Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (9 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
εχουν βαλει 5 γκολ περισσοτερα που σημαινει οτι η ομαδαρα παιζει καλυτερα απο τους πρωτοπορους!!!  :2funny: :2funny:

στα επομενα 5 μετς εχουμε λιβαδεια μεσα, δοξα εξω ,λειβαδια εξω, ξανθη μεσα ,εργοτερη εξω με 5χ5 τοτε θα πω πως ειμαστε φαβορι αλλα οπως εχω πει πολλες φορες κοιταμε τα ματς ενα ενα με αρχη της τεταρτης που ειναι και το τελευταιο που δινουμε μεσοβδομαδα καθως μετα θα παιζουμε μονο σαββατοκυριακο και οι γαυροι ξεκινανε σερι παιχνιδια με κυπελλα και ευρωπες μεσοβδομαδα κατι που μας ευνοει σαφως
τα κεφαλια μεσα τπτ δεν τελειωσε
οπότε κομπε εχετε ομαδαρα
τους καλύτερους παίκτες και σκίζετε από παιχνίδι

μόνο που είστε εκτός ευρώπης (φτου κακά)
και εκτός κυπέλλου
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
οπότε κομπε εχετε ομαδαρα
τους καλύτερους παίκτες και σκίζετε από παιχνίδι

μόνο που είστε εκτός ευρώπης (φτου κακά)
και εκτός κυπέλλου
ενω εσεις καρφι για 2 τελικους(ο ενας στο Βουκουρεστι),κλαψ κλαψ :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ενω εσεις καρφι για 2 τελικους(ο ενας στο Βουκουρεστι),κλαψ κλαψ :2funny: :2funny: :2funny:
κωλοτρυπιδα πως σου φανηκε το οφσαιντ που εκοψε χτες τον μητρογλου;;;
το αλλο του επσταιν;;;
το αλλο που αφησε τον λετο να ξεχυθει;(αλλο αν τελικα αυτος χυθηκε)
ε ρε παντελονατε;για λεγε...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ενω εσεις καρφι για 2 τελικους(ο ενας στο Βουκουρεστι),κλαψ κλαψ :2funny: :2funny: :2funny:
ναι γιατι αμφιβαλλεις;;;μηπως εχουμε αποκλειστει ρε πινοκιο και δεν το γνωριζω;;ειτε απο ελληνικο κυπελλο ειτε απ ευρωπη;;
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
κωλοτρυπιδα πως σου φανηκε το οφσαιντ που εκοψε χτες τον μητρογλου;;;
το αλλο του επσταιν;;;
το αλλο που αφησε τον λετο να ξεχυθει;(αλλο αν τελικα αυτος χυθηκε)
ε ρε παντελονατε;για λεγε...
για το πεναλτι στον Ζεκα για λεγε ρε παντελονατε ασε που το οφσαιντ του επσταιν η μπαλα εχει φτασει στα χερια του καρνεζη και ο επσταιν ειναι δεκα μετρα μακρια
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ενω εσεις καρφι για 2 τελικους(ο ενας στο Βουκουρεστι),κλαψ κλαψ :2funny: :2funny: :2funny:
πες μου κάτι
τώρα που η παπαριά της παράγκας πέφτει
πώς θα εξηγήσεις αν χάσετε το πρωτάθλημα (εντάξει, είπαμε, έχετε ομάδαρα και θα το πάρετε...υπόθεση εργασίας κάνουμε βρε περικεφαλιώτη)

α, ναι, ξέρω
ο κακός κόουτς, δεν έχετε διοίκηση, δεν κανετε μεταγραφές, το γήπεδο είναι χάλια και ο Ολυμπιακός θα έχει τη διαιτησία πάλι με το μέρος του....

χαχαχαχαχαχαχα
τούμπεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
οπότε κομπε εχετε ομαδαρα
τους καλύτερους παίκτες και σκίζετε από παιχνίδι

μόνο που είστε εκτός ευρώπης (φτου κακά)
και εκτός κυπέλλου
απο οτι φενετε παικτες μπορει να μην εχουμε καλυτερους και η διαφορα μας ειναι στο βαθος παγκου αλλα ομαδα φενετε πως ειναι καλυτερη απο την δικια σας
αν ειδες ειπα πως ειναι αβανταζ για εμας που εχουμε μονο το πρωταθλημα απο εδω και περα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
για το πεναλτι στον Ζεκα για λεγε ρε παντελονατε ασε που το οφσαιντ του επσταιν η μπαλα εχει φτασει στα χερια του καρνεζη και ο επσταιν ειναι δεκα μετρα μακρια
για ποιοοοοοοοο;; :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
ρε μαλακα αυτο δεν ειναι κιτρινη για θεατρο...καρακοκκινη ειναι..κανεις πλακα τωρα;;;ουτε καν τον ακουμπαει ...εισαι απιστευτος πραγματικα...
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
κωλοτρυπιδα πως σου φανηκε το οφσαιντ που εκοψε χτες τον μητρογλου;;;
το αλλο του επσταιν;;;
το αλλο που αφησε τον λετο να ξεχυθει;(αλλο αν τελικα αυτος χυθηκε)
ε ρε παντελονατε;για λεγε...
ελα ρε καλα εισαι? χωνεψε το δικε μου γιατι ειναι χοντρο το πακετο.Αφου ειναι για τον πουτσο κ οι 2 ισαξιες ενδεκαδες γιατι να το παρετε δεν καταλαβα,παμε παιχταραδες μου,Βασιλακη γιατι βουτας σαν να σε χτυπησε καραμπινα? :birdman: :birdman: :cum: :cum: :cum:
 

Επισκέπτης
για το πεναλτι στον Ζεκα για λεγε ρε παντελονατε ασε που το οφσαιντ του επσταιν η μπαλα εχει φτασει στα χερια του καρνεζη και ο επσταιν ειναι δεκα μετρα μακρια
ρε μαλακα kompe σε εχω για σοβαρο.ηταν πεναλτυ του ζεκα ρε θειο?αν το βουτο που κανει ο ζεκα το ειχε κανει ο τοροσιδης θα ειχε βγαλει εκτακτο παραρτημα η derby news
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Α ll
C ops
A re
B azeloi  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

 

Συνημμένα

  • μπατσοι-παο.jpg
    μπατσοι-παο.jpg
    112,4 KB · Εμφανίσεις: 16

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
627
Πόντοι
96
ρε μαλακα kompe σε εχω για σοβαρο.ηταν πεναλτυ του ζεκα ρε θειο?αν το βουτο που κανει ο ζεκα το ειχε κανει ο τοροσιδης θα ειχε βγαλει εκτακτο παραρτημα η derby news
ποια βουτια κανει ρε που ο παικτης που τον κλεδευει ειναι απο πισω του ματια στην πλατη εχει και βουταει?? :2funny: :2funny:
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
πέρα από την όποια πλάκα
αντικειμενικά

ο Ολυμπιακός απλά δεν έχει δέσει με τόσες αλλαγές που έκανε το καλοκαίρι
τόσο απλό είναι
και του λείπουνε βασικά κομμάτια...το κέντρο του.

επίσης πέρα από την πλάκα, αν εχθές έμπαινε έστω και μία φάση από τις τόσες που έγιναν στη μικρή περιοχή της Ξάνθης μέχρι το 60', σήμερα θα λέγαμε άλλα πράγματα

δεν μπήκε το τόπι μέσα και τώρα αναλύουμε θεωρίες μαλακίες.

εγώ είχα πει και το επαναλαμβάνω.
Ο Ολυμπιακός μέχρι τέλη Ιανουαρίου και αρχές Φλεβάρη θα σέρνεται. Θα σταματήσει να σέρνεται αν επιστρέψουνε σε αγωνιστική ετοιμότητα οι κεντρώοι του. Χωρίς παίκτη να βγάζει κάθετες δεν παίρνεις παιχνίδι απέναντι σε ομάδες που παίζουνε ταμπούρι έναν αγώνα.

Και από τη στιγμή που Φλεβάρη ο ΠΑΟ θα είναι μπροστά ο ΟΣΦΠ θα έχει πρόβλημα να ακολουθήσει - δεν το έχει αυτό ο Βαλβίδας.
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
πες μου κάτι
τώρα που η παπαριά της παράγκας πέφτει
πώς θα εξηγήσεις αν χάσετε το πρωτάθλημα (εντάξει, είπαμε, έχετε ομάδαρα και θα το πάρετε...υπόθεση εργασίας κάνουμε βρε περικεφαλιώτη)

α, ναι, ξέρω
ο κακός κόουτς, δεν έχετε διοίκηση, δεν κανετε μεταγραφές, το γήπεδο είναι χάλια και ο Ολυμπιακός θα έχει τη διαιτησία πάλι με το μέρος του....

χαχαχαχαχαχαχα
τούμπεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
ρουφα το αυγουλακι σου παιχταρα μου :2funny: :2funny: α ξεχασα το πηρε πανω του ο Βαγγελας για να μην σας περασει κ ο Δωνης :2funny: αλλα σου λεει κατσε να σιγουρεψω το κυπελλο γιατι θα ειχα ριξει ενα...καραβι αντι να παρω τοσα σαπακια :cum: :cum:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ρε μαλακα kompe σε εχω για σοβαρο.ηταν πεναλτυ του ζεκα ρε θειο?αν το βουτο που κανει ο ζεκα το ειχε κανει ο τοροσιδης θα ειχε βγαλει εκτακτο παραρτημα η derby news
αστονα ρε...ψαβαλε κανει για να φτιαξει εμνα ο μαλακς...ξερει καλα αν ειναι πεναλτι η οχι;;μαρς κιτρινη ειναι και απορω ο μαλακας ο διαιτητης γιατι του την χαρισε...
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
να συμπληρώσω πως ο Ιμπαγάσα για μένα εν είναι σε αγωνιστική ετοιμότητα - και δεν μπορεί να είναι μετά από τόσο καιρό αποχή.
 

Lastmoican

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2006
Μηνύματα
17.480
Κριτικές
3
Like
54
Πόντοι
166
ρουφα το αυγουλακι σου παιχταρα μου :2funny: :2funny: α ξεχασα το πηρε πανω του ο Βαγγελας για να μην σας περασει κ ο Δωνης :2funny: αλλα σου λεει κατσε να σιγουρεψω το κυπελλο γιατι θα ειχα ριξει ενα...καραβι αντι να παρω τοσα σαπακια :cum: :cum:
έτσι
τούμπες πάλι
δεν μου κάνει εντύπωση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom