Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (2 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Καταρχάς το κομμάτι που έπιασες ήταν απάντηση στον Alex που έγραψε πως ο διαιτητής ήταν βέβαιος πως δεν ήταν βήματα, ενω ο διαιτητής είχε κάνει άλλες δηλώσεις.
Όσον αφορά αυτό που γραφεις εσύ, για αυτό υπάρχει διαιτητής που πληρώνεται καλά για να κάνει την δουλειά του, για αυτό έχουμε και το instant replay για να ξεκαθαρίζει ότι δεν βλέπουν εκείνοι.
Για τον Σπανούλη, εκτος ότι ακόμα και οι γαύροι παραδέχονται τα βήματα να το πω ακόμα μια φορα. Ο Σπανούλης δεν είναι ότι κάνει το no call που λες, αυτός έκανε και 2 βήματα παραπάνω, πες μου εσύ που είσαι και γνωστης, οτα κουνάς και τα 2 σταθερά τι είναι?
Δεν καταλαβαίνω γιατί επιμένετε σε κάτι που έγινε παράβαση. Τέλος, εμείς πάμε στο εξοχικό να κάνουμε αυτό που ξέρουμε καλά.

Όσο για το instant replay, πάλι σου εξήγησα ότι ο κανονισμός τους επιτρέπει να βλέπουν σε ριπλέι φάσεις που αφορούν τις γραμμές του γηπέδου (αν πάτησε παίχτης γραμμή, ποιος έβγαλε τη μπάλα σε διεκδίκηση κτλ) και τον χρόνο (αν είναι εκπρόθεσμο ένα καλάθι, αν έχει κυλήσει ή όχι πιο γρήγορα ο χρόνος κτλ), τίποτα περισσότερο και αυτός ψάξ΄το όσο θέλεις και αναλυτικά...Άσε, που για να το δουν, ακόμη και αν είχαν το δικαίωμα, θα έπρεπε να το πάρουν χαμπάρι την ώρα του αγώνα...Και την ώρα του αγώνα, δεν πήρε χαμπάρι κανείς και τίποτα...Και μη μου πεις πάλι ότι αυτή είναι η δουλειά τους...Όχι, η δουλειά τους δεν είναι να βλέπουν αυτά που φαίνονται στο ριπλέι...Άνθρωποι είναι και όχι υπολογιστές, δεν έχουν αισθητήρες, ούτε και ραντάρ για να βαράει κάθε φορά που γίνεται οποιαδήποτε παράβαση που δεν μπορεί να γίνει αντιληπτή με γυμνό μάτι...
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Ρε πουτανακι μου αυτό που αγαπάω είναι το κωλαράκι σου ......βλαμμένη πόρνη. :wanker:

Ρε αγόρι μου είσαι μία γυναικεία ψυχή φυλακισμένη σε αντρικό σώμα! Άρχισες να εφαρμόζεις και την τακτική "προσπαθώ να τσιτώσω τον γαμιά μου για να πέσει πιο έντονη και δυναμική πούτσα". Σου είπα δεν πιάνει τίποτα. Ότι και αν κάνεις πουστράκια δεν γαμάω! Σταμάτα να κωλοτρίβεσαι είναι μάταιο!
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Ρε αγόρι μου είσαι μία γυναικεία ψυχή φυλακισμένη σε αντρικό σώμα! Άρχισες να εφαρμόζεις και την τακτική "προσπαθώ να τσιτώσω τον γαμιά μου για να πέσει πιο έντονη και δυναμική πούτσα". Σου είπα δεν πιάνει τίποτα. Ότι και αν κάνεις πουστράκια δεν γαμάω! Σταμάτα να κωλοτρίβεσαι είναι μάταιο!
Οφείλω  να ομολογήσω ότι έχεις φαντασία ...και φαντασία έχουν η πούστηδες σαν εσένα εκτός από αποδεδειγμένα φλώρος είσαι και αποδεδειγμένο πουστρακι  μια καρλοτα που της αρέσει να τον παίρνει από τον κωλο..
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Οφείλω  να ομολογήσω ότι έχεις φαντασία ...και φαντασία έχουν η πούστηδες σαν εσένα εκτός από αποδεδειγμένα φλώρος είσαι και αποδεδειγμένο πουστρακι  μια καρλοτα που της αρέσει να τον παίρνει από τον κωλο..

Οι αποδείξεις σου που είναι?  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Μπορείς αν θες να γίνεις ένα απο τα πουτανακια μου για να σου φύγει και ο καημός πως είναι να τρως πούτσο απο βαζελο  :birdman:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Απο αυτά που γράφεις μορη αδερφάρα όλη κατάλαβαν οτι παίρνεις    :cum: και είσαι φλώρος ;)

Τύπε αυτό που είδαν όλοι όσοι διάβασαν είναι ότι μπήκες από το πουθενά να κωλοτριφτείς και σου γάμησα ό,τι έχεις και δεν έχεις. Σκύλεψα και ατίμωσα ότι έχεις ιερό και όσιο!  :2funny:
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Τύπε αυτό που είδαν όλοι όσοι διάβασαν είναι ότι μπήκες από το πουθενά να κωλοτριφτείς και σου γάμησα ό,τι έχεις και δεν έχεις. Σκύλεψα και ατίμωσα ότι έχεις ιερό και όσιο!  :2funny:
:2funny: αυτό που είδαν όλη είναι μια αδερφή πληκτρολογίου που είναι όλη ώρα εδώ μέσα και ο μοναδικός της σκοπός είναι πως θα γαμηθεί ,εγώ σου έκανα την χαρεί και σε γάμησα από οποία τρυπά έχεις τώρα κουκλίτσα μου μπορείς να πας να κρυφτής σαν καλή νοικοκυρά  δούλα και γαμημένη πίσω στο λαγούμι σου.. 
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
:2funny: αυτό που είδαν όλη είναι μια αδερφή πληκτρολογίου που είναι όλη ώρα εδώ μέσα και ο μοναδικός της σκοπός είναι πως θα γαμηθεί ,εγώ σου έκανα την χαρεί και σε γάμησα από οποία τρυπά έχεις τώρα κουκλίτσα μου μπορείς να πας να κρυφτής σαν καλή νοικοκυρά   δούλα και γαμημένη πίσω στο λαγούμι σου.. 

Τύπε τα ίδια λες. Είπαμε σε ξεφτίλισα!Σου γάμησα ότι έχεις και δεν έχεις εκτός από την κωλοτρυπίδα σου και το στόμα σου που ήταν ο σκοπός σου!  :2funny:
Πάλι απότιστη θα μείνεις αδερφή του ελέους δεν καταδέχεται να γαμήσει κανείς την βρωμιάρα κωλοτρυπίδα σου..  :2funny:
 

nuber1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2014
Μηνύματα
2.904
Κριτικές
14
Like
1.021
Πόντοι
386
Τύπε τα ίδια λες. Είπαμε σε ξεφτίλισα!Σου γάμησα ότι έχεις και δεν έχεις εκτός από την κωλοτρυπίδα σου και το στόμα σου που ήταν ο σκοπός σου!  :2funny:
Πάλι απότιστη θα μείνεις αδερφή του ελέους δεν καταδέχεται να γαμήσει κανείς την βρωμιάρα κωλοτρυπίδα σου..  :2funny:
Τσουλακι μου έτσι πιστεύεις όλες η αδερφες-πουστρακια δεν παραδέχονται  τον βιαστή τους ξέρεις όμως και εσύ η ίδια κατά βάθος ότι σου άρεσε και θελεις και άλλον πουτσο..δεν θα σου χαλάσω το χατήρι αγάμητη πόρνη μπορώ να σε  :fuck2: με της ωρες..
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.891
Κριτικές
184
Like
44.193
Πόντοι
21.896
Τι να σου πω πολύ σοβαρά αθλήματα τα πόλο, βόλεϊ, κρικετ, baseball, σκάκι, ξιφασκίες και ότι άλλη μαλακια γραφεις, 0 τηλεθέαση, 0 δημοτικότητα, κανεις δεν ασχολείται! Αν σε κάνει υπερήφανο βάλε και γυναικείο ποδοσφαιρο και ότι μαλακια σου κατεβει.
Στο μπασκετ σε πηδάω κάθε χρόνο ασάλιωτα, σου αρέσει δεν σου αρέσει, έχω 6 ευρωπαϊκά και είσαι ο αιώνιως δεύτερος.
Και ηρέμησε λίγο γιατί έκανες 1 νίκη, θες ακόμα 2 για να πάρεις πρωτάθλημα, αλλα που να το ξέρεις αυτό μια ζωή στην φάπα σε έχω. Θα τα πούμε στο εξοχικό.
Όσο για τα βήματα, έχει αναλυθεί και χιλιο ειπωθεί, δεν μπορώ να εξηγώ σε ηλίθιο αν είναι ή όχι βήματα. Ποσο μάλλον σε αγράμματο που ούτε ορθογραφία δεν ξέρει.  :jerking:

εχεις δικιο!!ειμαι αγραμματας αλλα η ορθγραφια μου δεν ειναι το φορτε μου αλλα να ξεπτωνουμε τους βαζελους σαν γαυροι σε ολα τα αθληματα!!ααα και κατι αλλο -ειμαι ελληνας γενημενος απο στην Πολη και πρυσφυγας απο τα 5 μου που ηρθα ελλδα λογω τουρκικης χουντας αν εχεις ακουστα αλλα ξεχασα εσεις οι βαζελοι υποστηριζαε απολυταρχικα καθεστωτα και σας υποστηριζαν!!και κατι αλλο εχω διδακτορικο αλλα δυτυχως οχι απο την ελλαδα αλλα απο εξωτερικο οποτε συγνωμη αν ειμαι ασχετος απο οθογραφια αλλα τουλαχιστον υποστηριζω λαικες ομαδες που δεν συντηροντουσαν απο χοθντικα καθεστωτα!!!
και καλο ειναι να μην ακολουθας τον τρακη και τις μαλακιες του διοτι θα γινεις τζανγκι και εσυ ;)
ειπαμε και γραψαμε με το γραμμα του νομου καθε βημα πρεπει να χτυπας και την παλι αλλα φυσικα ουτε ενας δεν το κανει στο μπασκετ
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.609
Like
21.964
Πόντοι
5.006
Τι να σου πω πολύ σοβαρά αθλήματα τα πόλο, βόλεϊ, κρικετ, baseball, σκάκι, ξιφασκίες και ότι άλλη μαλακια γραφεις, 0 τηλεθέαση, 0 δημοτικότητα, κανεις δεν ασχολείται! Αν σε κάνει υπερήφανο βάλε και γυναικείο ποδοσφαιρο και ότι μαλακια σου κατεβει.
Στο μπασκετ σε πηδάω κάθε χρόνο ασάλιωτα, σου αρέσει δεν σου αρέσει, έχω 6 ευρωπαϊκά και είσαι ο αιώνιως δεύτερος.
Και ηρέμησε λίγο γιατί έκανες 1 νίκη, θες ακόμα 2 για να πάρεις πρωτάθλημα, αλλα που να το ξέρεις αυτό μια ζωή στην φάπα σε έχω. Θα τα πούμε στο εξοχικό.
Όσο για τα βήματα, έχει αναλυθεί και χιλιο ειπωθεί, δεν μπορώ να εξηγώ σε ηλίθιο αν είναι ή όχι βήματα. Ποσο μάλλον σε αγράμματο που ούτε ορθογραφία δεν ξέρει.  :jerking:
"εισαι παιδι μου και σ αγαπω ο,τι και να λες"
Σωκρατης Κοκκαλης
cebacebfcebacebaceb1cebbceb7cf82.jpg
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Kαι για να τελειώνουμε, ένα ενδιαφέρον βιντεάκι, το οποίο θα λύσει τις απορίες όποιου δεν έχει τσίμπλες, πράσινες ή κόκκινες, στα ματάκια του....δίπλα-δίπλα οι προσπάθειες των Διαμαντίδη και Σπανούλη, όπου φαίνεται ότι κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα, σταματούν την ντρίμπλα και ο μεν Διαμαντίδης κάνει ένα βήμα πίσω και σουτάρει, ο δε Σπανούλης κάνει ένα βήμα στο πλάι και σουτάρει...Και κάπου εδώ, τελειώνει το θέμα τουλάχιστον από πλευράς μου, γιατί το γαμήσαμε και ψόφησε

 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
Η βηματολογία τρεις μέρες τώρα πραγματικά κούρασε. Ο Σπανούλης μπουμπούνισε το τρίποντο, ενώ αν προσέξετε ακριβώς στην καρδιά της ρακέτας ο Πρίντεζης είχε βάλει πλάτη τον Διαμαντίδη και πιθανότατα αν έπαιρνε την μπάλα θα σκόραρε δίποντο το οποίο και πάλι θα έδινε τη νίκη στο γαύρο.
Η ομάδα στήθηκε λάθος από τον Σάλε. Με βαριά κορμιά ψηλούς (Ραντούλιτσα). Τίποτα φυσικά δεν έχει κριθεί. Οι παίκτες (και των δύο ομάδων) είναι τεράστιες προσωπικότητες και δεν επηρρεάζονται απ τις έδρες. Τώρα κάτι γαύροι που λένε ότι ο πύρηνος λαός θα πάρει το ματς είναι για γέλια. Τι να φοβηθεί πχ ο Φώτσης απ΄τον λακαμά γαύρο που τον βρίζει, μια φάπα τον έχει και το ξέρει.
Ευελπιστώ ότι ο Άρτζι κάτι θα σκαρφιστεί για να αιφνιδιάσει τον Σφαιρόπουλο.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
αν προσέξετε ακριβώς στην καρδιά της ρακέτας ο Πρίντεζης είχε βάλει πλάτη τον Διαμαντίδη και πιθανότατα αν έπαιρνε την μπάλα θα σκόραρε δίποντο το οποίο και πάλι θα έδινε τη νίκη στο γαύρο.
Η φάση λογικά δεν θα συνέβαινε ποτε εάν ο Gist δεν είχε πάρει άδικα πέμπτο foul. Θα είχε ρίξει μια μεγαλοπρεπής τάπα στον Σπανούλη και τώρα θα μιλάγαμε για το 3-0.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
εχεις δικιο!!ειμαι αγραμματας αλλα η ορθγραφια μου δεν ειναι το φορτε μου αλλα να ξεπτωνουμε τους βαζελους σαν γαυροι σε ολα τα αθληματα!!ααα και κατι αλλο -ειμαι ελληνας γενημενος απο στην Πολη και πρυσφυγας απο τα 5 μου που ηρθα ελλδα λογω τουρκικης χουντας αν εχεις ακουστα αλλα ξεχασα εσεις οι βαζελοι υποστηριζαε απολυταρχικα καθεστωτα και σας υποστηριζαν!!και κατι αλλο εχω διδακτορικο αλλα δυτυχως οχι απο την ελλαδα αλλα απο εξωτερικο οποτε συγνωμη αν ειμαι ασχετος απο οθογραφια αλλα τουλαχιστον υποστηριζω λαικες ομαδες που δεν συντηροντουσαν απο χοθντικα καθεστωτα!!!
και καλο ειναι να μην ακολουθας τον τρακη και τις μαλακιες του διοτι θα γινεις τζανγκι και εσυ ;)
ειπαμε και γραψαμε με το γραμμα του νομου καθε βημα πρεπει να χτυπας και την παλι αλλα φυσικα ουτε ενας δεν το κανει στο μπασκετ
Ωραία αφού μονος παραδέχεσαι ότι είσαι αγράμματος και άσχετος τι σε πειράζει που σε λέω αγράμματο και άσχετο?

Ολα τα υπόλοιπα που γραφεις είναι εντελώς για τον πούτσο, προφανώς σε πείραξε αυτό που σου είπα και γραφεις ότι μαλακια σου κατεβει. Ακόλουθος του Τράκη, ιστορικά γεγονότα, Τούρκοι, χούντα, τι στο πούτσο είναι όλα αυτά? Ναρκωτικά παίρνετε ρε γαμώτο? Τα ιστορικά γεγονότα άφησε τα έξω γιατί το έχω σπουδάσει το πράγμα και μπορώ να σε κάνω άχρηστο σε ότι συζήτηση θες. Επίσης την καραμέλα με την χούντα να την κόψεις γιατί σε χαλάει, διάβασε ποσα λεφτά είχατε πάρει και τι εύνοιες είχατε επί χούντας και μετά έλα να μ κανεις διάλογο. Αλλα αντί να μιλάς για μπάσκετ κάθεσαι και ανοίγεις συζητήσεις για χούντες και Τούρκους!Το αν έχεις διδακτορικό μονο εσύ το ξέρεις. Το αν είσαι Έλληνας αστο καλύτερα.


Και τέλος για σένα και σε όσους έχουν ακόμα απορίες, γιατί το να είσαι άσχετος δεν είναι κακό, το να επιμένεις πως έχεις και δίκιο τοτε καλά κάνουν που σε κράζουν!

Ο Σπανούλης κάνει βήματα! Κουνάει και τα 2 σταθερα! Συμφωνώ οι διαιτητές "συνήθως" δεν τα δίνουν foul, ότι κάνει όμως βήματα και αντικανονική κίνηση δεν συζητιέται! Εάν οι διαιτητές το σφύριζαν κανένας δεν θα έλεγε ότι κακώς ακύρωσαν το καλάθι!
Αυτό μπορείτε να το συνειδητοποιήσετε? Είναι το ίδιο εύκολο με το να υπολογίσεις ότι 1+1 κάνει 2!
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Kαι για να τελειώνουμε, ένα ενδιαφέρον βιντεάκι, το οποίο θα λύσει τις απορίες όποιου δεν έχει τσίμπλες, πράσινες ή κόκκινες, στα ματάκια του....δίπλα-δίπλα οι προσπάθειες των Διαμαντίδη και Σπανούλη, όπου φαίνεται ότι κάνουν ακριβώς το ίδιο πράγμα, σταματούν την ντρίμπλα και ο μεν Διαμαντίδης κάνει ένα βήμα πίσω και σουτάρει, ο δε Σπανούλης κάνει ένα βήμα στο πλάι και σουτάρει...Και κάπου εδώ, τελειώνει το θέμα τουλάχιστον από πλευράς μου, γιατί το γαμήσαμε και ψόφησε

John, έχει κουράσει πραγματικά.Το καλάθι του Σπανούλη εάν είχε ακυρωθεί κανεις δεν θα έλεγε στους διαιτητές ότι έκαναν κάτι αντικανονικό.

Επίσης ο Σπανούλης δεν είναι ότι έκανε no call, κούνησε και τα 2 σταθερα! Το καταλαβαίνετε αυτό? Δεν είναι ότι απλά έκανε βήματα, αυτός ξέχασε ότι παίζει basket. Κάνει αντικανονική κίνηση για να γλιτώσει την τάπα του Καλάθη!

Ο Διαμαντίδης κάνει 3 βήματα! Που τα είδες τα βήματα?

Κάποιοι ακόμα δεν έχουν καταλάβει ότι ο Σπανούλης δεν έβαλε το ίδιο καλάθι με την ΤΣΣΚΑ!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom