Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Είμαι "άρρωστος" Παναθηναϊκός....με διαρκείας (δεν πήρα φέτος) και πάω γήπεδο από το 1991.... Εχθές δεν πήγα (την είχα πάρει χαμπάρι) και ευτυχώς δεν είδα τα "ζώα"...να κάνουν αυτά που κάνουν,κάθε φορά! "Καληνύχτα" σας κύριοι και εσύ μπουχεσοχοντρέ......πανηγύριζε που του χρόνου δεν θα πατάει κανένας στο γήπεδο!!!
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Είμαι "άρρωστος" Παναθηναϊκός....με διαρκείας (δεν πήρα φέτος) και πάω γήπεδο από το 1991.... Εχθές δεν πήγα (την είχα πάρει χαμπάρι) και ευτυχώς δεν είδα τα "ζώα"...να κάνουν αυτά που κάνουν,κάθε φορά! "Καληνύχτα" σας κύριοι και εσύ μπουχεσοχοντρέ......πανηγύριζε που του χρόνου δεν θα πατάει κανένας στο γήπεδο!!!
αρρωστος; το να βγαλεις σημαια παναθηναικου και κασκολ στο μπαλκονι σου 5 σπιτια  μακρυτερα απο μεγαλο συνδεσμου γαυρου πως σου φενεται..το εκανα το 96 με αγιαξ και το 2001..δεν με ενδιεφερε τπτ

εχω να πατησω γηπεδο 2 χρονια

δεν ασχολειται κανεις ρε πλεον μ αυτο το πρωταθλημα
μονο αυτοι

και του χρονου θα ειναι ακομα χειροτερα λογω οικονομικων
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
-Η Νοβα γιατι δεν εδειξε τα επεισοδια αλλα παραλληλα ειχε σχολιασμο Χ 2 για τους καφρους οπαδους των ομαδων;

-Η αστυνομια γιατι εκανε ντου μεσοβδομαδα σε κεντρικο συνδεσμο του ΠΑΟ;

η νοβα εβαλε και δυο χρηστηδιδες να κανουνε αναμεταδοση. μεχρι που φτασανε να πουνε σε μια φαση που κοντραρεται καπου ενα σουτ και φτανει απο ψηλα η μπαλα ησυχα ησυχα στην αγκαλια του μεγιερι οτι επενεβη δυνατα  :2funny:
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
Τωρα ο Μαρινακης παει να τα γυρισει σα να μη τρεχει τπτ, ειναι γνωστες οι δηλωσεις του για τα χτεσινα, βρειτε τες. Μαλλον ομως ειναι αργα για δακρυα, ακομα και ο Βαλβερδε ειναι πιθανο να φυγει με την ολη κατασταση που επικρατει. Μπορει φετος ο Μαρινακης να παρουσιαζεται πιο ηρεμος (οχι τελειως ηρεμος βεβαιως) αλλα αυτο δε σημαινει οτι ξεχνιουνται και τα περσινα σκηνικα, ειδικα στο Καραισκακης, περα απ τις εκαστοτε  δηλωσεις του. Απο εκει και περα απο περσι η Σουπερλιγκα προσπαθουσε με νουθεσιες και κατι "νουμερα" να μας πεισουν για την ανταγωνιστικοτητα του πρωταθληματος και να "μην πριονιζουμε το κλαδι στο οποιο ολοι καθομαστε". Το οτι το κλαδι ειναι πλεον εδω και χρονια ετοιμορροπο βεβαια, ουδεις λογος. Τωρα ας τα λουστουν

ΥΓ: Θελω να δω τα εισιτηρια του Ολυμπιακου για φετος σε σχεση με τα περσινα. Κατι μου λεει οτι η πτωση τους δεν θα μπορει απλως να ερμηνευθει λογω της οικονομικης κρισης...
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
το θεμα ειναι ενα γαμημενα βαζελια με κουβαδιασατε στοι στοιχημα :tickedoff:ρε αφηστε το ματς να τελειωσει να πληρωθω :tickedoff:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
θυμάμαι πρόσφατα σε μια φιέστα που έπαιζε ολυμπιακός με ολυμπιακό...
κόκκινοι με άσπρους...  :2funny:

ε ήρθε η ώρα......

αλλα όσο και να ωρύεται ο χρηστίδης να μας ρίξει δ εθνική σε λίγο η μόνη χαρά που θα έχει θα είναι να αλάζει πάμπερς στην κόρη του.  :grin:

φαντάσου ας πούμε έκτορα να καταντήσει ο γάβρος σαν το πασοκ....
να πανηγυρίζει γιατί συμμετέχει το 1/3 του κόσμου σε ένα προιόν που απλά ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
το θεμα ειναι ενα γαμημενα βαζελια με κουβαδιασατε στοι στοιχημα :tickedoff:ρε αφηστε το ματς να τελειωσει να πληρωθω :tickedoff:
κλάααααααααααααααααααααααψεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε  :2funny:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.900
Like
12.913
Πόντοι
2.606
:s&m_3:  :s&m_1:  αντε λιγο κλαμα ακομα να γουσταρουμε λαγουδακια  :rockon:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
θυμάμαι πρόσφατα σε μια φιέστα που έπαιζε ολυμπιακός με ολυμπιακό...
κόκκινοι με άσπρους...  :2funny:

ε ήρθε η ώρα......

αλλα όσο και να ωρύεται ο χρηστίδης να μας ρίξει δ εθνική σε λίγο η μόνη χαρά που θα έχει θα είναι να αλάζει πάμπερς στην κόρη του.  :grin:

φαντάσου ας πούμε έκτορα να καταντήσει ο γάβρος σαν το πασοκ....
να πανηγυρίζει γιατί συμμετέχει το 1/3 του κόσμου σε ένα προιόν που απλά ΠΛΕΟΝ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΣΕΙ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΤΟΥ.

δε ξερω αν προλαβες χρηστιδη χτες. ειδε εναν ολυμπιακο αξιωσεων και αποδειξεων  :2funny:
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
ρε μπομπα δε σε ξερω και δεν προσπαθω να σου κανω καμια επιθεση.μαρεσουν οι φιλοσοφιες σου αλλα γιατι κατι μου λεει οτι του χρονου η και πιο συντομα τα ποστ σου θα λενε για διαιτησιες για ευνοημενο ολυμπιακο και δε συμαζευεται.αμα δε γουσταρετε μπαλα μη βλεπετε ρε μαγκες τι σχεση εχει η μπαλα με τα επεισοδια ενθεν κι ενθεν΄/επρεπε να φτασουμε 25η αγωνιστικη για να γινει η σουπερλιγκα ανεκδοτο/μεχρι την 22η αγων. ηταν καλη και ασχολουμασταν και παμε για το συν 8 και τωρα στο μειον δεκα να πεσει φωτια να τα καψει ολα..πακετο μαγκες πακετο
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
τι να πεις βάρε...
εγκάθετοι του ΟΠΑΠ τα καναν όλα.  :2funny:
οχι ρε ο οπαπα το πληρωνει καθως αν διακοπη αγωνας μετα το 60 σε πληρωνει με βασει το αποτελεσμα εκεινης της στιγμης
η γαμημενη μπετ δε με πληρωσε :tickedoff:πουστρακια αγγλοι :tickedoff:
και ας μιλησουμε λιγο σοβαρα οπως μονο εγω ξερω :P
οπως θα εχεις παρατηρησει τοσο καιρο περναω απαρατηρητος στα θρεντ του αθλητισμου και της πολιτικης και οχι γιατι δεν εχω αποψη αλλα κατα συνηδησει επειδη δεν εχει νοημα ναμπαινω σε αθλητικα θρεντ και να τσακωνομαι με τον καθε ενα για το τιποτα.
τις τελευταιες μερες ασχοληθηκα αρκετα επειδη καποιοι φιλοσοφοι τη πεμπτη το παραχεσαν ναι ειμαι υπερ να υπαρχει χαβαλες μεταξυ μας αλλα μεχρι ενα σημειο και να βλεπουν και λιγο το αγωνιστικο κομματι πριν μιλησουν δυστυχως πολλοι ομοιδεατες σου ηταν ακρως προκλητικοι το τελευταιο δυημερο αυτο με ωθησε να ποσταρω εστω και προκλητικα,το θεμα ειναι να μπορει ο καθενας να κανει την αυτοκριτικη του στην ομαδα του αυτο δεν το ειδα απο εσας χθες τελος παντων επειδη η μαλακια ειναι χωρις χρωματα ελπιζω πλεον στους αγωνες μπασκετ που θα διεξαχθουν μεταξυ μας να μην εχουμε παρομοιες καταστασεις.
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
μας τα κοψανε ολα..μας κοψανε κι την μπαλα..

μια αρρωστια παντου..πασοκιλα και βρωμα παντου..απελπισια

κι εχουν κανει θεo τον μαρινακη και τον καθε μαρινακη, που δεν εχει στειλει ουτε ενα e-mail με βιογραφικο και τον θρυλο

ο αλλος 8.00 το πρωι στο λιμανι του πειραια, πηρε φορα με τ αμαξι και φουνταρε

www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=128615&catid=3]http://www.newsit.gr/default.php?pname=Article&art_id=128615&catid=3[/url]
Ρε μεγαλε τα βαλες ολα αχταρμα και καθαρισες. Πασικολα, Μαρινακη, ΘΡΥΛΟ, αυτον που φουνταρε. Καταλαβαινω οτι περνας δυσκολη φαση αλλα τη βρωμα σου να κοιτας κι αυτη να σ ενδιαφερει πρωτα κι οχι η αλλες . Συγγνωμη που δεν αντεξες το μπαλακι αλλα τι να κανουμε, διαλεξες να διαλυσεις την ομαδα σου μονος σου αποκλειστικος και μοναδικος αυτοχειρας. Ειναι πραγματικα λυπηρο και κατι που δεν ηθελε κανεις πραγματικος αντιπαλος σου
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
δε ξερω αν προλαβες χρηστιδη χτες. ειδε εναν ολυμπιακο αξιωσεων και αποδειξεων  :2funny:
προσωπικη μου αποψη κακη διαχειρηση του αγωνα απο πλευρας βαλβερδε,εσεις τι κανατε ομως αν δε παιξετε με ψυχη σ'ενα τετοιο αγωνα αραγε σε ποιον θα παιξετε :think:αντικειμενικα και να το δεις ομως εμεις καναμε και 2 ευκαιριες η μια μπηκε γκολ
στον αγωνα στο καραισκακη το κανατε γαργαρα τοτε που σας ειχαμε πατησει στο λαιμο και χαιροσασταν για την ισοπαλια οποτε μη το ζοριζεις δε μπορειτε να δειτε καθαρα δυστυχως.
τωρα αν με αυτο που λες θες να μπριζωσεις το χριστιδη καλως και σορρυ για τη παρεμβαση :grin:
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
αρρωστος; το να βγαλεις σημαια παναθηναικου και κασκολ στο μπαλκονι σου 5 σπιτια  μακρυτερα απο μεγαλο συνδεσμου γαυρου πως σου φενεται..το εκανα το 96 με αγιαξ και το 2001..δεν με ενδιεφερε τπτ

εχω να πατησω γηπεδο 2 χρονια

δεν ασχολειται κανεις ρε πλεον μ αυτο το πρωταθλημα
μονο αυτοι

και του χρονου θα ειναι ακομα χειροτερα λογω οικονομικων
Ναι ρε.......να πάνε να @#$%^&*(..................και εγώ 36 ετών είμαι και ψάχνω για δουλειά! Άσε που μπουρδέλο πάω 1 κάθε 15,λόγω αφραγκιάς....................!!! :helpplea:
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Οταν ησουν 5 βαθμους μπροστα ασχολιοσουνα foyfoyte  με το πρωταθλημα τωρα που εισαι 10 πισω που να ασχοληθεις μεγαλε. Σε λιγο θα κοψεις και το μπασκετ απ οτι φενετε
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
προσωπικη μου αποψη κακη διαχειρηση του αγωνα απο πλευρας βαλβερδε,εσεις τι κανατε ομως αν δε παιξετε με ψυχη σ'ενα τετοιο αγωνα αραγε σε ποιον θα παιξετε :think:αντικειμενικα και να το δεις ομως εμεις καναμε και 2 ευκαιριες η μια μπηκε γκολ
στον αγωνα στο καραισκακη το κανατε γαργαρα τοτε που σας ειχαμε πατησει στο λαιμο και χαιροσασταν για την ισοπαλια οποτε μη το ζοριζεις δε μπορειτε να δειτε καθαρα δυστυχως.
τωρα αν με αυτο που λες θες να μπριζωσεις το χριστιδη καλως και σορρυ για τη παρεμβαση :grin:

τυπε εγω τα ειπα και τα δικα μας χαλια δεν ειμαι τρελος. ο βαζελος ηταν μια αηδια χτες. αντικειμενικα ομως, αν ημουν γαβρος θα ελεγα παλι το ιδιο. δυο αηδιες παιξανε χτες. ο χρηστιδης απο την αλλη ειδε ομαδα αξιωσεων και αποδειξεων. συμφωνεις μαζι του?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom