Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (4 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
αφου ολοι οι μαλακεσ γαυροι αυτο το θρεντ διαβαζουν

αλλωστε στο θρεντ του gayρου ειναι ο σουπερ μαλακας χρηστιδης
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
τεσπα θα μαθουμε απο κυπρο αν καποιοι ξαναπλουτισαν στο στοιχημα

πχ ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΚΑΒΑΛΑ  - 2010
    ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ - 2011  κλπ

μαλλον βγαλανε καποιοι " δεν τοχω διασταυρωσει " καποια εξοδα
 

vakis

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.092
Κριτικές
8
Like
20
Πόντοι
16
αντε καληνυχτα μαγκες συναγωνιστες και μην ξεχασετε να τιμησετε την Αλεξια στο μεταξι με 15 δινει και κουλουρι
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
τι εγινε δεν σε τρεξαμε ουτε στο κεντρικο αντε πες και το συνθηματακι σου και νομιζε εσυ οτι καηκε ο κεντρικος δεν βλεπεις ηταν τοσο δυσκολα τα πραγματα στο κεντρικο που δεν πηγαινουμε ακομα,εγω θελω να ξερω αυτοι που ηρθανε και ακουνε αυτες τις μαλακιες οτι μας τρεξατε πως θα αισθανονται που τρεχαν να σωθουν και κρυβοντουσαν σε στοες και καναν τους υπαλληλους σε μαγαζακια.
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
αλλωστε στο θρεντ του gauρου ειναι ο σουπερ μαλακας χρηστιδης

Τόσο πολύ σε έχει τρέξει ο Χρηστίδης και φοβάσαι να σκάσεις μύτη στο thread του Ολυμπιακού;;;;


ΦΑΠ ΦΑΠ ΦΑΠ!!

1-b-16.jpg
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
766
Πόντοι
146
αρειανακι εσενα τα εισητηρια σου τα πηραν ολα οι οργανωμενοι εμας απο τα 23000 τα 5000 χιλιαρικα να ηταν στους οργανωμενους,αλλα παλι σου λεω 23000 σκουληκια και φαπα και τρεξιμο απο 3000 ατομα.
5000 χιλιαρικα ε;Μαλακα ,ε μαλακα!
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
ασχημα μαντατα για την ομαδα αφου ο ΛΕΤΟ δεν θα παιξει ουτε με αεκακι ουτε με τα γαυρακια και πιθανοτατα να χασει ολη την χρονια αφου κατευθεινετε για χειρουργειο.
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.287
Like
1.333
Πόντοι
266
ασχημα μαντατα για την ομαδα αφου ο ΛΕΤΟ δεν θα παιξει ουτε με αεκακι ουτε με τα γαυρακια και πιθανοτατα να χασει ολη την χρονια αφου κατευθεινετε για χειρουργειο.
καταλαβα θα γλεντισουμε και εμεις το κορμακι σου στο οακα
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Για εμας φιλε στοχος ειναι να φυγει η οικογενεια και μετα ολα γινονται ,βεβαια και το πρωταθλημα σημαντικοτατο ειναι αφου θα παρεις οικονομικη ανασα και θα βγεις και τσου λου (βεβαια αν αλλαξεις ιδιοκτησια σημαινει αυτοματα οτι θα μπουν και λεφτα),αλλα με οσα βλεπω δυσκολο(εσωτερικη διαμαχη,παραγκα,τραυματισμοι,ελειπες ροστερ κ.α.).
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
To σημαντικό είναι να πάτε Πρωτοδικείο, μπας και γλυτώσει το ποδόσφαιρο από τη μπόχα σας.
Στο βόλλεϋ μάλλον θα πέσετε, οπότε καλή συνέχεια και στα υπόλοιπα τμηματα.

[move][size=20pt]:birdman: ΠΕΛΑΤΗ, ΑΝΤΙΟ, ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ Α2! :birdman:[/size][/move]
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Κομπλεξικοι για μια ζωη θα ειστε μαζι μας για αυτο στις 18 Μαρτη θα σας ξεσκισουμε τον κωλο .
 

Επισκέπτης
Αλλαξτε τωρα τροπαριο.Μας τα ειχατε πρηξει για το ξεσκισμα που θα μας εριχνε ο Λετο.
Τωρα θα μας ξεσκισει ο Κουινσι?
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
Τωρα θα σας ξεσκισουμε εμεις θα γινει της Βαγδατης ,δεν θα φυγετε αν δεν σας διδαξουμε ηθος οπως εσεις περυσι,θα σας δειξουμε πως  :fuck2:  :fuck2: η ΛΕΩΦΟΡΟ.
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
To σημαντικό είναι να πάτε Πρωτοδικείο, μπας και γλυτώσει το ποδόσφαιρο από τη μπόχα σας.
Στο βόλλεϋ μάλλον θα πέσετε, οπότε καλή συνέχεια και στα υπόλοιπα τμηματα.

[move][size=20pt]:birdman: ΠΕΛΑΤΗ, ΑΝΤΙΟ, ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ Α2! :birdman:[/size][/move]
να μιλατε εσεις για μποχα ειναι το κατι αλλο...οπως κ να εχει ΘΑ ΓΑΜΗΘΕΙΤΕ κ χωρις Λετο,αλλιως δεν φευγετε ζωντανοι...ΤΕΛΟΣ, ασε που παιδακια σαν τον Βαλβιδα ο παππους τα παιζει στα γονατα :fuck2: :fuck2: :fuck2:
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
ΜΠΟΧΑ ΒΡΩΜΑ ΤΟΥ ΓΑΥΡΟΥ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΑ ΚΕΛΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΙΑ.για μια ζωη θα ειστε τα πουτανακια μας ,ετσι εχουμε μαθει απο μικρα παιδια να σας βαραμε και να σας  :fuck2: :fuck2:
 

redlighter

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2010
Μηνύματα
1.045
Κριτικές
1
Like
17
Πόντοι
16
τι εγινε δεν σε τρεξαμε ουτε στο κεντρικο αντε πες και το συνθηματακι σου και νομιζε εσυ οτι καηκε ο κεντρικος δεν βλεπεις ηταν τοσο δυσκολα τα πραγματα στο κεντρικο που δεν πηγαινουμε ακομα,εγω θελω να ξερω αυτοι που ηρθανε και ακουνε αυτες τις μαλακιες οτι μας τρεξατε πως θα αισθανονται που τρεχαν να σωθουν και κρυβοντουσαν σε στοες και καναν τους υπαλληλους σε μαγαζακια.

Εντάξει εσύ είσαι απλά ένα φερέφωνο ,ΑΛΛΑ ο μεγάλος σου ξαδερφολαγός πόσο ΜΑΛΑΚΑΣ μπορεί να είναι να κάθεται να σου ποτίζει το μυαλό με τις παπαριές που γράφεις.
Τέτοια σας λένε και μετά που θα πάτε και σε κανά πέσιμο τρομάρα σας νομίζετε πως θα δείρετε νηπιαγωγείο και θα το βγάλετε βίντεο αλλά τρώτε τα μούτρα σας.
Δυστυχώς για σένα έχουν αλλάξει οι εποχές.

//προφανώς ισχύει αυτό που γράφω πέρα από οπαδικής προτιμήσεως

Βέβαια Πανουλη κανά χοντρό παιδάκι με γυαλιά θα είσαι που ξημεροβραδιάζεται στο leoforos.gr και από τις τόσες φάπες στη μπάλα έχει χαζέψει.
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
ελα να με δεις αν ειμαι κανενα χοντρο με γυαλια παιδακι ,οπως ειπα ειμαι 18 και ασχολουμαι απο τα 14.Οσο για τον ξαδερφο μου μην μιλας δεν σε βασταει.Οσο για το κεντρικο πες μου ρε φιλε ησουν στο σκηνικο και μηλας ,γιατι εγω ημουνα και εβλεπα λαγουδακια να τρεχουν και μπατσακια να σας προστατευουν ή μηπως καηκε ο κεντρικος εεεεεε λαγε,βοητεια βοητεια ακουγοντουσαν να φωναζουν τα σερβακια χαχαααχαχα.
 

Επισκέπτης
ελα να με δεις αν ειμαι κανενα χοντρο με γυαλια παιδακι ,οπως ειπα ειμαι 18 και ασχολουμαι απο τα 14.Οσο για τον ξαδερφο μου μην μιλας δεν σε βασταει.Οσο για το κεντρικο πες μου ρε φιλε ησουν στο σκηνικο και μηλας ,γιατι εγω ημουνα και εβλεπα λαγουδακια να τρεχουν και μπατσακια να σας προστατευουν ή μηπως καηκε ο κεντρικος εεεεεε λαγε,βοητεια βοητεια ακουγοντουσαν να φωναζουν τα σερβακια χαχαααχαχα.
Τυπε ηταν 200 γαβροι και εικοσι βαζελοι στο σκηνικο και τους τρεξανε οι 20 τους 200 γαβρους με σερβους?
Σε ρωταω γιατι δεν το ξερω το σκηνικο. :think:
 

pabp13

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2012
Μηνύματα
175
Like
0
Πόντοι
1
εγω στο κεντρικο βρεθηκα με σποντα με ενα φιλαρακι και ειμασταν 20 ατομα και ενω περιφεροντουσαν σε ολη την αθηνα 200 γαυρακια με συνοδεια μπατσων σκανε στην λεωφορο ,ερχονται εξω απο το κεντρικο υπαρχουν τα γνωστα πυρομαχικα οι γαυροι σε εμας και σκαμε εμεις εξω και αρχιζει το κυνηγι,φωναζαν τα σερβακια ,κρυβοσασταν εσεις σε στοες και στα μακντοναλτς και κανατε τους σερβιτορους.Υπουλο χτυπημα σε ατομα αλλα πλαι γνωστη καταληξη τσο & λο ,οπως και στο γκυζι.
 

Επισκέπτης
εγω στο κεντρικο βρεθηκα με σποντα με ενα φιλαρακι και ειμασταν 20 ατομα και ενω περιφεροντουσαν σε ολη την αθηνα 200 γαυρακια με συνοδεια μπατσων σκανε στην λεωφορο ,ερχονται εξω απο το κεντρικο υπαρχουν τα γνωστα πυρομαχικα οι γαυροι σε εμας και σκαμε εμεις εξω και αρχιζει το κυνηγι,φωναζαν τα σερβακια ,κρυβοσασταν εσεις σε στοες και στα μακντοναλτς και κανατε τους σερβιτορους.Υπουλο χτυπημα σε ατομα αλλα πλαι γνωστη καταληξη τσο & λο ,οπως και στο γκυζι.
Τι λες ρε  παιδι μου....
Χαμος δηλαδη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom