Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Quasimodo

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Δεκ 2005
Μηνύματα
3.262
Κριτικές
48
Like
1.969
Πόντοι
6.955
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ετι να λεμε τωρα φταει το γαυρικο κατεστημενο :2funny: :2funny: :2funny:
ειπαμε το πορισμα εχει βγει απο τη πεμπτη τελος :2funny: :2funny:
Αυτό κατάλαβες; Στα @@ μου και οι δύο, εγώ Α-Ρ-Η-Σ είμαι.

Οι μπάτσοι είναι ηλίθιοι, ΤΕΛΟΣ.
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.570
Κριτικές
31
Like
13.154
Πόντοι
5.097
τελικα δεν εμφανηστηκαν ακομα οι γνωστοι αγνωστοι της πεμπτης μαλλον ακομα τα  καινε :jerking:
 

jimminy

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2005
Μηνύματα
5.505
Like
21
Πόντοι
66
tromaktiko64.jpg
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
που εισαι σουζουκι τζιμμινυ....

ειχες παει και εσυ εκει σαν συνδεσμιτης???

πεταξες καμια τσιχλα στους επισημους ?

 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ρε μερικοι δεν πατε καλα,αν και ο χωρος δεν ειναι ο καταληλος για να μιλησουμε για τετοια θεματα,εγω θα τα πω.Μιλατε για αγωνιστικα θεματα,σε μια τετοια μερα,πατε καλα χρεωνετε προπονητη και παικτες την ηττα.Το παιχνιδι ηταν για μια αντιμετωπιση στο κατεστημενι,στο συστημα το γαυρικο και στους εντος εχθρους.Οι μπατσοι καναν χουλιγκανικο ντου την κυριακη στο παιχνιδι με την αεκ και την δευτερα πηγαν να κανουν τα ιδια οταν ομως ηδαν ποιοι ειμασταν εξω και ποσοι καναν πισω.Σημερα απο το πρωι η κατασταση μυριζει μπαρουτι,μπατσοι να σε βλεπουν με μισο ματι,μπατσοι να απογορευουν σε ανθρωπους χωρις εισητηριο να πανε να παρουν και εδω αρχισαν τα πρωτα επεισοδεια,μπατσοι να σε προκαλουν ολοι την ωρα και να σου κανουν ντου στη 1 στο ημιχρονο,μπατσοι να ειναι σε ολο το γηπεδο μεσα λες και εχουμε πολεμο ή χουντα και να προκαλουν,μαζι εχουμε το γαυρικο κατεστημενο και συστημα να μας κυνηγα ωστε να μας εξολοθρευεση και εχουμε και τους εντος εχθρους που ειναι προκλητικοι και θελουν μονο την διαλυση της ομαδας ,οταν φυγει απο την ομαδα η καρκινοικογενεια και ερθει καποιος σωστος ωστε να σταματησει την γαυρικη παραγκα τοτε θα μπορουμε να μιλαμε για μπαλα και τακτικες.
Υ.Γ.1 Ο ΕΧΘΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΣ&ΕΚΤΟΣ.
Υ.Γ.2 1.3.1.2
Υ.Γ.3 Και για να τηρησω αυτο που εχω πει θα το κοψω εδω το θεμα ειπα παραπανω ενα πραγμα απο σημερα και τωρα σχολιαζω κατι που με προβληματιζει,χωρις να το συνεχισω ωστε να πεσουν να με φανε οι γνωστοι πουθεναδες.
τι προσπαθεις να εξηγησεις σε χαρτογιακαδες γαυρους αλλα κ βαζελους που πανε γηπεδο μονο στα ντερμπι αλλα μονο με καλο καιρο,τα λαβαρα των ομαδων τους ειναι στα...γραφεια αλλα κ τα λαπτοπ τους,που καυλωσαν με τα περσινα καφριλικια των κοτοπουλων κ του Μαρινακη κ φετος ξαφνικα εμεις...καναμε κακο στο αθλημα.Κριμα που δεν ψοφησε κανα γουρουνι απο αυτα που βλεπουν πρασινα κ....αφηνιαζουν
 

Zwrzetos7

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2009
Μηνύματα
1.876
Like
0
Πόντοι
16
στο συστημα το γαυρικο
εχουμε το γαυρικο κατεστημενο και συστημα να μας κυνηγα ωστε να μας εξολοθρευεση
και ερθει καποιος σωστος ωστε να σταματησει την γαυρικη παραγκα τοτε θα μπορουμε να μιλαμε για μπαλα και τακτικες.

τετοια βλακεια στο κεφαλι ουτε οι παοκτζηδες με το αθηναϊκο κατεστημενο δεν εχουν αμορφωτη κουραδα
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
θα γραψω οτι ειχα γραψει μετα το παιχνιδι με αεκ και παοκ
με γιομες δεν γαμησε ποτέ κανεις

ποδοσφαιρο 2006 οταν με γιομες προσπαθουσαν να βρουν τον μιχαλακη εισαι τρελα με την πρασινη φανελα :jerking:
ομαδα για τον πουτσο που δεν μπορουσαν να αλλαξουν 3η μπαλια
βυντρα αυτοκτονα καθικι
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Βασικά, ο λαγός είναι υπότροπος από την Λιβαδειά.

Η άποψη πάντως και πέρα από την καζούρα, είναι ότι εφεξής, πρέπει να πέσει πούτσα. Ανεξαρτήτως ονόματος και ανεξαρτήτως αθλήματος. Όχι τέταρτη εθνική και μαλακίες. Ο λαγός να παίζει με τον Λαρισαϊκό και ο Ολυμπιακός με τον Κουκουβαϊκό. (την μάνα κούλα την στέλνουμε πεσκέσι στα μεμέτια, μαζί με τα χρέη).

Και μια πληροφορία: οι μολοτωφόροι είπε ο ΝΟΒΑ συγκεντρώθηκαν στο γήπεδο του μπάσκετ.
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
Συναγωνιστες καλο βραδυ πηγα στο γηπεδο στις 7 παρα δεκα λογω του οτι εχω διαρκειας απο την στιγμη που εβαζα το αμαξι στο παρκινγκ καταλαβα οτι θα γινει σκηνικο ποτε δεν εχω δει τοση πολλη αστυνομια στο γηπεδο κια ειμαι αισιως 45, πλησιαζοντας τα εξω καγκελα (πορτες) δεν ηταν κανεις να μου ελεγξει το διαρκειας οποιος ηθελε εμπαινε και οποιος ηθελε εβγαινε , μπορουσες να βαλεις οτι ηθελες στο γηπεδο , περιμετρικα εβλεπες μπατσους με μασκες ετοιμους για ντου, τωρα δε στην 29 μπροστα απο την θυρα ηταν μια διμοιρια ματ αλλα μολις πλησιαζες παραμεριζαν να περασεις δεν νομιζω να με ηξεραν και να εκαναν αυτο για μενα μονο, γιατι εμπαιναν και διαφοροι που εδειχναν οτι δεν ειχαν οχι μονο διαρκειας στην 29 αλλα ουτε καν εισητηριο για την 35... το παρακρατος το ειχε ολα σχεδιασει στην εντελεια ...............
σσ. γουσταρα το πανο στην 35 που ελεγε για τα αφεντικα-συνεταιρους του μαρινακη την μπακογιαννη και τον λαλιωτη......
 

Temaxistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Περσονιτσα αλλαξε η μερα. Εσυ εισαι ολυμπιακος τις Δευτερες, το ξεχασες;;;;
 

Temaxistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
Την πατησατε σημερα λαγοι...με τις μαλακιες που κανατε οι νταβαντζηδες εγιναν προστατες της φαρσοκομωδιας που λεγεται πρωταθλημα ελλαδος...


μονο η ουεφα μπορει να καθαρισει τη σαβουρα οταν αποφασισει να ασχοληθει.
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
γιατι μηπως στην ευρωπη ειναι καθρο το ποδοσφαιρο?
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
γιατι μηπως στην ευρωπη ειναι καθρο το ποδοσφαιρο?

μισελου τυπε  :2funny: :2funny:

ετσι ειναι.. οταν πανευρωπαικα κυριαρχει η οικονομικη καταρευση και το βασικοτερο οι στοιχηματικες εταιριες , το ποδοσφαιρο ειναι πλεον μπιζνα

 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
ετσι ακριβως τυπε
απλα εχουν καλυτερο θεαμα και οι παραγκες λειτουργουν καλυτερα , αλλα σαπιλα και βρωμια 10000000000000%
 

taurus1

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.510
Κριτικές
31
Like
1.444
Πόντοι
6.305
τι προσπαθεις να εξηγησεις σε χαρτογιακαδες γαυρους αλλα κ βαζελους που πανε γηπεδο μονο στα ντερμπι αλλα μονο με καλο καιρο,τα λαβαρα των ομαδων τους ειναι στα...γραφεια αλλα κ τα λαπτοπ τους,που καυλωσαν με τα περσινα καφριλικια των κοτοπουλων κ του Μαρινακη κ φετος ξαφνικα εμεις...καναμε κακο στο αθλημα.Κριμα που δεν ψοφησε κανα γουρουνι απο αυτα που βλεπουν πρασινα κ....αφηνιαζουν
δηλαδή εσύ θεωρείς έξυπνους αυτούς που έχουν σαν ιδέα μια επιχείρηση??οι ομάδες είναι επιχειρήσεις!!οι πιο έξυπνοι βγάζουν λεφτά,οι άλλοι έξυπνοι απλά το βλέπουν ως χόμπι/θέαμα και οι ΗΛΙΘΙΟΙ σκοτώνονται για το τίποτα!!καθένας κάνει την επιλογή του..
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
μετα απο 12?13? χρονια με εψησαν καποιο φιλοι να παω γηπεδο.
πραγματικα τελευταια φορα.
ειχαμε εισητηριο διπλα απο τους οργανομενους.
στις 6 ειμασταν στο γηπεδο.δυστηχως την ωρα που ξεκινησαν τα εκτροπα.
παιδια απο αυτα που εμαθα απο φιλους που το ειδαν στη τιβι και απο οτι βλεπω στα σαιτ δεν ειδατε τιποτα.

εχουν γινει τα τρις χειροτερα.
λαθοι εκατερωθεν.αστυνομικων-καφρων.
ανεξηγητα οι αστυνομικοι ειχαν πανω απο 10 κλουβες εξω απο τις  θυρες των οργανομενων και δεν αφηναν να περσει ο κοσμος και αλογιστη χρηση δακρυγονων.

μεσα στη θυρα ημουν ακριβως εκει που πεταγαν τα δακρυγονα.τραγικα.τραγικα.τραγικα.σκεφτηκα να φυγω.δε μπορουσα εξω γινοταν επισης της πουτανας,εδικα απο το ημιχρονο και μετα.τουλαχιστον 4-5 κυριοι με τα παιδια τους.τα παιδια 7-8 να κλαινε ,,να ποδοπατουνται κπ κλπ.ενιωσα αηδια γιατι δε μπορουσα να κανω κατι να βοηθησω.

μπορω να γραψω και αλλα πολλα αλλα δεν εχει νοημα.

φιλε πανο ν σε ρωτησω κατι?εχετε προβλημα με τους μπατσους?λυστε τα αλλου ρε φιλε.εγω τι φταιω να τρωω δακρυγονα και ολα αυτα και μικρα παιδια να κλαινε?οτι και να απαντησεις δε με καλυπτει γι αυατο μην απαντας.

δε μου προκαλει καμμια εκπληξη και ειμαι βεβαιος που καποιοι ηθελαν τα επεισοδια.φυσικα και δεν υπηρχε κανενας ελεγχος σε κανενα σημειο.ουτε καν εξω απο τη θυρα.αρα και καλασνικοφ ανετα μπορουσα να περασω.

καποιο στιγμη λεω σε ενα αστυνομικο στο ημιχρονα.
ρε φιλε δε βλεπεις εχει παιδια εδω?
απαντησ稨¨ασ προσεχαν-να μην ερχονταν.

οπως επισης δε μπορουσες να φυγεις πριν ληξη τουλαχιστον, εκει που ημουν εγω δυστυχως, γιατι εσπαγαν τα τσιμεντα και πεταγαν πετρες απο πανω στη θυρα  εξω που βρισκονταν αστυνομικοι.

επισης δεν εχω ξαναδει τοσους πολλους αστυνομικους σε αγωνα.

και ειδικα πριν ερθουν και αλλες διμοιριες μετα το ημιχρονο,ειδα ατομα να τρωνε ξυλο απο αστυνομικους αλλα να ριχνουν αβερτα .ηταν καμμια 20αρια που επεφταν πανω τους,ειδα να τους παιρνουν κρανοι,ασπιδες κλπ.

και αλλα και αλλα....

αν καποιοι απο εδω ειναι τετοιοι τους λεω ευθεως πως ειναι καφροι -τραμπουκοι-γελοιοι-και τουλαχιστον πραγματικα εγκεφαλικα αναπηροι.

ΓΗΠΕΔΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ.

αγωνιστικα ο παναθηναικος δε μπορεσε να κανει ουτε μια φαση σε ενα απο τους χειροτερους ολυμπιακους (σημερα)
συμφωνω δεν υπαρχουν παιχτες κλπ κλπ αλλα μεμονωμενα για αυτο τον αγωνα απλα τραγικος.η εμπνευση χριστοδουλοπουλος φορ απλα τραγικη.οχι απλως δε κανει για αυτη τη θεση,αλλα δε βρισκοταν και εκει για να κανει λιγο αισθητη τη παρουσια του στα στοπερ του οσφπ.αυτο το πραγμα δε βλεποταν σημερα.
 

Temaxistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.390
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
16
στην αγγλια εχουν νεκρους απο χρονια τυπε

στην αγγλια οι φιλαθλοι καθονται ενα μετρο απο τον αγωνιστικο χωρο και δεν ανοιγει μυτη. μας δουλευεις; ασε τι γινεται εξω. τα γηπεδα ειναι εκκλησιες. γιατι;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom