Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
ανάλυση.
ο καρνέζης πάρα πολύ καλός.
ο κλαίετον μας έχει δώσει 4 πόντους που μπορεί να μας δώσουν και πρωτάθλημα.

ο παππούς επιτέλους κέρδισε παίγνιο με τακτική και αλλαγές χωρίς κόπυ παστ αλλων παιγνίων.
ο  κουίνσυ για τομπουτσο εδώ και 4 ματς.
ο μπιερσμίρ καλύτερος απο σαριέγκι.
ο μαρίνος απλά αποκάλυψη φέτος.
1 σωστος
2 σωστος
3 σωστος αν και οταν ειδα 11αδα τον εκραξα
4 ολοσωστος
5 σωστος
6 πρεπει να παιζει βασικος

βαζω αλλο ενα εγω
ιωαννιδης πολυ καλος σε συγκριση με σπυροπουλο
 

Επισκέπτης
ρε βλακακο δεν ειναι κακο που υποστηριζεις μικρη ομαδα κ εισαι κατα βαθος γαυρος :birdman: :birdman: μην τα βλεπεις ομως ολα οπως σας βολευει.Αυτος μας κραταει κ ναι ειναι προνητης, τωρα αν εσυ εισαι καφενειακος...αναλυτης ειναι αλλο θεμα :birdman:
τελικά εισαι ηλίθιος.δεν διάβασες τη είπα πριν για το ματς αν έπρεπε να γίνει η οχι.βγάλε το κερί απο τα μάτια και διάβαζε πριν πας να πατήσεις τα πλήκτρα για να γράψεις τη επόμενη μαλακία σου :jerking:αλλα είσαι τόσο βλαξ που εκτίθεσαι μόνος σου πρν έλεγες οτι ήσουν έτοιμος να βρίσεις αλλα μετά το γκολ....τη; :uglystupid:που διαφωνείς σε αυτά που εχω γράψει; σε ενα πες μου..αλλα το ποιος είναι καφενειακος αυτο δεν χρειάζεται να το πω εγω..το λες μόνος σου :uglystupid:
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
τελικά εισαι ηλίθιος.δεν διάβασες τη είπα πριν για το ματς αν έπρεπε να γίνει η οχι.βγάλε το κερί απο τα μάτια και διάβαζε πριν πας να πατήσεις τα πλήκτρα για να γράψεις τη επόμενη μαλακία σου :jerking:αλλα είσαι τόσο βλαξ που εκτίθεσαι μόνος σου πρν έλεγες οτι ήσουν έτοιμος να βρίσεις αλλα μετά το γκολ....τη; :uglystupid:που διαφωνείς σε αυτά που εχω γράψει; σε ενα πες μου..αλλα το ποιος είναι καφενειακος αυτο δεν χρειάζεται να το πω εγω..το λες μόνος σου :uglystupid:
τον παιχτη εβριζα οχι τον προπονητη :jerking: :jerking: Γεωργιου μου εσυ :2funny: :2funny: :2funny:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
Βαγγέλη, έβαλες NOVA;

Το Leoforos.gr εύχεται ο πρόεδρος των λιμανίσιων να είχε Novasports 1 και να απόλαυσε το ψαλιδάκι του Κλέιτον.




Την προηγούμενη Τετάρτη τα Μέσα Μαζικής Παραπληροφόρησης των λιμανίσιων μας ενημέρωναν με περίσσια χαρά, οτι ο Βαγγέλης Μαρινάκης μετά το ντέρμπι με τον Θρασύβουλο δεν έφυγε από το «τηγάνι», αλλά έμεινε στην σουίτα του για να παρακολουθήσει τον Παναθηναϊκό στη Νέα Σμύρνη.

Την Κυριακή που πήγε ο μέγας πρόεδρος να δει τον Παναθηναϊκό; Φρόντισε να βάλει NOVA σπίτι του ή έτρεχε σε τίποτα καφετέριες; Το Leoforos.gr εύχεται να είχε βάλει συνδρομητική τηλεόραση σπίτι του και να απόλαυσε το ψαλιδάκι του Κλέιτον με την ησυχία του.

Γιατί αυτά τα πράγματα, καλύτερα να τα ζεις μόνος...

:rockon: :rockon:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
1 σωστος
2 σωστος
3 σωστος αν και οταν ειδα 11αδα τον εκραξα
4 ολοσωστος
5 σωστος
6 πρεπει να παιζει βασικος

βαζω αλλο ενα εγω
ιωαννιδης πολυ καλος σε συγκριση με σπυροπουλο
1.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

2.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

3.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

4.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

5.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

6.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

7.ο κωτσιος εκτος του οτι κοιταζε και εκανε τον σταυρο του να τελειωνει η φαση καλυπτε και τον λετο που θα εβγαινε σε θεση οφσαιντ αν δεν ηταν εκει ο μαλακας ο κωτσιος να κανει τον θεατη της φασης
 

Επισκέπτης
τον παιχτη εβριζα οχι τον προπονητη :jerking: :jerking: Γεωργιου μου εσυ :2funny: :2funny: :2funny:
αλλάζει κατι σε αυτό;ακομα χειρότερα έβριζες τον κλειτον και μετα τον αποθέωνες :uglystupid:κωλοτουμπα να σε πω...γκοντζο να σε πω :2funny:ηθελα να δω τη θα ελεγες αν δεν κερδιζατε σημερα και τη θα ακουγε ο πορτογαλος.εγώ πάντως την άποψη μου την έχω πει.στη πόρτο έκανε ομάδα αλλα στο παναθηναϊκό δείχνει σημάδια μίστερ τζεκιλ.έχει κάνει πολλά αλοπροσωπα άσχετα αν του βγαίνουν η όχι.το ιδιο αφου το ανέφερες κάνει και ο βαλβερδε αλλα αφού κερδίζει μετά όλα καλά.μια από τα ίδια και εσύ ;)
 

Επισκέπτης
1.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

2.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

3.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

4.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

5.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

6.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

7.ο κωτσιος εκτος του οτι κοιταζε και εκανε τον σταυρο του να τελειωνει η φαση καλυπτε και τον λετο που θα εβγαινε σε θεση οφσαιντ αν δεν ηταν εκει ο μαλακας ο κωτσιος να κανει τον θεατη της φασης
για το χθεσινό αυτογκόλ στο 40 κουβέντα ρε μπαγάσα :2funny:εκεί όλα έγιναν φυσιολογικά :2funny:σταματα να βλεπεις φαντάσματα η διαιτησία σήμερα ηταν τραγική όχι στο ματς αλλα στο να ξεκινήσει το παιχνίδι.αν έπαιζες εσύ σήμερα σε φαντάζομαι τη θα ελεγες :grin:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
κωτσιος η βωκολος;;;ιδου η απορια;;εγω λεω μακραν βωκολος...εσεις;;;
 

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
πάντως πλάκα πλάκα οι περισσότερες μικρομεσαίες ομάδες έχουν καλύτερους κεντρώους απο τον παναθηναικό σίγουρα,αλλά και από μερικούς απο εμάς...δηλ. έχει ο παναθηναικός μπεσέρα?ή τον αριστεροπόδαρο ξανθομπούμπουρα?αυτός ο βύντρας πώ πώ μαγεία ο κερατάς..όπως και ο κώτσιος βέβαια που στο τέλος και "καλά" μπερδεύτηκε με τον τερμα και έτσι το ψαλιδάκι του κλέιτον κατέληξε μέσα..και ο κώτσιος το έκανε ολοφάνερο αυτό όταν δεν κράτησε ούτε τα προσχήματα αφού μόλις ....άφησε την μπάλα να κυλήσει στα δίχτυα της ομάδας του έσκυψε λίγο το κεφάλι του και τράβηξε προς την σέντρα χωρίς να τρέχει μια..περίεργο αυτό..Εν πάσει περιπτώσει αυτό το μάτς δεν έπρεπε να ξεκινήσει, ο σπάθας είναι απαράδεκτος και αποδεικνύει το πόσο πίσω είναι η ελληνική διαιτησία...επίσης είναι τραγικό να μην έχουν φροντίσει οι γηπεδούχοι να είναι το γήπεδο σε ΄μια νορμάλ κατάσταση για να μήν πιάσει πάγο..μιλάμε μιζέρια..τραγωδία.αυτοί οι τύποι που διοικούν τα πάντα στην κωλοχώρα αυτή που ζούμε σε κάνουν να σιχαίνεσαι που είσαι έλληνας...
 
Εγγρ.
2 Μαρ 2009
Μηνύματα
6.440
Like
0
Πόντοι
66
ανάλυση.

ο μπιερσμίρ καλύτερος απο σαριέγκι.

ο 42χρονος Χένρικσεν καλύτερος απο σαριέγκι.
ο Καϊμακόγλου καλύτερος απο σαριέγκι.
ο Αδαμίδης καλύτερος απο σαριέγκι.
ο Άγιος Βασίλης καλύτερος απο σαριέγκι.

Όποιον και να βάλεις, πάλι σωστό είναι.  :grin:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
1.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

2.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

3.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

4.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

5.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

6.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

7.ο κωτσιος εκτος του οτι κοιταζε και εκανε τον σταυρο του να τελειωνει η φαση καλυπτε και τον λετο που θα εβγαινε σε θεση οφσαιντ αν δεν ηταν εκει ο μαλακας ο κωτσιος να κανει τον θεατη της φασης
URL]]
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.882
Πόντοι
46.232
άλλη μια μεγάλη νίκη για την πράσινη αρμαρδα ,κατάφερε να κερδίσει τον πας τον 6 βασικών απουσιών με καλυτερο παιχτη τον τερματοφυλακα και δευτερο καλυτερο παίχτη έναν πρωην παίχτη του....
ο οπόιος έκανε το ένα λάθος μετά το άλλο προσπαθώντας να κάνει ζημιά στον πας ενω στην φάση του γκολ οπου η μπαλα πηγαινε με ταχυτητα σλοου μοσιον δεν έκανε καν κινηση να την κοψει....
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.151
Κριτικές
32
Like
179
Πόντοι
2.007
άλλη μια μεγάλη νίκη για την πράσινη αρμαρδα ,κατάφερε να κερδίσει τον πας τον 6 βασικών απουσιών με καλυτερο παιχτη τον τερματοφυλακα και δευτερο καλυτερο παίχτη έναν πρωην παίχτη του....
ο οπόιος έκανε το ένα λάθος μετά το άλλο προσπαθώντας να κάνει ζημιά στον πας ενω στην φάση του γκολ οπου η μπαλα πηγαινε με ταχυτητα σλοου μοσιον δεν έκανε καν κινηση να την κοψει....
Εμενα μου θυμισε τα ματς πανιωνιου με ολυμπιακο.
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
άλλη μια μεγάλη νίκη για την πράσινη αρμαρδα ,κατάφερε να κερδίσει τον πας τον 6 βασικών απουσιών με καλυτερο παιχτη τον τερματοφυλακα και δευτερο καλυτερο παίχτη έναν πρωην παίχτη του....
ο οπόιος έκανε το ένα λάθος μετά το άλλο προσπαθώντας να κάνει ζημιά στον πας ενω στην φάση του γκολ οπου η μπαλα πηγαινε με ταχυτητα σλοου μοσιον δεν έκανε καν κινηση να την κοψει....
Και ο Πατσα που κοιταγε τον Κλειτον να κανει το ψαλιδακι φταιει ο αλητης που δεν σεβαστηκε το ψωμι που εφαγε στο Λιμανι...
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.882
Πόντοι
46.232
Και ο Πατσα που κοιταγε τον Κλειτον να κανει το ψαλιδακι φταιει ο αλητης που δεν σεβαστηκε το ψωμι που εφαγε στο Λιμανι...
καλα ρε κομπε το ίδιο έιναι η αντίδραση του πάτσα και το ιδιο κρησιμη με την αντίδραση του κοτσιού......
εγω δεν έγραφα αλλα σήμερα εκνευρίστηκα στην καφετέρια....να σκεφτελις πόσο άσχετοι υπάρχουν οταν ο διαίτητης έδειξε κίτρινη κάρτα στον λετο και στον σπυρόπουλο ξεσηκώθηκαν............
τα πράματα ειναι απλα και εγω ειμαι της γνωμης να γινεταιχαβαλες ,υπαρχουν ποιο σοβαρα πραγματα να αχοληθουμε ,
αφου το ξερεις οτι και να γινει πο πρασινοι θα τα βλεπουν με πρασινα γυαλια και οι κοκκινοι με κοκκινα....καλο βραδυ
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.498
Κριτικές
1.272
Like
227.882
Πόντοι
46.232
Αλλο λεω αλλο απαντας. Θελω να σε δω οταν παιξεις με το πανιωνιο τι θα γραψεις.
ναι ναι ξερω
ο αστερας ομαδα μας χασαμε
ο οφη ομαδα μας ισσοπαλια
δοξα ομαδα μας ,το εστησε ο μαρινακης.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom