Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.151
Κριτικές
32
Like
179
Πόντοι
2.007
ναι ναι ξερω
ο αστερας ομαδα μας χασαμε
ο οφη ομαδα μας ισσοπαλια
δοξα ομαδα μας ,το εστησε ο μαρινακης.....
Εγραψα εγω για οφη? Αστερα? Δοξα δραμας? Σε ρωτησα απλα και καθαρα τι θα γραψεις οταν θα παιξεις με τον πανιωνιο?
 

ozzy13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2009
Μηνύματα
608
Κριτικές
44
Like
55
Πόντοι
606
μαγκες εχει γνωση ο γερος ζεσουαλδο φερειρα
 

kingdragon88

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2009
Μηνύματα
415
Like
0
Πόντοι
1
:dancing:
 

Συνημμένα

  • 392228_306473476054491_123550844346756_777928_740998864_n.jpg
    392228_306473476054491_123550844346756_777928_740998864_n.jpg
    49,8 KB · Εμφανίσεις: 16

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
ο λετο δεν παιζει λογω ενοχλησεων στο γονατο...αυτος ειναι και ο λογος που αναβαλλει το ματς ο σπαναθας...
με τον οφη το γηπεδο ηταν χειροτερο αλλα το ματς εγινε...
συγχαρητηρια σε ολους...η ξςυτιλα και οι μεθοδευσεις δεν εχουν οριο...

τελικά πότε θα γίνει το ματς ρε... Γιόζεφ; Δευτέρα την ίδια ώρα λέει ο κανονισμός νομίζω ε; άντε να περάσουν αυτές οι γαμημένες οι 24 ώρες να γίνει καλά το πόδι του Λέτο, να περάσει και η ίωση του Ζέκα.
αν είναι δυνατόν, να ξεκινήσει το ματς με οφη που είχε ένα μέτρο χιόνι και να μην ξεκινήσει το σημερινό με λίγο πάγο κοντά στο αράουτ. στην ευρώπη έχουν γίνει 100αδες παιχνίδια χόκεϊ... εεε σόρυ ποδοσφαίρου επί πάγου, αλλά εδώ η πράσινη παράγκα καλά κρατεί
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
τελικά πότε θα γίνει το ματς ρε... Γιόζεφ; Δευτέρα την ίδια ώρα λέει ο κανονισμός νομίζω ε; άντε να περάσουν αυτές οι γαμημένες οι 24 ώρες να γίνει καλά το πόδι του Λέτο, να περάσει και η ίωση του Ζέκα.
αν είναι δυνατόν, να ξεκινήσει το ματς με οφη που είχε ένα μέτρο χιόνι και να μην ξεκινήσει το σημερινό με λίγο πάγο κοντά στο αράουτ. στην ευρώπη έχουν γίνει 100αδες παιχνίδια χόκεϊ... εεε σόρυ ποδοσφαίρου επί πάγου, αλλά εδώ η πράσινη παράγκα καλά κρατεί
κυριε καραγκιοζοπουλε...μαθε πως αν τελικα αναβαλλοταν το ματς ΔΕΝ θα γινοτανε την επομενη λογω του προγραμματισμενου εμβολιμου οπου ναι ...και ο λετο θα ηταν 100% ετοιμος και φυσικα και ο ζεκα...
τι να κανω εγω τωρα;;αν εσυ δεν μπορεις να αντιληφθεις οτι μονο εσεις θελατε αναβολη;οτι μονο εσεις κινδυνευατε;οτι οι αλλοι ειναι μαλακες και δεν φοβουνται τον παγο;οτι εγινε ενα ωραιο ματς με φασεις εκατερωθεν που καμμια σχεση δεν ειχε ματς που επρεπε να αναβληθει;που φταρνιζεται αυτος ο γαμημενος συλλογος και ολο το συστημα βαραει προσοχη;που ολα τα ''αντικειμανικα '' μμε ταυτιζονται με τις θεσεις αυτου του γαμημενου συλλογου;
που απαγορευονται οι ματακινησεις και οχι απλα μετακινηστε αλλα κανετε και επεισοδια αλλα βεβαια κινδυνευετε να ξανατιμωρηθειτε με ''απαγορευση μετακινησης'' :2funny: :2funny: :2funny:
που αλλαζει ενα κρατος τους νομους του επειδη....ετσι θελετε εσεις...
αλλα παρολαυτα  ''σας κυνηγαει το κοκινο κατεστημενο και το κοκκινο παρακρατος''
και ειστε ''μονοι σας εναντιον ολων'' (αραγε και των ΑΡΔ;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μονοι σας και ολοι τους...
ενταξει...οχι και τελειως μονοι σας...
παρεα με τον κωτσιο- εβλεπα και εγω το ψαλιδακι!!!

αχαχαχαχαχαχχααχχααχαχ κλαιω απο τα γελια ρε....ουτε τα προσχηματα λεμε...
 

Συνημμένα

  • 407193_211540715603246_124253274331991_445688_1110712117_n.jpg
    407193_211540715603246_124253274331991_445688_1110712117_n.jpg
    66,7 KB · Εμφανίσεις: 14

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
κυριε καραγκιοζοπουλε...μαθε πως αν τελικα αναβαλλοταν το ματς ΔΕΝ θα γινοτανε την επομενη λογω του προγραμματισμενου εμβολιμου οπου ναι ...και ο λετο θα ηταν 100% ετοιμος και φυσικα και ο ζεκα...
τι να κανω εγω τωρα;;αν εσυ δεν μπορεις να αντιληφθεις οτι μονο εσεις θελατε αναβολη;οτι μονο εσεις κινδυνευατε;οτι οι αλλοι ειναι μαλακες και δεν φοβουνται τον παγο;οτι εγινε ενα ωραιο ματς με φασεις εκατερωθεν που καμμια σχεση δεν ειχε ματς που επρεπε να αναβληθει;που φταρνιζεται αυτος ο γαμημενος συλλογος και ολο το συστημα βαραει προσοχη;που ολα τα ''αντικειμανικα '' μμε ταυτιζονται με τις θεσεις αυτου του γαμημενου συλλογου;
που απαγορευονται οι ματακινησεις και οχι απλα μετακινηστε αλλα κανετε και επεισοδια αλλα βεβαια κινδυνευετε να ξανατιμωρηθειτε με ''απαγορευση μετακινησης'' :2funny: :2funny: :2funny:
που αλλαζει ενα κρατος τους νομους του επειδη....ετσι θελετε εσεις...
αλλα παρολαυτα  ''σας κυνηγαει το κοκινο κατεστημενο και το κοκκινο παρακρατος''
και ειστε ''μονοι σας εναντιον ολων'' (αραγε και των ΑΡΔ;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μονοι σας και ολοι τους...
ενταξει...οχι και τελειως μονοι σας...
παρεα με τον κωτσιο- εβλεπα και εγω το ψαλιδακι!!!

αχαχαχαχαχαχχααχχααχαχ κλαιω απο τα γελια ρε....ουτε τα προσχηματα λεμε...

AΠΟΚΑΛΥΨΗ: «Κόκκινοι» Δούρειοι Ίπποι!

Τρελαμένοι στον Ολυμπιακό οι πάντες. Μάτι δεν έκλεισε κανείς το βράδυ της Κυριακής! Από τον Βαγγέλη Μαρινάκη μέχρι τον τελευταίο κηπουρό (όχι τον Αντώνη) στου Ρέντη για τον τρόπο που δύο «δικά τους» παιδιά… έδωσαν την νίκη στον «αιώνιο» αντίπαλο στα Γιάννενα!

«Τι φίδια τρέφαμε στον κόρφο μας τόσα χρόνια» βροντοφώναξε υψηλόβαθμο στέλεχος της «ερυθρόλευκης» ΠΑΕ βλέποντας το… σοκαριστικό βίντεο, ενώ μέλος των «κύκλων του προέδρου» έχοντας στα χέρια του ένα ποτήρι ουίσκι γεμάτο πάγο, :2funny: :2funny: πρόσθεσε με σθένος: «Δεν είναι και δανεικοί για να τους πάρουμε πίσω και να τους στείλουμε στο Καστελόριζο»! :2funny: :2funny: :2funny:

«Δεν τους έχουμε και στον δεύτερο γύρο στον Καραϊσκάκη να περάσουν μια βόλτα από τα αποδυτήρια όπως ο Βασιλείου» πετάχτηκε από το βάθος της αίθουσας των γραφείων της ΠΑΕ ένας τρίτος κύριος.

Κανείς δεν πίστευε ότι ο Τάσος Πάντος που τόσο λατρεύτηκε στο λιμάνι και ο Χρήστος Πατσατζόγλου που επίσης έχει γερούς δεσμούς με τον Ολυμπιακό θα ήταν οι… δούρειοι ίπποι που θα βοηθούσαν τον Παναθηναϊκό να φύγει νικητής από τα Γιάννενα! Ο ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΤΙΜΩΡΟΣ φέρνει σήμερα στο φως της δημοσιότητας ένα ΒΙΝΤΕΟ-ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ που σοκάρει.

Που κόβει την ανάσα, που δείχνει ότι τίποτα στο ελληνικό ποδόσφαιρο τελικά δεν είναι τόσο αγγελικά πλασμένο όσο θα ήθελαν στο μεγάλο λιμάνι της χώρας. Παρατηρήστε με προσοχή το βίντεο και βγάλτε τα δικά σας συμπεράσματα. Δείτε το καρέ-καρέ, δευτερόλεπτο προς δευτερόλεπτο και προσπαθήστε να βρείτε απαντήσεις στα αδυσώπητα ερωτήματα που δημιουργούνται…

-Γιατί ο Τάσος Πάντος που έφαγε ψωμί στον Ολυμπιακό γλιστράει όταν η μπάλα πάει στον Τοτσέ και δεν τον κόβει; :2funny: :2funny:

-Γιατί ο Χρήστος Πατσατζόγλου αφήνει ανενόχλητο τον Κλέιτον να κάνει το ψαλιδάκι και δεν τον παρεμποδίζει; Τι άραγε συμβαίνει;  :2funny: :2funny:

-Γιατί αμέσως μετά το γκολ, ο «Πάτσα» πιάνει με τα δύο χέρια το κεφάλι του και το στρέφει προς το μέρος που πανηγύριζαν οι παίκτες του Παναθηναϊκού;  :2funny: :2funny:

-Γιατί ο «Παντούρου» σηκώνεται με το πάσο του από το έδαφος και πάει περπατώντας προς το τέρμα του Κηπουρού (είπαμε όχι του Αντώνη) και όχι τρέχοντας για να σώσει την μπάλα;  :2funny: :2funny:

Έστω και σήμερα, μία ημέρα μετά το παιχνίδι στους «Ζωσιμάδες» υπάρχει κάποιος να δώσει πειστικές απαντήσεις; Περιμένουμε…

ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΣΗΜΕΙΩΣΗ: Το βίντεο είναι από την τηλεόραση του ΣΚΑΪ που έχει πάρει τα στιγμιότυπα από την NOVA. Το κάναμε αυτό γιατί ως γνωστό ο πρόεδρος του Ολυμπιακού δεν επιθυμεί να βλέπει απευθείας την συνδρομητική τηλεόραση!

:2funny: :2funny:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
maik-xeria-.JPG



“Γεια σε όλους…

Ελπίζω να είστε όλοι καλά… Είμαστε στην Αθήνα, μία μέρα μετά την αναμέτρηση με τον Αρη στην Θεσσαλονίκη. Πήραμε τη δεύτερη νίκη στη σειρά αυτών των τριών συνεχόμενων εκτός έδρας αγώνων.

Δεν είναι εύκολο να παίξεις σε αυτό το γήπεδο. Είναι πάντα δύσκολο. Στα εννέα χρόνια που είμαι στον Παναθηναϊκό, ίσως τρεις αγώνες να ήταν εύκολοι στην έδρα του Αρη.

Η απόδοσή μας δεν βοήθησε στο να κάνουμε το παιχνίδι πιο εύκολο για εμάς. Παίξαμε άσχημα, ιδιαίτερα επιθετικά. Κάποιες φορές παίξαμε ίσως γρηγορότερα από ότι θα έπρεπε.

Κάποιες αποφάσεις μας, μας πόνεσαν λίγο, κάναμε κάποια καλά σουτ όμως, είχαμε κάποιες καλές επιλογές και φύγαμε με τη νίκη. Κάθε αγώνας δεν μπορεί να είναι τέλειος και είναι καλό πάντα να βρίσκουμε τον τρόπο να νικήσουμε.

Και η νίκη αυτή ήταν σημαντική και βαθμολογικά φυσικά, αλλά και για την αυτοπεποίθησή μας, ενόψει της έναρξης του Top-16. Εκεί όπου κάθε νίκη έχει ξεχωριστή σημασία. Γι’ αυτό είναι ξεχωριστά αυτά τα δύο θετικά αποτελέσματα στην Ρόδο και στην Θεσσαλονίκη.

Το μυαλό μας είναι ήδη στην Αρμάνι Μιλάνο. Αύριο το απόγευμα έχουμε προπόνηση, θα δούμε βίντεο, θα δούμε τις αδυναμίες του αντιπάλου μας. Πρέπει να πάμε για τη νίκη, με υψηλό βαθμό συγκέντρωσης, θα πρέπει να παίξουμε δυνατά για να μπορέσουμε να νικήσουμε, αλλά πρέπει να συγκεντρωθούμε.

Μπορεί κάποιοι να μην το καταλαβαίνουν, αλλά πρέπει να είμαστε και πνευματικά έτοιμοι για αυτά τα έξι παιχνίδια που έρχονται. Το πρώτο παιχνίδι του Top-16 είναι πάντα ο θεμέλιος λίθος για τη συνέχεια.

Γι’ αυτό αποκτά ξεχωριστή σημασία στην πορεία της ομάδας, σε μια φάση που αποτελείται από μόνο έξι αγώνες και μετράει και το παραμικρό.

Ξέρω ότι πολλοί σκέφτονται ότι ο αγώνας στο Μιλάνο είναι ιδιαίτερος, εξαιτίας και της παρουσίας σε αυτόν του Νίκολας και του Φώτση. Θα είναι καλό να τους δούμε. Ο Ντρου είναι σαν αδελφός μου και είμαι πολύ χαρούμενος που θα δω τον Φώτση, αλλά ειλικρινά αυτό που με νοιάζει περισσότερο είναι η ομάδα μου.

Οταν βγω στο γήπεδο είναι… μπίζνες. Οπότε για λίγο οι φιλίες μένουν στην άκρη. Αυτό το οποίο σκέφτομαι είναι το πώς πετύχουμε το στόχο μας. Η νίκη είναι ο στόχος.

Η ίδια φράση αποτελεί την απάντησή μου και για το «ρεκόρ» που μου είπαν ότι έκανα, ότι είμαι στους 25 πρώτους σκόρερ στην ιστορία του πρωταθλήματος. Ειλικρινά όταν μου λένε κάτι τέτοιο, είμαι έκπληκτος.

Δεν είμαι από τους τύπους που θα πάνε σπίτι μετά από κάθε αγώνα και θα σημειώσω τους πόντους που έβαλα, τα ριμπάουντ που πήρα. Αυτό που μετράει για μένα είναι ένα: Νίκες – Ηττες…

Αυτό που μετράει για μένα είναι οι τίτλοι. Χαρούμενος είμαι όταν η ομάδα κατακτά τίτλους. Αυτός είναι ο στόχος. Οι τίτλοι που κατακτά η ομάδα και τίποτα άλλο.

Μετά και τον αγώνα στο Μιλάνο σας περιμένουμε για τη συνέχεια στο ΟΑΚΑ… Για να πετύχουμε και τους φετινούς στόχους μας…

Μάικ”.
 

GSAKKI

Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2010
Μηνύματα
2.777
Κριτικές
1
Like
209
Πόντοι
36
Σας τρέχανε τα σάλια για γκέλα τη Κυριακή??Πάρτε τα φλόκια του Κλέιτον στο στόμα και περαστικά :grin:

 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
πάντως τώρα που ξαναβλέπω το βίντεο, φαίνεται ότι αδρανούν τόσο ο κώτσιος όσο και ο κηπουρός, προφανώς ο ένας περίμενε τον άλλον να παρέμβει.
και γενικότερα όλος ο πας μοιάζει να έχει μπλοκάρει, λίγο το κρύο, λίγο η κούραση, λίγο η κακή εικόνα του αντιπάλου σε όλο το παιχνίδι, λίγο η αναπάντεχη ψαλιδιά του κλέιτον, ε δεν ήθελε και πολύ (άλλωστε ο πας θα μπορούσε να είχε καθαρίσει το ματσάκι από το α' ημίχρονο, τότε τι θα λέγαμε δηλαδή)
 

georgebest

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2007
Μηνύματα
9.382
Κριτικές
7
Like
378
Πόντοι
366
κυριε καραγκιοζοπουλε...μαθε πως αν τελικα αναβαλλοταν το ματς ΔΕΝ θα γινοτανε την επομενη λογω του προγραμματισμενου εμβολιμου οπου ναι ...και ο λετο θα ηταν 100% ετοιμος και φυσικα και ο ζεκα...
τι να κανω εγω τωρα;;αν εσυ δεν μπορεις να αντιληφθεις οτι μονο εσεις θελατε αναβολη;οτι μονο εσεις κινδυνευατε;οτι οι αλλοι ειναι μαλακες και δεν φοβουνται τον παγο;οτι εγινε ενα ωραιο ματς με φασεις εκατερωθεν που καμμια σχεση δεν ειχε ματς που επρεπε να αναβληθει;που φταρνιζεται αυτος ο γαμημενος συλλογος και ολο το συστημα βαραει προσοχη;που ολα τα ''αντικειμανικα '' μμε ταυτιζονται με τις θεσεις αυτου του γαμημενου συλλογου;
που απαγορευονται οι ματακινησεις και οχι απλα μετακινηστε αλλα κανετε και επεισοδια αλλα βεβαια κινδυνευετε να ξανατιμωρηθειτε με ''απαγορευση μετακινησης'' :2funny: :2funny: :2funny:
που αλλαζει ενα κρατος τους νομους του επειδη....ετσι θελετε εσεις...
αλλα παρολαυτα  ''σας κυνηγαει το κοκινο κατεστημενο και το κοκκινο παρακρατος''
και ειστε ''μονοι σας εναντιον ολων'' (αραγε και των ΑΡΔ;)

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

μονοι σας και ολοι τους...
ενταξει...οχι και τελειως μονοι σας...
παρεα με τον κωτσιο- εβλεπα και εγω το ψαλιδακι!!!

αχαχαχαχαχαχχααχχααχαχ κλαιω απο τα γελια ρε....ουτε τα προσχηματα λεμε...
μόνος σου και όλοι τους μάλλον εννοείς. όλη η ελλάδα (μέχρι και οι υγιώς σκεπτόμενοι γαύροι) κράζει έναν μαλάκα διαιτητή που ξεκίνησε παιχνίδι σε επικίνδυνο αγωνιστικό χώρο κι εσένα σου φταίνε τα φιλοβαζελικά μμε. είμαι καραγκιοζόπουλος που δεν ήξερα ότι ο αγώνας δεν θα γινόταν σήμερα. αυτόν που επιμένει ότι ο σπάθας είναι σπανάθας και θα αναβάλλει τον αγώνα, πώς να τον χαρακτηρίσουμε ώστε να τηρήσουμε τις αναλογίες; πώς; γκέμπελς είπες; ε, όχι, βαρύ ακούγεται. τελικά ο σπάθας πόσο σπανάθας είναι για να μην κάνει κάτι που θα ήταν κατα γενική ομολογία (πλην δική σου, που έχει βεβαίως ιδιαίτερη βαρύτητα, μιας και όλοι σε παίρνουν πολύ στα σοβαρά) δικαιολογημένο;
καληνύχτα σας κ. γιόζεφ
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
1.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

2.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

3.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

4.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

5.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

6.ειστε μαλακες ...σας εκανε χαζους ο πας και εκοψε ο εποπτης τετ α τετ με μουφα οφσαιτ αλλα σαν γνησιες πουτανες δεν λετε κουβεντα

τσιμπα και το φαουλακι που εγινε στον Φουρλανο που δεν εδωσε ο γιος του ολυμπιακου και το αιγαλεω να κερδιζουνε και απο την πασα γινετε η φαση που λες
στο 1.58

τσαβα να ακουσεις νικολακοπουλο να παρεις καμια ιδεα τι θα μας πεις αυριο

 

Επισκέπτης
η τετάρτη και ο ομο εχει πονέσει πολλούς :2funny: :2funny:ακομα το σκεφτονται και δεν το εχουν χωνέψει πως γίνετε μια ομάδα απλήρωτων να τους αποκλείσει....περαστικά στρακι :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:jerking: :jerking: :jerking:

πονάει την ομάδα απλήρωτων το κυπελάκι ενώ πάει για πρωτάθλημα με απλήρωτους.

βάλει όμο βάλει βρώμο....
του χρόνου που θα παίζετε βου και γου σαν τον απολλωνα να δώ τι θα γράφεις.......
 

bigpipis7

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2006
Μηνύματα
2.577
Κριτικές
29
Like
527
Πόντοι
5.855
χωρις πλακα θα κανει γκελα ο βαζελακος στο οακα...το θεμα ειναι ποτε να τα κονομησουμε :helpplea:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
χωρις πλακα θα κανει γκελα ο βαζελακος στο οακα...το θεμα ειναι ποτε να τα κονομησουμε :helpplea:
τελαυταια αγωνιστικη με τον παναιτωλικο που θα εχουμε παρει το πρωταθλημα  :P

πλακα πλακα μεινανε 15 ματς τα 9 ειναι οακα
τα 6 εκτος ειναι με ΔΟΞΑ-ΛΕΒΑΔΙΑΚΟ-ΕΡΓΟΤΕΛΗ-ΟΦΗ-ΑΕΚ-ΤΡΙΠΟΛΗ αν παρει ολα τα ματς στο οακα και 12 βαθμους στα 6 εκτος εδρας παιχνιδια κατα 99% πηρε το πρωταθλημα αν παρει 13 εκτος και ολα τα εντος το πηρε 100% αλλα εχει ακομα πολυ δρομο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τελαυταια αγωνιστικη με τον παναιτωλικο που θα εχουμε παρει το πρωταθλημα  :P

πλακα πλακα μεινανε 15 ματς τα 9 ειναι οακα
τα 6 εκτος ειναι με ΔΟΞΑ-ΛΕΒΑΔΙΑΚΟ-ΕΡΓΟΤΕΛΗ-ΟΦΗ-ΑΕΚ-ΤΡΙΠΟΛΗ αν παρει ολα τα ματς στο οακα και 12 βαθμους στα 6 εκτος εδρας παιχνιδια κατα 99% πηρε το πρωταθλημα αν παρει 13 εκτος και ολα τα εντος το πηρε 100% αλλα εχει ακομα πολυ δρομο
πολύ δρόμο μάγκα.....
αλλά ο παππούς απο το πουθενά μας έκανε μάγκες φέτος και οι κατρουλήδες έχουν λερώσιε όλα τα βρακάκια τους....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom