Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (3 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
ας μιλησει καλυτερα η εικονα απο την περσινη ''σφαγη''

οι 9/10 φασεις ειναι για φαουλ στο κεντρο που δεν δινονται για αυτα μιλατε εσεις για δεκα φαουλ που δεν πειρατε στο κεντρο ουτε πεναλτι δεν σας εδωσαν ουτε σας ακυρωσαν γκολ ουτε χασατε απο γκολ οφσαιντ  :2funny:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
ρε σεις ο λεβαδειακος δικο μου παραρτημα ειναι;;;και τοτε γιατι διαλεγει να εκτισουν την τιμωρια τρεις βασικοι του παιχτες με εσας;;
ε γκαιμπελισκοι ;;  :2funny: :2funny:

Άλλωστε είναι νωπή ακόμα η δήλωση του αμυντικού της Λιβαδειάς Δημήτρη Ιωάννου μετά την ανάσταση (από το cazzo της Τρίπολης) του ολυμπιακου ότι «διαλέγουμε παιχνίδια, έτσι κάναμε και με τον Ολυμπιακό»! Θυμίζουμε (για τους ξεχασιάρηδες) ότι η Λιβαδειά κατέβηκε με ενδεκάδα κατά 9/11 αλλαγμένη σε εκείνο το ματς

πες και αλλα γουσταρω με τρελα

υγ.ο λογος ειναι προφανες σε 2 αγωνιστικες παιζουμε παλι στην λιβαδεια ποιο ευκολο ειναι να μας κοψει βαθμους στην εδρα τους παρα εκτος εδρας γατακι και θελει τοτε να τους εχει ολους
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Μου κανει εντυπωση που αρπαζεστε για ξενα συμφεροντα....
Μερικοι βριζετε λες και κονοματε κιολας απο τις ομαδες.....
Δεν μιλαω για τους ανεγκεφαλους που σκοτωνονται ..... αυτοι ειναι ψυχασθενεις και αρρωστοι.
Εγω υποστηριζω τον παναθηναικο αλλα δεν με ενδιαφερει κιολας ιδιαιτερα....
Γηπεδο δεν εχω πατησει ποτε, ουτε κι εχω λογοφερει για τετοια ζητηματα.....

Ειναι επαγγελματιες και προσφερουν απλα θεαμα .......
Αμοιβονται με ποσα που δεν θα δουμε εμεις οι κοινοι θνητοι ουτε στον υπνο μας..... (μαγκια τους)


Αρα γιατι να τρωγομαστε για ξενη πιτα ?

+1,000
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
1.δεν ειναι πεναλτι στον παπαδοπουλο??   :2funny: :2funny:
2.πες μου απο ποιο ριπλει φενετε οτι η μπαλα εχει περασει γιατι φετος μας λες ολη την χρονια για το γκολ στην ξανθη που ειναι ιδια φαση  ;)
3.ειναι κοκκινη στον καστιγιο ναι η οχι?? η μπαλα φευγει απο τον μπασινα και μετα κλωτσαει εκτος φασης
4.το πλεονεκτημα που λες με τον κωνσταντινου δινει φαουλ 15 μετρα εξω απο την περιοχη ενω ο ολισατεμπε βγαινει ΤΕΤ Α ΤΕΤ με τον τερματοφυλακα και σταματαει την φαση και δινει φαουλ ο μαλακας ο Δουρος
5.Για της καρτες στον γεωργατο κουβεντα

παμε στο περσινο πες μωρη πουτανα για το οφσαιντ στον σισε στο 1-1 που φευγει τετ α τετ και τον κοβει ο εποπτης
οσο για αυτο που λες με τον σαριεγκι απλα εισαι θεος εδω προσκαναω  :rockon: :rockon: η προθεση λεει να βρει την μπαλα με το χερι τιμωρειτε με κιτρινη και φαουλ  :2funny: :2funny: οταν φενετε καθαρα οτι ο παικτης εχει ΣΠΡΩΚΤΗ στον αερα

:2funny: :2funny: :2funny:
σωστός
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
ήμαρτον!!! αν δεν είναι αυτή σφαγή...
Καλα,ο Καλοπουλος δεν ηταν αυτος που προ τριετιας αφησε την μπαλα να περασει μισο μετρο εξω πριν ισοφαρισει ο ΠΑΟ τον ΟΣΦΠ;Εφερε στα ισα το εγκλημα του,μην το φερνετε βαρεως! :grin: :grin:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
Καλα,ο Καλοπουλος δεν ηταν αυτος που προ τριετιας αφησε την μπαλα να περασει μισο μετρο εξω πριν ισοφαρισει ο ΠΑΟ τον ΟΣΦΠ;Εφερε στα ισα το εγκλημα του,μην το φερνετε βαρεως! :grin: :grin:

λες να κυκλοφορεί με ζύγι για τις μαλακίες που κάνει;
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
895
Κριτικές
1
Like
1.686
Πόντοι
206
δεν ξερω και δεν με νοιαζει τι εκανε ο γοντυκας..
αν θελεις εχω κανει δυο ερωτηματα και αν θες απαντας...αν γνωριζεις...
ερωτημα πρωτο...ειχαμε παραγκα το 2004;;
ερωτημα δευτερο ...αν ειχαμε πως γινεται ΜΕ ΟΜΟΛΟΓΙΑ ΤΟΥ ΙΔΙΟΥ ΤΟΥ ΔΙΑΙΤΗΤΗ να πηρε το πρωταθλημα ο ποα με διαιτητικο λαθος που τον ευνοησε;;
ειτε απαντησεις ειτε οχι σε ευχαριστω ετσι κιαλλοιως για την διαθεση σου να συζητησουμε..
Τι ευγενειες ειναι αυτες? Νιωθεις καλα ρε αρχοντα? :grin:
Για να αποφυγουμε τις πολλες αναλυσεις η αληθεια ειναι οτι απο τον δευτερο χρονο θητειας του Κοκκαλη και μεχρι την τελευταια χρονια που το οικοδομημα του κατερρευσε με παταγο,η ομαδα Κοκκαλη-Μητροπουλος-Γκαγκατσης οριζε απολυτα τον πρωταθλητη και οοοοολοι οι αλλοι να πανε να γαμηθουν!
Στο παιχνιδι που λες ο διαιτητης πραγματικα δεν ειδε την φαση διοτι η μπαλα παιζοταν αλλου και για τον βοηθο του δεν μπορω να ξερω που κοιταζε ή αν εκανε το κοροιδο. Αυτο που ξερω σιγουρα ειναι οτι οχτω χρονια μετα ακομα περιμενω ενα ριπλει που να δειχνει καθαρα οτι στο πρωτο γκολ του γαυρου η μπαλα περναει την γραμμη,πραγμα που πολυ αμφιβαλω!
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
895
Κριτικές
1
Like
1.686
Πόντοι
206
Και μηπως ειναι ωρα να βγαλετε αυτην την ψηφοφορια?
Εκτος απο ακαιρη ειναι και αδικη για εναν προπονητη που παλευει κοντρα σε ολους και σε ολα για να παρει το πιο αντρικιο πρωταθλημα στην ιστορια!
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
895
Κριτικές
1
Like
1.686
Πόντοι
206
Να δεις γελια αν το παρει... (που δεν βλεπω να τον αφηνει το παρακρατος του χοντρου)
Και με την ευχαιρια,μηπως ξερεις να μου πεις αν τελικα ψαχτηκε ο Βαγγελης ή ακομα ψαχνεται???
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Και μηπως ειναι ωρα να βγαλετε αυτην την ψηφοφορια?
Εκτος απο ακαιρη ειναι και αδικη για εναν προπονητη που παλευει κοντρα σε ολους και σε ολα για να παρει το πιο αντρικιο πρωταθλημα στην ιστορια!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τυπε..ρωτας αν ο βαγγελας ψαχτηκε...μαλλον οχι...μαλλον καποιοι αλλοι ψαχτηκαν που απλα ειναι φλωροι (οπως τους ελεγε και καποια ψυχη ) και ανανδροι και φυσικα οχι μονο δεν το παραδεχονται αλλα απαξιωνουν και την προσωπικοτητα τους με την προπαγανδιστικη φραση που χρησιμοποιειται κατα κορον σαν αστειο ...μιλαω για την ''παραγκα του γοντυκα''
δεν ξερω αν και ποιος εχει παραγκα και δεν με ενδιαφερει..
και δεν ξερω γιατι αν εχεις παρατηρησει οι κασετες παρακολουθουσαν ΜΟΝΟ ανθρωπους που μπορει να σχετιζονταν με τον ολυμπιακο...θα ημουνα πολυ περιεργος πολυ να εβλεπα και κασετες που να παρακολουθουσαν συνομιλιες προσωπων κοντα στον παναθηναικο...(αν και παρ'αολα αυτα εμπλεκονται στις κασετες και ο (πρωην πια) προεδρος σου) οπως και ο (οπαδος σου και επικεφαλης του ποδοσφαιρου στην χωρα) ''ψηλος σισσε''
παμε παρακατω...ζητας ενα βιντεο που να δειχνει αν περασε η μπαλλα την γραμμη στο δουρειο...
δεν ξερω αν θα την βρεις...
ειμαι ομως απολυτα σιγουρος οτι αν ψαξεις θα βρεις (και αν εχεις πραγματικα αντικειμενικη διαθεση θα διαπιστωσεις) βιντεο που να δειχνουν:
1) το 2ο γκολ του οφη σαν οφσαιτ (μειον 2 ποντοι για θρυλο)
2)καθαρο φαουλ υπερ ολυμπιακου ακριβως πριν την ισοφαριση με αεκ (αλλοι μειον δυο ποντοι)
3)ανυπαρκτο οφσαιντ στο 93 πριν ο μονχε σκοραρει σε κενο τερμα με την δοξα στο καυτατζογλειο(αλλοι μειον 2 ποντοι)
4)καθαρο πεναλτι με την ξανθη που δεν δινεται (μειον 1 ποντος)
θα μπορουσα να σου πω και για την τριπολη το πεναλτι στο 75 που αν μειωσεις σε 2-1 αλλαζει η ψυχολογια και μπορει να αλλαξει ολο το ματς αλλα επειδη ηταν ηδη 2 γκολ διαφορα δεν το κανω..
παμε στην ομαδα σου ...
δεν θα μιλησω για πεναλτι που πηρες σε κερκυρα ξανθη πανιωνιο και γκολ αλλα ''δουρου'' στην ξανθη (για το οποιο διαμαρτυρεσαι ;))
θα σου παω στο τελευταιο ματς με ατρομητο...
σηκωνει οφσαιτ (και μιλαω για το οφσαιτ που δεν μπορεις να πεις τιποτα επειδη υπαρχει γραμμη ενω για τα πεναλτι θα μου λες ηταν και τα λοιπα) τον μητρογλου πριν απο τετ α τε με τον γκολκηπερ...πιθανα 2 ποντοι εσυ (λεω πιθανα γιατι στο τετ α τετ μπορει και να χαθει το γκολ αλλα δεν θα το μαθουμε ΠΟΤΕ γιατι σε αυτο το ΑΝΤΡΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ που παει να παρει ο παππους ο πλαινος επελεξε να το κανει ακομα πιο αντρικειο...
καταλαβες τωρα τα γελακια για το ''αντρικειο'';;
γιατι οταν οι οπαδοι μιας ομαδας που εχουν κανει το κλαμα και την διαμαρτυρια σημαια, ξαφνικα τα βλεπουν ολα στην διαιτησια ωραια και δεν τρεχει τιποτα κατι συμβαινει ;)
αντρικειο ρε φιλε με ολα αυτα τα σκηνικα;;υπαρχουν τα βιντεο..κανε τον κοπο και απαντα αν  θες σε καθε φαση που εβαλα..
απαντα συγκεκριμενα και χειροπιαστα και οχι με αποφθεγματα του στυλ ''ψαξου'' και ο ''ολυμπιακος και το αιγαλεω''
και μην ξεχνας οτι αυτος που ελεγε αυτα σε αλλη κασετα ακουγεται να δινει οδηγιες σε ενα διατητη να κιτρινισει παιχτες του παοκ ωστε να μην παιξουν μαζι σου... ;) ;)
Υ.Γ.φυσικα και ειμαι στα καλα μου και φυσικα και ειμαι ευγενικος με οποιον εχει διαθεση για συζητηση ασχετως αν θα διαφωνησουμε..
γινομαι μαλακας με του μαλακες  ;) ;)
δεν μου εχεις δωσει (ακομα  :grin:) το δικαιωμα να σε θεωρησω τετοιον...οποτε που η απορια;;;
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

τυπε..ρωτας αν ο βαγγελας ψαχτηκε...μαλλον οχι...μαλλον καποιοι αλλοι ψαχτηκαν που απλα ειναι φλωροι (οπως τους ελεγε και καποια ψυχη ) και ανανδροι και φυσικα οχι μονο δεν το παραδεχονται αλλα απαξιωνουν και την προσωπικοτητα τους με την προπαγανδιστικη φραση που χρησιμοποιειται κατα κορον σαν αστειο ...μιλαω για την ''παραγκα του γοντυκα''
δεν ξερω αν και ποιος εχει παραγκα και δεν με ενδιαφερει..
και δεν ξερω γιατι αν εχεις παρατηρησει οι κασετες παρακολουθουσαν ΜΟΝΟ ανθρωπους που μπορει να σχετιζονταν με τον ολυμπιακο...θα ημουνα πολυ περιεργος πολυ να εβλεπα και κασετες που να παρακολουθουσαν συνομιλιες προσωπων κοντα στον παναθηναικο...(αν και παρ'αολα αυτα εμπλεκονται στις κασετες και ο (πρωην πια) προεδρος σου) οπως και ο (οπαδος σου και επικεφαλης του ποδοσφαιρου στην χωρα) ''ψηλος σισσε''
παμε παρακατω...ζητας ενα βιντεο που να δειχνει αν περασε η μπαλλα την γραμμη στο δουρειο...
δεν ξερω αν θα την βρεις...
ειμαι ομως απολυτα σιγουρος οτι αν ψαξεις θα βρεις (και αν εχεις πραγματικα αντικειμενικη διαθεση θα διαπιστωσεις) βιντεο που να δειχνουν:
1) το 2ο γκολ του οφη σαν οφσαιτ (μειον 2 ποντοι για θρυλο)
2)καθαρο φαουλ υπερ ολυμπιακου ακριβως πριν την ισοφαριση με αεκ (αλλοι μειον δυο ποντοι)
3)ανυπαρκτο οφσαιντ στο 93 πριν ο μονχε σκοραρει σε κενο τερμα με την δοξα στο καυτατζογλειο(αλλοι μειον 2 ποντοι)
4)καθαρο πεναλτι με την ξανθη που δεν δινεται (μειον 1 ποντος)
θα μπορουσα να σου πω και για την τριπολη το πεναλτι στο 75 που αν μειωσεις σε 2-1 αλλαζει η ψυχολογια και μπορει να αλλαξει ολο το ματς αλλα επειδη ηταν ηδη 2 γκολ διαφορα δεν το κανω..
παμε στην ομαδα σου ...
δεν θα μιλησω για πεναλτι που πηρες σε κερκυρα ξανθη πανιωνιο και γκολ αλλα ''δουρου'' στην ξανθη (για το οποιο διαμαρτυρεσαι ;))
θα σου παω στο τελευταιο ματς με ατρομητο...
σηκωνει οφσαιτ (και μιλαω για το οφσαιτ που δεν μπορεις να πεις τιποτα επειδη υπαρχει γραμμη ενω για τα πεναλτι θα μου λες ηταν και τα λοιπα) τον μητρογλου πριν απο τετ α τε με τον γκολκηπερ...πιθανα 2 ποντοι εσυ (λεω πιθανα γιατι στο τετ α τετ μπορει και να χαθει το γκολ αλλα δεν θα το μαθουμε ΠΟΤΕ γιατι σε αυτο το ΑΝΤΡΙΚΕΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ που παει να παρει ο παππους ο πλαινος επελεξε να το κανει ακομα πιο αντρικειο...
καταλαβες τωρα τα γελακια για το ''αντρικειο'';;
γιατι οταν οι οπαδοι μιας ομαδας που εχουν κανει το κλαμα και την διαμαρτυρια σημαια, ξαφνικα τα βλεπουν ολα στην διαιτησια ωραια και δεν τρεχει τιποτα κατι συμβαινει ;)
αντρικειο ρε φιλε με ολα αυτα τα σκηνικα;;υπαρχουν τα βιντεο..κανε τον κοπο και απαντα αν  θες σε καθε φαση που εβαλα..
απαντα συγκεκριμενα και χειροπιαστα και οχι με αποφθεγματα του στυλ ''ψαξου'' και ο ''ολυμπιακος και το αιγαλεω''
και μην ξεχνας οτι αυτος που ελεγε αυτα σε αλλη κασετα ακουγεται να δινει οδηγιες σε ενα διατητη να κιτρινισει παιχτες του παοκ ωστε να μην παιξουν μαζι σου... ;) ;)
Υ.Γ.φυσικα και ειμαι στα καλα μου και φυσικα και ειμαι ευγενικος με οποιον εχει διαθεση για συζητηση ασχετως αν θα διαφωνησουμε..
γινομαι μαλακας με του μαλακες   ;) ;)
δεν μου εχεις δωσει (ακομα  :grin:) το δικαιωμα να σε θεωρησω τετοιον...οποτε που η απορια;;;
ενω με τον παναιτωλικο πηρες παναξια την νικη
με την ξανθη στον πρωτο γυρο αλλη μια παναξια νικη της ομαδας σου
η κοκκινη του μελμπεργκ απο το φιλικο με την ιντερ ακομα ερχετε
με τα γιαννενα το πεναλτι και η αποβολη στον μεγερι αβαβα
ειναι για γελια να λες για το  ματς της αεκ οτι ο διαιτητης δεν σε αφησε να κερδισεις γιατι εδωσε κοκκινη στον μοντεστο στο 88!!!!

αφου το πας ετσι για την τριπολη και εμενα δεν μου δινει πεναλτι στον αρη ενω το σκορ ειναι 3-1 και ειναι στο 60 αν μειωνε η ομαδα ολα παιζοντουσαν μετα


δες στο 0.48 ειναι πεναλτι?? και επηδει ειναι ετσι τα εχει παρει ολα τα φετος ο Λετο που κλεγεστε
αλλα δεν αντεχετε το 50-50 τα εχουμε πει
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366

ρε τυπε κομπε, τον εχεις γδυσει τον χρηστιδη. απορω γιατι συνεχιζει να σου κανει ερωτησεις. ειναι και μαζοχα ο τρελος  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom