Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
Tο πήραμε το ματσάκι αλλά χωρίς αντίκρυσμα. Τα πράγματα απλά είναι. Αρκεί να βλέπουμε πέρα από τη μύτη μας.

Για παράδειγμα σήμερα ο μΠΑΟγΚ διάλεξε τον αγώνα με ΑΕΚ για να εκτίσουν την ποινή λόγω 4ης κίτρινης 2 βασικοί παίκτες του.Είχε 4 αγώνες να διαλέξει για τον κάθε παίκτη  ;)

Ακόμα η ένδοξη Ξάνθη κατέβηκε στο τηγάνι ανοιχτά και δέχτηκε 2 γκολ σε αντεπίθεση. Με εμάς ήταν όλη πίσω. Άσε την ... εκπληκτική εκτέλεση του πέναλτυ ;)

Δικαίωμά τους φυσικά. Απλά όμως ας το δούμε πιο ψύχραιμα. Βρωμάει ΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΥ  :sunglasses:

Ας ασχοληθούμε με τα άλλα σπορ φέτος  :dancing: :dancing: :dancing:
 

talos43

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2006
Μηνύματα
9.547
Like
9
Πόντοι
66
γι αυτό οι γαύροι φωνάζουν για διαιτησία,για να βουλώνουν μάτια ότι και καλά τους κατατρέχει...στημένα όλα είναι...πέστε μου δύσκολο παιγνίδι που έπρεπε να πάρει ο γαύρος και δεν το πήρε...τι ναλέμε τώρα...
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
ε οχι να μιλανε και οι γαυροι για διαιτησια με αυτα που εχουν κανει τοσα χρονια τωρα.
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Να ρωτήσω κάτι και γω????? Σήμερα που κερδίσατε με αυτογκόλ.......φταίει ακόμα η σωφεράτζα???
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
Ρώτα ό,τι θες αφού απαντήσεις στα εξής:

1. Γιατί ο μΠΑΟγΚ διάλεξε τον αγώνα με το 44 για την έκτιση 1 αγωνιστικής σε 2 παίκτες?

2. Το "διπλό" αυτογκόλ με διπλή προσπάθεια  στον αγώνα σκουλήκια-44 σαν πολύ γρήγορα δεν το ξέχασες? Τουλάχιστον "ΠΟΛΥ ΥΠΟΠΤΗ" φάση ΙΜΟ.

Η σωφεράτζα έχει κριθεί εδώ και καιρό με τη συμπεριφορά του και την ανικανότητά του εδώ και χρόνια. Δεν θα κριθεί (όπως κανένας) από 1 αγώνα και μόνο.
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
με το 2 τι θελεις να πεις δηλαδη?οτι ηθελαν οι παιχτες του αρη και εβαλαν τετοιο αυτογολ?και αν το πας ετσι το ιδιο μπορω να σου πω καιγω για το δευτερο γκολ που εβαλες με τον οφη.αυτο δεν ειναι υποπτο?
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
Ξαναδές τα και η απάντηση υπάρχει έτοιμη.

Και ΦΥΣΙΚΑ δεν έχεις απάντηση για το 1  ;)

Η μόνη λογική απάντηση είναι "διευκόλυνση φιλικού σωματείου" ΙΜΟ  :sunglasses:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
Και ποιος δε θέλει ρε φίλε, αλλά πολλή μπόχα, πολλές "συμπτώσεις", πολύ σπρώξιμο (κοράκια, αλήτες ρουφιάνοι δημοσιογράφοι, "ουδέτερα" σωματεία).....  :sunglasses:

Δεν βλέπω φως. Μακάρι απλά να χρειάζομαι γυαλιά  :dancing: :dancing: :dancing:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
Ξαναδές τα και η απάντηση υπάρχει έτοιμη.

Και ΦΥΣΙΚΑ δεν έχεις απάντηση για το 1  ;)

Η μόνη λογική απάντηση είναι "διευκόλυνση φιλικού σωματείου" ΙΜΟ  :sunglasses:
οχι για το 1 δεν εχω απαντηση.ουτε διαφωνω μαζι σου μπορει να ισχυει αυτο που λες.δεν ξερω τι γινεται απο πισω και ποιος ελεγχει ποια ομαδα.αλλα εσεις δε πρεπει να εχετε φετος κανενα παραπονο απτη διαιτησια.σας πηγαινει πριμα μεχρι τωρα.
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Και ποιος δε θέλει ρε φίλε, αλλά πολλή μπόχα, πολλές "συμπτώσεις", πολύ σπρώξιμο (κοράκια, αλήτες ρουφιάνοι δημοσιογράφοι, "ουδέτερα" σωματεία).....  :sunglasses:

Δεν βλέπω φως. Μακάρι απλά να χρειάζομαι γυαλιά  :dancing: :dancing: :dancing:
Φίλε αν είχες τόσο μεγάλη ευαισθησία για ομάδες-παραρτήματα θα έπρεπε να είχες αλλάξει ομάδα εδώ και χρόνια με την σχέση που υπάρχει μεταξύ Πάοβ και Όφηβ... :think:
Και φυσικά σε εμάς τους Αεκτζήδες δεν άρεσε αυτό που έκανε ο Πάοκ και ελπίζουμε να μην το ξαναδούμε...πάντως είναι κάτι που αμαυρώνει την ιστορία του Πάοκ...
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
και μια και μιλας για παοκ θυμασαι το τροπο που κερδισες στη τουμπα τη χρονια που πηρατε το πρωταθλημα?μην τα ξεχναμε αυτα.
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
Παράπονα / όχι παράπονα είναι άλλο θέμα. Το πρωτοπαλλήκαρο (εν ενεργεία) της παράγκας έκανε εγκληματικό λάθος υπέρ του 44 στον αγώνα με τα τυριά (99% σας έδωσε 2 βαθμούς) και εγκληματικό λάθος εις βάρος του ΠΑΟ στον αγώνα με τους αρουραίους Θράκης.Αυτά ενδεικτικά και μόνο. Μιλάμε για φάσεις που έγιναν στα 10 μέτρα το πολύ και μπροστά του. Και βγάζανε και οι 2 μάτια. Και η μεγαλύτερη πρόκληση είναι πως οι παρατηρητές τον καλύπτουν απόλυτα.

Δεν πάμε σε άλλες φάσεις (πχ με Αστέρα Τρίπολης κλπ). Άστο καλύτερα.  :sunglasses:

Η μνήμη μου καλή είναι. Και η δική μου ευαισθησία και αξιοπρέπεια δεν μου επιτρέπουν να μπαίνω σε ξένα thread  και να προκαλώ. Όταν μπω στου 44 μπαίνω για καλημέρα. ;)

Στων αρουραίων - μαουνιέρηδων δεν μπαίνω φυσικά.  :sunglasses:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Δεν προκάλεσε κανείς... ;)την αλήθεια σου είπαμε...αν δεν σου αρέσει ο διάλογος εγώ τουλάχιστον θα το σεβαστώ!  :thumbsup:
 

requiem

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2007
Μηνύματα
1.976
Κριτικές
1
Like
6
Πόντοι
16
εγω οπως βλεπεις αναφερω την ομαδα σου με το ονομα της και δεν τη χαρακτηριζω.αυτο για το ποιος προκαλει.και δευτερον μην τα βλεπεις ολα οπως σε βολευουν.αυτη ειναι γαυρικη λογικη.με τους βαζελους πιστευω μπορει να κανει καποιος κουβεντα.εκτος αν δεν εισαι ενας απο αυτους τους βαζελους οποτε η κουβεντα σταματαει εδω.
 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.375
Κριτικές
5
Like
64.701
Πόντοι
12.056
Σηκω φυγε μωρη τσουλα απο εδω...
Εδω μιλανε οι αντρες.. :knuppel: :cussing:
 

alfa291

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουν 2006
Μηνύματα
4.237
Like
450
Πόντοι
36
"βάζελος" είναι προσβολή. Παναθηναϊκοί είμαστε. Εκτός αν είσαι ΤΟΥΡΚΟΣ (που δεν το έγραψα), οπότε ΟΚ.

Διάλογος μπορεί να γίνει αν βλέπεις τα προφανή. Αν δεν τα βλέπεις (όπως φαίνεται) και επιστρατεύεις τη λύπη σου που έχασε η ομάδα του κατάσκοπου το πρωτάθλημα το 2004, δε βλέπω νόημα. Ας μιλήσουμε για κάτι άλλο σε άλλο threadάκι. Εδώ με τους Παναθηναϊκούς θέλω την κουβέντα. Ευχαριστώ  ;)
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
Δεν υπάρχει ρε παιδιά περίπτωση στημένου στο ΑΕΚ-ΠΑΟΚ... αφού ο πάοκ παίζει σαν κότα στα παιχνίδια εκτός έδρας και τους παίκτες τους προφύλαξε γιατί πολύ πιθανόν να τους ήθελε σε παιχνίδια που ήταν στα μέτρα του.(στα εντός δλδ.)

Για το χθεσινό: .. δε θέλω να δηλητιριάζω την σκέψη μου αλλά όταν με τον ΠΑΟ είναι 10 παίχτες στην περιοχή και με τον ΟΣΦΠ μόνο 2 (και αυτοί φοβούνται να μαρκάρουν τον "δράκουλα")τι να σκεφτώ?

Σήμερα την ομάδα μας την είδα καλή στο Α' ημίχρονο αλλά μου φαίνεται στο Β' κωλόκατσε λίγο γι'αυτό έκανε και τις φάσεις του ο Άρης.Πάντως τους βαθμούς τους πήραμε και αυτό έχει σημασία..
 

gangstaXZ

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
19 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.642
Κριτικές
5
Like
27
Πόντοι
1.516
και μια και μιλας για παοκ θυμασαι το τροπο που κερδισες στη τουμπα τη χρονια που πηρατε το πρωταθλημα?μην τα ξεχναμε αυτα.
με γκολ στο 94' και με την ψυχή στο στόμα όπως και στα 2 επόμενα ματς με προοδευτική και πανηλειακό.. δεν βλέπω τίποτα παράξενο.Καλύτερα πες για το Ξάνθη-ΟΣΦΠ 1-5 το 2003 στην τελευταία αγωνιστική!!
 

chris1982

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2006
Μηνύματα
683
Like
0
Πόντοι
6
ο πεσειρο δε ξερει τι  του γινεται..ροτεισιον λεει..ποτε θα βαλλει τον εκι μεσα?τον τσιγκα?θελουμε χαφ και στοπερ οχι φορ..παλι τριτοι φετος...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom