένα χέρι και με το άλλο απωθούσε το χέρι του αμυνόμενου (για όσους θυμούνται). Αυτό, όχι μόνο δεν του το χρέωναν ως επιθετικό, αλλά έπαιρνε ο ίδιος φάουλ. Οταν την ίδια κίνηση αντέγραψαν και άλλοι πολλοί, δόθηκε ντιρεκτίβα στους διαιτητές να τα σφυρίζουν επιθετικά φάουλ. Ε, όταν αυτή η κίνηση του Σπανούλη αρχίσει να αντιγράφεται κατά κόρον και από άλλους, σε μερικά χρόνια, να είσαι σίγουρος ότι όλα αυτά θα σφυρίζονται βήματα.
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Ο Διαμαντίδης αυτή την κίνηση με το step back την κάνει μια ζωή....Και προφανέστατα δεν υπάρχει φάουλ γτ δεν απωθεί τον Χάντερ....Χώρο κερδίζει..αυτή την ίδια κίνηση κάνει και ο Σπανούλης στον Καλάθη αλλά όχι με step back αλλά με πλαινό step αλλά επειδή είναι κατσαπλιάς και όχι μπασκετμπολίστας έκανε και ένα δύο steps παραπάνω μέχρι να αποφύγει το χέρι του Καλάθη....Ε μετά πέταξε την μπάλα όπως να'ναι και το ποσοστό του στα τρίποντα όλα αυτα τα χρόνια που έρχεται στο ΟΑΚΑ ως κοκκινοσκουφίτσα ανέβηκε από το 10% στο 11%...  :2funny: Ναι αυτός ο "τεράστιος" παίχτης όπως λέτε....Δλδ αν είναι αυτός τεράστιος τότε ο Πρίντεζης πρέπει να είναι ημίθεος....Και ο Διαμαντίδης ο Θεός ο ίδιος....Ο Παναθηναικός χθες έχασε 100% άδικα εφόσον η τελευταία φάση είναι άκυρη..Επίσης δεν υπάρχει πουθενά 5ο φάουλ του Γκιστ όπως και πουθενά δεν υπήρχε το φάουλ του Χάντερ που μετουσίωσε σε γκολ φαουλ ο κατσαπλιάς....Αλλά και φάουλ θέλετε να δώσει στον Διαμαντίδη;;;;Ας το έδιναν...Ας πήγαινε ο Χάντερ που βολές δεν βάζει ούτε με αίτηση να δούμε μετά πώς θα πήγαινε το πράγμα....Αλλά με τέτοια πουστιά στο τελευταίο σουτ μόνο κάτι κακομοίρηδες δημοσιογράφοι θα τα έβλεπαν όλα καλά....Ο Παναθηναικός έχει αποδείξει ότι παρόλο που το ρόστερ του φέτος είναι άκρως προβληματικό λόγω Τζόρτζεβιτς παίζει στα ίσια τον πιο έτοιμο ΟΣΦΠ και πραγματικά δεν καταλαβαίνω γτ τόση σιγουριά ότι το ΣΕΦ δεν ξανασπάει...;;;Όσο για τους Ραντούλιτσα και Ουίλιαμς είναι πραγματικά απογοητευτικοί....Ο μεν πρώτος δεν μπορεί με τπτ να παίξει το μπάσκετ του Άρτζι και ο δε δεύτερος μόνο στο άκουσμα ότι η ομάδα προτίθεται να του δώσει συμβόλαιο 1,8 σταμάτησε να παίζει....Φανταστείτε να το υπόγραφε κιόλας.....Δεν θα πατούσε καν στο γήπεδο....Ευτυχώς που οι συζητήσεις για την ανανέωση του συμβολαίου του έπεσαν πάνω στην εποχή που οι αντίπαλοι προπονητές τον έμαθαν και τον εξαφάνισαν(από Κηφησιά ,που τον εξαφάνισε ο Παπαθεωδόρου ,και μετά έχει να παίξει καλό ματς ο τυπάκος)...Πάλι καλά που δεν βιαστήκαμε να του δώσουμε 1,8 γτ θα γελούσε όλη η Ευρώπη μαζί μας....Έτσι όπως παίζει τώρα όχι 1,8 δεν βρίσκει αλλά ούτε 180.000 συμβόλαιο.

Άλλος ένας γνώστης του μπάσκετ, οπαδός του ΠΑΟ...Ο Χάντερ δεν θα πήγαινε σε βολές, αν σφυριζόταν επιθετικό στον Διαμαντίδη, γιατί δεν είχε κατοχή της μπάλας...Η μπαλίτσα, θα παιζόταν απ΄έξω...Επίσης, ο κατσαπλιάς, με παρόμοιο σουτ, έβαλε το νικητήριο καλάθι πέρσι στον ημιτελικό με την ΤΣΚΑ...
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Σωστά...αν το δεις πέντε φορές στην τηλεόραση, σε ριπλέι, σε αργή κίνηση ΜΠΟΡΕΙ να δεις βήματα...ακόμη κι έτσι, η λέξη "μπορεί" δηλώνει αβεβαιότητα...Αλλά εσείς επιμένετε με σιγουριά ότι ήταν καθαρή η παράβαση...Και ξαναλέω εγώ, ότι όλα αυτά τα βηματάκια μπρος, πίσω, στο πλάι, για βήματα μου φαίνονται...Έλα όμως που κανείς δεν τα σφυρίζει...Ο Σπανούλης κάνει την αντίστοιχη κίνηση τουλάχιστον 2 φορές σε κάθε αγώνα και κανένας και ποτέ δεν του έχει σφυρίξει την παράβαση...Είναι ανάλογο, μάλλον, με αυτό που έκανε ο Γκάλης, όταν σηκωνόταν να αφήσει τη μπάλα με το ένα χέρι και με το άλλο απωθούσε το χέρι του αμυνόμενου (για όσους θυμούνται). Αυτό, όχι μόνο δεν του το χρέωναν ως επιθετικό, αλλά έπαιρνε ο ίδιος φάουλ. Οταν την ίδια κίνηση αντέγραψαν και άλλοι πολλοί, δόθηκε ντιρεκτίβα στους διαιτητές να τα σφυρίζουν επιθετικά φάουλ. Ε, όταν αυτή η κίνηση του Σπανούλη αρχίσει να αντιγράφεται κατά κόρον και από άλλους, σε μερικά χρόνια, να είσαι σίγουρος ότι όλα αυτά θα σφυρίζονται βήματα.
Καταρχάς το κομμάτι που έπιασες ήταν απάντηση στον Alex που έγραψε πως ο διαιτητής ήταν βέβαιος πως δεν ήταν βήματα, ενω ο διαιτητής είχε κάνει άλλες δηλώσεις.
Όσον αφορά αυτό που γραφεις εσύ, για αυτό υπάρχει διαιτητής που πληρώνεται καλά για να κάνει την δουλειά του, για αυτό έχουμε και το instant replay για να ξεκαθαρίζει ότι δεν βλέπουν εκείνοι.
Για τον Σπανούλη, εκτος ότι ακόμα και οι γαύροι παραδέχονται τα βήματα να το πω ακόμα μια φορα. Ο Σπανούλης δεν είναι ότι κάνει το no call που λες, αυτός έκανε και 2 βήματα παραπάνω, πες μου εσύ που είσαι και γνωστης, οτα κουνάς και τα 2 σταθερά τι είναι?
Δεν καταλαβαίνω γιατί επιμένετε σε κάτι που έγινε παράβαση. Τέλος, εμείς πάμε στο εξοχικό να κάνουμε αυτό που ξέρουμε καλά.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.609
Like
21.964
Πόντοι
5.006
παιδια οι φιλοι παναθηναικοι εχουν δικιο...υπαρχει μπασκετικη παραγκα του ολυμπιακου...γιαυτο γυριστε το στο ποδοσφαιρο φιλοι βάζελοι που μας γαματε μια ζωη  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum: :cum:
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Καταρχάς το κομμάτι που έπιασες ήταν απάντηση στον Alex που έγραψε πως ο διαιτητής ήταν βέβαιος πως δεν ήταν βήματα, ενω ο διαιτητής είχε κάνει άλλες δηλώσεις.
Όσον αφορά αυτό που γραφεις εσύ, για αυτό υπάρχει διαιτητής που πληρώνεται καλά για να κάνει την δουλειά του, για αυτό έχουμε και το instant replay για να ξεκαθαρίζει ότι δεν βλέπουν εκείνοι.
Για τον Σπανούλη, εκτος ότι ακόμα και οι γαύροι παραδέχονται τα βήματα να το πω ακόμα μια φορα. Ο Σπανούλης δεν είναι ότι κάνει το no call που λες, αυτός έκανε και 2 βήματα παραπάνω, πες μου εσύ που είσαι και γνωστης, οτα κουνάς και τα 2 σταθερά τι είναι?
Δεν καταλαβαίνω γιατί επιμένετε σε κάτι που έγινε παράβαση. Τέλος, εμείς πάμε στο εξοχικό να κάνουμε αυτό που ξέρουμε καλά.

Noμίζω ότι ξεκαθάρισα από την αρχή ότι όλα αυτά τα βηματάκια που κάνει ο Σπανούλης, αλλά κι όχι μόνο αυτός, όλα αυτά τα step back και step side και τα αρχίδια μου κουνιούνται, για μένα είναι βήματα...σου είπα όμως ότι δεν τα σφυρίζουν, όπως δεν σφύριζαν και τη χαρακτηριστική κίνηση του Γκάλη με την απώθηση των χεριών του αμυνόμενου...Εγώ θα τα έδινα όλα βήματα, οι διαιτητές προφανώς έχουν πάρει εντολές να τα αφήνουν...Έχω πει πολλές φορές σ΄αυτό το νήμα ότι δεν είναι η πρώτη φορά που ο Σπανούλης κάνει κάτι τέτοιο, αλλά δεν του το σφυρίζουν, τί να κάνουμε τώρα; Κι όχι μόνο στην Ελλάδα, αλλά παντού...Παρόμοιο καλάθι είναι και το τελευταίο τρίποντο που έβαλε πέρσι στον ημιτελικό, αλλά δεν ασχολήθηκε κανείς σε όλη την Ευρώπη...Αν θέλεις να κάνουμε μια αντιπαραβολή με το ποδόσφαιρο, οι επόπτες έχουν πάρει εντολή οτιδήποτε είναι αμφισβητούμενο, να το αφήνουν υπέρ του επιτιθέμενου...Και μετά, ερχόμαστε όλοι εδώ στην Ελλάδα και βγάζουμε μοιρογνωμόνια και χάρακες για να δούμε αν ο επιθετικός είναι 10 πόντους οφσάιντ....Μπορεί να υπάρχει κάτι αντίστοιχο και στο μπάσκετ, δεν γνωρίζω...

Όχι αδερφέ,οι διατητές πληρώνονται για να βλέπουν αυτά που φαίνονται με γυμνό μάτι κι όχι αυτά που πρέπει να δεις τρία ριπλέι και σε αργή κίνηση για να διαπιστώσεις παράβαση...Επίσης, αφού διάβασες τις δηλώσεις του διαιτητή Αναστόπουλου, θα είδες ότι έχουν πάρει εντολή στις τελευταίες φάσεις να κοιτούν να μην τους ξεφύγει επαφή στο σουτ που συνιστά φάουλ κι όχι τα πόδια του επιτιθέμενου...

Τώρα βέβαια, με όλο αυτό τον χαμό που έχει γίνει, περιμένω "ομορφιές" μέσα στο ΣΕΦ από τους γκρι....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom