Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ετσι, και ξαναλέω δεν έιμαι βάζελος, αλλά τα έχω ζήσει ουκ ολίγες φορές.
Τα ζησα και στο Μαρούσι προχθές σε αγώνα κεκλεισμένων θυρών...
Εκανες καμάκι στα επεισόδια; Εγώ έκανα 6/12 και προχθές στη φωτορεπόρτερ...

δεν πηγα καθολου γηπεδο  :P
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
Ετσι, και ξαναλέω δεν έιμαι βάζελος, αλλά τα έχω ζήσει ουκ ολίγες φορές.
Τα ζησα και στο Μαρούσι προχθές σε αγώνα κεκλεισμένων θυρών...
Εκανες καμάκι στα επεισόδια; Εγώ έκανα 6/12 και προχθές στη φωτορεπόρτερ...
Φταινε η μπατσοι λοιπον και Ο μαρινακης και η πολιτικη ηγεσια?


δεν πηγα καθολου γηπεδο  :P
Τρολλαρεις ρε?
Εδω ο αλλος θα αρχισει τα μπαν λεμε.
warnmute.gif
 2[/URL] μερες μπαν. Αφου σου αρεσει τοσο πολυ.

Και για να μην εχεις την απορια η απαντηση στην ερωτηση ειναι ναι.
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Ετσι, και ξαναλέω δεν έιμαι βάζελος, αλλά τα έχω ζήσει ουκ ολίγες φορές.
Τα ζησα και στο Μαρούσι προχθές σε αγώνα κεκλεισμένων θυρών...
Εκανες καμάκι στα επεισόδια; Εγώ έκανα 6/12 και προχθές στη φωτορεπόρτερ...


Αυτα τα χουμε ζησει εσχατως ( και οχι μονο απλα εσχατως ευρυτερα) και σε αλλες περιστασεις. Και πιο σημαντικες απο το ποδοσφαιρο. Κρυβονται και πολλα απο πισω.

Μη ξεχνατε πως οι αθλητικες εκδηλωσεις αποτελουν ΚΑΙ συναθροισεις λαου και κανεις δε ξερει που και πως μπορει να καταληξουν αν αφεθουν ανεξελεγκτες...

 

paranomos68

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2009
Μηνύματα
707
Like
14
Πόντοι
6
Δηλαδη εσυ θες να μου πεις οτι ξεκινησαν οι "καφροι" και " αλητες" επεισοδια? Ολοκληρη ιστορια ειχε γινει απο πριν.  Και ο Μαρινακης ειχε παει στον Παπουτση η ποιος στο διαολο ειναι τωρα και μαλιστα εκανε και τσαμπουκα.

Μιλαμε για αισχρες προκλησεις , αναιτιες επιθεσεις κλπ οτι γινεται δλδ κατα κορον τελευταια και σε κοινωνικο επιπεδο.

Χτυπουσαν αναιτια ανθρωπους , πατεραδες με παιδια την ωρα που πηγαιναν να παρουν εισητηρια απο τα εκδοτηρια!


Για αυτο να ξερουμε τι λεμε και να το ψαχνουμε λιγο πριν. Κερδιζουμε δε χανουμε.

Μεγαλε μαλλον δεν καταλαβαινεις τι γραφω ..............δεν πειραζει καληνυχτα !
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ρε φελλοί είστε ορισμένοι ή τους παριστάνετε;
Δεν θέλουν εξεγέρσεις οι κυβερνήσεις και βρίσουν ως πάτημα το ποδόσφαιρο με τους κακούς οπαδούς.
Ο γάβρος κοιτάζει την πάρτη του, λογικό είναι, ένας διαλυμένος βάζελος θα του δώσει περισσότερα χρήματα στο market poll του Τσ. Λ. του χρόνου, και για πολλά χρόνια ακόμα...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Μεγαλε μαλλον δεν καταλαβαινεις τι γραφω ..............δεν πειραζει καληνυχτα !

Καταλαβα τι λες.

Και στα αρχιδια μου η ενημερωση απο "δημοσιογραφους". Αν ειναι να "ενημερωνομαστε " απο αυτους καληνυχτα.

Απλα δες το οτι ειναι συμμορια χειροτερη απο κοζα νοστρα ολοι τους.

Τεσπα μαθε απο ατομα που ΗΤΑΝ στο γηπεδο. Και εσεις οι παοκτζηδες τα ξερετε καλυτερα απο μας.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Αμα συνεχισετε τις μαλακιες θα πεσει μπαν και πολυημερο. Αντε οι παπαριες εχουν και ορια.
Οποιος θελει να γραψει κατι επ αυτου ΕΓΚΥΡΑ , αλλιως ας μη κανει τον κοπο, ας γραψει σε αλλο θρεντ.
άμα σε μπάτσωσε κανένας μπάτσος, παίξτο και εσύ εξουσία εδώ μέσα, όπου φτάνει ο καθένας.

άντε, λογοκρισία, τώρα, επειδή διαφωνούμε.

σιγά μην μας χαλάσεις και τη διαγωγή στο απολυτήριο.

σου φταίει ο μπάτσος που οι μισοί οπαδοί είναι άχρηστοι.
ο μπάτσος φταίει που αποκλειστηκε ο ολυμπιακός, ο μπάτσος φταίει που δεν πήγαμε καλά στο μουνιάλ, ο μπάτσος φταίει που κοιμήθηκα σήμερα 2 ώρες παραπάνω.

αλλά όταν είπαν οι οργανωμένοι στον γόντικα ότι δεν μπορούν να ελέγξουν την κατάσταση, ξέρετε ποιο ήταν το αποτέλεσμα;
[size=60pt]*Κόπηκαν 42.130 εισιτήρια και εισπράχθηκαν 642.414[/size]
αυτό ήταν το σημαντικότερο για τη διοίκηση του βάζελου.
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Περιμενω αυριο ενημερωση απο φιλους που πηγαν γηπεδο. Για την ωρα εχω αυτες τις αποριες:

-Για 600χιλιαρικα ο ΠΑΟ ρισκαρε την τελεση ενος ματς που πολυ πιθανον να εχει τεραστικο κοστος τοσο σε αυτο οσο κ στο επομενο πρωταθλημα;

-Ο Μαρινακης γιατι θελει να μειωσει την εκταση των επεισοδιων;

-Η Νοβα γιατι δεν εδειξε τα επεισοδια αλλα παραλληλα ειχε σχολιασμο Χ 2 για τους καφρους οπαδους των ομαδων;

-Η αστυνομια γιατι εκανε ντου μεσοβδομαδα σε κεντρικο συνδεσμο του ΠΑΟ;
 

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
Ξέχασες να ρωτήσεις:

- Γιατί όλη την εβδομάδα λέγανε ότι θα διακοπεί το ματς;
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
-Η Νοβα γιατι δεν εδειξε τα επεισοδια αλλα παραλληλα ειχε σχολιασμο Χ 2 για τους καφρους οπαδους των ομαδων;
οδηγίες της UEFA για να μην χαλάσει η φάτσα του προιόντος της οι οποίες ισχύουν για κάθε αγώνα, όχι μόνο για αυτόν εδώ.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ξυπνησα με πικρα ρε λαγοι.Θα παω στην δουλεια χωρις το κεφι για καζουρα που ειχα καποτε.Νικησα μια μικρη ομαδα και πηρα το πρωταθλημα.
και?
Το ξερω φταιω και εγω για την καταντια σας αλλα τουλαχιστον εμεις οι δυο σαν ομαδες δεν εχουμε δικαιωμα να μιλαμε.
Ξερω ομως οτι το χτυπημα αυτο που σας στελνει στα σκατα δεν ηρθε απο δικο μου χερι,αν καταστρεφοσασταν περσι θα ελεγα ναι ο ολυμπιακος κηδεψε το ελληνικο πρωταθλημα ομως χτες μονοι σας φτασατε στην καταστροφη.Διαλυοσαστε βρισκετε αλλοθι τον "κακο" ολυμπιακο και μου στερητε την χαρα να γλενταω καθε φορα που σας γαμαω.
Καντε αυτοκριτικη για την διοικηση σας,τον προπονητη σας και τους παιχτες σας και αφηστε τον ολυμπιακο απεξω (της ευθυνες του της ξερουμε) μπας και βγαλετε ακρη.
Δεν σας λυπαμε ισα ισα αλλα το ποδοσφαιρο δεν ειναι καυλα αμα δεν εχεις εναν αξιο αντιπαλο.
Καλημερα
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Να πω και την αποψη μου για τα επεισοδια.
Ειμαι 32 χρονων και εζησα τα συνδεσμιακα μεχρι τα 29 οπου αποχωρησα λογο δικαστηριου.
Τα επεισοδια για εμενα ηταν αναμενομενα μετα τα περσινα που γιναν στο καραισκαι και Οχι ΜΟΝΟ.
Οσα χρονια ασχολιομουν μρ τα συνδεσμιακα ηξερα ποτε και που θα γινουν επεισοδια.
Τα σημερινα ηταν προσχεδιασμενα οπως και πολλα αλλα που εχουν γινει κατα καιρους.
Οπως ξεραμε οτι θα γινει της πουτανας στην ριζουπολη μια εβδομαδα πριν το ματς αφου ειχε πεσει το ελευθερο αποπριν ετσι ηταν και σημερα.
Στα επεισοδια στην ν,σμυρνη η φαση ηταν παμε και τα γαμαμε.
Το θεμα ειναι οτι κατα καιρους καποιος αποφελητε απο αυτα.
Μετα τα σημερινα πηρε τσαμπα ο Βγενοπουλος τον ΠΑΟ,βαλε και τον ελενχο των συνδεσμων απο το κρατος και εδεσε το γλυκο.
δεν θα τον δωσει ποτε στον βγενοπουλο τον παο
τωρα εαν κρυβεται πισω απο κανα σχημα ο βγενο τοτε αλλαζει το πραμα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ξυπνησα με πικρα ρε λαγοι.Θα παω στην δουλεια χωρις το κεφι για καζουρα που ειχα καποτε.Νικησα μια μικρη ομαδα και πηρα το πρωταθλημα.
και?
Το ξερω φταιω και εγω για την καταντια σας αλλα τουλαχιστον εμεις οι δυο σαν ομαδες δεν εχουμε δικαιωμα να μιλαμε.
Ξερω ομως οτι το χτυπημα αυτο που σας στελνει στα σκατα δεν ηρθε απο δικο μου χερι,αν καταστρεφοσασταν περσι θα ελεγα ναι ο ολυμπιακος κηδεψε το ελληνικο πρωταθλημα ομως χτες μονοι σας φτασατε στην καταστροφη.Διαλυοσαστε βρισκετε αλλοθι τον "κακο" ολυμπιακο και μου στερητε την χαρα να γλενταω καθε φορα που σας γαμαω.
Καντε αυτοκριτικη για την διοικηση σας,τον προπονητη σας και τους παιχτες σας και αφηστε τον ολυμπιακο απεξω (της ευθυνες του της ξερουμε) μπας και βγαλετε ακρη.
Δεν σας λυπαμε ισα ισα αλλα το ποδοσφαιρο δεν ειναι καυλα αμα δεν εχεις εναν αξιο αντιπαλο.
Καλημερα

τον εαυτό σου να λυπάσαι......
γιατί για την πρέζα σου και την ψυχική και κοινωνική ανεπάρκειά σου δίνεις κοινωνική αξία και δύναμη σε κάποιους που είναι περισσότερο κοινωνικά και ψυχικά ανεπαρκής απο σένα αλλα έτυχε να γεννηθούν με φράγκα. και το αποτέλεσμα είναι να μην πηγαίνει η ελληνική κοινωνία ποτέ και πουθενά μπροστά.....

ας πούμε .....
με τέτοιες δηλώσεις έγιναε μεγάλη η μίλαν, η μπάρτσα, η ρεάλ και η λίβερπουλ....
καλά να πάθουμε καλά να πάθετε.

Με την πορεία σας και αν όλα θα πάνε καλά μέχρι το τέλος [size=18pt]θα πάρετε περισσότερα χρήματα[/size]. Σήμερα θα σας συνιστούσα [size=18pt]να μην πάτε στα μπουζούκια μετά τα όσα έχουν γίνει στο ΟΑΚΑ[/size]. Δεν πρέπει να ξεχνάμε ότι την Τετάρτη έχουμε αγώνα κυπέλλου με τον ΟΦΗ".

Ολοκληρώνοντας τόνισε: "Σας είχα πει μετά το ματς με τη Μέταλιστ την Πέμπτη [size=18pt]ότι για μένα μεγαλύτερη σημασία έχει η νίκη στο ντέρμπι[/size]".
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
ρε περσονα εδω πηγαν 700 ατομα εξω απο το σπιτι του τσικερ να φωναξουν να φυγει..

η χωρα διαλυεται, δεν ξερουμε τι θα κανουμε στην ζωη μας και αυτοι ασχολουνται με την μπαλα

προσωπικα ειχα τετοια διαθεση να δω χθες το ντερμπυ και την παναθα που περιμενα μεχρι τις 9 να ξεκινησει και μετα εφυγα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε περσονα εδω πηγαν 700 ατομα εξω απο το σπιτι του τσικερ να φωναξουν να φυγει..

η χωρα διαλυεται, δεν ξερουμε τι θα κανουμε στην ζωη μας και αυτοι ασχολουνται με την μπαλα

προσωπικα ειχα τετοια διαθεση να δω χθες το ντερμπυ και την παναθα που περιμενα μεχρι τις 9 να ξεκινησει και μετα εφυγα
συμφωνάμε....

και αντί ο μαλάκας να ασχοληθεί να πάει μια ομάδα μπροστά (ο κάθε μαλακας-τα ίδια είχει κάνει και το αρχίδι ο φιλιππίδης στο παίγνιο με την πορτο του μουρίνιο) λέε ανερυθρίαστα ότι γι αυτόν εχει μεγαλύτερη σημασία το ντέρμπυ με τους νεκρούς απο το υγιές ποδόσφαιρο.

μιλάμε για την απολυτη κοινωνική και ηθική κατάντια.

ο άλλος ο μαλάκας λέει χαρίζει τις μετοχές εάν αφού ίσως. Αιντε γαμηθείτε αχρηστα ζώα. σας γ΄ςννησε ένας καριόλης με λεφτά και νομίζετε ότι μπορείτε να παίζετε με την κοινωνία.
Θα ρθει και η ώρα σας. Ολων.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
μας τα κοψανε ολα..μας κοψανε κι την μπαλα..

μια αρρωστια παντου..πασοκιλα και βρωμα παντου..απελπισια

κι εχουν κανει θεo τον μαρινακη και τον καθε μαρινακη, που δεν εχει στειλει ουτε ενα e-mail με βιογραφικο και τον θρυλο

ο αλλος 8.00 το πρωι στο λιμανι του πειραια, πηρε φορα με τ αμαξι και φουνταρε

www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=128615&catid=3]http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=128615&catid=3[/url]

 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
Περιμενω αυριο ενημερωση απο φιλους που πηγαν γηπεδο. Για την ωρα εχω αυτες τις αποριες:


-Η Νοβα γιατι δεν εδειξε τα επεισοδια αλλα παραλληλα ειχε σχολιασμο Χ 2 για τους καφρους οπαδους των ομαδων;

πολυ σωστος ρε μαγκα.ακου δεν αναπαραγουν τα επεισοδια τα λαμογια ταιζουν κουτοχορτο τον κοσμο
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Δεν εβαλα τις ερωτησεις για να παρω απαντησεις, τις περισσοτερες αλλωστε απαντησεις τις ξερω και εγω κ αρκετοι απο εδω.  Τις εβαλα για να αναδειξω το θεμα της υποκρισιας ολων οσων διαφεντευουν το ποδοσφαιρο, μια και αυτοι πρωτιστως εχουν τη μεγαλυτερη ευθυνη για την καταντια του.

Ερωτηση: Αν ο ΠΑΟ καταστραφει/απαξιωθει, η ΑΕΚ παει Πρωτοδικειο και Δ Εθνικη, ο ΠΑΟΚ δεν ρυθμισει τις οφειλες του, ας μας πει ο Μαρινακης και ο καθε κυριος Μαρινακης/οπαδος του Ολυμπιακου  

α) Ποσα λεφτα θα βρει απο τα τηλεοπτικα
β) Ποσο κοσμο θα μαζευει εντος εδρας
γ) Ποσους (κρατικους; χμ αμφιβαλλω σε λιγο) χορηγους θα βρισκει για τη ΣουπερΛιγκα
δ) Ποσους καλους παικτες θα βρει για να φερει στο Ελλαδισταν
ε) Πως θα κρατησει τους καλους παικτες και τον προπονητη του
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Δεν εβαλα τις ερωτησεις για να παρω απαντησεις, τις περισσοτερες αλλωστε απαντησεις τις ξερω και εγω κ αρκετοι απο εδω.  Τις εβαλα για να αναδειξω το θεμα της υποκρισιας ολων οσων διαφεντευουν το ποδοσφαιρο, μια και αυτοι πρωτιστως εχουν τη μεγαλυτερη ευθυνη.

Ερωτηση: Αν ο ΠΑΟ καταστραφει/απαξιωθει, η ΑΕΚ παει Πρωτοδικειο και Δ Εθνικη, ο ΠΑΟΚ δεν ρυθμισει τις οφειλες του, ας μας πει ο Μαρινακης και ο καθε κυριος Μαρινακης/οπαδος του Ολυμπιακου 

α) Ποσα λεφτα θα βρει απο τα τηλεοπτικα
β) Ποσο κοσμο θα μαζευει εντος εδρας
γ) Ποσους (κρατικους; χμ αμφιβαλλω σε λιγο) χορηγους θα βρισκει για τη ΣουπερΛιγκα
όταν ταλεγα οι συγαβροί σου (το ίδο θα έκαναν και τα δικά μου ζώα) ωρύονταν....
τον πούλο, στ αρχίδια μας, δ εθνική.... κλπ..
ωραία λοιπόν ήρθε η ώρα.....
να παιξει μόνος του ο σαχλαμαρινάκης να δουν ολοι τη γλύκα.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom