Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Εγω φιλε δεν θελω να κανω τον μαγκα απλα δεν αποδεχομαι ψεματα ,δηλαδη εμεις οταν αποδεχομαστε πεσιματα σας(αν και λιγα :2funny: :2funny:) τι ειμαστε ,μαλακες αλλα εσεις τιποτα ολα σας τα παιρνουμε ,αλλα καλυτερα να κοψουμε αυτη την λεπτομερη συζητηση περι σκηνικων γιατι δεν ειναι καταληλος χωρος,και ας μιλαμε αγωνιστικα και αντε ελαχιστα για κανενα σκηνικο.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Τυπε ηταν 200 γαβροι και εικοσι βαζελοι στο σκηνικο και τους τρεξανε οι 20 τους 200 γαβρους με σερβους?

Ήταν μεν μόνο 20 βάζελοι κόντρα σε 7-8.000 Γαύρους, αλλά είχαν και τον Τσακ Νόρις μαζί τους!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Ρε γαυρακια ειστε τσακωμενοι με την αληθεια ,εγω φταιω που ειστε κοτες και ετσι εγινε το σκηνικο.
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
λοιπον εγω ημουνα εκει!Σωστα ειπε ο φιλος,βρεθηκαμε εκει περιπου 5000 γαβροι οχι ομως και 7 η 8000.Να μην υπερβαλλουμε.Ξαφνικα σκανε 10 βαζελοι.Το τι ξυλο φαγαμε δεν περιγραφεται.Δεν ξερω αν εχετε διαβασει Αστεριξ,σλλα καπως ετσι εγιναν τα πραγματα.Παλι καλα που μερικοι απο μας γλυτωσανε!
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
λοιπον εγω ημουνα εκει!Σωστα ειπε ο φιλος,βρεθηκαμε εκει περιπου 5000 γαβροι οχι ομως και 7 η 8000.Να μην υπερβαλλουμε.Ξαφνικα σκανε 10 βαζελοι.Το τι ξυλο φαγαμε δεν περιγραφεται.Δεν ξερω αν εχετε διαβασει Αστεριξ,σλλα καπως ετσι εγιναν τα πραγματα.Παλι καλα που μερικοι απο μας γλυτωσανε!
ελα ρε μην πειραζεις το παιδι αφου του το ειπε ο ξαδερφος του,και ξερεις ποσους γαυρους εχει δειρη ο ξαδερφος του?  ουυυυυυυ πολλους
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
ρε γαυρακια ο ξαδερφος μου δεν ηταν καν εκει ηταν στο συνδεσμο του και αν ειναι για πειτε εσεις την αληθεια :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:.Οσο και να μην θελετε να το πιστευσετε ετσι εγιναν τα πραγματα,οπως περσι στο γκυζι ετσι και τωρα λιγοτεροι εμεις ,περισσοτεροι και οπλισμενοι και μας κλασατε μια μαντρα αρχιδια.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
ετσι ειναι οπως τα λες αλλα αν ειναι οπως τα ειπε ο RED AND WHITE και πινετε φιλτρο σαν τους γαλατες εεεε δεν παιζω  :2funny: :2funny:


Υ.Γ. φιλια στον ξαδερφο σου   :2funny: :2funny: :2funny:
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Ενταξει οκ επειδη δεν εχω ορεξη να μιλαω με γαυρακια για σκηνικα και ειδικα καποιους σαν εσας που δεν ξερετε τυφλα απο πεσιματα,αλλα και επειδη την κανω για εξω. Αντε γεια οπως λεει και ενας δικος πιθηκος ,που τον εχουμε ξυρισει 1000 φορες
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
Πανουλη αναγκαζομαι πλεον να σου πω οτι εισαι πολυ λαθος.Αντε τωρα,και μην ξαναγραψεις καλυτερα.Υπαρχουν παιδια βαζελοι εδω που ειναι πρωτης ταξεως,και με λογικη,και καλλιεργημενοι,και πανω απο ολα κυριοι,γιατι και απο εδω φαινεται το ποιον σου και ποιος εισαι,με τους οποιους τα λεμε μια χαρα.Πειραζομαστε,ανταλλασουμε αποψεις και το χαιρομαστε μαλιστα θα ελεγα.Ανηκεις στην κατηγορια του αρρωστημενου,με ξυλοδαρμους και τσαμπουκαδες.Αει τραβα αλλου.Και προσεχε διοτι με αυτα τα μυαλα θα μπλεξεις στην ζωη σου βλακα,ασχετα με το αν εισαι κοκκινος η πρασινος η οτιδηποτε αλλο.Το οτι εισαι μικρος ειναι ελαφρυντικο,αλλα δεν σε αθωωνει,και δεν διαγραφει το βλαμμενο σκεπτικο σου!Και αν νομιζεις οτι μια ομαδα,και τετοιες ασχολιες και συμπεριφορες καθοριζουν θετικα τους στοχους σου και το μελλον σου θα την πατησεις συντομα.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
καλα του τα λες,αυτο απο την μαλακια που παιζει καθημερινα η μαπα του θα εχει γινει σαν την μπαλα του μπασκετ απο τα σπυρια.
Σιγουρα αυτος που θελει πολυ ξυλο ειναι ο ....ξαδερφος του (αν υπαρχει) :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

kironas

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.600
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Πανουλη αναγκαζομαι πλεον να σου πω οτι εισαι πολυ λαθος.Αντε τωρα,και μην ξαναγραψεις καλυτερα.Υπαρχουν παιδια βαζελοι εδω που ειναι πρωτης ταξεως,και με λογικη,και καλλιεργημενοι,και πανω απο ολα κυριοι,γιατι και απο εδω φαινεται το ποιον σου και ποιος εισαι,με τους οποιους τα λεμε μια χαρα.Πειραζομαστε,ανταλλασουμε αποψεις και το χαιρομαστε μαλιστα θα ελεγα.Ανηκεις στην κατηγορια του αρρωστημενου,με ξυλοδαρμους και τσαμπουκαδες.Αει τραβα αλλου.Και προσεχε διοτι με αυτα τα μυαλα θα μπλεξεις στην ζωη σου βλακα,ασχετα με το αν εισαι κοκκινος η πρασινος η οτιδηποτε αλλο.Το οτι εισαι μικρος ειναι ελαφρυντικο,αλλα δεν σε αθωωνει,και δεν διαγραφει το βλαμμενο σκεπτικο σου!Και αν νομιζεις οτι μια ομαδα,και τετοιες ασχολιες και συμπεριφορες καθοριζουν θετικα τους στοχους σου και το μελλον σου θα την πατησεις συντομα.
+1000
τελευταια φορα θα το γραψω και προσωπικα δε ξερω αν μπω παλι στα θρεντ οσφπ-παο.(στα αρχιδια σας βεβαια θα μου πεις)
πλεον μου προκαλει αηδια ολο αυτο.
ανα καιρους γραφουν καποιο τετοια πραγματα αλλα καπου σταματανε.
τωρα εχει παραγινει.
μπορειτε να ανοιξετε ενα θρεντ με ξυλο οσφπ-παο-αρη κλπ και να γραφετε ολες αυτες τις ωραιες ιστοριες που σας κανουν να νοιωθετε ποιο πλεονεκτηκα και σε θεση εξουσιας (αυτο που δυστυχως θελουν ολοι) απο ολπους.

συγχαρητηρια που παιζετε μπατσες για το μαρινακη και το βγενοπουλο.

τα θρεντ αυτα ειναι να κανουμε-διαβασουμε καμμια ψευτοαναλυση και κανα πειραγμα σε λογικα πλαισια.

υπαρχουν εδω παιδια που ειναι πολυ πιο παναθηναικοι-ολυμπιακοι απο εσας και ας μη κυκλοφορουν με μαχαιρια και κροτιδες.

τσαμπα το χρονο μου εχασα το ξερω αλλα αυτα αργα η γρηγορα θα σας γυρισουν μπουμερανγκ.
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
τα θρεντ αυτα ειναι να κανουμε-διαβασουμε καμμια ψευτοαναλυση και κανα πειραγμα σε λογικα πλαισια.

τσαμπα το χρονο μου εχασα το ξερω
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
δεν εχασες καθολου τζαμπα τον χρονο σου φιλε μου
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.684
Πόντοι
206
Ρε μαγκες εχετε δικιο αλλα οσο και καλοπροαιρετος και να εισαι σε κανουν χουλιγκανο. Ειμαι σαραντα χρονων και προχθες στην καφετερια ενα τσογλανακι 20χρονο μου λεει οτι ετσι γουσταρω να σας τα παιρνουμε,με το να σας ακυρωνουμε γκολ σαν του Κατσουρανη! Αν δεν ημουν με την παρεα μου να με κρατησουν θα γινωταν φασαρια. Ειναι κλεφτες ειναι και προκλητικοι......
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Ρε μαγκες εχετε δικιο αλλα οσο και καλοπροαιρετος και να εισαι σε κανουν χουλιγκανο. Ειμαι σαραντα χρονων και προχθες στην καφετερια ενα τσογλανακι 20χρονο μου λεει οτι ετσι γουσταρω να σας τα παιρνουμε,με το να σας ακυρωνουμε γκολ σαν του Κατσουρανη! Αν δεν ημουν με την παρεα μου να με κρατησουν θα γινωταν φασαρια. Ειναι κλεφτες ειναι και προκλητικοι......
ποιοι σε κανουν? οι κακοι γαυροι ε?οι καλοι βαζελες εχουν παντα δικιο?
δεν καταλαβες το πνευμα ρε φιλε αν και 40....
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.684
Πόντοι
206
Φιλε οταν κλεβεις και καμαρωνεις εισαι απλα γαυρος!
Εμεις στο πεναλτι που μας εδωσε προχθες κραζαμε ολοι....
 

kartakhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2008
Μηνύματα
13.048
Like
2
Πόντοι
166
Φιλε οταν κλεβεις και καμαρωνεις εισαι απλα γαυρος!
Εμεις στο πεναλτι που μας εδωσε προχθες κραζαμε ολοι....
Ο ιππος griniarhs θα φορει παρωπιδες    :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


προβατο αντε με τον πανουλη
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
894
Κριτικές
1
Like
1.684
Πόντοι
206
Α,τον τιτλο δεν στον στερω! Τον προβαταθλητη σου και για υπνο....
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
λοιπον εγω ημουνα εκει!Σωστα ειπε ο φιλος,βρεθηκαμε εκει περιπου 5000 γαβροι οχι ομως και 7 η 8000.Να μην υπερβαλλουμε.Ξαφνικα σκανε 10 βαζελοι.Το τι ξυλο φαγαμε δεν περιγραφεται.Δεν ξερω αν εχετε διαβασει Αστεριξ,σλλα καπως ετσι εγιναν τα πραγματα.Παλι καλα που μερικοι απο μας γλυτωσανε!

Καταταγείτε μας λέγανε!!!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:


ετσι ειναι οπως τα λες αλλα αν ειναι οπως τα ειπε ο RED AND WHITE και πινετε φιλτρο σαν τους γαλατες εεεε δεν παιζω  :2funny: :2funny:

Ντοπέ ήταν ρε τύπε τα βαζέλια, όπως ο Γιακούμπ στη μπάλα και ο αρχηγός τους στο βόλλεϋ!
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
Ρε μαγκες εχετε δικιο αλλα οσο και καλοπροαιρετος και να εισαι σε κανουν χουλιγκανο. Ειμαι σαραντα χρονων και προχθες στην καφετερια ενα τσογλανακι 20χρονο μου λεει οτι ετσι γουσταρω να σας τα παιρνουμε,με το να σας ακυρωνουμε γκολ σαν του Κατσουρανη! Αν δεν ημουν με την παρεα μου να με κρατησουν θα γινωταν φασαρια. Ειναι κλεφτες ειναι και προκλητικοι......

Φιλε οταν κλεβεις και καμαρωνεις εισαι απλα γαυρος!
Εμεις στο πεναλτι που μας εδωσε προχθες κραζαμε ολοι....

:jerking: :jerking: :jerking:

ΤΟ ότι δηλώνεις 40 είναι επιβαρυντική παράμετρος.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom