Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Aristippos

Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2011
Μηνύματα
380
Like
418
Πόντοι
21
Το έκλεψα απο ΑΕΚτζη όντως πετυχημενο

[video]http://www.aek365.com/a-168525/oi-deka-olumpiakes-entoles.htm#.Tx2c3bysdXI.facebook[/video]
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε σεις...επειδη ξεχναω ...μπορει να μου θυμισει καποιος αν το 2003-2004 ειχαμε παραγκα;; :think: :think:
και αν ναι πως γινεται κατα δηλωση του ιδιου του διαιτητη να αδικηθηκε ο ολυμπιακος σε ματς που εκρινε τον τιτλο;; :think: :think:
παραγκα δεν σημαινει ενα συστημα που ευνοει μια ομαδα να παρει τον τιτλο;; :think: :think: :think:
γινεται να ευνοηθηκε ο ποα αλλα να ειχε παραγκα ο θρυλος;; :think: :think:


Παραδέχτηκε το λάθος του!

Μετά από χρόνια και αφού κρέμασε την σφυρίχτρα του ο Γιώργος Δούρος μίλησε για το ντέρμπι του 2002 και παραδέχτηκε το λάθος του: «Ξέρεις τι είναι να παλεύεις 27 χρόνια, να προσπαθείς και μια φάση, σ' ένα παιχνίδι να σε ακολουθεί μια ολόκληρη ζωή; Λάθη κάνουν όλοι. Ουδείς αλάνθαστος. Κάποιοι μου έλεγαν ότι σε αυτό το ματς οι δύο ομάδες δεν θα έπαιζαν ποδόσφαιρο. Θα πήγαιναν για μάχη. Δεν τους άκουσα. Πήγα με τη λογική να αφήσω τους παίκτες να χαρούν το ματς. Αν σφύριζα κάθε παράβαση, θα σταματούσα την μπάλα κάθε 3 δευτερόλεπτα. Αυτό το σιχαίνομαι. Τελικά έκανα λάθος. Έτσι αποδείχτηκε. Τη φάση δεν την είδα από την αρχή. Είδα την αντίδραση του Ζιοβάνι και κατάλαβα ότι κάτι του είχε κάνει ο Κυργιάκος. Δεν ήξερα όμως τι. Δεν είναι βλάκας ο Ζιοβάνι, ούτε οποιοσδήποτε Ζιοβάνι να ρίξει αγκωνιά σε αντίπαλο χωρίς λόγο. Κοίταξα τους βοηθούς μου, απόκριση καμία. Δεν είχαν δει καλά τη φάση. Βγάζω την κόκκινη κάρτα από το τσεπάκι και πηγαίνω προς το μέρος του Ζιοβάνι. Έπρεπε να τον τιμωρήσω. Λίγο πριν αποβάλω τον Ζιοβάνι ακούω τον τάδε ποδοσφαιριστή του Ολυμπιακού να λέει ''Τι βλακεία έκανε ο Ζιοβάνι''. Αυτή η ατάκα με παρέσυρε ακόμα περισσότερο. Μετά διαπίστωσα το λάθος, όταν είδα το ματς στην τηλεόραση. Ξέρεις, καμιά φορά είναι καλύτερο να χάσεις τελείως μια φάση, παρά να δεις τη μισή. Το ψέμα είναι λιγότερο κακό από τη μισή αλήθεια. Αυτήν είδα στο ντέρμπι. Είναι αποβολή και πέναλτι υπέρ του Ολυμπιακού. Αδίκησα τους παίκτες του Ολυμπιακού με αυτό το λάθος μου, τον προπονητή και τους φιλάθλους, συν τοις άλλοις νιώθω όμως και εγώ αδικημένος.», είπε ο παλαίμαχος διαιτητής!

Κατανοώ τον Αλέφαντο!

Ο Δούρος απάντησε και για το λόγο που δεν βγήκε στο τηλέφωνο και να μιλήσει με τον Αλέφαντο: «Δύο ήταν οι λόγοι. Ο πρώτος και βασικός ήταν ότι θα έπρεπε να έχω μία σχετική άδεια από την ΚΕΔ. Δεύτερος λόγος ήταν ότι δεν θα μπορούσα εκείνη τη στιγμή να συζητήσω επί ίσοις όροις, εγώ από ένα τηλέφωνο... Και καταλάβαινα ότι έπασχε εκείνη τη στιγμή ο Αλέφαντος... Δεν το λέω υποτιμητικά. Πόναγε ο άνθρωπος. Εγώ κατανοώ τον Αλέφαντο. Ειλικρινά σου μιλάω, τον κατανοώ. Είχε το όνειρο του ο άνθρωπος. έφτασε κοντά στον στόχο της ζωής του, τον καταλαβαίνω. Ούτε εξυπνάκιας θέλω να το παίξω, ούτε τίποτα. », ήταν τα λεγόμενα του!
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
895
Κριτικές
1
Like
1.686
Πόντοι
206
Eτσι,ετσι,ο Γοντικας εστησε νεα παραγκα!!! :jerking: :jerking: :jerking:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Eτσι,ετσι,ο Γοντικας εστησε νεα παραγκα!!! :jerking: :jerking: :jerking:
δεν ξερω και δεν με νοιαζει τι εκανε ο γοντυκας..
αν θελεις εχω κανει δυο ερωτηματα και αν θες απαντας...αν γνωριζεις...
ερωτημα πρωτο...ειχαμε παραγκα το 2004;;
ερωτημα δευτερο ...αν ειχαμε πως γινεται ΜΕ ΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ να πηρε το πρωταθλημα ο ποα με διαιτητικο λαθος που τον ευνοησε;;
ειτε απαντησεις ειτε οχι σε ευχαριστω ετσι κιαλλοιως για την διαθεση σου να συζητησουμε..
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
δεν ξερω και δεν με νοιαζει τι εκανε ο γοντυκας..
αν θελεις εχω κανει δυο ερωτηματα και αν θες απαντας...αν γνωριζεις...
ερωτημα πρωτο...ειχαμε παραγκα το 2004;;
ερωτημα δευτερο ...αν ειχαμε πως γινεται ΜΕ ΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ να πηρε το πρωταθλημα ο ποα με διαιτητικο λαθος που τον ευνοησε;;
ειτε απαντησεις ειτε οχι σε ευχαριστω ετσι κιαλλοιως για την διαθεση σου να συζητησουμε..

το συζηταω εγω δες τις φασεις ολες και ελα να μιλησουμε
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Μου κανει εντυπωση που αρπαζεστε για ξενα συμφεροντα....
Μερικοι βριζετε λες και κονοματε κιολας απο τις ομαδες.....
Δεν μιλαω για τους ανεγκεφαλους που σκοτωνονται ..... αυτοι ειναι ψυχασθενεις και αρρωστοι.
Εγω υποστηριζω τον παναθηναικο αλλα δεν με ενδιαφερει κιολας ιδιαιτερα....
Γηπεδο δεν εχω πατησει ποτε, ουτε κι εχω λογοφερει για τετοια ζητηματα.....

Ειναι επαγγελματιες και προσφερουν απλα θεαμα .......
Αμοιβονται με ποσα που δεν θα δουμε εμεις οι κοινοι θνητοι ουτε στον υπνο μας..... (μαγκια τους)


Αρα γιατι να τρωγομαστε για ξενη πιτα ?
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

το συζηταω εγω δες τις φασεις ολες και ελα να μιλησουμε
τις ειδα ...μαιμου πεναλτι με το οποιο προηγεισαι,πεντακαθαρα η μπαλλα περναει την γραμμη στο γκολ που ισοφαριζω,κιτρινη στον καστιγιο που αλλοι θα μπορουσαν να βγαλουν και κοκινη αλλα εχει την δικαιολογια οτι παει για μπαλλα μιας και ειναι πλαγια στον μπασινα,κιτρινη στον γκουμα σε φαουλ στον ζιοβανι που δεν βγαζει ποτε ,δεν αφηνει πλεονεκτημα σε μια φαση στον κωνσταντινου ,δεν διακοπτει το ματς στα επεισοδια ...
θελεις να πεις οτι αδικηθηκες αλλα τελικα πηρες το χ και το πρωταθλημα;;;
θελεις να πεις οτι λειτουργησε η ''παραγκα'' αλλα εσυ την νικησες;;
δεν μου λες θελεις μηπως να βαλω και το περσινο στο καραισκακης να δεις οτι και επιθετικο φαουλ γινεται πριν το γκολ του κατσουρανη και δεν βγαινει ποτε κορνερ η μπαλλα απο οπου προερχεται το ακυρωθεν και να σου βαλω να δεις οτι το γκολ της ισοφαρισης ειναι ακυρο γιατι ενας παικτης πηδαει και προσπαθει να παιξει την μπαλλα με το χερι που ειναι φαουλ και κιτρινη;;και αντάυτου ισοφαριζεις;;;θες ;;
και θες να βαλω απο το ιδιο ματς ποσοι παιχτες επρεπε να αποβληθουν που φοραγανε πρασινα;;θελεις;;δεν εχω προβλημα...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Μου κανει εντυπωση που αρπαζεστε για ξενα συμφεροντα....
Μερικοι βριζετε λες και κονοματε κιολας απο τις ομαδες.....
Δεν μιλαω για τους ανεγκεφαλους που σκοτωνονται ..... αυτοι ειναι ψυχασθενεις και αρρωστοι.
Εγω υποστηριζω τον παναθηναικο αλλα δεν με ενδιαφερει κιολας ιδιαιτερα....
Γηπεδο δεν εχω πατησει ποτε, ουτε κι εχω λογοφερει για τετοια ζητηματα.....

Ειναι επαγγελματιες και προσφερουν απλα θεαμα .......
Αμοιβονται με ποσα που δεν θα δουμε εμεις οι κοινοι θνητοι ουτε στον υπνο μας..... (μαγκια τους)


Αρα γιατι να τρωγομαστε για ξενη πιτα ?
χαχαχαχ...σωστα οσα λες...χαβαλε κανουμε πιο πολυ...
αλλα για να ειμαι και ειλικρινης ας μην τα ριχνουμε ολα στον χαβαλε...σιγουρα ειμαστε και ψιλοκοροιδα...
εξαλλου μην ξεχνας οτι τιποτα δεν ειναι τυχαιο στη ζωη
τοση μπαλλα και τοσους μπατσους απο την χουντα ειχαμε να δουμε  ;) ;)
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
τις ειδα ...μαιμου πεναλτι με το οποιο προηγεισαι,πεντακαθαρα η μπαλλα περναει την γραμμη στο γκολ που ισοφαριζω,...

μαλιστα. το ματι του θεου ο χρηστιδης. πιανει αυτο που δε πιανει η καμερα  :uglystupid:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

το συζηταω εγω δες τις φασεις ολες και ελα να μιλησουμε
και τελικα δεν μου απαντησες...ειχαμε ναι η οχι παραγκα;;
και αν ειχαμε πως γινεται να πηρες εσυ το πρωταθλημα;;τι σοι παραγκα ηταν αυτη;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ας μιλησει καλυτερα η εικονα απο την περσινη ''σφαγη''

 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
:s&m_3: :s&m_3:
ΑΜΑΝ αυτοί οι Γαύροι ολο κλάμα κλάμα . Μιλάνε και αυτοί . Με τον χονδροβλάκα τον ΜΑΡΙΝΆΚΗ τον βουτυρομπεμπέ!

ΑΣ ΧΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ρε φαταούλες . Σαν το βόδι το πρόεδρό σας...Πρόβατα!!!!!!!!!

ΤΡΙΦΥΛΑΡΑ ΟΛΕ!!!!!!!
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
:s&m_3: :s&m_3:
ΑΜΑΝ αυτοί οι Γαύροι ολο κλάμα κλάμα . Μιλάνε και αυτοί . Με τον χονδροβλάκα τον ΜΑΡΙΝΆΚΗ τον βουτυρομπεμπέ!

ΑΣ ΧΑΣΟΥΝ ΚΑΙ ΕΝΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ρε φαταούλες . Σαν το βόδι το πρόεδρό σας...Πρόβατα!!!!!!!!!

ΤΡΙΦΥΛΑΡΑ ΟΛΕ!!!!!!!

τυπε μονο ο μεγαλεφαντος μιλαγε σοβαρα για μπαλα σαν γαβρος. ο χρηστιδης ειναι πολυ αστειος και κλαφτης :2funny:
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε σεις ο λεβαδειακος δικο μου παραρτημα ειναι;;;και τοτε γιατι διαλεγει να εκτισουν την τιμωρια τρεις βασικοι του παιχτες με εσας;;
ε γκαιμπελισκοι ;;  :2funny: :2funny:

3-0 στο 20λεπτο τυπε :birdman: οχι πες μας για τον εχθρο σας Κομποτιακο :birdman:
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
:s&m_3: :s&m_3:

ΡΕ ΜΕΓΑΛΕ ΧΡΗΣΤΙΔΗ δεν βαριέσαι να αναλύει βλακίες!  Παρτο χαμπάρι αδελφέ !!!

ΔΕΥΤΕΡΟΙ ΘΑ ΤΕΡΜΑΤΙΣΕΤΕ ΦΕΤΟΣ με οκτώ με δέκα διαφορά βαθμούς.

ΠΑΜΕ ΤΡΙΦΥΛΑΡΑ ΓΕΡΑ!!!!!!!!!!!!!!!!
 

caenus

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2007
Μηνύματα
512
Like
6
Πόντοι
6
ΡΕ ΧΡΗΣΤΙΔΗ!!!!!!

ΤΗΝ Καρολίνα από τον ΟΦΗ θα την πάρετε????????

ΤΗΝ θέλω στο ΟΑΚΑ κάτω απο τα ΔΟΚΆΡΙΑ σας .

ΡΕ ΧΡΗΣΤΙΔΗ μήπως Ξέρεις Τέρμα λόγο και ονόματος. Να κάτσεις να τον βοηθήσεις όταν τα τρώτε Από τον ΛΕΤΟ!!!!!!

ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
τις ειδα ...μαιμου πεναλτι με το οποιο προηγεισαι,πεντακαθαρα η μπαλλα περναει την γραμμη στο γκολ που ισοφαριζω,κιτρινη στον καστιγιο που αλλοι θα μπορουσαν να βγαλουν και κοκινη αλλα εχει την δικαιολογια οτι παει για μπαλλα μιας και ειναι πλαγια στον μπασινα,κιτρινη στον γκουμα σε φαουλ στον ζιοβανι που δεν βγαζει ποτε ,δεν αφηνει πλεονεκτημα σε μια φαση στον κωνσταντινου ,δεν διακοπτει το ματς στα επεισοδια ...
θελεις να πεις οτι αδικηθηκες αλλα τελικα πηρες το χ και το πρωταθλημα;;;
θελεις να πεις οτι λειτουργησε η ''παραγκα'' αλλα εσυ την νικησες;;
δεν μου λες θελεις μηπως να βαλω και το περσινο στο καραισκακης να δεις οτι και επιθετικο φαουλ γινεται πριν το γκολ του κατσουρανη και δεν βγαινει ποτε κορνερ η μπαλλα απο οπου προερχεται το ακυρωθεν και να σου βαλω να δεις οτι το γκολ της ισοφαρισης ειναι ακυρο γιατι ενας παικτης πηδαει και προσπαθει να παιξει την μπαλλα με το χερι που ειναι φαουλ και κιτρινη;;και αντάυτου ισοφαριζεις;;;θες ;;
και θες να βαλω απο το ιδιο ματς ποσοι παιχτες επρεπε να αποβληθουν που φοραγανε πρασινα;;θελεις;;δεν εχω προβλημα...
1.δεν ειναι πεναλτι στον παπαδοπουλο??   :2funny: :2funny:
2.πες μου απο ποιο ριπλει φενετε οτι η μπαλα εχει περασει γιατι φετος μας λες ολη την χρονια για το γκολ στην ξανθη που ειναι ιδια φαση  ;)
3.ειναι κοκκινη στον καστιγιο ναι η οχι?? η μπαλα φευγει απο τον μπασινα και μετα κλωτσαει εκτος φασης
4.το πλεονεκτημα που λες με τον κωνσταντινου δινει φαουλ 15 μετρα εξω απο την περιοχη ενω ο ολισατεμπε βγαινει ΤΕΤ Α ΤΕΤ με τον τερματοφυλακα και σταματαει την φαση και δινει φαουλ ο μαλακας ο Δουρος
5.Για της καρτες στον γεωργατο κουβεντα

παμε στο περσινο πες μωρη πουτανα για το οφσαιντ στον σισε στο 1-1 που φευγει τετ α τετ και τον κοβει ο εποπτης
οσο για αυτο που λες με τον σαριεγκι απλα εισαι θεος εδω προσκαναω  :rockon: :rockon: η προθεση λεει να βρει την μπαλα με το χερι τιμωρειτε με κιτρινη και φαουλ  :2funny: :2funny: οταν φενετε καθαρα οτι ο παικτης εχει ΣΠΡΩΚΤΗ στον αερα


 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom