Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Οχι καθολου υπερηφανος αλλα εσυ προσωπικα ειρωνευοσουν πριν γιαυτο και μονο το εβαλα οτι σε συμφερει μαλλον.Εγω δεν τα γουσταρω μια αυτα γιατι ειναι αδικος κοπος χαμενη ενεργεια χαμενο αιμα και τσαμπα τραυματισμοι σωματικοι και ψυχικοι.Πριν στο εγραψα δεν γουσταρω κανεναν οπαδο καμιας ομαδας.
συμφωνουμε....
ο σουπερμαν πηγαινε στο 3 με 30...
αυτο ξεχνα το δεν υπαρχει...και μπαζουκας να εχουνε οι 3 οχι τσεκουρια και φτυαρια...
γιαυτο εβαλα τον σουπερμαν..
και στο φιναλε χαβαλε κανουμε ...δεν πηγαινε ο σουπερμαν σε αυτα που ελεγες;;;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
καμια παρεξηγηση.στο μονο που εχεις δικιο ειναι οτι δεν ειναι αστειο εγω το βαλα επειδη με βγαλατε πινοκιο.
οκ...σωστος εισαι ...ασε με τωρα να δω μπασκετακι και θα τα λεμε απο εδω...καλα να ειμαστε  εχουμε πολλα να πουμε  :grin: :grin:
 

dimis74

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.403
Κριτικές
10
Like
19
Πόντοι
5.825
τι βίντεο είναι αυτό;
 

zefuros

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2008
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Μολίς γυρισα απο κατι ρακές και ειναι Too much Κουδουνι για να διαβασω ακριβως τι εγινε. Κερδίσαμε πάλι στο 85?

ΚΑΥΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ
 

stevesteve

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2011
Μηνύματα
36
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
0
δοξα ο Αλλαχ κερδισαμε.τωρα η σειρα του κλεγτακου παπιων(αν και ειναι γαμω τα φορ)
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
οκ...σωστος εισαι ...ασε με τωρα να δω μπασκετακι και θα τα λεμε απο εδω...καλα να ειμαστε  εχουμε πολλα να πουμε  :grin: :grin:
αν δεν ειχατε Σπανουλη φετος ουτε τοπ 16 τι να παεις σε κανα δυο χρονια στα ιδια θα ειμαστε αν φυγουν οι κοντοι
 

andrios

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2009
Μηνύματα
490
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
ρε μαγκα γνωμη μου ειναι αυτη...τι να κανω τωρα;;;εσυ τοσα χρονια δεν μας εχεις ζαλισει με παραγκες;;;δηλαδη εσυ εισαι ο μαγκας που σου εφταιγε η διαιτησια ενω εμενα μου απαγορευεται;;;
:headbang: με τι διοικηση να επηρεαω...αυτους που δεν μπορουσαν να βαλουν στο γηπεδο πριν το ημιχ τους οπαδους μας? μηπως φτιαχνεται κλιμα γιατι το σιγουρο απτον Οκτωβρη δεν ειναι κ τοσο...σιγουρο?
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
ενα κουιζ για το γκολ
ΠΟΣΟΙ ΚΑΛΥΠΤΑΝ ΤΟΝ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΟΛ ?

Α.ΕΝΑΣ
Β.ΔΥΟ
Γ.ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
Δ.ΛΙΓΟΤΕΡΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΚΑΡΑΙΣΚΑΚΗ
Ε.Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΙΔΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΡ ΣΑΒΒΑ

 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
ενα κουιζ για το γκολ
ΠΟΣΟΙ ΚΑΛΥΠΤΑΝ ΤΟΝ ΚΑΤΣΟΥΡΑΝΗ ΣΤΗΝ ΦΑΣΗ ΤΟΥ ΓΚΟΛ ?


Ε.Ο ΜΑΡΙΝΑΚΗΣ ΜΕ ΤΟΝ ΧΡΙΣΤΙΔΗ ΚΑΙ ΤΟΝ ΚΥΡ ΣΑΒΒΑ
:2funny: :2funny:  :2funny: :2funny:
να σχωρας ρε καριολη που δεν σε εχω εδω διπλα μου...
θα σε λιανιζα  :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1: :s&m_1:
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
:headbang: με τι διοικηση να επηρεαω...αυτους που δεν μπορουσαν να βαλουν στο γηπεδο πριν το ημιχ τους οπαδους μας? μηπως φτιαχνεται κλιμα γιατι το σιγουρο απτον Οκτωβρη δεν ειναι κ τοσο...σιγουρο?
ρε λεβεντη ο πιλαβιος ξερεις τι ρολο παιζει;; αν οχι σκασε και μην λες μαλακιες, αντε μας ζαλισες
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
:headbang: με τι διοικηση να επηρεαω...αυτους που δεν μπορουσαν να βαλουν στο γηπεδο πριν το ημιχ τους οπαδους μας? μηπως φτιαχνεται κλιμα γιατι το σιγουρο απτον Οκτωβρη δεν ειναι κ τοσο...σιγουρο?
ρε φιλε να σου πω κατι;;;γιατι πρεπει ντε και καλα ενα λαθος που σε ευνοει να ειναι εσκεμμενο...εγω δεν ειπα οτι γινεται ντε και καλα επιτηδες...ειπα ομως οτι λογω διαιτησιας εισαι τριγυρω...
τι να κανω τωρα που πηρες εσυ σφυριγματα ενω εγω οχι;δηλαδη με την δοξα στο καυτατζογλειο που κοψανε τελευταιο λεπτο τον μονχε σε φαση γκολ σε κενο τερμα για οφσαιτ του τορο εχει παραγκα η δραμα;;οχι βεβαια...λαθος εγινε...αλλα μου στοιχισε (μαλλον) 2 ποντακια...
ενταξει και στην κερκυρα για πεναλτι το ειδε ο κορακας...εγω λεω δεν ειχε προθεση...και;;;
τα τσιμπησες τα ποντακια;;τι μου λες τωρα;;επειδη δεν εχεις λεφτα δεν παιρνεις σφυριγματα;;;
ενταξει ...ωραια λογικη...
και εγω που εχω λεφτα γιατι με ισοφαριζει με οφσαιντ ο οφη;;;γιατι δεν δινει το φαουλ πριν το γκολ της αεξαρας να μην ισοφαριστω να παρω τριποντακι;;γιατι δεν αποβαλλει τον ξανθομπαμπουρα;;εχω λεφτα και διοικηση δεν εχω;;
τι λογικη ειναι αυτη;;ανυπαρκτη διοικηση λεει πως παιρνω σφυριγματα;;
ελα μου ντε....
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Η πλακα ειναι οτι ουτε ο παναθηναικος ειναι σιγουρος για την κατακτηση του πρωταθληματος
Ποιος ειναι ικανοποιημενος οταν με το ζορι και στο τελος, κερδας την νεοφωτιστη δοξα δραμας ?
Πως μπορει να εισαι ικανοποιημενος οταν κερδας παλι τον πας γιαννινα στο 85 φευγα ?

Εχει ψωμι το πρωταθλημα και τιποτα δεν ειναι σιγουρο...

Αλλωστε η παναθα δεν ειναι και καμια ομαδαρα πλεον ασχετα με τα αποτελεσματα
Ουτε ενισχυση με μεταγραφες δεν μπορει να κανει.....
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εσυ (ξερεις ποιος) εχεις φαει κοκκινη καρτα απο παρτη μου...
σε γραφω στο καβλι μου...
αν και αμα και οταν κρινω εγω μπορει και να σε ξαναγαμησω...
μεχρι τοτε σε εχω γραμμενο στα ριπαπα μου...
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Η πλακα ειναι οτι ουτε ο παναθηναικος ειναι σιγουρος για την κατακτηση του πρωταθληματος
Ποιος ειναι ικανοποιημενος οταν με το ζορι και στο τελος, κερδας την νεοφωτιστη δοξα δραμας ?
Πως μπορει να εισαι ικανοποιημενος οταν κερδας παλι τον πας γιαννινα στο 85 φευγα ?

Εχει ψωμι το πρωταθλημα και τιποτα δεν ειναι σιγουρο...

Αλλωστε η παναθα δεν ειναι και καμια ομαδαρα πλεον ασχετα με τα αποτελεσματα
Ουτε ενισχυση με μεταγραφες δεν μπορει να κανει.....
σωστα....πιστευω στο οακα θα κριθουν ολα...
οπου μαλλον θα χρειαζομαι μονο διπλο εγω...
αρα εκ των πραγματων εστω και με μικρο προβαδισμα φαβορι ο βαζελος...
 

Επισκέπτης

πηγαινε το στο 1 και 40 που φαινετε καλυτερα.αφου επιμενετε εγω ειπα να μην σας στεναχωρησω
αυτο ειναι απ το πεσιμο στον κεντρικο ρε ψευτη???????????
μακακες αν εχετε αγνοια μην ποσταρετε μαλακιες γιατι γινεστε ρομπα
 

Επισκέπτης
ποιο κεντρικο ρε απο το γκυζη σου λεω ο κεντρικος ειναι στην αλεξανδρας.Ποιο πεσιμο ενοεις αυτο που ηρθατε με τους ζηταδες και πεταγατε φωτοβολιδες απο τα 50 μετρα? :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:Παλια γινοντουσταν σοβαρα πεσιματα τωρα ολο μαλακιες. :s&m_3: :s&m_3: :s&m_3:
 

kompe

Μέλος
Εγγρ.
19 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.118
Like
631
Πόντοι
96
σωστα....πιστευω στο οακα θα κριθουν ολα...
οπου μαλλον θα χρειαζομαι μονο διπλο εγω...
αρα εκ των πραγματων εστω και με μικρο προβαδισμα φαβορι ο βαζελος...
μαλακιες λες
μεχρι τοτε  η διαφορα μπορει να ειναι απο +4 εμεις μεχρι και +1 εσυ εχει ακομα δρομο το πρωταθλημα ας τα κοιταμε καλυτερα ματς ματς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom