Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (8 μέλη και 15 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
για ποιοοοοοοοο;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ρε μαλακα αυτο δεν ειναι κιτρινη για θεατρο...καρακοκκινη ειναι..κανεις πλακα τωρα;;;ουτε καν τον ακουμπαει ...εισαι απιστευτος πραγματικα...
www.dailymotion.com/video/xnwxtg_18y-yyyyyyyyyy-yyyyyyyyyyyy-yyyyyyyyy-1-0-hl_sport]http://www.dailymotion.com/video/xnwxtg_18y-yyyyyyyyyy-yyyyyyyyyyyy-yyyyyyyyy-1-0-hl_sport[/url]

δες στο 1.50 στο δευτερο ριπλει ουτε καν τον ακουμπαει??  :2funny: :2funny:
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Υ.Γ Το σαββατο παλι τηλεφωνα πεσαν για να τους γλυτωσουν. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
ε ναι...μας τρομαζετε,να δω ομως ποιο μαγκακι θα βρεθει με τα αντερα εξω απο το δικο του μαχαιρι...παντελονατοι μου εσεις...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
λοιπον τωρα για να μην φας κανενα μπινελικι αλλαξε θεμα...αφου δεν προκειται να βρουμε ακρη στην μπαλλα...
ο γιος καλα ειναι;εγω ειχα κατι τρεξιματακια με την μικρη...μας αγχωσε λιγο αλλα ολα καλα τωρα
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
πέρα από την όποια πλάκα
αντικειμενικά

ο Ολυμπιακός απλά δεν έχει δέσει με τόσες αλλαγές που έκανε το καλοκαίρι
τόσο απλό είναι
και του λείπουνε βασικά κομμάτια...το κέντρο του.

επίσης πέρα από την πλάκα, αν εχθές έμπαινε έστω και μία φάση από τις τόσες που έγιναν στη μικρή περιοχή της Ξάνθης μέχρι το 60', σήμερα θα λέγαμε άλλα πράγματα

δεν μπήκε το τόπι μέσα και τώρα αναλύουμε θεωρίες μαλακίες.

εγώ είχα πει και το επαναλαμβάνω.
Ο Ολυμπιακός μέχρι τέλη Ιανουαρίου και αρχές Φλεβάρη θα σέρνεται. Θα σταματήσει να σέρνεται αν επιστρέψουνε σε αγωνιστική ετοιμότητα οι κεντρώοι του. Χωρίς παίκτη να βγάζει κάθετες δεν παίρνεις παιχνίδι απέναντι σε ομάδες που παίζουνε ταμπούρι έναν αγώνα.

Και από τη στιγμή που Φλεβάρη ο ΠΑΟ θα είναι μπροστά ο ΟΣΦΠ θα έχει πρόβλημα να ακολουθήσει - δεν το έχει αυτό ο Βαλβίδας.
καλα δεν νομιζω να παιζουν και πολλοι παικτες απο αυτους που ηρθαν το καλοκαιρι εχθες μαρκανο αμπουλ και ουρμπαιθ επαιζαν οι αλλοι 8 ηταν και περσι
το προβλημα ειναι αλλο φετος οτι δεν περνει γκολ καθολου απο τους μεσοεπιθετικους τους ο παναθηναικους εχει παρει 19 γκολ εκτος απο τον λετο εσεις μονο τζιμπουρ-μιραλας-παντελιτς σκοραρουν οι αλλοι νομιζω μονο 9 γκολ και παντα παιζουν οι δυο απο τους τρεις στην 11αδα εχει πεσει και ο ιμπαγασα φετος με τους τραυματισμους και ενα αλλο προβλημα που εχει ο ολυμπιακος ειναι στα ακρα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ελα σταματατε τωρα τις μαλακιες ...
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
λοιπον τωρα για να μην φας κανενα μπινελικι αλλαξε θεμα...αφου δεν προκειται να βρουμε ακρη στην μπαλλα...
ο γιος καλα ειναι;εγω ειχα κατι τρεξιματακια με την μικρη...μας αγχωσε λιγο αλλα ολα καλα τωρα
καλα ειναι μωρε ηταν ψιλοαρρωστος 2 εβδομαδες αλλα τωρα καλα εχω πεσει σε γαυροσοι  αλλα το ξεκοψα απο την αρχη τον εβγαλα απο το μητερα με στολη της παναθας κλπ οταν γεννηθηκε του λεω τι ομαδα εισαι ΠΑΟ απο 6 μηνων μεσα στις 2-3 πρωτες λεξεις που ειπε
η κορακλα σου ??
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
καλα ειναι μωρε ηταν ψιλοαρρωστος 2 εβδομαδες αλλα τωρα καλα εχω πεσει σε γαυροσοι  αλλα το ξεκοψα απο την αρχη τον εβγαλα απο το μητερα με στολη της παναθας κλπ οταν γεννηθηκε του λεω τι ομαδα εισαι ΠΑΟ απο 6 μηνων μεσα στις 2-3 πρωτες λεξεις που ειπε
η κορακλα σου ??

παναθα και αυτη
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
καλα ειναι μωρε ηταν ψιλοαρρωστος 2 εβδομαδες αλλα τωρα καλα εχω πεσει σε γαυροσοι  αλλα το ξεκοψα απο την αρχη τον εβγαλα απο το μητερα με στολη της παναθας κλπ οταν γεννηθηκε του λεω τι ομαδα εισαι ΠΑΟ απο 6 μηνων μεσα στις 2-3 πρωτες λεξεις που ειπε
η κορακλα σου ??
χαχαχαχχα μαλακα γαυρος θα σου βγει και θα γουσταρω... :2funny: :2funny: :2funny:
η δικια μου καλα ειναι τωρα αλλα τραβηχτηκαμε δεκα μερες με πνευμονια
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
φτουουουουουουουουου κακα...που να δαγκωσεις τη γλωσσα σου καριολη... :2funny: :2funny: :2funny:
ο κουμπαρος του αδελφου μου ειναι απο τα ιδρυτικα μελοι της θυρας 7 εχει μια κορη 4 χρονων γυρισε μια μερα απο το σχολειο και του ειπε μπαμπα εινα παναθηναικος
την αφησε μιση ωρα εξω στο κρυο για τιμωρια  :2funny: :2funny:

γαμπρος παναθηναικος αυτο ειναι το χειροτερα

περαστικα στην μπουμπου
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ο κουμπαρος του αδελφου μου ειναι απο τα ιδρυτικα μελοι της θυρας 7 εχει μια κορη 4 χρονων γυρισε μια μερα απο το σχολειο και του ειπε μπαμπα εινα παναθηναικος
την αφησε μιση ωρα εξω στο κρυο για τιμωρια  :2funny: :2funny:

γαμπρος παναθηναικος αυτο ειναι το χειροτερα

περαστικα στην μπουμπου
ευχαριστω ρε...να'σαι καλα..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
εχουν βαλει 5 γκολ περισσοτερα που σημαινει οτι η ομαδαρα παιζει καλυτερα απο τους πρωτοπορους!!!  :2funny: :2funny:

στα επομενα 5 μετς εχουμε λιβαδεια μεσα, δοξα εξω ,λειβαδια εξω, ξανθη μεσα ,εργοτερη εξω με 5χ5 τοτε θα πω πως ειμαστε φαβορι αλλα οπως εχω πει πολλες φορες κοιταμε τα ματς ενα ενα με αρχη της τεταρτης που ειναι και το τελευταιο που δινουμε μεσοβδομαδα καθως μετα θα παιζουμε μονο σαββατοκυριακο και οι γαυροι ξεκινανε σερι παιχνιδια με κυπελλα και ευρωπες μεσοβδομαδα κατι που μας ευνοει σαφως
τα κεφαλια μεσα τπτ δεν τελειωσε
εάν ο βάζελας είναι στο +5 μετά την αγωνιστική 23 είναι το φαβορί
εάν είναι σε κάτω απο +3 και μεχρι 0 ολα θα παιχτούν στο ΟΑΚΑ.
ο γάβρος του βαλβίδα κάνει τεράστια κοιλιά μέσα γενάρη αρχές φλεβάρη.
μετά παει τρένο μεχρι τέλος.
εάν ο βάζελας πάει στο ντέρμπυ με +4 το πρωτάθλημα είναι δικό του.
εάν πάει με ψυχολογία για 1χ με διαφορά κάτω απο 3 θα φύγει ηττημένος.
εάν ο γάβρος μετά το ντέρμπυ με βάζελο είναι και στο +μισό ο βαγγέλας θα αγοράσει τους πάντες σκατζάροντας απο τα κέρδη του τσουλου το πρωτάθλημα με καθε τίμημα.
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Κατ' αρχάς, ποιος εγγυάται ότι θα υπάρχει ο λαγός στο ματς του ΟΑΚΑ.
Δεν ξέρω, σε ποιον θεσμό παίζουν ομάδες της πρώτης εθνικής με της τέταρτης;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κλάμαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Κατ' αρχάς, ποιος εγγυάται ότι θα υπάρχει ο λαγός στο ματς του ΟΑΚΑ.
Δεν ξέρω, σε ποιον θεσμό παίζουν ομάδες της πρώτης εθνικής με της τέταρτης;
το προστιμο να δουμε πως θα πληρωθει...σαπακια της Πρεμιερ :2funny: :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
κι αλλο κλάμαααααααααααααααααααααααααααααααααα

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Τέλος από την ΚΕΔ ο Βασάρας, αναλαμβάνει ο Δούρος

Οπως σας είχε προαναγγείλει το Contra.gr, ο Κύρος Βασάρας αποτελεί παρελθόν από την Κεντρική Επιτροπή Διαιτησίας, στην οποία "πρώτο" βιολί θα είναι ο Γιώργος Δούρος μαζί με τον Θανάση Μπριάκο. Αναλυτικά η κατανομή των θέσεων.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
βαγγελάκη....
ΓΟΥΙ ΣΚΡΟΥΝΤ ΓΙΟΥ

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Μαρινάκης: "Είμαι εδώ για τη μεγάλη νίκη"

Στήριξη σε προπονητή και παίκτες, κατακραυγή για την αλλοίωση του πρωταθλήματος, μεταγραφική ενίσχυση, τόνωση του Ολυμπιακού αισθήματος και επισήμανση της παρουσίας του στην ομάδα για πολλά χρόνια. Αυτά περιλαμβάνει, μεταξύ άλλων, η οργίλη δήλωση του Βαγγέλη Μαρινάκη.
 
Αναλυτικά η δήλωση του προέδρου της ΠΑΕ Ολυμπιακός:

"Για μια ακόμα φορά, χθες, γίναμε μάρτυρες μιας μεγάλης αδικίας σε βάρος του Ολυμπιακού.

Μιας αδικίας που αλλοίωσε το αποτέλεσμα, αλλοίωσε (ξανά) το βαθμολογικό πίνακα. Για μια ακόμα φορά ζήσαμε την εχθρότητα ενός συστήματος που από το καλοκαίρι πολεμά με λύσσα τον Ολυμπιακό.

Θέλω να ξεκαθαρίσω σε όλους τους τόνους ότι: Ο Ολυμπιακός, ενωμένος σαν γροθιά, με ασπίδα τον κόσμο του, συνεχίζει τη διεκδίκηση και των τριών στόχων του. Και όλοι πιστεύουμε ότι η ομάδα μας ΜΠΟΡΕΙ να τα καταφέρει!

Όσο δυνατά και αν είναι τα χτυπήματα των εχθρών μας και των υπηρετών τους, εμείς, θα είμαστε πιο δυνατοί! Το μέτωπο που έχουμε απέναντι μας είναι πλέον ορατό και η οργή του κόσμου μας μεγάλη.

Διαβάστε ειδικά για τον Ολυμπιακό

Στηρίζουμε τον προπονητή και τους παίκτες μας, θα ενισχύσουμε άμεσα την ομάδα, θα γεμίσουμε το γήπεδο μας και όλα τα γήπεδα της Ελλάδας, ειρηνικά και μαζικά, θα δώσουμε μάχες για ισονομία σε κάθε ποδοσφαιρικό αγώνα του Πρωταθλήματος. Και στο τέλος του δρόμου, θα φτάσουμε στους τίτλους που μας αξίζουν, γιατί είμαστε η καλύτερη ομάδα.

Επαναλαμβάνω όμως σε όλους τους οπαδούς μας και σε κάθε έναν από αυτούς ξεχωριστά: Είμαι εδώ και θα είμαι για πάρα πολλά χρόνια ακόμα.

Ξέρετε όλοι ότι λατρεύω τον ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ μας και το ποδόσφαιρο από μικρό παιδί. Δεν είμαι εκπρόσωπος, ούτε υπάλληλος, ούτε εκφραστής της απαξίωσης του Ελληνικού Ποδοσφαίρου, ούτε θα καταστώ ποτέ «ανενεργός» και «αμέτοχος» σε οποιαδήποτε μεγάλη δυσκολία ή πρόβλημα…

Και όποιος τολμήσει να αδικήσει τον Ολυμπιακό και την προσπάθεια μας για ένα καλύτερο ελληνικό ποδόσφαιρο θα με βρίσκει πάντα απέναντι του...

Ξέρω τι χρειάζεται και θα το πράξω άμεσα... Είμαστε όλοι μαζί ενωμένοι, αποφασισμένοι για την Μεγάλη Νίκη."
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom