Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
πολύ δρόμο μάγκα.....
αλλά ο παππούς απο το πουθενά μας έκανε μάγκες φέτος και οι κατρουλήδες έχουν λερώσιε όλα τα βρακάκια τους....
η μεγαλυτερη καβλα αν παρουμε το πρωταθλημα θα ειναι η φιεστα εκει που πρεπει να απογορευτη η εισοδος απο το κοσμο σε ολους τους μετοχους αμετοχους πλυν θαναση
ο κοσμος οι παικτες και ο θανασης κανενας αλλος
αυτη ειναι η μεγαλυτερη καβλα που μπορει να νιωσει ενας Παναθηναικος φετος και οχι για την καζουρα σε ολυμπιακους
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
η μεγαλυτερη καβλα αν παρουμε το πρωταθλημα θα ειναι η φιεστα εκει που πρεπει να απογορευτη η εισοδος απο το κοσμο σε ολους τους μετοχους αμετοχους πλυν θαναση
ο κοσμος οι παικτες και ο θανασης κανενας αλλος
αυτη ειναι η μεγαλυτερη καβλα που μπορει να νιωσει ενας Παναθηναικος φετος και οχι για την καζουρα σε ολυμπιακους
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Επισκέπτης
καλα τα ονειρα ζελεδες αλλα κοιταχτε μην εχουμε καμια δευτερη ριζουπολη.1Χ δικο σας το πρωταθλημα  2 του θρυλου.θα ξανασηκωσετε κεφαλι σε 10 χρονια παλι
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
καλα τα ονειρα ζελεδες αλλα κοιταχτε μην εχουμε καμια δευτερη ριζουπολη.1Χ δικο σας το πρωταθλημα  2 του θρυλου.θα ξανασηκωσετε κεφαλι σε 10 χρονια παλι
καλα κατι θα παει να φτιαξει ο Βαγγελας μια κ το πιθανοτερο ειναι να κριθει στο μεταξυ μας αλλα τωρα παιζουμε εντος κ Ριζουπολη με 5-6 φουσκωτους που θα εχει μαζι του,χωρις την βοηθεια της αγαπημενης σας ΕΛ.ΑΣ,λιγακι δυσκολο :birdman: :birdman:
 

Επισκέπτης
χωρις την βοηθεια της αγαπημενης σας ΕΛ.ΑΣ,λιγακι δυσκολο
εννοεις την ελ.αστυνομια που τα κεντρικα της ειναι διπλα στα δικα σας κεντρικα?
παντως πρεπει να εχει φτηνα νοικια κοντα στα αστυνομικα τμηματα γιατι ολο εκει ανοιγετε συνδεσμους  :birdman: :birdman:
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
εννοεις την ελ.αστυνομια που τα κεντρικα της ειναι διπλα στα δικα σας κεντρικα?
παντως πρεπει να εχει φτηνα νοικια κοντα στα αστυνομικα τμηματα γιατι ολο εκει ανοιγετε συνδεσμους  :birdman: :birdman:
αλλα δεν μας εμποδιζει να εμπλουτιζουμε την...αντιπρωσοπεια :jerking:. απο παπια μεχρι το TDM που αφησε ο μαγκας στα Πετραλωνα :birdman: :birdman:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
καλα τα ονειρα ζελεδες αλλα κοιταχτε μην εχουμε καμια δευτερη ριζουπολη.1Χ δικο σας το πρωταθλημα  2 του θρυλου.θα ξανασηκωσετε κεφαλι σε 10 χρονια παλι
δευτερη ριζουπολη αν θα γινει θα γινει με αντιθετους πρωταγωνιστες καθως παιζουμε οακα (εξωαγωνιστηκα πλεον ετσι)
κεφαλι σε δεκα χρονια?? δεν νομιζω τυπε δεν περιμεναμε φετος να φτασει η ομαδα μεχρι εδω
 

Επισκέπτης
δεν νομιζω τυπε δεν περιμεναμε φετος να φτασει η ομαδα μεχρι εδω
που δηλαδη?
στους 16 του κυπελλου?
στον δευτερο προκριματικο του τσαμπιονσ λιγκ?
η που ησασταν μια ανασα απο την εισοδο στους ομιλους του γιουροπα λιγκ? :grin:
για εξηγησε μου.
 

Επισκέπτης
που να δεις στο γκυζη ποσα αφησανε που 30 τους κυνηγησανε 3.
 

Επισκέπτης
θα το ήθελες στρακι να παίζω β  και γ εθνική αλλα απο οτι βλέπεις ειμαι εφτάψυχος!!!χωρίς καμιά βοήθεια από τον ολυμπιακό όπως έλεγες χωρίς ούτε έναν παίχτη δανεικό εχω καταφέρει μετά τη νίκη με τον Παναιτωλικό ...ναι με αυτόν που εσύ ισοφάρισες στα χασομέρια να κερδίσω και να έχω μεγάλη αβάντα.φέτος μην γλύφεσαι δεν πέφτω...και μου αρέσει που οι απλήρωτοι σε γάμησαν και εσύ έσκουζε :2funny: :2funny:να σε βλέπω να τρελαίνεσαι και να σου φταίνε ολα όταν σε γαμάω...μόνο αυτό μου αρκεί :2funny:κοιτα τωρα να δω τη διακιολογια  θα βρεις αν καταφέρεις να χάσεις και αυτό το πρωτάθλημα...με 9 απο τα 15 στην έδρα σου με το γαύρο στο οακα ...αλλα ξέχασα θα σου φταίνε πάλι τα παραρτήματα :2funny:εγω αν σωθώ θα είναι σαν να έχω πάρει πρωτάθλημα με απλήρωτους και 17 άχρονα που έχεις αρχίσει απο τωρα να ξερογλείφεσαι :grin:
 

RED AND WHITE

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
404
Like
4
Πόντοι
1
που να δεις στο γκυζη ποσα αφησανε που 30 τους κυνηγησανε 3.
Ασε ρε φιλε!Θες να μας πεις μηπως οτι ησουνα εκει,και μαλιστα ενας απο τους τρεις που κυνηγουσανε να δειρουν τους...30;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
δευτερη ριζουπολη αν θα γινει θα γινει με αντιθετους πρωταγωνιστες καθως παιζουμε οακα (εξωαγωνιστηκα πλεον ετσι)
κεφαλι σε δεκα χρονια?? δεν νομιζω τυπε δεν περιμεναμε φετος να φτασει η ομαδα μεχρι εδω
μακαρι...αν και ο χαρος εννοει ως προς το αποτελεσμα ,εγω γουσταρω να γινει ριζουπολη...γιατι εγω ειμαι ΘΡΥΛΟΣ τρυπα και γουσταρω και δεν μασαω ...μακαρι να το κανετε μπουρδελο (που ετσι κιαλλοιως δεν θα ειναι πρωτη φορα απλα στην ιστορια εχει μεινει μονο η δικια μου ριζουπολη λογω των γνωστων σχεσεων σας με τον τυπο και τα ΜΜΕ) μην ξεχνας τι γινοτανε λεωφορο με μαχαιρωματα στην φυσουνα ,οακα με καψιματα πουλμαν και ιπταμενες ντουλαπες στους παιχτες κλπ κλπ ...
βεβαια η διαφορα μας ειναι οτι εμεις ποτε δεν σταθηκαμε σε αυτα αλλα και ο τυπος ποτε δεν τα προσεγγισε οπως την ριζουπολη ..
γουσταρω να γινει κολαση το ματς...δεν γουσταρω να παει λαου λαου...
και που΄σαι μαγκα...οτι μα οτι και να γινει ....μα οτι και να γινει το μονο σιγουρο ειναι οτι θα μου ξαναρθεις  ;) ;)
και γνωριζεις οτι εσενα το υφασμα σου ,η κατασκευη σου το ντι εν ει σου δεν αντεχει τους κραδασμους που αντεχει το δικο μου  ;) ;)
ελα τωρα...παραδεξου το...αφου το γνωριζεις...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
καλα κατι θα παει να φτιαξει ο Βαγγελας μια κ το πιθανοτερο ειναι να κριθει στο μεταξυ μας αλλα τωρα παιζουμε εντος κ Ριζουπολη με 5-6 φουσκωτους που θα εχει μαζι του,χωρις την βοηθεια της αγαπημενης σας ΕΛ.ΑΣ,λιγακι δυσκολο :birdman: :birdman:
αφου ειστε αλανια και μαγκιτες και γουσταρετε την μανουρα και τα ρεστα γιατι εχετε κανει σημαια σας τα κλαματα για ριζουπολη καραισκακη και λοιπα;;;ειλικρινα θελω σοβαρη απαντηση...
εμενα με εχεις ακουσει ποτε να κλαιω για μανουρες με μαυριγενιδηδες καστιγιους γεωργιου και λοιπα;ΠΟΤΕ
Απλη ναφορα ναι κανω για να καταδειξω οτι τα ΜΜΕ δεν αντιμετωπιζουν το ιδιο και τις δυο ομαδες...
αλλα σαν δικαιολογια για καποιο αποτελεσμα και σαν σημαια του ενος συλλογου για να δειξει την αλητεια του αλλου ποια ομαδα τα χρησιμοποιει;;
ποιανης ομαδας οι ''αλητειες'' εχουν μεινει στην ιστορια;;
ε και μετα απο την γνωστη απαντηση στην ρητορικη ερωτηση μου (οπου ρητορικη η ερωτηση της οποιας η απαντηση ειναι ηδη γνωστη ,σε περιπτωση που δεν γνωριζεις την εννοια)
γιατι χτυπιεστε και κοντραρεστε σαν ποιο μαγκες και ποιο αλανια και το.να και τάλλο;;;
απο τη μια ο κακος και αλητης ολυμπιακος με τους τραμπουκισμους του να εχουν μεινει στην ιστορια...
αλλα απο την αλλη οι βαζελοι που ειναι τελικα πιο μαγκες...
ρε πουστη γινονται αυτα;
δηλαδη ο αλλος και κερατας και δαρμενος...
και εσυ οπως και να σε ριξω να πεφτεις με τα ποδια σαν τη γατα...
μονο εσεις ρε πουστη μου...τελος.. :headbang: :headbang: :headbang:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Ασε ρε φιλε!Θες να μας πεις μηπως οτι ησουνα εκει,και μαλιστα ενας απο τους τρεις που κυνηγουσανε να δειρουν τους...30;
γιατι αμφιβαλλεις;;;και ποιος σου λεει οτι αυτος στον οποιο κανεις παραθεση δεν ειναι ο κυριος;;




 

Συνημμένα

  • superman.jpg
    superman.jpg
    171,9 KB · Εμφανίσεις: 16

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
πλακα πλακα δεν ξερω αν το γνωριζετε αλλα με την μαλακια που κανατε και φαγατε το καβλι του πανθηρα γλυτωσατε απο την επισκεψη σας στο τηγανι...χασαμε το γλεντι
αμα λεω εγω οτι εισαστε κωλοι  :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
μόνος σου και όλοι τους μάλλον εννοείς. όλη η ελλάδα (μέχρι και οι υγιώς σκεπτόμενοι γαύροι) κράζει έναν μαλάκα διαιτητή που ξεκίνησε παιχνίδι σε επικίνδυνο αγωνιστικό χώρο κι εσένα σου φταίνε τα φιλοβαζελικά μμε. είμαι καραγκιοζόπουλος που δεν ήξερα ότι ο αγώνας δεν θα γινόταν σήμερα. αυτόν που επιμένει ότι ο σπάθας είναι σπανάθας και θα αναβάλλει τον αγώνα, πώς να τον χαρακτηρίσουμε ώστε να τηρήσουμε τις αναλογίες; πώς; γκέμπελς είπες; ε, όχι, βαρύ ακούγεται. τελικά ο σπάθας πόσο σπανάθας είναι για να μην κάνει κάτι που θα ήταν κατα γενική ομολογία (πλην δική σου, που έχει βεβαίως ιδιαίτερη βαρύτητα, μιας και όλοι σε παίρνουν πολύ στα σοβαρά) δικαιολογημένο;
καληνύχτα σας κ. γιόζεφ
το οτι ο σπαθας απεδειξε οτι ειναι παλληκαρι και δεν μασησε απο τις πιεσεις σας να ναβαλλει χωρις ουσιαστικο λογο το ματς με εξεπληξε και ομολογω δεν το περιμενα...ημουνα σιγουρος οτι θα μασαγε...δεν το εκανε και μαγκια του...
οσο για το γκαιμπεςλς εχεις περισσο θρασος...
να λετε γκαιμπελς εμας εσεις που μονο σε ψεματα στηριζετε την προπαγανδα σας;;;
εσεις που εχετε κανει σημαια την περιφημη φραση του φεργκι περι ολυμπιακου και ρεαλ;;
που ειναι ενα τεραστιο ψεμα ;;που ο ανθρωπος μιλαει για την ιντερ και εσεις με τα παπαγαλακια σας βαφτισατε την ιντερ θρυλο;;και ακομα κυκλοφοραει στον αερα αυτη η λασπη;;
εσεις με την ψευτικη ημερομηνια ιδρυσης;;
εσεις ρε πουστη;;
βοηθεια...φτανει πια...και η προπαγανδα εχει ορια...
 

Επισκέπτης
αυτα σας λενε στους συνδεσμους για να σας κρατανε εκει και μην σας χανουν απο πελατες?


δεν μου τα πε κανεις μενω τρια στενα ποιο κατω.Η καμερα ασφαλειας διπλανου μαγαζιου τα ειπε.Ενταξει το τσεκουρι ειναι τρομακτικο οπλο δεν αν τιλεγω.
 

Επισκέπτης
δεν μου τα πε κανεις μενω τρια στενα ποιο κατω.Η καμερα ασφαλειας διπλανου μαγαζιου τα ειπε.Ενταξει το τσεκουρι ειναι τρομακτικο οπλο δεν αν τιλεγω.
αν επαιζε τετοιο  βιντεο σαν γνωστοι ρουφιανοι που ειστε θα το ειχε δειξει απο mega channel μεχρι το cnn.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom