Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 136K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 29,9%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,8%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 136 39,5%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 29 8,4%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,0%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    344

st@rdust

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2006
Μηνύματα
15.744
Like
1.426
Πόντοι
366
το περιμενα οτι ο σπανουλης δεν θ αφηνε (αγωνιστικά)  τον μητσαρα να εχει ενα ιδανικο τελειωμα της καριερας του, κατακώντας ευκολα αλλο ενα πρωταθλημα....(απολυτως υγιές!)

θελει παντως αρχιδια ενω αρκεισαι και με διποντο ή βολες να σηκωθεις υπο πιεση για τριποντο στη ληξη....

μεγαλη υποθεση για το μπασκετ που εχει αυτους τους δυο παιχταραδες

πιστευω οτι επονται συγκλονιστικοι τελικοι....θα πανε στα 5 ματς
 

kornelius

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2012
Μηνύματα
713
Like
0
Πόντοι
6
Πολύ καλά έκανε η ΚΑΕ και δεν έκανε ένσταση. Εμείς δεν είμαστε σαν τα μπουρδέλα του Πειραία να κανουμε ενστάσεις και σαν τους μούλους τους οπαδούς τους να πανηγυρίζουν κάλπικα πρωταθλήματα. Τους βλέπετε και εδώ μέσα, ο ένας πιο βλάκας από τον άλλο. Πανηγύρισαν στην μπάλα πρωτάθλημα με τον Βάλνερ και στο μπάσκετ έκαναν ένσταση τότε που τους ξεμούνιασε το εφηβικό μας γιατί ήταν εκεί ο ΔΠΓ. Αλλά ας μην γράφω άλλο για το σωματείο της πουστιάς και της βρωμιάς και λερώνω το πληκτρολόγιο μου.
Στα της ομάδας τώρα, νομίζω ο σέρβος έχτισε τελείως λάθος την ομάδα, απλώς παραμυθιαστήκαμε με τις 2 εύκολες νίκες επί του γαύρου σε κύπελλο και πρωτάθλημα. Έχω εμπιστοσύνη στον Πεδουλάκη και είμαι σίγουρος για μπρέηκ μέσα στο ΣΕΦ.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Εμείς δεν είμαστε σαν τα μπουρδέλα του Πειραία να κανουμε ενστάσεις και σαν τους μούλους τους οπαδούς τους να πανηγυρίζουν κάλπικα πρωταθλήματα. Τους βλέπετε και εδώ μέσα, ο ένας πιο βλάκας από τον άλλο.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Πανηγύρισαν στην μπάλα πρωτάθλημα με τον Βάλνερ και στο μπάσκετ έκαναν ένσταση τότε που τους ξεμούνιασε το εφηβικό μας γιατί ήταν εκεί ο ΔΠΓ.
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:







 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Περισσότερο στεναχωριέμαι που βλέπω τον Μήτσο και ξέρω πως του χρόνου δεν θα παίζει παρα για την ήττα. Και να μην πάρουμε το πρωτάθλημα καρφί δεν μου καίγεται, η καλύτερη Ελληνική ομάδα όλων των εποχών έχει πάθει υπερκουποση. Απεναντίας βλέπω τους γαύρους που κάνουν σαν μαϊμούδες και μου αποδεικνύουν ποσο στερημένοι είναι και ποσο μεγάλη αξια δίνουν που μας κέρδισαν. Το ξέρουν και οι ίδιοι 20 χρονια ακατάπαυστη πούτσα είναι πολλά.  :grin:

Έχεις δίκιο φίλε...γι΄αυτό το βράδυ της Πέμπτης, μαζεύτηκαν καμιά χιλιάδα ομοϊδεάτες σου στο ΟΑΚΑ για να αποθεώσουν τους πορθητές τους ΣΕΦ...από την πολλή υπερκούπωση κι επειδή δεν είναι καθόλου στερημένοι...Και γι΄αυτό και χθες μαζεύτηκαν 20.000 νοματαίοι στο ΟΑΚΑ...Δεν τους ένοιαζε να κάνουν το 2-0 και να καπαρώσουν το πρωτάθλημα, έχουν τόσα πολλά εξάλλου...Για το θέαμα μαζεύτηκαν όλοι αυτοί!!!
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
:vomit:
Κοιτα το θανασακη. Ουουουουστ μαϊμου. :vomit: :vomit:

Όποιος βρει πού φαίνεται σ΄αυτή την κινούμενη φωτό να βρίζει τον Θανάση ο Σπανούλης, όπως κατήγγειλε σήμερα ο πρώτος, κερδίζει λουκουμά!!!
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Μπορείς να διαβάσεις περί step back, step side, τι διαφορες έχουν, ποιο είναι βήματα, ποιο όχι και θα καταλάβεις ποιος έχει δίκιο.

Επίσης οι επαφές είναι στην κρίση του διαιτητή, και στου σπανούλη στο τέλος μπορούν να του χρεώσουν foul.

Και τέλος, εάν αναλύσουμε έναν αγώνα από την αρχή είμαι σίγουρος πως θα βρούμε παρα πολλά λάθη. Σας αρέσει δεν σας αρέσει το καλάθι του Σπανούλη αδίκως έκρινε έναν αγώνα, με αυτό έληξε ο αγώνας. Το λάθος είναι των διαιτητών που όχι να δούνε αν έστω είναι βήματα, έστω να δούνε αν είναι μέσα στο χρονικό όριο το σουτ. Δεν έκαναν τίποτα.

Επειδή είσαι και ειδήμων όπως μας αραδιάζεις, προφανώς δεν έχεις αντιληφθεί ότι οι διαιτητές δεν έχουν δικαίωμα να δουν στο instant replay αν ένας παίχτης έχει κάνει βήματα ή φάουλ...κοιτάζουν μόνο τα του χρόνου, το από ποιον έχει βγει η μπάλα εκτός τελικής γραμμής σε μια διεκδίκηση, το αν ένα σουτ είναι για δυο ή τρεις πόντους αν ο παίχτης φαίνεται να πατάει την γραμμή του τρίποντου και τέλος!!! Άσε που δεν το πήραν χαμπάρι αν έκανε βήματα ή όχι, όπως δεν το πήραν και όλοι όσοι ήταν στο γήπεδο, παίχτες, προπονητές και κόσμος...Στο ριπλέι είδαμε όλοι τι έγινε (αν έγινε, γιατί οκ...κι εμένα βήματα μου φαίνονται, μόνο που αυτό το βηματάκι στο πλάι το κάνει συνεχώς σε σουτ τριών πόντων και δεν του σφυρίζουν ποτέ βήματα....είτε στην Ελλάδα, είτε στο εξωτερικό)...
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Έχεις δίκιο φίλε...γι΄αυτό το βράδυ της Πέμπτης, μαζεύτηκαν καμιά χιλιάδα ομοϊδεάτες σου στο ΟΑΚΑ για να αποθεώσουν τους πορθητές τους ΣΕΦ...από την πολλή υπερκούπωση κι επειδή δεν είναι καθόλου στερημένοι...Και γι΄αυτό και χθες μαζεύτηκαν 20.000 νοματαίοι στο ΟΑΚΑ...Δεν τους ένοιαζε να κάνουν το 2-0 και να καπαρώσουν το πρωτάθλημα, έχουν τόσα πολλά εξάλλου...Για το θέαμα μαζεύτηκαν όλοι αυτοί!!!

Και αυτό τι σημαίνει? Ότι η σπουδαιότερη Ελληνική ομάδα όλων των εποχών με χιλιάδες οπαδούς δεν θα έχει κόσμο στους αγώνες? Πραγματικά πριν γράψετε κάτι το σκεφτόσαστε πρώτα?


Επειδή είσαι και ειδήμων όπως μας αραδιάζεις, προφανώς δεν έχεις αντιληφθεί ότι οι διαιτητές δεν έχουν δικαίωμα να δουν στο instant replay αν ένας παίχτης έχει κάνει βήματα ή φάουλ...κοιτάζουν μόνο τα του χρόνου, το από ποιον έχει βγει η μπάλα εκτός τελικής γραμμής σε μια διεκδίκηση, το αν ένα σουτ είναι για δυο ή τρεις πόντους αν ο παίχτης φαίνεται να πατάει την γραμμή του τρίποντου και τέλος!!! Άσε που δεν το πήραν χαμπάρι αν έκανε βήματα ή όχι, όπως δεν το πήραν και όλοι όσοι ήταν στο γήπεδο, παίχτες, προπονητές και κόσμος...Στο ριπλέι είδαμε όλοι τι έγινε (αν έγινε, γιατί οκ...κι εμένα βήματα μου φαίνονται, μόνο που αυτό το βηματάκι στο πλάι το κάνει συνεχώς σε σουτ τριών πόντων και δεν του σφυρίζουν ποτέ βήματα....είτε στην Ελλάδα, είτε στο εξωτερικό)...
Όταν μίλησα για τον instant replay, είπα ότι οι διαιτητές σε μια τόσο κρίσιμη φάση που έκρινε αγώνα δεν έκαναν απολύτως τίποτα.
Για τον Σπανούλη τώρα, για να βάλει το τρίποντο αναγκάζεται και κάνει βήματα για να ξεφύγει από την πίεση του Καλάθη. Αυτός ήταν και ο λόγος που μπήκε το σουτ, γιατί απέφυγε αντικανονικά τον Καλάθη, αλλιώς θα έτρωγε τάπα.
 

andyj66

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2008
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
65
Like
2.188
Πόντοι
8.565
Επειδή είσαι και ειδήμων όπως μας αραδιάζεις, προφανώς δεν έχεις αντιληφθεί ότι οι διαιτητές δεν έχουν δικαίωμα να δουν στο instant replay αν ένας παίχτης έχει κάνει βήματα ή φάουλ...κοιτάζουν μόνο τα του χρόνου, το από ποιον έχει βγει η μπάλα εκτός τελικής γραμμής σε μια διεκδίκηση, το αν ένα σουτ είναι για δυο ή τρεις πόντους αν ο παίχτης φαίνεται να πατάει την γραμμή του τρίποντου και τέλος!!! Άσε που δεν το πήραν χαμπάρι αν έκανε βήματα ή όχι, όπως δεν το πήραν και όλοι όσοι ήταν στο γήπεδο, παίχτες, προπονητές και κόσμος...Στο ριπλέι είδαμε όλοι τι έγινε (αν έγινε, γιατί οκ...κι εμένα βήματα μου φαίνονται, μόνο που αυτό το βηματάκι στο πλάι το κάνει συνεχώς σε σουτ τριών πόντων και δεν του σφυρίζουν ποτέ βήματα....είτε στην Ελλάδα, είτε στο εξωτερικό)...
[/quote

επειδή χθες ήμουνα μέσα να πω κι εγώ το δικό μου...Ναι στενοχωρήθηκα που χάσαμε, γιατί δεν περιμένω και φέτος τίποτα άλλο εκτός από το μπάσκετ..Αλλά όχι ότι δεν είμαι και περήφανος που είδα αυτούς τους δύο τεράστιους παιχταράδες να διδάσκουν μπάσκετ. Αυτά που έγιναν χθες στα τελευταία 10 δευτερόλεπτα  από Διαμαντίδη και Σπανούλη γίνονται πάρα πολύ σπάνια και  μόνο στα κορυφαία παιχνίδια του ΝΒΑ. Επομένως: Κρίμα που χάσαμε, αλλά έχουμε δύο πολύ μεγάλες ομάδες στο μπάσκετ και έχουμε και άλλους δύο παιχταράδες , μετά τους Γκάλλη - Γιαννάκη. Ας ηρεμήσουμε λοιπόν με τα βήματα και τα επιθετικά φάουλ. Τεράστιο respect και στους δύο αυτούς γίγαντες και ας αφήσουμε τις παπαριές και το πλάκωμα για το ποδόσφαιρο. εκεί που πραγματικά είμαστε και θα μείνουμε οι  πανευρωπαικοί πουθενάδες (με εξαίρεση τα κουλά του Ρεχάγκελ που δεν πρόκειται να επαναληφθούν στον αιώνα τον άπαντα). Αφήστε έξω το μπάσκετ από τον καρκίνο που λέγεται  τυφλό οπαδιλίκι . η αν δεν μπορείτε μην ασχολείστε καθόλου. Είναι πολύ παραπάνω  κι ο Σπανούλης κι ο Διαμαντίδης από όλες αυτές τις ...κίες που γράφετε,  και κουνήστε επιτέλους την κεφάλα σας. Έχουμε πολύ καλό επίπεδο μπάσκετ σ' αυτόν τον κωλότοπο δεν έχουμε και τίποτε άλλο. Μην το γαμάμε και αυτό.... Μπράβο και στους δύο παιχταράδες από εμένα γι' αυτά που κάνανε χτες στο φινάλε του τελικού!!
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
οι διαιτητές δεν έχουν δικαίωμα να δουν στο instant replay αν ένας παίχτης έχει κάνει βήματα ή φάουλ...κοιτάζουν μόνο τα του χρόνου

Αφού το λες εσύ, που είσαι και γαύρος.
"Ο ΕΣΑΚΕ στην προσπάθεια διασφάλισης της αξιοπιστίας της Basket League ΣΚΡΑΤΣ θα εφαρμόσει σε όλες τις αναμετρήσεις των πλέι οφ, που αρχίζουν μεθαύριο Σάββατο (16/4), το ίνσταντ ριπλέϊ, το οποίο θα δώσει την δυνατότητα στους διαιτητές να ελέγχουν αμφισβητούμενες φάσεις με την βοήθεια της τεχνολογίας και σύμφωνα με τους κανονισμούς της FIBA και του Ελληνικού Πρωταθλήματος".
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Και αυτό τι σημαίνει? Ότι η σπουδαιότερη Ελληνική ομάδα όλων των εποχών με χιλιάδες οπαδούς δεν θα έχει κόσμο στους αγώνες? Πραγματικά πριν γράψετε κάτι το σκεφτόσαστε πρώτα?

Όταν μίλησα για τον instant replay, είπα ότι οι διαιτητές σε μια τόσο κρίσιμη φάση που έκρινε αγώνα δεν έκαναν απολύτως τίποτα.
Για τον Σπανούλη τώρα, για να βάλει το τρίποντο αναγκάζεται και κάνει βήματα για να ξεφύγει από την πίεση του Καλάθη. Αυτός ήταν και ο λόγος που μπήκε το σουτ, γιατί απέφυγε αντικανονικά τον Καλάθη, αλλιώς θα έτρωγε τάπα.

Όχι..απλά σημαίνει ό,τι σημαίνει και για εμάς στο ποδόσφαιρο..Κανείς δεν έπληξε από την υπερκούπωση και όλοι ενδιαφέρονται το ίδιο...και πανηγυρίζουν σαν μαϊμούδες όπως λες, ακριβώς το ίδιο...είτε έχουν 35 κούπες, είτε 10...
 

John_john75

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2014
Μηνύματα
324
Like
6
Πόντοι
1
Αφού το λες εσύ, που είσαι και γαύρος.
"Ο ΕΣΑΚΕ στην προσπάθεια διασφάλισης της αξιοπιστίας της Basket League ΣΚΡΑΤΣ θα εφαρμόσει σε όλες τις αναμετρήσεις των πλέι οφ, που αρχίζουν μεθαύριο Σάββατο (16/4), το ίνσταντ ριπλέϊ, το οποίο θα δώσει την δυνατότητα στους διαιτητές να ελέγχουν αμφισβητούμενες φάσεις με την βοήθεια της τεχνολογίας και σύμφωνα με τους κανονισμούς της FIBA και του Ελληνικού Πρωταθλήματος".

Ναι...στο λέω εγώ που είμαι γάβρος...δεν κοιτούν κάθε αμφισβητούμενη φάση οι διαιτητές, όπως το ίδιο κάνουν και στην Ευρωλίγκα...Και το ξαναλέω για να τελειώνουμε, ότι η φάση του Σπανούλη, δεν ήταν καν αμφισβητούμενη, με την έννοια ότι κανένας από όσους ήταν στο γήπεδο, στο λάιβ, δεν πήραν πρέφα τίποτα...ούτε ο πάγκος σας, ούτε οι παίχτες σας, ούτε οι διαιτητές, ούτε ο κόσμος..Πώς ζητάς, ακόμη και αν έχουν το δικαίωμα, από τους διαιτητές να κοιτάξουν τη φάση στο ριπλέι, από την στιγμή που τους έφυγε στην κανονική ροή και δεν αντιλήφθηκε κανένας ότι έχει γίνει παράβαση; (αν έχει γίνει, γιατί εγώ μετά από τόσα ριπλέι, συμπέρασμα σίγουρο δεν έχω βγάλει... Όσο για τον χρόνο, είναι απλά αστείο αυτό που λες...το σουτ του Σπανούλη γίνεται 1,5 δευτερόλεπτο πριν τη λήξη...τι ακριβώς να δουν στο βίντεο, τα αυτονόητα; Ορίστε και το λινκ για να το διαπιστώσεις και ο ίδιος...


Υ.Γ. Αδερφέ...αν και γάβρος, οφείλω να σε ενημερώσω ότι παρακολουθώ μπάσκετ πολύ πριν το ανακαλύψετε εσείς οι...νεόκοποι βάζελοι το 1993 και λίγο πριν το ανακαλύψουν το 1987 οι περισσότεροι Έλληνες...τυγχάνει μάλιστα από το 1985 να ξεκίνησα να παίζω μπασκετάκι, 10 χρονών παιδάκι τότε, στα παιδικά της ομάδας της πόλης που ζω...Οπότε, άσε τις ειρωνείες κατά μέρος...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Ναι...στο λέω εγώ που είμαι γάβρος...δεν κοιτούν κάθε αμφισβητούμενη φάση οι διαιτητές, όπως το ίδιο κάνουν και στην Ευρωλίγκα...Και το ξαναλέω για να τελειώνουμε, ότι η φάση του Σπανούλη, δεν ήταν καν αμφισβητούμενη, με την έννοια ότι κανένας από όσους ήταν στο γήπεδο, στο λάιβ, δεν πήραν πρέφα τίποτα...ούτε ο πάγκος σας, ούτε οι παίχτες σας, ούτε οι διαιτητές, ούτε ο κόσμος..Πώς ζητάς, ακόμη και αν έχουν το δικαίωμα, από τους διαιτητές να κοιτάξουν τη φάση στο ριπλέι, από την στιγμή που τους έφυγε στην κανονική ροή και δεν αντιλήφθηκε κανένας ότι έχει γίνει παράβαση; (αν έχει γίνει, γιατί εγώ μετά από τόσα ριπλέι, συμπέρασμα σίγουρο δεν έχω βγάλει... Όσο για τον χρόνο, είναι απλά αστείο αυτό που λες...το σουτ του Σπανούλη γίνεται 1,5 δευτερόλεπτο πριν τη λήξη...τι ακριβώς να δουν στο βίντεο, τα αυτονόητα; Ορίστε και το λινκ για να το διαπιστώσεις και ο ίδιος...


Υ.Γ. Αδερφέ...αν και γάβρος, οφείλω να σε ενημερώσω ότι παρακολουθώ μπάσκετ πολύ πριν το ανακαλύψετε εσείς οι...νεόκοποι βάζελοι το 1993 και λίγο πριν το ανακαλύψουν το 1987 οι περισσότεροι Έλληνες...τυγχάνει μάλιστα από το 1985 να ξεκίνησα να παίζω μπασκετάκι, 10 χρονών παιδάκι τότε, στα παιδικά της ομάδας της πόλης που ζω...Οπότε, άσε τις ειρωνείες κατά μέρος...

Πέστα ρε τύπε! Άντε με τον κάθε τυχάρπαστο που δεν πήρε πρέφα τίποτα και σαν πρόβατα βγαίνουν να πουν την πούτσα τους!
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Όχι..απλά σημαίνει ό,τι σημαίνει και για εμάς στο ποδόσφαιρο..Κανείς δεν έπληξε από την υπερκούπωση και όλοι ενδιαφέρονται το ίδιο...και πανηγυρίζουν σαν μαϊμούδες όπως λες, ακριβώς το ίδιο...είτε έχουν 35 κούπες, είτε 10...

Καμια σχέση, αυτά που κάνει ο μπασκετικός Παναθηναϊκός δεν ξέρω αν έχουν ξανασυμβεί. Ο Διαμαντίδης χάνει σουτ, κάνει λάθη και ο κόσμος τον αποθεώνει! Εσείς μετά το 0-1 κράζατε την διοίκηση σας και λέγατε τον Σπανούλη τελειωμένο γερο και πως πρέπει να φύγει από την ομάδα. Εσύ παρόλα αυτά βρίσκεις ομοιότητες?

Εννοείτε θα υποστηρίξουμε την ομάδα μας αλλα δεν θα στεναχωρηθώ εάν χάσω και ένα πρωτάθλημα. Έχω κατακτήσει τόσους τίτλους που δεν έχω θέμα με τις κούπες, τα ντέρμπι είναι άλλο θέμα. πχ περισσότερο μου άρεσε όταν σας αποκλείσαμε στους 4 του κυπέλλου παρα στον τελικό που το πήραμε εύκολα. Τα ντέρμπι δεν τα βαριέσαι ποτε.

Ότι έχουμε πάθει υπερκούπωση ισχύει.
 

SuperMario

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2009
Μηνύματα
1.162
Like
0
Πόντοι
16
Ναι...στο λέω εγώ που είμαι γάβρος...δεν κοιτούν κάθε αμφισβητούμενη φάση οι διαιτητές, όπως το ίδιο κάνουν και στην Ευρωλίγκα...Και το ξαναλέω για να τελειώνουμε, ότι η φάση του Σπανούλη, δεν ήταν καν αμφισβητούμενη, με την έννοια ότι κανένας από όσους ήταν στο γήπεδο, στο λάιβ, δεν πήραν πρέφα τίποτα...ούτε ο πάγκος σας, ούτε οι παίχτες σας, ούτε οι διαιτητές, ούτε ο κόσμος..Πώς ζητάς, ακόμη και αν έχουν το δικαίωμα, από τους διαιτητές να κοιτάξουν τη φάση στο ριπλέι, από την στιγμή που τους έφυγε στην κανονική ροή και δεν αντιλήφθηκε κανένας ότι έχει γίνει παράβαση; (αν έχει γίνει, γιατί εγώ μετά από τόσα ριπλέι, συμπέρασμα σίγουρο δεν έχω βγάλει... Όσο για τον χρόνο, είναι απλά αστείο αυτό που λες...το σουτ του Σπανούλη γίνεται 1,5 δευτερόλεπτο πριν τη λήξη...τι ακριβώς να δουν στο βίντεο, τα αυτονόητα; Ορίστε και το λινκ για να το διαπιστώσεις και ο ίδιος...


Υ.Γ. Αδερφέ...αν και γάβρος, οφείλω να σε ενημερώσω ότι παρακολουθώ μπάσκετ πολύ πριν το ανακαλύψετε εσείς οι...νεόκοποι βάζελοι το 1993 και λίγο πριν το ανακαλύψουν το 1987 οι περισσότεροι Έλληνες...τυγχάνει μάλιστα από το 1985 να ξεκίνησα να παίζω μπασκετάκι, 10 χρονών παιδάκι τότε, στα παιδικά της ομάδας της πόλης που ζω...Οπότε, άσε τις ειρωνείες κατά μέρος...
Και τι με νοιάζει εμενα αν παίζεις μπασκετ 30 χρονια και βλέπεις αλλα 50? Όταν θα γίνονται βήματα θα αλλάζουμε τους κανονισμούς για σένα?Επίσης τι με νοιάζει εάν δεν έγινε ντόρος στο γήπεδο για την φάση?
Γνωρίζεις πως στο γήπεδο υπάρχει διαιτητής που η αρμοδιότητα του είναι να κοιτάζει τα πόδια των παιχτών? Οποτε δεν χρειάζεται να μου γραφεις τόσα πολλά για κάτι που είναι τόσο απλό. Έχουμε αλλοίωση αποτελέσματος γιατί οι διαιτητές δεν έκαναν την δουλειά τους σωστά. Είναι απλά τα πράγματα.
 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
Και τι με νοιάζει εμενα αν παίζεις μπασκετ 30 χρονια και βλέπεις αλλα 50? Όταν θα γίνονται βήματα θα αλλάζουμε τους κανονισμούς για σένα?Επίσης τι με νοιάζει εάν δεν έγινε ντόρος στο γήπεδο για την φάση?
Γνωρίζεις πως στο γήπεδο υπάρχει διαιτητής που η αρμοδιότητα του είναι να κοιτάζει τα πόδια των παιχτών? Οποτε δεν χρειάζεται να μου γραφεις τόσα πολλά για κάτι που είναι τόσο απλό. Έχουμε αλλοίωση αποτελέσματος γιατί οι διαιτητές δεν έκαναν την δουλειά τους σωστά. Είναι απλά τα πράγματα.
μιασ και μιλαμε για <<λαθη>>  παμε λιγο να θυμηθουμε
αλλα βαριεμαι να τα ανεβασω.αλλα τοτε ηταν ολα καθαρα.τωρα ειναι πουλημενα

 

koukos0000

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
530
Like
236
Πόντοι
26
ΣΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΒΙΝΤΕΟ Ο ΣΑΡΑΣ ΠΑΤΑΕΙ 1 ΜΕΤΡΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΡΑΜΜΗ ΚΑΙ ΜΕΤΡΑΕΙ ΓΙΑ 3!!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΑΙΣΧΗ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom