Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 135K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (1 μέλη και 25 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.744
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
ψυχραιμια παιδια....
απλα να κανω μια ερωτηση....χθες ο Ολυμπιακος ηταν κατα γενικη ομολογια χαλια μαυρα...Εσεις οπως οι ιδιοι λετε και οι εφημεριδες σας κι εγω μαζι κανατε το καλυτερο παιχνιδι της χρονιας...Αυτο που πηρατε τελικα ηταν μια ισοπαλια 1-1 ασχετα με ευκαιριες και διαιτησιες...αυτο δεν σας λεει κατι?
 

MSCA

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2008
Μηνύματα
94
Like
0
Πόντοι
0
Απο τα 5 γκολ που λες φιλε οτι επρεπε να μας ριξετε μεχρι αυτο που εγινε εχει μεγαλη διαφορα...Με το θα δεν κανεις τιποτα.Το θεμα ειναι οτι πηρατε ισσοπαλια με μουφα γκολ.Οσο και εαν σας ποναει αυτο ειναι η αληθεια.

Δεν παιξαμε μπαλα,παιζαμε χωρις κεντρο ειχατε τον Λαδοπουλο να τα κανει μανταρα και δεν κερδισατε.Καλυτερες συνθηκες δεν μποροσατε να βρειτε και εισασταν ανικανοι.Μεινετε τωρα εκει στην τριτη θεση παλι και μην μιλατε.Το UEFA ειναι μια χαρα για σας
 

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
ποσα χρονια εχετε να κερδισετε ρε παιδια θα απαντησει κανεις?βλεπω καποιοι αρχισανε τις κωλοτουμπες (να σου πω οτι ακομα και να μην ηταν η και να ηταν γκολ ηταν φαση που δεν μπορεις να εισαι σιγουρος γιατι δεν φεβεται ξακαθαρα. αλλα το χθεσινο ηταν .....................)
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ποσα χρονια εχετε να κερδισετε ρε παιδια θα απαντησει κανεις?βλεπω καποιοι αρχισανε τις κωλοτουμπες (να σου πω οτι ακομα και να μην ηταν η και να ηταν γκολ ηταν φαση που δεν μπορεις να εισαι σιγουρος γιατι δεν φεβεται ξακαθαρα. αλλα το χθεσινο ηταν .....................)
ασε να κανουμε τις κολοτουμπες εμεις. το χθεσινο ειτε το θες ειτε οχι ηταν ξερεις οτι ο ολυμπιακος επεσε θυμα του καλοπουλου αλλα βεβαια δεν περιμενω απο βαζελακια με συνδρομο στερισης και κατωτεροτητας να παραδεχτουν
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
να σου πω οτι ακομα και να μην ηταν η και να ηταν γκολ ηταν φαση που δεν μπορεις να εισαι σιγουρος γιατι δεν φεβεται ξακαθαρα. αλλα το χθεσινο ηταν .....................
αντί να κάθεστε να ασχολείστε όλοι με τις γραμμές και τα χιλιοστά ασχοληθείτε και λίγο με μπάλλα. Δεν έχω ακούσει κανέναν εδώ μέσα να πει τα στοιχειώδη ποδοσφαιρικά....
1.
Ο Σάλπι πήρε την ταυτότητα του Ζεβλάκωφ στη συγκεκριμένη φάση.
2.
Ο Εντοι έστειλε για εμετό τον καλύτερο σέντερ μαπκ αυτή την στιγμή στην Ελλάδα με κίνηση αλλά Ζιντάν... Τρίμπλα με το δεξί και ασύλληπτο αριστερό πλασέ στην απέναντι γωνία. Οπως κάβλωσα με αυτό το γκολ (ποδοσφαιρικά) έτσι κάβλωσα (ποδοσφαιρικά και όχι οπαδικά πάντα) με το απίστευτο σουτ του Πάτσα στο πρώτο διπλό του γαύρου στη Βέρντερ.
Εσείς που έχετε μπλέξει τη μπάλλα με το μοντάζ και την ψηφιακή επεξεργασία εικόνας ζείτε στο virtual πικράλιτι του καναπέ σας. Οποιος έχει παίξει μπαλλα καταλαβαίνει καλά τι εννοώ. Οι λοιποί μπορείτε να ασχοληθείτε με το ΦΙΦΑ 2008.........
 

χχχχχ

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Οκτ 2007
Μηνύματα
528
Κριτικές
34
Like
6
Πόντοι
1.230
Λοιπόν αυτό που είδαμε χθες ήταν σκηνές από τα προσεχώς την Τετάρτη θα τα πούμε καλύτερα εκτός αν θελήσουμε να τους αγαπήσουμε στην Λεωφόρο επετειακά.-
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
αντί να κάθεστε να ασχολείστε όλοι με τις γραμμές και τα χιλιοστά ασχοληθείτε και λίγο με μπάλλα. Δεν έχω ακούσει κανέναν εδώ μέσα να πει τα στοιχειώδη ποδοσφαιρικά....
1.
Ο Σάλπι πήρε την ταυτότητα του Ζεβλάκωφ στη συγκεκριμένη φάση.
2.
Ο Εντοι έστειλε για εμετό τον καλύτερο σέντερ μαπκ αυτή την στιγμή στην Ελλάδα με κίνηση αλλά Ζιντάν... Τρίμπλα με το δεξί και ασύλληπτο αριστερό πλασέ στην απέναντι γωνία. Οπως κάβλωσα με αυτό το γκολ (ποδοσφαιρικά) έτσι κάβλωσα (ποδοσφαιρικά και όχι οπαδικά πάντα) με το απίστευτο σουτ του Πάτσα στο πρώτο διπλό του γαύρου στη Βέρντερ.
Εσείς που έχετε μπλέξει τη μπάλλα με το μοντάζ και την ψηφιακή επεξεργασία εικόνας ζείτε στο virtual πικράλιτι του καναπέ σας. Οποιος έχει παίξει μπαλλα καταλαβαίνει καλά τι εννοώ. Οι λοιποί μπορείτε να ασχοληθείτε με το ΦΙΦΑ 2008.........
τα περι αποδοσης τα ειπαμε φιλε. επρεπε να ειχατε κερδισει ησασταν καλυτεροι κατα πολυ. δεν ξερω αν σου φτανει . αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι σε οτι εχει να κανει με το καλοπουλο. δηλαδη συγνωμη εγω θα σου πω οτι νοιθω απογοιτευμενος με την αποδοση της ομαδας μου αλλα και αδικημενος με τον διαιτητη. δεν εχω αυτο το δικαιωμα ? η ειμαι καπου λαθος?
 

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
ασε να κανουμε τις κολοτουμπες εμεις. το χθεσινο ειτε το θες ειτε οχι ηταν ξερεις οτι ο ολυμπιακος επεσε θυμα του καλοπουλου αλλα βεβαια δεν περιμενω απο βαζελακια με συνδρομο στερισης και κατωτεροτητας να παραδεχτουν
ποσα χρονια εχεις να με κερδισεις?αυτο το ξεχνας μονιμως .......
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
...αυτο δεν σας λεει κατι?

Σαν τι? Και αν αντιστραφεί το ερώτημα? Η υπερομάς των 456,67 δις ευρώ να σφυροκοπάται από τους Σιμάο(Μοζαμβίκης, αξία 1 κουλούρι Συντάγματος), Βύντρα(δεξής που παίζει αριστερά καλά και προκαλεί θυμηδία στην ίδια την ομάδά του), Ντάμε Ν΄ντογιέ(μαύρος τζάμπας εκ του πουθενά), Μεγαλέξανδρο Τζιώλη(ουδέν σχόλιον), Γκούμα(τύρος πηγμένος), Μάλαρτζ(μοικανός με καράφλα... ), Νίλσσον(σουηδός μπακ... ε), Σαριέγι(βάσκος μπακ τόσο καλός που στο μάνατζερ τον έχουν στον μΠΑΟΚ), μητσομύτη(γαύρος εκ γεννήσεως)...
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
ποσα χρονια εχεις να με κερδισεις?αυτο το ξεχνας μονιμως .......
μου θυμηζεις τα δεκαχρονα που δεν εχουν επιχειρηματα (λογικο) και λενε τετοιεσ μπουρδες. δεν θα παιξω το παιχνιδι σου να πω ποσο καιρο εχεις να παρεις κουπα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
τα περι αποδοσης τα ειπαμε φιλε. επρεπε να ειχατε κερδισει ησασταν καλυτεροι κατα πολυ. δεν ξερω αν σου φτανει . αλλα αυτο δεν αλλαζει κατι σε οτι εχει να κανει με το καλοπουλο. δηλαδη συγνωμη εγω θα σου πω οτι νοιθω απογοιτευμενος με την αποδοση της ομαδας μου αλλα και αδικημενος με τον διαιτητη. δεν εχω αυτο το δικαιωμα ? η ειμαι καπου λαθος?
1.
Εχεις παίξει ποτέ μπάλλα με διαιτητή και επόπτες σε 11χ11;
2.
Μπορείς να μου πεις τι σύστημα έπαιζε ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναικός εχθές και γιατί;
3.
Οι προηγμένες ποδοσφαιρικά χώρες και ομάδες ΔΕΝ ασχολούνται με τη διαιτησία.
4.
Με τους διαιτητές ασχολούνται μόνο οι οπαδοί και ειδικά αυτοί που δεν γνωρίζουν ποδόσφαιρο, και απλά ασχολούνται με το τόπι όπως και με τη μονόπολυ.
 

Επισκέπτης
1.
Εχεις παίξει ποτέ μπάλλα με διαιτητή και επόπτες σε 11χ11;
2.
Μπορείς να μου πεις τι σύστημα έπαιζε ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναικός εχθές και γιατί;
3.
Οι προηγμένες ποδοσφαιρικά χώρες και ομάδες ΔΕΝ ασχολούνται με τη διαιτησία.
4.
Με τους διαιτητές ασχολούνται μόνο οι οπαδοί και ειδικά αυτοί που δεν γνωρίζουν ποδόσφαιρο, και απλά ασχολούνται με το τόπι όπως και με τη μονόπολυ.
και εσυ επειδη εχεις παιξει μπαλλα με διαιτητη κατεχεις την απολυτη γνωση???αν ναι..μιλα μονος σου..
 

nikos278

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
5.078
Κριτικές
3
Like
10
Πόντοι
66
1.
Εχεις παίξει ποτέ μπάλλα με διαιτητή και επόπτες σε 11χ11;
2.
Μπορείς να μου πεις τι σύστημα έπαιζε ο Ολυμπιακός και ο Παναθηναικός εχθές και γιατί;
3.
Οι προηγμένες ποδοσφαιρικά χώρες και ομάδες ΔΕΝ ασχολούνται με τη διαιτησία.
4.
Με τους διαιτητές ασχολούνται μόνο οι οπαδοί και ειδικά αυτοί που δεν γνωρίζουν ποδόσφαιρο, και απλά ασχολούνται με το τόπι όπως και με τη μονόπολυ.
ρε αν λεμε αν πραμα δυσκολο ειχε ευνοηθει ο ολυμπιακος χτες δεν θα ησουν καθολου προηγμενος ποδοσφαιρικα και δεν θα μου ελεγες τιποτα περι 11χ11 και τετοια
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε αν λεμε αν πραμα δυσκολο ειχε ευνοηθει ο ολυμπιακος χτες δεν θα ησουν καθολου προηγμενος ποδοσφαιρικα και δεν θα μου ελεγες τιποτα περι 11χ11 και τετοια
με ξέρεις και από χθες και το λες αυτό; :tickedoff:
 

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
ο ολυμπιακος δεν ευνοειται ποτε απο απο την διαιτησια μην διανοεισαι να το σκεφτεις ,ο παναθηναικος κ το αιγαλεω να κερδιζουνε....
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και εσυ επειδη εχεις παιξει μπαλλα με διαιτητη κατεχεις την απολυτη γνωση???αν ναι..μιλα μονος σου..
Είπες τη μαλακία σου. Γύρνα πίσω τώρα στο , πάρε το joystick του PS2 σου και ρίξε στο βάζελο 3 μαπλλάκια να ξεκαβλώσεις. Πηραν οι ασήμαντοι αξία.....τίποτα δεν έχει σημασία.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
οχι δεν σε ξερω . θα πρεπε? τι ειπα?
δεν έχω κόμπλεξ νίκο να μη βλέπω τα στραβά μου επειδή είμαι βαζελάκι. δες τα προηγούμενα ποστ μου πριν το ντέρμπυ και θα καταλάβεις. Εν πάση περιπτώσει, καλό είναι αντί να χάνουμε την ώρα μας οπαδικά να ασχοληθούμε και λίγο με μπάλλα.....Αλλιώς μια ζωή τα ίδια θα λέμε..... Δεν υπάρχει χειρότερη κατάντια από τη στασιμότητα και τη μετριότητα αγαπητέ
 

Επισκέπτης
Είπες τη μαλακία σου. Γύρνα πίσω τώρα στο , πάρε το jozstick του PS2 σου και ρίξε στο βάζελο 3 μαπλλάκια να ξεκαβλώσεις. Πηραν οι ασήμαντοι αξία.....τίποτα δεν έχει σημασία.
οτι πεις πελατακο..δεν χαλαω χατηρια στους πελατες..
 

GVG

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2005
Μηνύματα
206
Like
0
Πόντοι
1
μηπως ξερεις ποσο καιρο εχεις να με κερδισεις?δεν υπαρχει ενας με γεματο παντελονι απο μπροστα να μας πει?για να δουμε ποιοι ειναι οι πελατες????????
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom