Νέα

Πράσινε Θεέ Παναθηναϊκέ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 134K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

Ποιό όνομα θα θέλατε για το νέο γήπεδο του Παναθηναϊκού;

  • Παύλος & Θανάσης Γιαννακόπουλος

    Ψήφοι: 103 30,3%
  • Όνομα χορηγού

    Ψήφοι: 37 10,9%
  • Panathinaikos Arena

    Ψήφοι: 134 39,4%
  • Γιώργος Καλαφάτης

    Ψήφοι: 27 7,9%
  • Μίμης Δομάζος

    Ψήφοι: 24 7,1%
  • Δημήτρης Σαραβάκος

    Ψήφοι: 14 4,1%
  • Κριστόφ Βαζέχα

    Ψήφοι: 24 7,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    340

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
H  ατομικη αποδοση φιλε Καρλος στα αμαδικα σπορ επηρεαζεται πολυ απο αυτους που εχεις συμπαικτες. ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΟΜΑΔΙΚΑ ΣΠΟΡ. Oποιος εχει παιξει σε ομαδα ποδοσφαιρο-μπασκετ εστω και για πλακα θα καταλαβαινει τι εννοω
  Αλλιως παιζεις οταν εχει διπλα σου τον Κακά και αλλιως οταν εχεις διπλα σου τον Κάρα.
  Αλλιως οταν εχεις διπλα σου τον Ρομπινιο και αλλιως τον Ελ νινιο

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
..το   ερωτημα  τωρα  ειναι   γιατι  ο   Λαυρεντης Λαυρεντιαδης  που   εχει    σαρωσει   τα   ΜΜΕ   να  θελει   να   ασχοληθει   με   τον  ΟΣΦΠ ?   Απλα   για  δημοτικοτητα  ή   για  να  αποκτησει  ασυλια , προστασια , ασπιδα ??   
απλα......



































για να σας ξεκολιασουμε για αλλα 20 χρονια μιας και δειχνετε αχορταγοι....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
απλα......

για να σας ξεκολιασουμε για αλλα 20 χρονια μιας και δειχνετε αχορταγοι....χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα


.....προσεξε  μην  αποδειχτει  καμια   φουσκα  και   γυρισεις    σε   εποχες   Κοσκωτα - Σαλιαρελη  :2funny: :2funny:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
.....προσεξε  μην  αποδειχτει  καμια   φουσκα  και   γυρισεις    σε   εποχες   Κοσκωτα - Σαλιαρελη  :2funny: :2funny:

εκεί έχει γυρίσει και η πίκρα είναι μεγαλύτερη.
θα αναπολεί τα 12 χρόνια με αδημονία........Σε 3 χρόνια θα αναζητούν το νέο Κόκκαλη......
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
.....προσεξε  μην  αποδειχτει  καμια   φουσκα  και   γυρισεις    σε   εποχες   Κοσκωτα - Σαλιαρελη  :2funny: :2funny:
εμας τουλαχιστον δεν μπορει και κατα πως λενε οι φυλλαδες ζηταει βοηθεια...εσας στο μπασκετ οι κοντοι που τα πηραν ολα περσι στην λεπτομερεια και στον ποντο για ποσο καιρο θα σας κοροιδευουν με τεπιτς και....καλαθη;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:γιατι δεν ζητανε βοηθεια;;;;
απο ντομινικ σε......καλαθη...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
η κοιλια μου ρε......τεπιτς  αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
......οποιος    μου    εξηγησει   το   φαινομενο    Λαυρεντιαδης     εχει   κερασμα........γενικως  πολυ  περιεργα  πραγματα   συμβαινουν   στο  στρατοπεδο  του  γαβρου...........25 εκ Ευρω μονο  για το 50%  του Καραισκακη ?    Τρυπα   στα   οικονομικα   του  ΟΣΦΠ ?   Πως ειναι δυνατον  ο  ανθρωπος  που  εμφανιστηκε  στο  FORBES  πριν  λιγα  χρονια   ως  ενας  απο τους  πλουσιοτερους του κοσμου  με  περιουσια  1,5 δισ Ευρω   να   ψαχνει  απεγνωσμενα   για   επενδυτη ?
Την κάνει λέμε σιγά-σιγά ο Σωκράτης...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Την κάνει λέμε σιγά-σιγά ο Σωκράτης...

είναι λες τυχαίο που οι ήρωες πρόεδροι των ηλιθίων έχουν εμπλοκή τα τελευταία 30 χρόνια στις μεγαλύτερες λαμογιές του ελληνικού κράτους;
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
εκεί έχει γυρίσει και η πίκρα είναι μεγαλύτερη.
θα αναπολεί τα 12 χρόνια με αδημονία........Σε 3 χρόνια θα αναζητούν το νέο Κόκκαλη......
ρε παπαρα σε προταση 5 λεξεων εχεις γραψει 7 φορες θα....
μελλοντολογος εισαι;;;;η δημητρα ποπεσκου εισαι;;;;;
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
εμας τουλαχιστον δεν μπορει και κατα πως λενε οι φυλλαδες ζηταει βοηθεια...εσας στο μπασκετ οι κοντοι που τα πηραν ολα περσι στην λεπτομερεια και στον ποντο για ποσο καιρο θα σας κοροιδευουν με τεπιτς και....καλαθη;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:γιατι δεν ζητανε βοηθεια;;;;
απο ντομινικ σε......καλαθη...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
η κοιλια μου ρε......τεπιτς  αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Καλά για το μπάσκετ ΕΣΕΙΣ τουλάχιστον δεν θα έπρεπε να μιλάτε. Η λέξη μπάσκετ θα έπρεπε να είναι για σας απαγορευμένη.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καλά για το μπάσκετ ΕΣΕΙΣ τουλάχιστον δεν θα έπρεπε να μιλάτε. Η λέξη μπάσκετ θα έπρεπε να είναι για σας απαγορευμένη.
είπαμε.
έχουν αποδεχθεί απριόρι τον όρο του ηλιθίου.
Μην απαντάς κάν.
Αυταπόδεικτοι είναι.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ρε παπαρα σε προταση 5 λεξεων εχεις γραψει 7 φορες θα....
μελλοντολογος εισαι;;;;η δημητρα ποπεσκου εισαι;;;;;

μάθε να μετράς...... 2 φορές είναι...
Εσύ που είσαι τόσο ηλίθιος ξεκινάς και σταματάς σε όλα στη ζωή σου το μέτρημα στο 7.
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
είναι λες τυχαίο που οι ήρωες πρόεδροι των ηλιθίων έχουν εμπλοκή τα τελευταία 30 χρόνια στις μεγαλύτερες λαμογιές του ελληνικού κράτους;
χαχαχαχαχαχαχα.....η ζωη συνεχιζεται,η ιστορια συνεχιζει να καταγραφει (βλεπε την υπογραφη μου) οι ευρωπαιοι ξερουν ΜΟΝΟ olympiacos ,ο περεθ κανει προταση για κλειστη λιγκα με συμμετοχη απο ελλαδα ΜΟΝΟ του ολυμπιακου και εσεις συνεχιζετε να ασχολειστε με αναποδεικτες φημες και μυθους......τι πλακα εχετε...ποσο γελιο βγαζετε....ειστε για κλαματα...
 

DIMO

Σεβαστός
Εγγρ.
1 Ιουλ 2006
Μηνύματα
990
Κριτικές
16
Like
10
Πόντοι
1.997
χαχαχαχαχαχαχα.....η ζωη συνεχιζεται,η ιστορια συνεχιζει να καταγραφει (βλεπε την υπογραφη μου) οι ευρωπαιοι ξερουν ΜΟΝΟ olympiacos ,ο περεθ κανει προταση για κλειστη λιγκα με συμμετοχη απο ελλαδα ΜΟΝΟ του ολυμπιακου και εσεις συνεχιζετε να ασχολειστε με αναποδεικτες φημες και μυθους......τι πλακα εχετε...ποσο γελιο βγαζετε....ειστε για κλαματα...
Καλά. Να γυρνάς όμως κάπου-κάπου πλευρό για να μην πιαστείς.
 

Carlos

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
2.302
Κριτικές
11
Like
2
Πόντοι
2.945
εμας τουλαχιστον δεν μπορει και κατα πως λενε οι φυλλαδες ζηταει βοηθεια...εσας στο μπασκετ οι κοντοι που τα πηραν ολα περσι στην λεπτομερεια και στον ποντο για ποσο καιρο θα σας κοροιδευουν με τεπιτς και....καλαθη;;;; :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:γιατι δεν ζητανε βοηθεια;;;;
απο ντομινικ σε......καλαθη...χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
η κοιλια μου ρε......τεπιτς  αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:




......τι   να   αλλαξεις   ρε  τρομπετα   σε   μια   ομαδα   που    μεσα   σε    3  χρονια   εχει   κανει  2  triple   crown ?
     Η    μηπως   θεωρεις  οτι   Τεπιτς-Καλαθης  ειναι  αμελητεες   ποσοτητες ??
Ειμαι   σιγουρος   οτι   βαθεια  μεσα  σου  το  ξερεις...........ερχεται    τρελλη   πουτσα   και  φετος.........οσο   εχω  τον  μεγαλυτερο προπονητη  ολων  των  εποχων  στο   ευρωπαικο   μπασκετ    θα 'σαι  απο κατω , παρτο  χαμπαρι   επιτελους..........


 

Συνημμένα

  • Obradovic forever.jpg
    Obradovic forever.jpg
    26,1 KB · Εμφανίσεις: 18

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
Καλά για το μπάσκετ ΕΣΕΙΣ τουλάχιστον δεν θα έπρεπε να μιλάτε. Η λέξη μπάσκετ θα έπρεπε να είναι για σας απαγορευμένη.
βλεπεις να μιλαω για μπασκετ με την εννοια του να σου κουνηθω;;;;;;λες να μην αναγνωριζω την ανωτεροτητα σου και το οτι εισαι αυτοκρατορας;;;;σου δειχνω να μην εχω την καρδια να το κανω;;;;;
με εχεις μπερδεψει με εσας;;;;εγω εχω αρχιδια να μπορω να αναγνωρισω την ανωτεροτητα του αντιπαλου μου την στιγμη που θα μπορουσα να βρω χιλιες δικαιολογιες σε μπασκετικες παραγκες και ρεστα.....
ειμαι υποχρεωμενος ομως επειδη σεβομαι τον εαυτο μου να σε παραδεχτω και να σου βγαλω το καπελλο....και να προσπαθησω να σε κερδισω....και οταν και ΑΝ το κανω δειλα δειλα να βγαλω μια γλωσιτσα ....δειλα δειλα παντα σε σχεση με την πουτσα που εχω φαει....
εσυ τι λες εχεις τα αντιστοιχα αρχιδια στην μπαλα;;;;;εεεεεε;;;;;
αστο καλυτερα....κλαψε για παραγκες,γκαγκατση και διαιτησιες....ειναι πιο ευκολο ;) ;) ;) ;)
παροτι ομως σε παραδεχομαι δεν μπορω να μην αναφερω πως ενω εχεις παει απο ντομινικ σε τεπιτς και καλαθη οι μπασκετικοι δημοσιοκαφροι σου προσφερουν ασυλια....

Υ.Σ.φιλαρακι αστονε τον χρηστιδη....εισαι ελαχιστος για παρτη του...ασχολησου με τους ομοιους σου  ;) ;)
 

Hristidis 7

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
13.053
Κριτικές
9
Like
469
Πόντοι
446
......τι   να   αλλαξεις   ρε  τρομπετα   σε   μια   ομαδα   που    μεσα   σε    3  χρονια   εχει   κανει  2  triple   crown ?
     Η    μηπως   θεωρεις  οτι   Τεπιτς-Καλαθης  ειναι  αμελητεες   ποσοτητες ??
Ειμαι   σιγουρος   οτι   βαθεια  μεσα  σου  το  ξερεις...........ερχεται    τρελλη   πουτσα   και  φετος.........οσο   εχω  τον  μεγαλυτερο προπονητη  ολων  των  εποχων  στο   ευρωπαικο   μπασκετ    θα 'σαι  απο κατω , παρτο  χαμπαρι   επιτελους..........
το εχω παρει χαμπαρι....γιαυτο και θεωρω τον εαυτο μου ΜΑΓΚΑ και αρχιδατο....
εσυ κατι αντιστοιχο στην μπαλα υπαρχει περιπτωση να το παρεις χαμπαρι;;;
ηταν ρητορικη ερωτηση....φυσικα και ΟΧΙ.... ;) ;) ;) ;)
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ειμαι υποχρεωμενος ομως επειδη σεβομαι τον εαυτο μου να σε παραδεχτω και να σου βγαλω το καπελλο....

ε με τόσες καπότες που έβγαλες κλάνοντας κάποια στιγμή θα μου έβγαζες και το καπέλο με το χέρι.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom