Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
θα τα πουμε στο οακα


θα φατε μια πουτσα μεχρι τα αυτια


αυτη η ομαδα ειναι καφενειο

φτυνει αιμα να παρει ενα παιχνιδι

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
κολοφαρδια στο φουλ παντα στο τελος..ετσι δεν μπορει να γινετε παντα,αλλα το εχετε παρακανει με παναιτωλικο,γιαννενα,δοξα κλπ!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
θα τα πουμε στο οακα


θα φατε μια πουτσα μεχρι τα αυτια


αυτη η ομαδα ειναι καφενειο

φτυνει αιμα να παρει ενα παιχνιδι
Ενώ εσύ πριν μια βδομάδα την ξεκολιασες την Δράμα.. :grin:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ΓΚΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛ
ΓΑΜΙΟΛΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

ΤΕΖΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

http://[URL unfurl="true"]www.trifiliworld.gr/images/ar8ra%20podosfairo/Katsouranis-Pao.jpg[/img[/URL]]

XRHSTIDHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

[move][size=72pt][color=green]ΣΕ ΧΥΝΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ ΜΩΡΗ ΨΩΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ[/color][/size][/move]
[/quote]και τα davidoff μεσα τυπε ;D
[img]http://4minister.files.wordpress.com/2011/11/katsouranis_karnezis.jpg?w=780&h=559
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
αν και ολυμπιακος το πρωταθλημα βλεπω οτι χαθηκε οχι γιατι ο βαζελος εχει καλυτερη ομαδα,απλα ειναι τυχερος ενω ο ολυμπιακος οχι κακα τα ψεματα εχουμε παραρτηματα τρανο παραδειγμα ο λεβαδειακος που ειδα μερικους εχθες να φοβουντε οτι θα χασουμε..αλλα εχω παψει να ασχολουμε τοσο φανατικα με την μπαλα,απο την στιγμη που ειναι απλα ενα αθλημα και το βλεπω για την καβλα μου ενω αυτοι κονομανε..!
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
αν και ολυμπιακος το πρωταθλημα βλεπω οτι χαθηκε οχι γιατι ο βαζελος εχει καλυτερη ομαδα,απλα ειναι τυχερος ενω ο ολυμπιακος οχι κακα τα ψεματα εχουμε παραρτηματα τρανο παραδειγμα ο λεβαδειακος που ειδα μερικους εχθες να φοβουντε οτι θα χασουμε..αλλα εχω παψει να ασχολουμε τοσο φανατικα με την μπαλα,απο την στιγμη που ειναι απλα ενα αθλημα και το βλεπω για την καβλα μου ενω αυτοι κονομανε..!
αφού δεν ασχολείσε αστο καλύτερα.. Μαλακιες γράφεις.. Χαχαχα
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
χαχαχαχαχαχαχ...το σκατο εφτασε στην καλτσα...οπως και να'χει παντως μπραβο για την νικη...
ενταξει τυχερος δεν λεω αλλα το ποδοσφαιρο ληγει στο 90...
ποτε πριν...απο εκει και περα ας προσεχε η δοξα να μην το ετρωγε...
ετσι και αλλοιως μαχη θα γινει και οι πανηγυρτζηδες οι δικοι μου του καλοκαιριου που δεν ασχολιουνταν με την κουπα μιας και ηταν σιγουρη και θελανε τελικους ευρωπης και ρεστα πιστευω τωρα να ασχολουνται....
ολα θα παιχτουνε λογικα στο οακα οπου θελω βια και τρομοκρατια και υψηλους τονους...
δεν θελω ησυχια και λαου λαου..
ενταξει περα απο το αποτελεσμα πιστευω ολοι οι βαζελοι να καταλαβαινουν οτι δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο σαν ομαδα...τους κρατησε η διαιτησια μαζι μας στη βαθμολογια και τωρα βεβαια συντηρουν με τον γνωστο τροπο της κωλοφαρδιας αυτην την θεση...
τον μαη θα δουμε ποιος θα γελαει και ποιος θα κλαιει...
χαιρομαι μονο για τους γαυρους που δεν υπολογιζαν το φετινο πρωταθλημα και το ειχαν σιγουρο απο χριστουγεννα...
αποψη μου οτι σαφως ειμαι φαβορι,σαφως ειμαι καλυτερος αλλα...αλλα τα μηνυματα που ερχονται απο την αλλη μερια (διαιτησια και ευνοια) ειναι ανησυχητικα...
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
http://[URL unfurl="true"]www.peristerinews.gr/images/usrImage//7076/_big_0644894001311831040.jpg[/img[/URL]]

ΚΑΡΙΟΛΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΕ ΣΠΕΣΙΑΛ ΥΠΟΔΟΧΗ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ
 

Επισκέπτης
ακρα του ταφου σιωπη στον καμπο βασιλευει.ειπαμε τα τσεκουρια και τα φτυαρια ειναι τρομακτικα. :rockon: :rockon: :rockon:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
http://[URL unfurl="true"]www.peristerinews.gr/images/usrImage//7076/_big_0644894001311831040.jpg[/img[/URL]]

ΚΑΡΙΟΛΗ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ ΘΑ ΚΑΛΟΠΕΡΑΣΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΖΕΤΕ ΣΠΕΣΙΑΛ ΥΠΟΔΟΧΗ ΓΙΑ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ
[/quote] :2funny: :2funny:ρε μαλακα μυαλο δεν βαζεις...το νου σου μη σου σκισει τον πατο ο ατρομητος...σουφυγε η κωλαρα να βαλεις γκολ στην δοξα,επαιζες με εντεκα αντι για δεκα που επρεπε να βγαλει κατσουρ στο μαρκαρισμα στο πρωτο ημιχρονο και μαλιστα σκοραρε κιολας...
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
χαχαχαχαχαχαχ...το σκατο εφτασε στην καλτσα...οπως και να'χει παντως μπραβο για την νικη...
ενταξει τυχερος δεν λεω αλλα το ποδοσφαιρο ληγει στο 90...
ποτε πριν...απο εκει και περα ας προσεχε η δοξα να μην το ετρωγε...
ετσι και αλλοιως μαχη θα γινει και οι πανηγυρτζηδες οι δικοι μου του καλοκαιριου που δεν ασχολιουνταν με την κουπα μιας και ηταν σιγουρη και θελανε τελικους ευρωπης και ρεστα πιστευω τωρα να ασχολουνται....
ολα θα παιχτουνε λογικα στο οακα οπου θελω βια και τρομοκρατια και υψηλους τονους...
δεν θελω ησυχια και λαου λαου..
ενταξει περα απο το αποτελεσμα πιστευω ολοι οι βαζελοι να καταλαβαινουν οτι δεν ειναι κατι το ιδιαιτερο σαν ομαδα...τους κρατησε η διαιτησια μαζι μας στη βαθμολογια και τωρα βεβαια συντηρουν με τον γνωστο τροπο της κωλοφαρδιας αυτην την θεση...
τον μαη θα δουμε ποιος θα γελαει και ποιος θα κλαιει...
χαιρομαι μονο για τους γαυρους που δεν υπολογιζαν το φετινο πρωταθλημα και το ειχαν σιγουρο απο χριστουγεννα...
αποψη μου οτι σαφως ειμαι φαβορι,σαφως ειμαι καλυτερος αλλα...αλλα τα μηνυματα που ερχονται απο την αλλη μερια (διαιτησια και ευνοια) ειναι ανησυχητικα...
ενα ακομα μπραβο στον ΜΑΛΑΚΑ κ επισημο...διακεδαστη μας :2funny: :2funny:..η δικαιολογια ετοιμη απο τωρα...η διαιτησια,δηλαδη η παραγκα του...Γοντικα :2funny: :2funny: :2funny:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ακρα του ταφου σιωπη στον καμπο βασιλευει.ειπαμε τα τσεκουρια και τα φτυαρια ειναι τρομακτικα. :rockon: :rockon: :rockon:
σε προειδοποιησα το απογευμα...μη ψαχνεσαι με τετοια βιντεακια...σκεψου λιγο οταν μιλας για τσεκουρια μαχαιρια και ρεστα...μονο σκεψου...τιποτα αλλο...εχει χαθει κοσμος απο αυτα...
σταματα και μην λες μαλακιες αυτα ειναι καραγκιοζιλικια και οχι λογος για να κοκορευεται καποιος...
ξανα σου λεω σκεψου...ειδικα εσυ που στην ομαδα σου το εχεις νοιωσει...μην εισαι ανεγκεφαλος...
μεινε στην πλακιτσα που κανουμε εδω και τον χαβαλε...τα αλλα ειναι μαλακιες ακου με που σου λεω...
πολλα βιντεακια κυκλοφορουν στο γιουτιουμπ για πολλα....προκαλεις να βρεθει κανενας μαλακας να στα βαλει;;;ελεος ρε πουστη...λιγο μυαλο πια...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ενα ακομα μπραβο στον ΜΑΛΑΚΑ κ επισημο...διακεδαστη μας :2funny: :2funny:..η δικαιολογια ετοιμη απο τωρα...η διαιτησια,δηλαδη η παραγκα του...Γοντικα :2funny: :2funny: :2funny:
ρε μαγκα γνωμη μου ειναι αυτη...τι να κανω τωρα;;;εσυ τοσα χρονια δεν μας εχεις ζαλισει με παραγκες;;;δηλαδη εσυ εισαι ο μαγκας που σου εφταιγε η διαιτησια ενω εμενα μου απαγορευεται;;;
 

Επισκέπτης
σε προειδοποιησα το απογευμα...μη ψαχνεσαι με τετοια βιντεακια...σκεψου λιγο οταν μιλας για τσεκουρια μαχαιρια και ρεστα...μονο σκεψου...τιποτα αλλο...εχει χαθει κοσμος απο αυτα...
σταματα και μην λες μαλακιες αυτα ειναι καραγκιοζιλικια και οχι λογος για να κοκορευεται καποιος...
ξανα σου λεω σκεψου...ειδικα εσυ που στην ομαδα σου το εχεις νοιωσει...μην εισαι ανεγκεφαλος...
μεινε στην πλακιτσα που κανουμε εδω και τον χαβαλε...τα αλλα ειναι μαλακιες ακου με που σου λεω...
πολλα βιντεακια κυκλοφορουν στο γιουτιουμπ για πολλα....προκαλεις να βρεθει κανενας μαλακας να στα βαλει;;;ελεος ρε πουστη...λιγο μυαλο πια...

Κατι ηξερα πριν που σε ειπα νικολακοπουλο.Ρε θα με τρελανετε εσεις δεν με κοροιδευατε γιαυτο που ειπα??????????Εσεις δεν με προκαλουσατε να βαλω το βιντεο?Δεν ξερω τι σου εχουν πει οτι εχουμε νοιωσει στο γκυζη νοιωθουν μονο αλλοι αστο ενα χρωμα υπαρχει μονο εδω.Και κατι τελευταιο.ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ????????????????Ουτε καμαρωνω ουτε τιποτα χασιμο ενεργειας ειναι αυτα αλλα δεν θα με τρελανεις κιολας την μια ετσι την αλλη γιουβετσι σουπερμαν και ειρωνειες.Και για τι ακριβως με προειδοποιησες μην το παραβλεψω αυτο.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Κατι ηξερα πριν που σε ειπα νικολακοπουλο.Ρε θα με τρελανετε εσεις δεν με κοροιδευατε γιαυτο που ειπα??????????Εσεις δεν με προκαλουσατε να βαλω το βιντεο?Δεν ξερω τι σου εχουν πει οτι εχουμε νοιωσει στο γκυζη νοιωθουν μονο αλλοι αστο ενα χρωμα υπαρχει μονο εδω.Και κατι τελευταιο.ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ????????????????
εγω καν δεν ειδα το βιντεακι και δεν μιλαω για αυτο...εγω μιλαω που πουλας μαγκια και κοκορευεσαι για τσεκουρια...γιαυτο το λογο σου ειπα αραξε...γιατι μαλακες με τσεκουρια και μαχαιρια υπαρχουνε παντου και το γνωριζεις...
παλι αν αυτος ειναι ενας λογος που μπορει να σε κανει να νοιωθεις περηφανος σορρυ κιολας ειναι δικαιωμα σου...
καλη σου συνεχεια...
 

Επισκέπτης
εγω καν δεν ειδα το βιντεακι και δεν μιλαω για αυτο...εγω μιλαω που πουλας μαγκια και κοκορευεσαι για τσεκουρια...γιαυτο το λογο σου ειπα αραξε...γιατι μαλακες με τσεκουρια και μαχαιρια υπαρχουνε παντου και το γνωριζεις...
παλι αν αυτος ειναι ενας λογος που μπορει να σε κανει να νοιωθεις περηφανος σορρυ κιολας ειναι δικαιωμα σου...
καλη σου συνεχεια...


Οχι καθολου υπερηφανος αλλα εσυ προσωπικα ειρωνευοσουν πριν γιαυτο και μονο το εβαλα οτι σε συμφερει μαλλον.Εγω δεν τα γουσταρω μια αυτα γιατι ειναι αδικος κοπος χαμενη ενεργεια χαμενο αιμα και τσαμπα τραυματισμοι σωματικοι και ψυχικοι.Πριν στο εγραψα δεν γουσταρω κανεναν οπαδο καμιας ομαδας.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Κατι ηξερα πριν που σε ειπα νικολακοπουλο.Ρε θα με τρελανετε εσεις δεν με κοροιδευατε γιαυτο που ειπα??????????Εσεις δεν με προκαλουσατε να βαλω το βιντεο?Δεν ξερω τι σου εχουν πει οτι εχουμε νοιωσει στο γκυζη νοιωθουν μονο αλλοι αστο ενα χρωμα υπαρχει μονο εδω.Και κατι τελευταιο.ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ????????????????Ουτε καμαρωνω ουτε τιποτα χασιμο ενεργειας ειναι αυτα αλλα δεν θα με τρελανεις κιολας την μια ετσι την αλλη γιουβετσι σουπερμαν και ειρωνειες.Και για τι ακριβως με προειδοποιησες μην το παραβλεψω αυτο.
τωρα ειδα την διορθωση,,,σωστος...σε προειδοποιησα προσωπικα για μενα αν θες να κανουμε συζητηση για μπαλλιτσα με χαβαλε και οτι αλλο χωρις καραγκιοζιλικια...αυτο εννοουσα οχι τιποτα αλλο...
για τσεκουρια και μαλακιες δεν γουσταρω...αυτο ειπα ...δεν εχω κανενα δικαιωμα να σε προειδοποιησω για κατι αλλο...δεν ειμαι κηδεμονας σου  :grin: ουτε διαφωτιστης...οπως γουσταρει ο καθενας ξηγιεται...απλα επειδη τωρα τελευταια σε κοζαρισα (αν δεν εισαι παλιο μελος με αλλο νικ ) και σου ειπα για παρτη μου δυο πραγματακια...
αυτα και χωρις παρεξηγηση  ;)
 

Επισκέπτης
τωρα ειδα την διορθωση,,,σωστος...σε προειδοποιησα προσωπικα για μενα αν θες να κανουμε συζητηση για μπαλλιτσα με χαβαλε και οτι αλλο χωρις καραγκιοζιλικια...αυτο εννοουσα οχι τιποτα αλλο...
για τσεκουρια και μαλακιες δεν γουσταρω...αυτο ειπα ...δεν εχω κανενα δικαιωμα να σε προειδοποιησω για κατι αλλο...δεν ειμαι κηδεμονας σου  :grin: ουτε διαφωτιστης...οπως γουσταρει ο καθενας ξηγιεται...απλα επειδη τωρα τελευταια σε κοζαρισα (αν δεν εισαι παλιο μελος με αλλο νικ ) και σου ειπα για παρτη μου δυο πραγματακια...
αυτα και χωρις παρεξηγηση  ;)

καμια παρεξηγηση.στο μονο που εχεις δικιο ειναι οτι δεν ειναι αστειο εγω το βαλα επειδη με βγαλατε πινοκιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom