Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Οτι πεις ομορφαντρα μου,δεν γινεται να γαμαμε ολοι οσο εσυ!
Πρόσεχε γιατί μετά το Πρωτοδικείο, θα τσακώνεσαι με οπαδούς του Χαραυγιακού,
οι οποίοι είναι σκληροπυρηνικοί και θα γίνουν άσχημα σκηνικά.  :grin:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Πρόσεχε γιατί μετά το Πρωτοδικείο, θα τσακώνεσαι με οπαδούς του Χαραυγιακού,
οι οποίοι είναι σκληροπυρηνικοί και θα γίνουν άσχημα σκηνικά.  :grin:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
τοσα χρονια γαυρος πρωτη φορα τους λυπαμαι τοσο τους βαζελες

χαχαχαα του Χαραυγιακού λεει χαχαχαχαχαχχα
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
+1000
τελευταια φορα θα το γραψω και προσωπικα δε ξερω αν μπω παλι στα θρεντ οσφπ-παο.(στα αρχιδια σας βεβαια θα μου πεις)
πλεον μου προκαλει αηδια ολο αυτο.
ανα καιρους γραφουν καποιο τετοια πραγματα αλλα καπου σταματανε.
τωρα εχει παραγινει.
μπορειτε να ανοιξετε ενα θρεντ με ξυλο οσφπ-παο-αρη κλπ και να γραφετε ολες αυτες τις ωραιες ιστοριες που σας κανουν να νοιωθετε ποιο πλεονεκτηκα και σε θεση εξουσιας (αυτο που δυστυχως θελουν ολοι) απο ολπους.

συγχαρητηρια που παιζετε μπατσες για το μαρινακη και το βγενοπουλο.

τα θρεντ αυτα ειναι να κανουμε-διαβασουμε καμμια ψευτοαναλυση και κανα πειραγμα σε λογικα πλαισια.

υπαρχουν εδω παιδια που ειναι πολυ πιο παναθηναικοι-ολυμπιακοι απο εσας και ας μη κυκλοφορουν με μαχαιρια και κροτιδες.

τσαμπα το χρονο μου εχασα το ξερω αλλα αυτα αργα η γρηγορα θα σας γυρισουν μπουμερανγκ.
:thumbsup:

Τα είπες όλα φίλε, πήρα την πρωτοβουλία να ανοίξω νέο thead όπως πρότεινες, για να σταματήσουν να μας πρήζουν τα πελέ στα κανονικά thread.

 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
ΜΠΟΧΑ ΒΡΩΜΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΕΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΑ.για μια ζωη θα ειστε τα πουτανακια μας ,ετσι εχουμε μαθει απο μικρα παιδια να σας βαραμε και να σας  :fuck2: :fuck2:
Ποσα πρωταθληματα εχεις δει απο την ομαδα σου απο τοτε που ησουν μικρο παιδακι;
Ποσα;


Ποσα;; :2funny:
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
RED AND WHITE εγω ξερω τι κανω και ασε εμενα κοιτα εσενα που προκαλεις,αλλα οκ αφου θελεις να παψω εγω θα το κανω και θα γραφω μονο για νεα του παναθηναικου και την γνωμη μου .
kartakhs ρε φιλε εισαι πολυ μαγκας ,ελα να με δεις αν ειμαι κανενα σπυριαρικο ή κανενα κολλημενο χοντρο παιδακι που γραφεται μερικοι,οσο για τον ξαδερφο μου υπαρχει(οσο και να μην θελεις να το πιστεψεις).Και επειδη λες κιρονα εγω οπως ειπα παραπανω παυω να ξαναγραφω για σκηνικα αλλα προκληθηκα και καποιοι κοροιδευαν και συνεχιζουν να γραφουν πραγματα με δοσεις ψεματος.
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
μεγαλεφαντε δεν γουσταρω μαλακιες απλα δεν μπορω να μιλαω με ατομα σαν τον μαλακα τον χρηστιδη αλλα μαλλον και συ στην ιδια καρηγορια εισαι


:jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
μεγαλεφαντε δεν γουσταρω μαλακιες απλα δεν μπορω να μιλαω με ατομα σαν τον μαλακα τον χρηστιδη αλλα μαλλον και συ στην ιδια καρηγορια εισαι

Άρα σε έχει τρέξει για τα καλά, έτσι;  :2funny: :2funny: :2funny:

W500px_POD-0711-belarus-protest-RTR2TPIE.jpg
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Λέτε να βγει αληθινός ο Τσάκας;;; Έχω και κάτι χωράφια στο χωριό αν θέλουν να επενδύσουν οι Άραβες σε φωτοβολταϊκά. :grin:

20002.jpg
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006

Billy7

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2009
Μηνύματα
1.076
Κριτικές
84
Like
947
Πόντοι
2.687
βαζελακια πλησιαζει η πεμπτη  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Συνημμένα

  • 407045_10150577805163002_324502148001_8913299_634226627_n.jpg
    407045_10150577805163002_324502148001_8913299_634226627_n.jpg
    38,9 KB · Εμφανίσεις: 13

Sonia26

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2011
Μηνύματα
758
Like
0
Πόντοι
6
Πράσινοι λαγοί βάλτε το καλά στο μυαλό σας. Όλα αυτά τα χρόνια δείξατε ότι είστε πολύ light και λίγοι για να κοντράρετε στα ίσια τον γαύρο. Είστε λαγοί και αλήτες με γραβάτες και κουστούμια και φλώροι. Τον γαύρο η μόνη η ομάδα που μπορεί να τον απειλήσει είναι ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΟΚ. Για αυτό βάζελε θα σε εκθρονίσω από αιώνιο δεύτερο και θα σε Πανιωνιοποιήσω και την θέση σου θα πάρει ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΟΚ.

Βαζελε θα φας τις σφαλιάρες τις ζωή σου από εδώ και πέρα από τον ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΟΚ. Θα σου κάνω μεγάλο κακό και θα βγω πρώτος στα πλει οφ και τι ωραία που θα τεντώνει μέσα στην ΤΟΥΜΠΑ το σεντόνι. Θα τρέχω πάλι καλοκαιριάτικα στην ΤΟΥΜΠΑ με σαγιονάρα και μαύρο νύχι να βλέπω τον ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΟΚ να παίζει πάλι προκριματικά στο ΤΣΟΥΛΟΥ με κανένα ΑΓΙΑΞ. :rockon:

Σταμάτα να ασχολείστε λοιπόν με τον αιώνιο εχθρό του ΜΕΓΑΛΟΥ ΠΑΟΚ τον γαύρο και φυλάξου από τις σφαλιάρες που έρχονται.

Αυτός ο αχώνευτος ο παιχτάκος που έχεις ο σαγόνιας ο Πουστρόλο μου αρέσει που μας τον κλέψατε το καλοκαίρι και βγήκε και δήλωσε ότι κάνει ένα μεγάλο βήμα στην καριέρα του και πάει σε ομάδα που πληρώνονται οι παίχτες και παίζουν στο τσουλού και θα πάρει το πρωτάθλημα. ΧΑΧΑΧΑΑΧΑ :2funny:

Ούτε πληρώνονται αλλά ούτε καν σε λίγο θα παίζουν και στο ΟΥΕΦΑ από τις σφαλιάρες που θα φάνε από τον ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΟΚ. Ο ΒΑΖΕΛΟΣ ΘΑ ΠΑΝΙΩΝΟΠΟΙΗΘΕΙ!ΤΕΛΟΣ!

Τέλος αν θέλετε να ζήσετε σαν άνθρωποι στα υπόλοιπα χρόνια τις ζωής σας πέστε στα γόνατα και προσκυνήστε τον ΜΕΓΑΛΟ ΠΑΟΚ και μην διανοηθείτε ποτέ να χρησιμοποιήσετε την λέξη ΠΑΟΚ σκέτη χωρίς να βάλετε την λέξη ΜΕΓΑΛΟΣ μπροστά.
:s&m_1:
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
                                                πω πω  :o :o
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Για αυτό βάζελε θα σε εκθρονίσω από αιώνιο δεύτερο και θα σε Πανιωνιοποιήσω και την θέση σου θα πάρει ο ΜΕΓΑΛΟΣ ΠΑΟΚ.

Μεγάλε και πάνσοφε Παοκτζή, σε είχα ξαναρωτήσει: Γιατί θες να τους κάνεις καλό και να τους Πανιωνιοποιήσεις;; :huh:
Ο Πανιώνιος έχει ιδιόκτητο γήπεδο, κανονικό πρόεδρο και δεν κινδυνεύει άμεσα με Πρωτοδικείο και Δ' Εθνική.
Πολύ θα το θέλανε φέτος να Πανιωνιοποιηθούν!
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Οικονομικά πανίσχυρος παράγοντας από τον αραβικό κόσμο, που δεν θα μπορούσε σε καμία περίπτωση να λειτουργήσει ως «μπροστινός» του Γιάννη Βαρδινογιάννη κρύβεται πίσω από τα 15 εκατ. ευρώ που εμφανίστηκαν σε λογαριασμό της ΠΑΕ Παναθηναϊκός, όπως δήλωσε στον NovaΣΠΟΡ FM 94,6 ο Βλάσης Τσάκας. «Όταν ανακοινωθεί το όνομα, θα καταλάβετε αν πρόκειται για μικρή ή μεγάλη επένδυση», τόνισε, ενώ άφησε ανοικτό το ενδεχόμενο συνεργασίας με παλιούς μετόχους.



κοροιδευε εσυ σπυρακο οταν θα ερθει ο Ροναλντινιο το καλοκαιρι να δουμε τι θα λες  :grin:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
623
Πόντοι
96
κοροιδευεται μουνακια..... >:(
 

kellaki

Ιερόδουλη
Εγγρ.
2 Φεβ 2012
Μηνύματα
2.801
Like
1
[size=50pt]την κυριακη ολοι στο γηπεδο[/size]
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom