Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
τον εαυτό σου να λυπάσαι......
γιατί για την πρέζα σου και την ψυχική και κοινωνική ανεπάρκειά σου δίνεις κοινωνική αξία και δύναμη σε κάποιους που είναι περισσότερο κοινωνικά και ψυχικά ανεπαρκής απο σένα αλλα έτυχε να γεννηθούν με φράγκα. και το αποτέλεσμα είναι να μην πηγαίνει η ελληνική κοινωνία ποτέ και πουθενά μπροστά.....

μπουαχαχαχαχαχαχαχα  :2funny:  :2funny:  :2funny: αστειο να μας το λες εσυ αυτο δεν βρισκεις
 

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Οταν ησουν 5 βαθμους μπροστα ασχολιοσουνα foyfoyte  με το πρωταθλημα τωρα που εισαι 10 πισω που να ασχοληθεις μεγαλε. Σε λιγο θα κοψεις και το μπασκετ απ οτι φενετε
Εσύ κοιμάσαι όρθιος.................του χρόνου δεν θα υπάρχει ούτε μπάσκετ-ούτε ποδόσφαιρο........... ΞΎΠΝΑ............................. :huh:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε μπομπα δε σε ξερω και δεν προσπαθω να σου κανω καμια επιθεση.μαρεσουν οι φιλοσοφιες σου αλλα γιατι κατι μου λεει οτι του χρονου η και πιο συντομα τα ποστ σου θα λενε για διαιτησιες για ευνοημενο ολυμπιακο και δε συμαζευεται.αμα δε γουσταρετε μπαλα μη βλεπετε ρε μαγκες τι σχεση εχει η μπαλα με τα επεισοδια ενθεν κι ενθεν΄/επρεπε να φτασουμε 25η αγωνιστικη για να γινει η σουπερλιγκα ανεκδοτο/μεχρι την 22η αγων. ηταν καλη και ασχολουμασταν και παμε για το συν 8 και τωρα στο μειον δεκα να πεσει φωτια να τα καψει ολα..πακετο μαγκες πακετο
αμα εσένα σ αρεσει αυτο το θέαμα ανεξαρτήτως νικητή τότε πρέπει οπωσδήποτε να αγοράσεις οτε σατ να δεις ελ κλάσσικο.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
γιατι επειδη χασατε το πρωταθλημα :grin:
αααααααααααααααααα
αυτή είναι η πρεμούρα όλων...
όχι οτι μ αυτά και μ αυτά βαλβέρδες και ριβάλντους δεν πρόκειται να ξαναδούμε ούτε με κυάλια....
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
αμα εσένα σ αρεσει αυτο το θέαμα ανεξαρτήτως νικητή τότε πρέπει οπωσδήποτε να αγοράσεις οτε σατ να δεις ελ κλάσσικο.

εσενα που δε σαρεσει γιατι βλεπεις και μας αναλυεις και τισς αμφισβητουμενες φασεις καθε βδομαδα/τα αναποδα κορνερ του ολυμπιακου ας πουμε η το τροπο αναπτυξης της μεταλιστ
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
τυπε εγω τα ειπα και τα δικα μας χαλια δεν ειμαι τρελος. ο βαζελος ηταν μια αηδια χτες. αντικειμενικα ομως, αν ημουν γαβρος θα ελεγα παλι το ιδιο. δυο αηδιες παιξανε χτες. ο χρηστιδης απο την αλλη ειδε ομαδα αξιωσεων και αποδειξεων. συμφωνεις μαζι του?
σου απαντησα κακη διαχειρηση του βαλβερδε ειδα δυο ομαδες με καλη ανασταλτικη λειτουργια αλλα δημιουργικα αισχος
εμεις ειχαμε 2 αντε 3 ευκαιριες βαλαμε ενα γκολ εσεις δεν ειχατε καμμια αγωνιστικα αυτο ειδα αυτο λεω απο χθες.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εσενα που δε σαρεσει γιατι βλεπεις και μας αναλυεις και τισς αμφισβητουμενες φασεις καθε βδομαδα/τα αναποδα κορνερ του ολυμπιακου ας πουμε η το τροπο αναπτυξης της μεταλιστ
γιατι σ αυτή τη χωρα γεννηθηκα ρε βλαμμένε.

ας πούμε ο κύπριος γιατί κάθεται και βλέπει και παει γήπεδο στην αχνα και την λάρνακα;
είναι δυνατόν ρε βλαμμένε να μη θέλω να πάει μπροστά αυτό που γίνεται στη χώρα μου;

κάνω υπομονοη διαρκώς και το μονο που βλέπω είναι καθε χρόνο να βλέπω τον πήχη χαμηλότερα.....
φτάσαμε στο σημείο να πανηγυρίζει ο γάβρος το γκολ του αμπτούν και να είναι και περιχαρής....
και πριν 3-4 χρόνια όταν ο τζόλε ή ο τζιό δεν έβαζαν γκολ απ το 25 όλο το γήπεδο μουρμούραγε...

και κάνουμε διάλογο....
τέλος διαλόγου.
 

moynakias

Μέλος
Εγγρ.
20 Σεπ 2011
Μηνύματα
822
Like
19
Πόντοι
6
Εσύ κοιμάσαι όρθιος.................του χρόνου δεν θα υπάρχει ούτε μπάσκετ-ούτε ποδόσφαιρο........... ΞΎΠΝΑ............................. :huh:
Εσυ ξυπνα και κοιτα να φιαξεις ομαδα και να βρεις διοικηση . Και τα δυο θα υπαρχουν του χρονου γιαυτο φροντισε να μην εισαι δευτεροτριτος και να γκρινιαζεις καθε βδομαδα σαν χηρα αγαμητη με τις κωλοφυλαδες σου
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Mακαρι να μην υπαρχει ουτε μπαλα ουτε μπασκετ του χρονου

λουκετο και στα 2

μπας κι αρχιζουν τα ζωα να μαζευονται εξω απο τα σπιτια των πραγματικων προβληματων της χωρας
 

bobas

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.702
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
16
ρε μπομπα δε σε ξερω και δεν προσπαθω να σου κανω καμια επιθεση.μαρεσουν οι φιλοσοφιες σου αλλα γιατι κατι μου λεει οτι του χρονου η και πιο συντομα τα ποστ σου θα λενε για διαιτησιες για ευνοημενο ολυμπιακο και δε συμαζευεται.αμα δε γουσταρετε μπαλα μη βλεπετε ρε μαγκες τι σχεση εχει η μπαλα με τα επεισοδια ενθεν κι ενθεν΄/επρεπε να φτασουμε 25η αγωνιστικη για να γινει η σουπερλιγκα ανεκδοτο/μεχρι την 22η αγων. ηταν καλη και ασχολουμασταν και παμε για το συν 8 και τωρα στο μειον δεκα να πεσει φωτια να τα καψει ολα..πακετο μαγκες πακετο

Δεν εμφανιζομαι συχνα να γραφω στα οπαδικα θρεντ, ψαξε παντως τα ποστ μου αφου προφανως δεν με ξερεις και θα δεις τι υποστηριζω μηνες τωρα.Το σιγουρο παντως ειναι οτι ΜΟΝΟ τωρα δε βγηκα να φωναξω, δες και θεματα οπως "αρχιλαμογια του ποδοσφαιρου"! Α ξεχασα, ειμαι Ολυμπιακος  :grin:
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
γιατι σ αυτή τη χωρα γεννηθηκα ρε βλαμμένε.

ας πούμε ο κύπριος γιατί κάθεται και βλέπει και παει γήπεδο στην αχνα και την λάρνακα;
είναι δυνατόν ρε βλαμμένε να μη θέλω να πάει μπροστά αυτό που γίνεται στη χώρα μου;

κάνω υπομονοη διαρκώς και το μονο που βλέπω είναι καθε χρόνο να βλέπω τον πήχη χαμηλότερα.....
φτάσαμε στο σημείο να πανηγυρίζει ο γάβρος το γκολ του αμπτούν και να είναι και περιχαρής....
και πριν 3-4 χρόνια όταν ο τζόλε ή ο τζιό δεν έβαζαν γκολ απ το 25 όλο το γήπεδο μουρμούραγε...

και κάνουμε διάλογο....
τέλος διαλόγου.
να σε περασω στην αντιπερα οχθη και γω
βλεπω τους βαζελους αντι να μη μιαλνε να λενε οτι δε κερδισε ο ολυμπιακος αλλα διακοπηκε ο αγωνας
τη δικαιολογια στο στομα την εχετε ειχατε σιγουρο οτι θα ιοσφοριζατε στο 10 λεπτο που απεμενε αυτη ειναι η τοποθετηση των φιλαθλων σας,και εχετε το φερειρα να κλεινει τη συνεντευξη τυπου αφηνοντας αιχμες οτι αδικηθηκε για τη διαιτησια
ελεος ρε παιδια τι να πω ελεος :headbang:
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
Τον πούλο πουτάνες και ακόμη παρακάτω.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
σου απαντησα κακη διαχειρηση του βαλβερδε ειδα δυο ομαδες με καλη ανασταλτικη λειτουργια αλλα δημιουργικα αισχος
εμεις ειχαμε 2 αντε 3 ευκαιριες βαλαμε ενα γκολ εσεις δεν ειχατε καμμια αγωνιστικα αυτο ειδα αυτο λεω απο χθες.
ρε ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ εδώ και 2 μήνες......
εχασε απο τον ΠΑΟΚ χαλαρά και ο παοκ έχασε μέσα και πήρε χι εχθές στο 90...
εχασε χαλαρά απο ΑΕΚ η οποια με το ζόρι πήρε χι εχθές....
πήγαινε δλδ για πρωτάθλημα ομάδα που έχασε χαλαρά απο ομάδες που δε μπορούν να κερδίσουν μικρομεσαίες της επαρχίας..
τι να λέμε.
και τι να συζητάμε.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
ρε ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ εδώ και 2 μήνες......
εχασε απο τον ΠΑΟΚ χαλαρά και ο παοκ έχασε μέσα και πήρε χι εχθές στο 90...
εχασε χαλαρά απο ΑΕΚ η οποια με το ζόρι πήρε χι εχθές....
πήγαινε δλδ για πρωτάθλημα ομάδα που έχασε χαλαρά απο ομάδες που δε μπορούν να κερδίσουν μικρομεσαίες της επαρχίας..
τι να λέμε.
και τι να συζητάμε.
συμφωνουμε απλα σου λεω οτι ο φερειρα αντι να βγει σα κυριος και να πει ξερετε εγω ζητησα μεταγραφες αλλα δυστυχως δεν ακουστηκα δεν ευθυνομαι για την εικονα της ομαδας βγαινει παντα μα παντα και τα βαζει με τη διαιτησια,αυτο ειναι το κυρος του φερειρα προπονητη που δημιουργησε καποτε μια μεγαλη ομαδα απο το πουθενα.
εσυ εχεις κριση και βλεπεις πχ καποιος που δεν εχι κριση ακουει το φερειρα οτι αδικηθηκε και διαβαζει καποιους αλλους οτι ο ολυμπιακος δε κερδισε γιατι διακοπηκε ο αγωνας τι συμπερασμα θα βγαλει δλδ
φετος το πρωταθλημα ο παναθηναικος το εχασα απο τη παραγκα?για να ξερω τι βλεπω και γω δλδ μηπως ειμαι λαθος εγω στο φιναλε :think:
 

Caymans

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2009
Μηνύματα
684
Κριτικές
4
Like
119
Πόντοι
6
γιατι σ αυτή τη χωρα γεννηθηκα ρε βλαμμένε.


κάνω υπομονοη διαρκώς και το μονο που βλέπω είναι καθε χρόνο να βλέπω τον πήχη χαμηλότερα.....
φτάσαμε στο σημείο να πανηγυρίζει ο γάβρος το γκολ του αμπτούν και να είναι και περιχαρής....
και πριν 3-4 χρόνια όταν ο τζόλε ή ο τζιό δεν έβαζαν γκολ απ το 25 όλο το γήπεδο μουρμούραγε...

και τι κανεις γιαυτο ρε βλαμμενε γραφεις καφριλικια στο μπου κομ και πιθανοτατα σε ολα τα αθλητικα σαιτ.μιλουσες για πρασινες ριζουπολες και λες τους γαυρους προβατα βλαμμενε/το επιπεδο σου ειναι ιδιο με τη ντερμπυ που βριζει τους καφρους σημερα και τις υπολοιπες 365 μερες βριζει τον ολυμπιακο.εγω μαζι σου ειμαι να παει η μπαλα μπροστα να γινει πολιτιστικη εκδηλωση η μπαλα εσυ ομως δε θα χωρουσες σε κατι τετοιο εισαι εδω γιατι το ποδοσφαιρο ειναι οπως ειναι
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
να σε περασω στην αντιπερα οχθη και γω
βλεπω τους βαζελους αντι να μη μιαλνε να λενε οτι δε κερδισε ο ολυμπιακος αλλα διακοπηκε ο αγωνας
τη δικαιολογια στο στομα την εχετε ειχατε σιγουρο οτι θα ιοσφοριζατε στο 10 λεπτο που απεμενε αυτη ειναι η τοποθετηση των φιλαθλων σας,και εχετε το φερειρα να κλεινει τη συνεντευξη τυπου αφηνοντας αιχμες οτι αδικηθηκε για τη διαιτησια
ελεος ρε παιδια τι να πω ελεος :headbang:
διαβασε τι έγραψα....
όπως έχω ξαναπεί και στα της χώρας.......
ο ολυμπιακός είναι αυτή τη στογμή η μόνη υγιής ποδοσφαιρικά και διοικητικά ομάδα..
οκ.
το εμπεδώσαμε

για πόσο καιρό λες να αντέχει σε ένα πρωτάθλημα αρρώστιας αποχής διάλυσης και επεισοδίων;

ας πούμε....

ακόμα και στην ισπανία η διαφορα των 2 είναι τεράστια απο τους αλλους...
αλλα ολάκερη χώρα σχολείται με αυτούς τους δύο που κάνουν προπονηση με τους λοιπούς.
είναι τυχαίο που η μια δεν υπάρχει χωρίς την άλλη;
:rolleyes:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και τι κανεις γιαυτο ρε βλαμμενε γραφεις καφριλικια στο μπου κομ και πιθανοτατα σε ολα τα αθλητικα σαιτ.μιλουσες για πρασινες ριζουπολες και λες τους γαυρους προβατα βλαμμενε/το επιπεδο σου ειναι ιδιο με τη ντερμπυ που βριζει τους καφρους σημερα και τις υπολοιπες 365 μερες βριζει τον ολυμπιακο.εγω μαζι σου ειμαι να παει η μπαλα μπροστα να γινει πολιτιστικη εκδηλωση η μπαλα εσυ ομως δε θα χωρουσες σε κατι τετοιο εισαι εδω γιατι το ποδοσφαιρο ειναι οπως ειναι
αυτοι που παρακολουθούν τι γράφω τόσα χρόνια μπορούν να κρίνουν.
και το εάν βρίζω 365 τον ολυμπιακό το ξέρουν καλύτερα όλοι οι γάβροι που μιλάνε μαζί μου. όλα τα αλλα είναι για να περνά η ώρα απ ριταρντς με καμμιά 10 κλώνους ένθεν κι ένθεν.....
αλλωστε δεν είναι τυχαίο οτι οταν λέω τα στραβά του βάζελου με βρίζουν τα ρίταρντς του βάζελου και όταν λεω τα στραβά του γαβρου με βρίζουν τα ρίταρντς του γαβρου.

δεν ασχολούμαι αλλο κλωνάκι

 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom